• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka :wink: , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :sweat_smile: a nenecháte mě tu samotnou :grinning:
22. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnka: tak ja uz jsem presunuta :slight_smile: , doufam, ze se presune i zbytek a nebudeme tady jen dve :grinning:
22. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Del: taky doufám :wink: , nu nic, malá se už probudila, tak jdem svačit a pak rychle ven, ať stihneme ještě to hezký počásko :dizzy_face:
Jo a až se večer vrátím, tak ať už je tu plno :grinning:
22. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, nechám to na květen a basta - ušetřím slivovici :grinning:

Vlni, a já už myslela, že dáváš odkaz na počůranej testík se dvouma čárkama...a ono nové téma :grinning:
22. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: ale vis o tom, ze druhe deti se zpravidla rodi driv, do toho ten Hamilton a hlavne ty moje narozky :grinning: :grinning: :grinning: Vim, jsem otravna, co? To vis, dite je na prochazce s tchanovcema, MM v praci, tak mam pre. :wink:
22. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: nejsi otravná sama :grinning: :grinning: :grinning:..příště to budu tutlat až do porodu :grinning:...připoměň mi to ještě min. 1x, ať ti aspoň aktuálně popřeju, když nebudu rodit - jsem skleroza :grinning:
22. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se chystáme na zahradu....já věšet prádlo, Maji si hrát :dizzy_face: bych si to s ní hned vyměnila, ale ještě by nedošáhla na šňůry :grinning: Ale jak jí znám, aspoň mi bude podávat kolíčky, aby se maminka s pupendem nemusela ohýbat :grinning:
22. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu taky :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: no, to bych ale na tebe potrebovala tel, protoze v porodnici asi net mit nebudes, ne? :grinning:
Ne, menim tema. Co ta termoska - nemas ji? A nebo mi porad, jak to delas s Maji, kdyz nekam jdete pres poledne. Tak a ted doufam, ze me odsud nekdo nevyzene, ze tu resim takove trapnosti. :confused:
22. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: ahoj, jak se dari?
22. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: jo v pohodě :slight_smile: Nika si vzala sestřenka, MM spí a já se válím na gauči a koukám na zoufalky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu termosku nemám a v tomhle věku mi to už příjde zbytečný...když někam jdeme tak si buď nechám tu skleničku někde ohřát a nebo má prostě jen jogurt a nějaký pečivo.

Holky mám na vás dotaz, nevíte jaký je poplatek když se koná svatba mimo obřadní síň?
22. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: tak to se mas :slight_smile: No, ja to resim proto, ze casto vyrazime rano a vratime se vecer a aby mela pres to poledne alespon neco tepleho a v lese mi to asi nekdo neohreje. :wink:
S tou obradni sini nevim, ale my to meli taky mimo obradni sin a jeste mimo bydliste a stalo to 1000 Kc, ale je to 3 roky zpatky.
22. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: kde jste měli svatbu? já nad tím pořád přemýšlím.... líbilo by se mi to třeba i u nás na zahradě nebo v městským parku a nebo udělat úplně něso šílenýho :grinning:
22. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy,
tak si plácám játra ještě ve staré diskuzi a jsem tak bystrá, že přesun zaregisturuju, až když mě to vykopne :grinning:
tak kopíruju :slight_smile:

čus kecalky
tak místo srazu s celebritou kozinkou a spolem. taky smrdim doma zase mě začal krk, dutiny v pá máme s MM výročí svatbice 5let, vymýšlim na so program, máme domluveno odložení kuldy s plánem divokého večera , tak doufám, že chorobu nebo co to je, odrazim si teda myslim, že dorazí na sobotu zřejmě i "teta", což by mě taky nakrklo já mít trpajzlíka..

jinak mě tady ty sváry prudí-to tu mám jako odreagování a i poučení (v něčem se ráda poradim nebo obšlehnu, když si nejsem jistá). snad to tu bude ok já znám osobně jen pražandy, ale u mě pořád platí, že bych ráda "okoukla"i ostatní

del, výborná story

odrážedlo máme plastový, určo druhý pořídíme k našim a zvažuju ještě tříkolku-s tou rukojetí, aby se matka nemusela ohýbat teď venku hodně využijeme chodítko-kulich docela chodí, ale přeci jen jistota je jistota

neštovice nedám-navíc zatím jen prevenar, meningokon(po poradě s doktorkou)-nechci do kuldy rvát všechno

jo a saji-já tipuju sámo 24/4 a pinďu
22. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač, fajn, že je vám líp-je to pruda :wink: na o-prudu nám imazol zabral tak za 2-3dny podle míry opruzu :wink: ty sleep and play taky kulicha prudí-používáme huggies pr. nebo ekologické z dm.ty jsou ok :wink: ale každýmu vyhovuje něco jiného.

vlni, já mám tu termo takšu z aventu (z MMB), tak vydrží pití i jídlo v pohodě :wink:
22. dub 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: meli jsme to v Kostelci nad Cernymi Lesy - je to takove kaple u zamku (zamek ale neni funkcni a kaple neni vysvecena)

zuza: tak at bacily brzo opusti tvuj krk a dutiny :wink: To je fakt hrozny ty nemoce a to jsem myslela, ze kdyz se udela hezky, tak zadne nemoce nebudou.
22. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza, na to jidlo jsem se ptala ja - diky za info. Takze kdyz to rano ohrejes, tak to v poledne je jeste teple?
22. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: já jsem prvně chtěla v kostele který neni vysvěcenej, ale ještě nevím jak to bude...
22. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus, ten poplatek neporadím-netuším :wink:

del, díky-snad to nic nebude :wink: mě hned všechno sestřelí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak meningokon není očkování na nově nalezenou chorobu, jen odraz mého odloženého mozku :grinning:
22. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ewus :slight_smile: takže je to už vše ok :dizzy_face: to je dobře :wink: ty oranžové nepoužívame taky. Opruzuje se z nich. Po těch drahých ne, ale kupuji je v akci za 299 :wink:
22. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: doufám že jo :wink: jen nevím jestli do tý svatby půjdem nebo ne...
22. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus, není kam spěchat. Hlavně, že jste už ok :wink:
22. dub 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: vzhledem k tomu že příští léto snad už budeme čekat další miminko tak bych jí chtěl mít letos :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus, tak když plánujete miminko tak není co řešit :wink: držím vám pěsti, ať už to máte jenom dobré mezi sebou :wink:
22. dub 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: moc děkuju :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau,
ewus, to je fajn, ze je doma lip :wink:

my se brali v r.2007 mimo bydliste a na zamku a stalo nas to 1000,- ze je to mimo bydliste a pak jeste par tisic za ten zamek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

hlásíme se že jsme přijely z výletu ale jsme obě nachcipaný kačí má teda trochu rýmku, mě bolí v krku, mám rýmu, kašel tak čajíčkuju, lehnout si nemůžu ale jde to tak je to dobrý :wink: co vy co je novýho?

koukám, že bude další svatba, to je super :dizzy_face: já snad konečně dojdu v týdnu dát udělat to oznámení konečně a přemýšlím o nějaký košilce na noc, jestli nějaká bude teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vlni, dala si mi zabrat, než jsme to našla :wink:
22. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, super název.
ewuska: tak to jsem ráda,že je doma vše už o.k. a svatba bude. už se nám to blíží,teda aspon me.
poplatky jsou 1000kč.

jani: tak to je mi líto,že jste se vrátily nemocné, brzo se uzdravte.
22. dub 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju a k těm neštovicím. Já jsem je chtěla dát, ale teď nevím jestli je už Davidek nemá :sweat_smile: viz jak už jsem psala. Měl to jen kolem pusy, ale teď už má pupínky i ve vlasech, asi 4 a na zádech 2 :sweat_smile: takže zítra jedu k doktorce ať mu na to koukne.
22. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi a nebývají neštovice až později ? okolo druhého věku dítěte?
22. dub 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek