• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bohumín

1. června 2017 
Ahoj, tak jsem hledala někoho z Bohumína a nenašla, tak zkouším, jestli se někdo nechytne takhle. Já jsem z Vrbice. Mám doma 20 měsíční dcerku Terezku a jmenuju se Katka. Přestěhovali jsme se z OV a nikoho tu neznám. Když někdo napíše budu fakt ráda. Zatím pa
18. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám, že v Bohumíně Koník asi moc nejede. :unamused: Je to celkem škoda. Já jsem z Bohumína, konkrétně ze Skřečoně, ale 5 roků žiju v Čechách. Pokud ti to neva, občas můžeme poplkat, co je u vás nového. :slight_smile: Domů jezdím v průměru 4x do roka a nestačím se divit, jak se to naše městečko mění před očima. :slight_smile:
18. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak já se do Bohumína moc nedostanu, ještě pořád mám tendence pro všechno zajet do OV. Ale městečko je to hezké, aspoň se tam člověk nestratí.Určitě ráda poplkám. A kolik máš dětí?
20. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám 9.měsíční dceru Leu. Ta Ostrava je asi z Vrbice schůdnější co? Na Vánoce jsem byla doma a nestačila zírat, jak je pěkně udělaná dálnice. Na Bohumínu se mi líbí, že je tam celkem dobré vyžití pro děti. Já bydlím v Moravanech, vesničce asi 18 km od Pardubic, a tady skoro nic není. Pouze základ - školka a škola. :unamused: Moje ségra má roční holčičku a chodí dost často za kámoškama do Bohumína. Buď jsou do parku, nebo do Slůněte (doufám, že jsem nepopletla název), nebo taky na bazén. Celkem jí to závidím. :confounded:
20. únor 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo myslím, že je to Slůně. Taky jsem na internetu našla nějaké Centrum Bobeš. Uvažuju, že tam od září nastoupíme na malování, moje Terka je totiž nadšená malířka = pokreslená postel, gauč, dveře, křeslo, kuchyňská linka, knížky, tepláčky, maminka a hlavně ona :sweat_smile: . Je to jediná činnost, u které vydrží déle než pět minut. Mám totiž aktivní holčičku :slight_smile: .
Ale na Bohumínu se mi nejvíce líbí, že tam jsou hrozně milí úředníci. V Ostravě má totiž člověk pořád pocit, že je hrozně obtěžuje, to se mi v BOhumíně ještě nestalo.
21. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám, že jsme se pořád ještě nerozrostly :unamused:
S těmi úřady se to asi muselo změnit, protože si pamatuju, jak jsem celé dny po ukončení školy proseděla na pracáku, než jsem došla na řadu a pracovnice se nonstop tvářily, jako bych byla neschopná si najít práci sama. :angry:
S tím Bobšem to je určitě dobrý nápad. Terezka si aspoň zvykne na kolektiv, určitě vás to bude obě bavit. :wink:
25. únor 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bohumíne!!!!!!!!!!!!!!!!§ Tady je ale uplně mrtvo!Katko,jestli tady nakoukneš,tak mé můžeš najít pod Orlovou.Bydlím tady,ale pořád jsem Bohumínačka tak paaaapaaa jo a Bobeš můžu doporučit je to tam fajn,chodili jsme tam s prckem a zase budem až to menší kapku povyroste. :slight_smile:
25. dub 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - koukám, že to tu vůbec nežije. Je tu teda někdo z Bohumína???
25. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki jak se tady máte?jsem z bohumína mám syna je mu rok a čtyři měsíce
27. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj - zase jsem tu po dlouhé době nakoukla a pořád tady nikdo moc nechodí :frowning2:
4. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je krize, Bohumíňačky sem asi nechodí :grinning: . Dneska jsem se tady zaregistrovala a Bohumín bylo první co jsem hledala :D
14. čer 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem konečně našla Bohumín, ale tu nikdo asik nechodí :frowning2:
22. led 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohumín se hlásí :slight_smile:
23. led 2012 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bohumíňačky! Pokusím se obnovit vlákno dotazem. Která školka je podle vás nej? Děkuju za postřehy :wink:
1. čer v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek