• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březen 2011, vstup povolen :o)

13. března 2012 
Ahojky maminky i tatinci březňátek.Chcete si povídat co je u vás nového, přidejte se:o) Chtěla jsem do soukr. skupiny březňátek,ale prý už nikoho neberou, takže zakládám novou otevřenou skupinu bez omezení.
6. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jak u vás probíhají přípravy na 1. narozeniny ? U nás pořád nevíme jaké hračky nakoupit poradíte ? :wink:
6. únor 2012 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
halo halo žádná maminka ?

už vaše děti zkoušejí jíst lžičkou ? máte nějakou specíalní ?
7. únor 2012 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
chjo a ja se těšila že tu spklnu s mamina stejně starých zlatíček :frowning2:
9. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@wiwiane my jsme sice březnový, ale chystáme se už na druhé narozeniny :slight_smile:

K prvním narozkám asi nejvíc radosti udělali hračky fischer price, jednak foťák a pak jsem snesla z půdy takovýho toho zpívacího psa po dceři a ten frčí dodnes..... a pak dostal lego, ale s tím si hrál až tak od roku a půl

lžičky měl byčejné dětské plastové, brzy jí ale opustil, protože všichni okolo jedli obyčejnou. Dodnes spíš cintá než jí, hlavně polívka je super, už nesnese židličku, jí normálně u stolu - takže po polévce se slíká celej on, "pere" celá židle i když je na ní utěrka a vytírá půl jídelny :-d

Jdeme ven, nevydržíme dlouho, nemá rád, jak na něj padá sníh :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mates22 :slight_smile: děkuji za reakci z toho samo jídla mám právě strach že bude víc jídla okolo než v něm :o)
9. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ,já mám taky březnátko 2011 klučina Adam 23.3.2011.. jinak na facebooku máme skupinu maminky březnátek 2011 a je nás tam hodně :slight_smile:
2. bře 2012 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pajinka111 ahojky děkuji za reakci na FB nechodím líbí se mi celkem tady
13. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek