• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
kasli -

moc ti děkuji za použití foteček do vzorečků pro moje fotomontáže. :slight_smile:

Holky ještě jednou moc a moc děkuji všem,které jsi mi dovolily použít fotečky vašich dětiček na fotomontáže.moc si toho vážím a cením.
24. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Jani - takhle nějak to bylo i u nás pžed Vínocema.Proběhlo to celou rodinou.Robča to měl jen jeden den a pak byl docela v pohodě.No,nezávidím vám to.Přejeme krátký a mírný průběh a brzké uzdravení.
Jo a to samé,co píšeš mi dělá i Martin.Ještě se dívá,jestli se náhodou něco nezměnilo,že bych si to s tím zákazem rozmyslela.A když ne,tak s potutelným výrazem v obličeji věc dokoná.V našem případě vleze do skříňky s DVD.Je to taková hra...KDO VÍC VYDRŽÍ.

Kasli - vyhození za dveře resp. do okojíku to zabírá i na Robču i v jeho 7-mi letech.Myslím,že na Marťu to ještě nemá smysl i když by to poslední dobou taky potřeboval...nějaký ten vyhazov.Asi nám začalo období vzdoru,či co....Vzteká se kvůli každé ptákovině.A vydrží dlooouho. :angry: ....řvát.Normálně se vzteká i ze spaní.Začne ječet a kope nožičkama. :confused:
A takovou bouli si Vojta uštědřil.To musel být pak pěkně naštvanej,co?A ty seš teda taky matka.... :grinning: :wink: ..ani nepofoukáš bolístku. .....a kdeže bydlíte,ať vím kam tu socialku poslat??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
konečně jsem vás dočetla.
Kasli - válela jsem se smíchy u té sociálky. :grinning: :grinning: :grinning: To si budu pamatovat. U nás zatím klasické vztekací období ještě nepřišlo, ale už se na něj fakt "těším", jak vás tak čtu.
Jani - to je přesný - Kryštof když kutí něco co nemá, tak na mě taky vždycky kouká jedním očkem. Vždycky se zarazí a udělá takový to svoje ne-ne-ne, zahrozí prstem a vesele pokračuje. :grinning:
A přeji brzké uzdravení.
Jinak jsem přidala nějaké fotky do alba. Jednak abyste věděli, že si nevymýšlím, když tady vždycky píšu, jaký je Kryštof jedlík. Tak tam máte 2 fotky, jak se cpe banánem. :grinning: A pak je tam kamarádky holčička asi o rok starší než Kryštof. Kamarádka si vklidu pila čajík v kuchyni a libovala si, jak je ta její holka už hodná a samostatná a hezky si sama hraje. Tak kdybyste nevěděli, co je to bílé na fotce, tak kilo mouky. Prý to pak uklízela až do večera. :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2438052&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

A ještě z jiného soudku. Uvažuju zajet na jaře do Toulcova dvora v Praze podívat se na zvířátka. Chcete se někdo přidat? :slight_smile:
http://www.toulcuvdvur.cz/
25. únor 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - na zvieratka sa hlasim. Oznam termin, uz mam zbalene :slight_smile: :wink: Ja rada taketo akcie. Kamaratku pozdravujem, presne takto som si ja libovala az kym som nezistila ze Bronka ked mala cca 2 roky nasla krupicovu kasu. U na tiez snezilo. :grinning: :grinning:

Inak holkÿ, bola to naozaj zalezitost jedneho dna, dnes je to uz uplne v pohode, dokonca som sla plavat s prckom. Ale malo to jednu vyhodu: 2 kg dole a kompletna ocista criev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - inak Krystof je bombovy s tym bananom, on je skvely jedak, to je parada. Niektore maminky ti urcite zavidia. Dufam ze mu tato vlastnost ostane a ked sa ozeni, zje vsetko a nebude somrat ako niektorí chlapi :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak dneska se mi počasí líbilo.Snad nám už zůstane na pořád,nebo alespoň už nenapadne žádný sníh.Jinak kamarádky maruška je hospitalizována v nemocnici a mladší bratíček Kubík má také nějakou virivou chřipku,ale naštěstí nemá tak vysoké teploty.

grainne -
pokud by to bylo možné,tak bych se přidala na jaře na cestu do Toulcova dvora
25. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - to je fajn,že to netrvalo moc dlouho.Ale ono někdy jeden den naprosto stačí....A prosím tě,odkud ti zmizely ty 2kg?? :grinning: To jsi se už úplně ztratila,ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Flipecku - že kamarádku i tu malou (a všechny nemocné) moc pozdravujeme a přejem ať už se to překlene a je jen dobře.

Grainne - fotky mooooc hezké.Vyloženě povedené....a ta s moukou...to bych měla teda taky obrovskou radost.A byla aspoň hladká?Tak blbě smetává a vysává :wink: :grinning:
A do seznamu si nás taky připiš.Když to půjde,tak bychom taky rádi jeli.
25. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super holky, tak to sa napraceme do aut, vytvorime dvojice, nech sa auta naplnia a sup jedeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:

Filipecku - a to hovorili este o -20 stupnoch ale asi z toho nic nebude, lebo teraz hlasia +10.
25. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcin -

děkuji moc za kamarádku a snad už bude lépe,i když malá maruška je v nemocnici,ale teplotka už navečer byla 38,5 ale stále chudinka malá nejí,ale zato má chuť na pití,tak snad to bude brzy redy.pozdravy vyřídím. :slight_smile: :slight_smile:

janula -

doufám,že těch -20stupňů nebude,ale co by jsme mohli dělat.Musíme teda doufat,že se to pomalinku otočí jn k dobrému počasí :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
grainne -

ty fotečky jsou úžasné,je viděť,že Kryštůfek je šikulka
25. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne super nápad, do toho výletu bysme také šli :wink: a vůbec by nebylo od věci naplánovat na jaro léto více takovýchto výletů! Co vy na to?
26. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:o)
super nápad s výletem...my se taky rádi přidáme :slight_smile:
jináč přejeme pěkný víkend, my razíme k babičce do Chomutova....tak snad klidnější víkend
26. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
filipecek: sluníčko nám moc dlouho nevydrželo..., ještě, že jsme včera stihli procházku po městě - ale už se má pomalinku oteplovat....hurááá! Bacily jsou pořád v kurzu - kolegyně v práci má zas nemocný obě děti - tři dny horečky skoro 39° a nezabírá nic. Co to je letos za zákeřňáky???

grainne: Kryštůfek je moc hezký dítko, úplnej andílek:slight_smile:) jéé výlet za zvířátkama? To budou mít prckové radost!

holky jedna otázečka: rodila jste některá v Motole??
26. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja pojdem kludne na akykolvek vylet. Aj bez deti :grinning: :grinning: :grinning:

L.Mysko - pekný vikend
26. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sobilka -
my jsme byly včera také skoro celý den venku,ale za to dnes jsme zalezlí jako ty mravenečci.Snad už bude lépe. :slight_smile:
Jinak s Motolem nemám já žádné zkušenosti,rodila jsem v Hořovicích.

I.myska -
přeji hezký a pohhodový víkend :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobilko já rodila v Motole :wink: Co potřebuješ vědět?
26. únor 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile: ,

já jsem taky pro výlety :wink: , dobrý nápad!

sobilka, rodila jsem taky v Motole, ale už si toho zas tak moc nepamatuju :sweat_smile: . Ale spokojená jsem byla :wink: .
26. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, hlásí se zakladatelka diskuse :grinning:
sice sem na MK už moc nechodím (většina víte asi proč), ale občas si vás přečtu. Určitě ráda přijdu na další srazík a na výlety se ráda přidám.
26. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Pamuk - to je super,že jsi se ozvala. :dizzy_face: Rádi tě uvidíme.Určitě přijdi. :dizzy_face: Bude dobrý babinec.... :grinning: :grinning: :grinning:

Sobilko - tak já byla v Hořovicích.To asi moc nepomůžu... :unamused:
27. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

Tak pro výlety jsem taky. I když teda já ostuda jsem neřidič, tak nevím, jak bychom to udělali :confused:

Filipecku, taky myslíme na Marušku - ať je brzy v pohodě :wink:

L.mysko, přejeme prima víkend.

Grainne, ty fotky jsou úžasné. Kryštof je fakt frajer :slight_smile: A teda kámoška musela mít ze "sněhu" fakt radost. No, na to už se taky moooc těším :grinning:

Pamuk, vítej po delší době :wink:
27. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem ráda že vás Kryštof s banánem pobavil. :grinning:
Teda takový zájem o výlet jsem nečekala, ale jsem moc ráda. Jsou tam nějaké akce kolem velikonoc, ale to tam bude asi hafo lidí. Možná, když je nás tolik, bysme se mohli vypravit v nějakém jiném solo termínu, ať se tam nemačkáme. Co vy na to? :confused:
Pamuk - vždycky tě tu rádi vidíme. :slight_smile:
Sobilko - já taky rodila v Hořovicích. :sunglasses:
27. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, já jsem pro sólo termín. Tlačenice nemusím :wink:

Jo, a jako obvykle jsem na něco zapomněla reagovat :sweat_smile:, takže napravuji:

Jani, to je fajn, že to byla "rychlovka". Ale jako taky by mě zajímalo, odkud ti spadla ta 2 kila :confused: To už musíš být průhledná, ne? :grinning: Čéče, neblbni, taková štíhlá holka a raduje se ze shozených kil :wink:

Sobilko, i já jsem rodila v Hořovicích. Kdybys chtěla znát názor - VELIKÁ SPOKOJENOST :slight_smile: Jestli jsem ti ho sem už psala, tak pardon... skleróza... :sweat_smile:
27. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem konečně včera ulovila na MMA malému skákací zebru :dizzy_face: mám velikou radost!!!

A dnes jsem malému koupila v Berušce suprácké zelené 3/4 kalhoty, je v nich fakt frajer, sice mají docela ošoupané druky, ale pod tričkem to nebude vidět a za 139,- mě to fakt nežere
28. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ja som tiez za solo termin, Petula mozem ta vziat do auta aj s kocikom, ked sa takto poparujeme, bude nam veselsie a vyjde nas to lacnejsie :wink: Jo a dik, len ono to mozno ani nechce zhodit kila ale preskupit ich, napriklad z brucha do prs :grinning: :grinning::grinning:
Kasli - take ulovky potesia, vsak? :wink:
Pamuk - opat ahoj :wink:
28. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jani - tak přeskupování kil bych taky docela potřebovala....z břicha do prsou,to je ten správný směr.... :grinning: :grinning: :grinning:

Kasli - Super.A největší radost má maminka. :slight_smile:

Určitě bych byla taky pro volnější termín.V velkém davu se strkat fakt nemusím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak my se teda do auta rádi přidáme. Super, už se těším na výlet :slight_smile:

Přeskupování kil - no jo, nahoře by byla hezčí než dole. Zatracená gravitace :grinning: :grinning: :grinning: Mně zas tak nějak tahá prsa dolů, potvora jedna :grinning:

Kasli, bezva úlovek. Za ty prachy by mě to teda taky fakt nes.alo :wink:
28. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my ideme dnes na karneval do Berouna, uz sa tesim, decka su bez seba, Bronka bude za Pipi Dlhu Pančuchu a Filip -klasika- p.Uzasny :wink: Len ja budem za unavenú žensku v domacnosti, vcera sme boli na zabave a ono sa to nejak protahlo, tak ledva stojim na nohach. :grinning:
1. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - to si teda užíváte.Jak děti,tak dospěláci....a unavená žena v domácnosti...taky dobrá maska... :grinning: :grinning: :grinning: Tak schválně,jak dlouho jsi se na to líčila?
U nás měli děti v družině karneval.A moc se jim to líbilo.Chtěla jsem Robču vzít do sokolovny,ale nějak nám to nevyšlo.Tak třeba zase příště. :wink:
1. bře 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petu.lo, ta poslední fotka je sladká. Barče to jen sládlo:slight_smile:
1. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek