• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
mispuli: vítám tě mezi námi. téda ty sis musela prožít peklo, snad je už malý vpořádku , jinak máš krásné obě děti.
24. dub 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli:taky na to koukám,ty sis teda zažila u obou dětí :confounded: co se stalo honzíkovi ve 3 letech?jestli to není tajemství samozřejmě.malá vypadá že se oklepala rychle že?z inkubátoru šla brzy zdá se mi :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nemam uplne docteno, ale nechte uz toho hašteření - to se neda cist....

ja osobne se musim priznat, ze Petruny elaboráty preskaku, pokud rozebira svou nechutnou tlustou postavu :grinning: :sweat_smile: ale jako fakt a pak taky vsechny prihody co maji vic jak 20 radku cca :wink:
24. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo Mispuli, klobouk dolu pred tvymy nervy - musis byt statecna mamina :dizzy_face: :wink:
24. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě vyplela skalku a dalo mi to teda....holt s tím vakem vepředu to moc nejde :wink:, tak snad ho dneska ještě díky té skalce neztratím :slight_smile: ....Maji spí a mně se nechce sedět a odpočívat, uvařeno mám od včera...

právě mi MM napsal meil ze služebky - dnes první :angry: , prý "nezlobí tě děti?" Mám chuť mu odepsat, že mám kontrakce, co by jako dělal :angry:
24. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,děkuju za přijetí

statečná mamina myslím nejsem,jsem máma jako každá jiná,jako každá z vás,ty útrapy co nás potkaly jsou na delší psaní a já nechci nikoho zatěžovat dlouhým popisem,tak to vezmu zkrátka :slight_smile: ,shunt je laicky řečeno hadička,která má ventil,je vyvedena z mozkových komor/u Honzíka zadních/ a vede pod kůží do pobřišnice,která je schopná pohlcovat mozkomíšní mok,kvůli krevní sraženině má totiž zablokovanej průchod mezi mozk. komorama a míchou,získal to až po porodu kvůli krvácení do celýho těla :frowning2:
Ve 3 letech upad a bohužel dlouho se nemohlo přijít na to,co mu je,upad do polovědomí,nemoh komunikovat,měl jenom pootevřený oči a záškuby,několikrát mu čistili shunt,ale tím to nebylo,až magnetická rezonance ukázala otok mozku a mozkovýho kmene,Léky naštěstí zabraly a probral se :slight_smile: :slight_smile:
je to malej ďáblík,kterej všechno dohání mílovejma krokama

Míša se taky narodila dřív,ale byla vlastně relativně v pohodě,v inkubátoru byla necelý 3 tejdny kvůli dopečení :slight_smile: ,všechno brzo dohnala a myslím,že je na úrovni vašich dětiček :slight_smile:

jestli můžu,tak se občas objevím :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: tý jo, to muselo být peklo tohle prožít...ale hlavně, že je to za vámi a před Vámi jsou jistě už jen úžasný a krásný chvilky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a objevit se můžeš klidně i několikrát denně, pokud ti dítka dovolí :grinning:
24. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já petruny elaboráty čtu,sem jediná? :grinning: :grinning: :grinning:

mispuli:no teda :confounded: to musel být těžkej porod s honzíkem....na fotkách vypadá úplně zdravě,je vidět že se mu vede dobře.
24. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to peklo,ale naštěstí máme velký bojovníky a mám super manžela,kterej mě podržel,nebo tedy spíš jsme se drželi navzájem :slight_smile:

a přesně tak koukáme dopředu,pokud budeme aspoň v takovýhle pohodě,tak to bude ok

Já zase obdivuju tebe,dvě dětičky hned takhle za sebou :slight_smile: ,ale aspoň si spolu vyhrajou.Honzík Míšu buď miluje natolik,že by ji láskou umačkal a nebo k ní pojme zášť,že by ji umačkal :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko:porod byl těžký jen v tom smyslu,že to bylo strašně rychle,nahonem a málem jsme to nepřežili,ale jinak to bylo císařem pod celkovou narkózou,takže z něj nic nevím :confused: ,horší to spíš bylo potom,když člověk nevěl,co a jak bude nebo nebude a nemoh mu nijak pomoc,vybojoval si to a je bezvadnej,lidi ho maj rádi a on má rád je :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky :wink:
se nám to tu pěkně rozjelo :wink:

mispuli vítej :slight_smile: jste si toho teda zažili-statečná podle mě teda jsi :wink: věřim, že to máte za sebou a před sebou hrnete jen to pěkný :wink: určo doraž často :wink:

já petru elaboráty čtu taky-tak nějak mě baví :slight_smile: asi i tím, že jí znám a mám pocit, že si máme co říct..

když byla řeč o popisu nocí-my dnes měli divokou, kulda měl opruzený zadek, asi divoký sny-skončil po dlouhé době u mě v pelechu a kolem 4 mě z postele spadnul :frowning2: hodně v noci cestuje, tak jsem to neuhlídala :unamused: bys si pak nafackovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak spí v postýlce-já bych se nevyspala a přijde mě, že i on má rád svůj klid :wink: já nemám ráda ani přilepenýho chlapa a ani to dítko-nebo na chvilku je to pěkný, ale celou noc ne :wink:
24. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teď jsem už 5let vdaná za vénu-oslavila jsem to cáknutím bioparoxu do krku :grinning: kulda je už u našich-okukuje psy a sousedovic slepice :grinning: já si dnes dávám relax a zítra máme odpoledne muzikál(nedávno jsme mluvili o tom, že žádný neviděl, tak rockera beru na svobodu :grinning: ) a večer véča v nobl restauračce-zaplatíš paušál a cpeš se a cpeš-to určo ocení :grinning:

majmu, kočár je pěkněj-kdybych potřebovala, tak do něj klidně jdu :wink: s molama neporadim-občas je mám, ale najdu zdroj a tak dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko,vy snad jdete do Anbiente? My taky měly příšernou noc,Mišákovi lezou 4 zuby najednou :unamused: .Já jedu na muzikál na konci května na Mamma mia a těším se už teď,ten film miluju :slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul, jo-je to anbiente ve slováči-byla jsi? my jsme prožraný oba :slight_smile: o mamme vím, že vznikla, asi bude kopírovat film, takže to bude fajn :wink:
24. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ,ale manžel byli na Starým Městě,už před lety ,když jsme byly s bábama na Cats,ale někdy bych to chtěla taky absolvovat,bylo mi to vylíčeno v barvách tak,že jsem slintala a slintám,kdykoliv si na to vzpomenu :slight_smile:
jo,jo kamarádka na tom byla už vloni,ještě dřív než byl film v kinech a říkala,že je to stejně dobrý,tak se těším :slight_smile:

na co jdete vy? Na Draculu? Toho bych si klidně taky zopákla,kdysi dávno se mi líbil
24. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám novou tvář, pak kouknu do alba, ale co jsi psala, jste si museli zkusit :frowning2: já taky čtu petru příspěvky :grinning:
24. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mis, tak jsem se koukla. Bočečci. Hlavně, že jsou už z toho nejhoršího venku. A vidím, že máme stejně staré obě děti :slight_smile: kolik ti je?
24. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza:to zní všechno dobře,škoda že jsi nemocná...o tý restauraci musím říct mm,sním by se nám to určitě vyplatilo i finančně.Brali jste se v dubnu jo?to je krásnej měsíc na svatbu :slight_smile:
24. dub 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak do diskuze opici jsem nakoukla, ale nevim, jestli bych mela cim prispet a hlavne, jestli by jste me vubec vzaly :wink: Asi budu chodit dal do breznatek - i kdyz dochazku mam nepravidelnou dle nalady ditete :wink: Vic diskuzi bych nestihla.
Jinak Ambiente je super - znam to u Staromaku - tam se specializuji na grilovane maso a je to teda uzasny. Muzu doporucit.
Vitam novou tvar a myslim, ze jsi opravdu moc statecna.
A co Saja - porad nic? Asi se nekde sluni, co?
24. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja pleje zahony :grinning:

zuzo, uzij si vyroci - zavidim :dizzy_face: a pochopila jsem to dobre, ze v ty restauraci zaplatis jednotnou cenu a zeres do bezvedomi co chces? :grinning: kolik to je ta cena?
24. dub 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, tak to jo, ja myslela, ze dneska jeste rodit nechce :slight_smile:

tady je ta restaurace a jsou tam i ceny:http://www.ambi.cz/ambi_brasiliero_menu.php
24. dub 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, jo je to tak, ze zaplatis a na stole mas takove kolecko - kdyz mas otoceno na zelenou, tak to znamena, ze ti maji porad servirovat a kdyz mas otoceno na cervenou, tak to znamena, ze chces pauzu:slight_smile: My teda meli porad zelenou a kdyz uz jsem nemohli maso, tak jsme si davaly grilovany ananas na vytraveni:slight_smile:
24. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: náhodou to nebyl záhon, ale skalka :grinning: a rodit se nebude, i když MM už domů dorazil....

A neprobírejte mě furt, jo? :grinning:
24. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:teď je tvůj porod prostě záležitost číslo jedna,zbavíš se toho jedině když porodíš :grinning:
24. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska je Maji extra protiva - furt jen mručí, furt něco chce, pak to zase nechce a chce něco jiného atd., no hlava mi jde z ní kolem----sem i chvíli přemýšlela, zda raději nezačít rodit, aby si to její hlídání vyžral někdo jinej :grinning:, ale jsem tu - jak říká kač - jako kindervejce...akorát nevím, zda kindervajíčko není hezčí :grinning:
24. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni. a nechcete to některá dát za mě? :grinning:
...jako rodit se nebude - asi až v týdnu :wink: , abychom MM zkomplikovali život :angry: - schválně - nevím, zda sem přecitlivělá, ale podle mě se dnes tváří jako mistr světa :angry: , co to odrodí - prostě brnkačka a prý to dáme o víkendu :angry: , jako tyhle jeho kecy mě s.rou!! ještě začnu být kvůli němu sprostá :frowning2:...a má blbé řeči ve stylu svého tatínka :angry: ...no prostě super náladička :frowning2: ..všude vykládá v práci jak budeme rodit a mně doma, jak musí do rpáce atd...ono to vypadá, že si ani nevezme po porodu dovču, aby byl chvíli s námi...
24. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a to má dneska svátek....a já bych ho nejraději fakt nakopala :angry: - byl by to vhodný dárek k svátku? :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:jj,každej chlap potřebuje občas nakopat....řeči ho přejdou až budeš fakt rodit :wink: Hele,já klidně odrodím za tebe,mně se to líbilo,fakt :grinning:
24. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ale já to myslela i se šitím :grinning:
24. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zase pr jo? :angry: :grinning:
24. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek