• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Kasli, máte kouzelné ty černobílé fotky :dizzy_face: !!! Jsou profi, že? Ja pořád váhám nad www.sebestova.cz, byla by to akce k Heduščinejm 2. narozkám. Ale zadarmo to teda nemá :confused: :grinning: .
18. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko, jak se to vezme. Profesionálně nám je nafotila spolužačka z pajdy, co má focení jako koníčka :wink: Za darmo sice ani kuře nehrabe i co se týče fotek a známých, ale cena byla dobrá :wink:

Dyštak holky jukněte :wink: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=270806&vReferer=
18. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jsou pálky u Šebestový :astonished:
18. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - foto je nadherne, ta koukam na vecernicek je uzasna.
Berynko - tak ta Sebestova lacna veru nie je :frowning2: fotky su vsak uzasne, ale ta cena????
18. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, fotky jsou úžasné :dizzy_face: Vojtík je fakt kulíšek krásnej :grinning: No jo, celej maminka :wink:
19. únor 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - ty fotky jsou naprosto skvělý! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Tiše závidím. Taky jsem si nechala Kryštofa vyfotit, ale teda vůbec se to nedá srovnat. Prostě jen sedí na pejskovi a autíčku a tváří se jak bluma. Nějak mě ty naše fotky zklamaly. :rolling_eyes: A to kamarádka měla u stejného fotografa docela pěkné.
19. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík - jste mě uklidnily, váhu už řešit nebudu ...věřím, že kila poletěj dolů, jen co začne šestinedělí hihi...

sonnenblume: já taky nevěděla k jakýmu gynekologovi jít, protože jsem tu nikoho neznala, nakonec jsem skončila u Bělostíka (sídlí z boku v areálu Český pojišťovny). Špatnej snad není, jen takovej nemluvnej - na co se člověk nezeptá to se nedozví:slight_smile:) v minulosti měl prej problémy s alkoholem (to jsem se dozvěděla až poté co jsem si k němu dala kartu) ptala jsem se na férovku sestry jak to teda je....a ona, že je to minulost, která se s ním ale bohužel táhne, už je to prý v pořádku. Tak jsem tam zůstala, sestra je v pohodě, ani se tam dlouho nečeká, jen je tam ten starej úzkej výtah - nevím jak tam potom narvu kočárek, protože doktor sídlí ve 4. patře - ale nějak to snad půjde. Navíc hned vedle má ordinaci jeho manželka a tu si jako obvoďačku moc chválej. Zatím jsem se tam byla jen zaregistrovat, ale sestra byla fakt milá, oba mě vzali bez problémů...

To mi připomělo: že mám vlastně podobný dilema, kterýho pediatra vybrat?? Celkem dobrý reference jsem četla na MUDr. Šillerovou nebo Jiráskovou - nemáte někdo tipa? Je to sice od nás dál, někde jako nad Kaufláčem, ale to bych přežila hlavně když bude dobrá....

kasli: ty černobílý fotky vážně mají něco do sebe...je to moc krásně nafocený!

grainne: úplně si to strašidlo představuju -my včera byli na návštěvě u známých a jejich synáček (rok a půl) se před námi úžasně předváděl...až to přehnal a dostal výprask hihi...to by jim šlo:slight_smile:) ale přesně jak píše janula na nočník ho dostat je stále nadlidskej úkol - dělá na tom samý kraviny, ale to co má...tam ani po hodině nenajdete = prostě plíny jsou plíny že?!
19. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, strašidýlko muselo být super :grinning: A s "nutností" drahých hraček máš naprostou pravdu :wink: Tolik má reakce, na kterou jsem předtím zapomněla. No jo, holt trpím demencí. Nevím, jestli jsem to tu už nepsala, ale daří se mi takové věci jako např. při oblékání Barunce místo "Bububu kuk" říct "Hami hami". Dítě pak chudák hledá lžičku :grinning:

Sobilko, Šillerová je určitě skvělá. My teda chodíme k Maškové a jsme víc než spokojeni. Nic nezanedbá, radši nás pošle na 10 vyšetření... a je to fajn ženská. Akorát je v Králováku, tak jestli by ti tohle nevadilo :confused:
19. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na strašidýlko se můžete podívat do mýho albíčka. :wink:
Sobilko - já chodím k Mašatové a jsem taky spokojená. :wink:
19. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
K Mašatové jsem chodila jako malá a měla jsem ji ráda. Teda teď nevím, jestli už náhodou neordinuje její dcera :confused:

Jinak by byli dneska na rehubce. Bylo to super, Baru dostala pochvalu, jak je šikovná, aktivní... a že to drobné opoždění u ní plyne hlavně z toho, že je to taková píďalka dlouhá a navíc má velkou hlavičku, takže to holt má všecko složitější. A já byla pochválena za to, jak poctivě cvičíme. Rehábka až teď přiznala, že ten první měsíc měla velkou obavu, že se Barča nesrovná (měla silnou predilekci, až měla i stočené tělíčko k jedné straně), ale že prý pak při další kontrole poznala, jak jsme poctiví, páč Barča byla srovnaná A tenkrát mi to neřekla, mrška :sweat_smile: Asi nechtěla, abychom polevili. Dneska tam byla ještě jedna sestra, co si chce dělat kurs vojtovky, plus tam s námi byla moje mamina, takže docela babinec. A co myslíte Bára... ta se řehtala na celé kolo :grinning: I když byla docela mučena, páč rehábka předváděla té druhé, jaké cviky děláme, a ten nejsložitější si zkoušela i ta druhá rehábka, plus i já, protože jsem poprosila o kontrolu, jestli ho nedělám blbě. Ale naši Barču tohle přece nerozhodí :wink:
19. únor 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, teď koukám, že i moje psaní ukazuje na to, jaký jsem debil. No na rehubce jsme nebyli, na rehábce jsme byli!!! :grinning:
19. únor 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - chodila jsi určo k téhle Mašatové. :grinning: Přestože už doktoruje pěknou řádku let, tak je vidět, že má děti stále ráda. Se sestřičkou vždycky štěbetají nad každým miminkem. :grinning:
19. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobilko- my jsme u Kepkové (medicentrum) já k ní chodila jako malá a měla ji ráda a podle mého je i dobrá. Ropzhodně si na ni zatím nemůžu stěžovat :wink: a ještě je dobrá Marešová, ale ta je v Loděnicích
JO a k Bělostíkovi chodila mamka, ale odešla od něho :unamused: ale jeho manželka je jako doktorka dobrá :wink:

Barča má štěstí, že má tak poctivé rodiče :wink:
19. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky...
dík moc za reakce:o)na Chorvatsko:o)hledáme apartmán jako divý:o)taťka(děda) si koupil velký autíčko takže cestování s kočárkem bude legrace:o))
Kasli moooc pěkný fotečky....
Co se týče doktorů my jsme u Mudry Maškový a nadšený,ale jak píše Peťa- je to Královák
a na gyndu chodím k MUDr. Burešový-no chodím tam od začátku a pohoda-krize byla když sem byla těhotná
a ona se léčila s rakovinou(dokonce jeden čas jí celej Beroun prohlašoval za mrtvou-takže tu bude dlouho) tak ty záskoky byly šílený...ale teď zas OK a hlavně je tam moooc příjemná sestřička za tu jsem byla celý těhotenství šťastná ...
My dneska byly plavat po 14 dnech (měli jsme to od mudry dovolený) a Ondra byl úžasnej-doslava do písmene ve svým živlu a to jsem se bála jestli mu to potápění půjde:O)))zbytečně
Péťo dostanete "diplom" za zodpovědnost...to je prima že je Barča tak spokojená i na rehábce-kamarádka s tím dost bojuje...
Graine-pěkný strašidýlko:o)))
Jináč hlásím že se stavíme o nábytek,židle,stůl atd. malou židličku a jeho "stoličku ze stolečkem" na sebe už několikrát překlopil - takže úža...
19. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonnen - ja chodim do Medicentra, ale za toho neviem ku komu :confused: ale to mi pripomenulo ze sa musim objednat, lebo uz uplynul takmer rok od poslednej kontroly v sestonedeli :wink: Nejak to uslo, neviete preco?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petula - sikovna holka je Barca. A ono je lepsie ze ti to nepovedala, jednak ta mohla vystrasit, jednak deprimovat a aha ako sa ukazalo bolo by to zbytocne. Ja som sa tiez plno veci podozvedala len potom a nahodou. Oznamit zle spravy je cas, ked je vacsia istota ze to tak aj bude. Je to asi tak lepsie.
19. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - Krystof je rozkosny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul.a - děkuji za držení palečků

Děda je po operaci,ale hozně zhubl,už to není on.

Jinak holky to počasí je děsné.Sice andílek z toho má radost,ale já už ne,neboť stále jen odhazujeme sníh,aby jsme mohli chodit.Už se těším na jaro,až bude svítit sluníčko :slight_smile:
20. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Kdybyste chtěly poslat hlásek: http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6853
20. únor 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
L. mysko já k Burešové chodila, ale za prvé mě vadila její sestra bachařka( možná má teďn už novou) a za druhé mi vůbec nepomohla s tím mím velikánským problémem na který trpím, tak jsem přešla do prahy a bohužel co vím, nejsem jediná kdo od ni odešel! Ale kdo ví, třeba to všechno bylo tím, že bojovala s tou nemocí.

ještě L. mysko velká gratulace k stavění :grinning:

Petulo snaha byla, ale nechce mě to tam pustit :unamused:
20. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Kasli jo jo já myslím, že vím kterou sestru myslíš taky jsem to chtěla vzdát, ale už je tam pěknou chvilku příjemná a milá sestřička, teda nejen dle mě... můj odhad je cca 38-40 let max a v pohodě a hlavně doktorka se změnila s ní:o))
přeju všem pěkný víkend já budu v pondělí.... :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
mám na vás na všechny moc velikou prosbičku.Mohla bych použít nějaké fotečky vašich dětiček na moje fotomontáže.Každá,která by s tím souhlasila,tak bych vám udělala 5 foteček na památku.
21. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipeček, od nás máš souhlas :wink:
21. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jinak u nás opět průser. Ještě včera večer jsem si tak v klídku lehla, malá krásně spinkala, manža si zašel na jedno, tak jsem se tak jako natáhla a běželo mi hlavou, že Barunka konečně dělá pokroky, všecko se tak nějak srovnalo, takže klídek... a vtom mi přišla SMSka od mámy, že má táta zlomenou ruku :frowning2: Šel se psem, uklouzl a už to bylo. Průšvih je, že tátovi je skoro 74 :unamused: Do toho pes už 3 dny nejí, nepije, i zvracel, takže to je další "radost". Tak se ptám, kdy už konečně ta smůla od naší rodiny vypadne. To je prakticky od podzimu: Nejdřív trable se psem, kterého de facto zachránil táta. Pak neteř měla problémy, no to nebudu rozebírat, jen tolik - týkalo se to školy, kterou studovala a které shodou okolností táta dřív řediteloval ("pouhých" 21 let), pak tatáž neteř měla bouračku, kterou málem nepřežila, pak zas tátovi našli vodu na plicích (je pár let po bypassu a tohle se mu stalo už potřetí) - když se jí díky lékům zbavil, tak mu zas našli vysoký cukr (on teda má stařeckou cukrovku, ale předtím v létě to měl v pohodě), pak zas Barča sono mozku + hrozící další vyšetření kvůli tomu, jak jí nepostupoval vývoj, no a když se to konečně dorovná, tak přijde tohle. Jo, a to si dneska pro změnu máma málem zlomila nohu. Šla z krámu zkratkou přes pole, sekla sebou a nohu si přisedla. Ještě klika, že se jí nic nestalo. Prostě když se to sere, tak se to sere :angry:
21. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...díky za tipy na pediatry - o Maškový mi říkala tady skoro sousedka, že je moc dobrá, ale je to Královák, tudíž pro mě dost daleko. No ještě to zvážím, zatím totiž nemám svoje auto..pěšky to asi moc nehrozí a busem s kočárem? Nevím ani jakej tam jezdí ...ještě kouknu na ty ostatní doktorky...

petula: to je mi líto, že máš takový trable...vím, že jak je zoufalý, když se sejde víc životních katastrof:slight_smile:) Taky se mi to před pár lety stalo - nejdřív mi vážně onemocněla ségra, dávali jí 10% naděje, že přežije...do toho zemřela prababička, rozešel se se mnou přítel...byla jsem taky docela psychicky na dně. Nakonec to dobře dopadlo, ségra se jakž takž dala dohromady (ale byla rok v kuse v Motole a prodělala hodně operací) a to bylo pro celou rodinu nejdůležitější, rozchod mě nakonec vůbec nemrzel (zase bych třeba nepotkala mýho skvělýho manžela). A další průsovej rok byl u nás loňský - kdy byly zase šílený problémy v manželově rodině, ale to je na dlouhý povídání a nakonec zemřela 8letá fenka na rakovinu uzlin. Prostě jak píšeš když se to sere...ale zase bude určitě líp neboj!

Asi každýho občas potká smutný období, že si člověk říká...bože co přijde příště... a hlavně kdy už to skončí - nebo jste tu někdo výjimka holky??
21. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul.a - moc děkuji za souhlas na fotomontáž.Máš u mě na udělání 5 foteček,tak až ti vyjde čas a bude dobrá nálada,tak napiš a já ti je zašlu na emailíka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak je mi moc líto,co se děje v rodině,ale i nám se stále něco děje.Život musíme brát takový jaký je a určitě se jednoho dne vše obrátí k dobru.Chce to věřit :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,

výjimečně v sobotu jsem na pc a manžel je na noční, takže mám večer pro sebe se vším všudy :wink: . I když Heduš začíná být trochu marod, doufám, že se to umoudří, hned jsme nasadili léčbu :slight_smile: . Nijak ale netrpí, celý den řádí jak černá ruka a ještě před hodinou hopsala u nás po posteli :sweat_smile: .
Jinak jí začíná nějak narůstat slovní zásoba a něco žblebtá pořád, nejvíc ale razí svoje slova... kapko (jablko), nima (zima), batiti (baterky), meňa (méďa), niňa (sušenka), kapaka (kapuca) a podobně :grinning: . A pořád ukazuje na věci a přiřazuje komu patří... jestli jsou moje, nebo taťky. Kupodivu se vždycky trefí :sweat_smile:.

Petul, držte se!!! Já měla takhle debilní rok 2002 a to ještě přišly povodně :confounded: .

Jé, teď jsem zjistila, že na Primě dávají můj oblíbený film Dožeň, co se dá!, tak jdu koukat :dizzy_face: .
21. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul.a -
ještě jsem se chtěla zeptat,zda si mohu okopírovat nějakou tvojí fotečku,nebo mi nějakou pošlet na použití do vzorečků?
a zároveň ti udělám 5 fotomontáží jako poděkování
21. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
uz raz mi zmazalo prispevok, dufam ze tento sa uz zobrazi.
Filipecek - ma nas suhas, ak budes chciet poslem ti fotky mailom.
Petula - ono clovek je raz hore, raz dole. Hlavne nestracaj nadej a optimizmus, ono sa to podda a urcite bude lepsie. Kazdy ma raz za cas blbe obdobie.
Berynka - dufam ze Hedus co najrychlejsie vyzdravie.
My sme dnes dorazili, cesta bola ovela lepsia ako tam, Filip tak nevyvadzal, vacsinu cesty prespal.Tak som ho nemusela nalozit do vlaku a usetrila som strojveduceho a cestujucich jeho pritomnosti :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula34-
i tobě moc a moc děkuji za souhlas k použití jedné fotečky do mojich vzorečků na fotomontáže :slight_smile:
21. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipecek, klidně si okopíruj. Ale kdybys chtěla nějakou poslat, taky můžu, písni mi, jakého máš maila :wink:

Jani, vítejte doma :slight_smile:

Jinak holky, díky moc za podporu :wink: Jj, bude líp... to si říkám od podzimu... tak kdy to přijde? :confused: :sweat_smile: Snad s jarem.
21. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek