Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
katka_j
24. dub 2009
mispuli: vítám tě mezi námi. téda ty sis musela prožít peklo, snad je už malý vpořádku , jinak máš krásné obě děti.
lenkabu
24. dub 2009
mispuli:taky na to koukám,ty sis teda zažila u obou dětí :-S co se stalo honzíkovi ve 3 letech?jestli to není tajemství samozřejmě.malá vypadá že se oklepala rychle že?z inkubátoru šla brzy zdá se mi 🙂
kacamar
24. dub 2009
jeste nemam uplne docteno, ale nechte uz toho hašteření - to se neda cist....

ja osobne se musim priznat, ze Petruny elaboráty preskaku, pokud rozebira svou nechutnou tlustou postavu 😃 :-N ale jako fakt a pak taky vsechny prihody co maji vic jak 20 radku cca 😉
kacamar
24. dub 2009
ty brďo Mispuli, klobouk dolu pred tvymy nervy - musis byt statecna mamina x-) 😉
sajahonzik
24. dub 2009
Tak jsem právě vyplela skalku a dalo mi to teda....holt s tím vakem vepředu to moc nejde 😉, tak snad ho dneska ještě díky té skalce neztratím 🙂 ....Maji spí a mně se nechce sedět a odpočívat, uvařeno mám od včera...

právě mi MM napsal meil ze služebky - dnes první ]-( , prý "nezlobí tě děti?" Mám chuť mu odepsat, že mám kontrakce, co by jako dělal ]-(
mispuli
24. dub 2009
Ahoj holky,děkuju za přijetí

statečná mamina myslím nejsem,jsem máma jako každá jiná,jako každá z vás,ty útrapy co nás potkaly jsou na delší psaní a já nechci nikoho zatěžovat dlouhým popisem,tak to vezmu zkrátka 🙂 ,shunt je laicky řečeno hadička,která má ventil,je vyvedena z mozkových komor/u Honzíka zadních/ a vede pod kůží do pobřišnice,která je schopná pohlcovat mozkomíšní mok,kvůli krevní sraženině má totiž zablokovanej průchod mezi mozk. komorama a míchou,získal to až po porodu kvůli krvácení do celýho těla 😞
Ve 3 letech upad a bohužel dlouho se nemohlo přijít na to,co mu je,upad do polovědomí,nemoh komunikovat,měl jenom pootevřený oči a záškuby,několikrát mu čistili shunt,ale tím to nebylo,až magnetická rezonance ukázala otok mozku a mozkovýho kmene,Léky naštěstí zabraly a probral se 🙂 🙂
je to malej ďáblík,kterej všechno dohání mílovejma krokama

Míša se taky narodila dřív,ale byla vlastně relativně v pohodě,v inkubátoru byla necelý 3 tejdny kvůli dopečení 🙂 ,všechno brzo dohnala a myslím,že je na úrovni vašich dětiček 🙂

jestli můžu,tak se občas objevím 🙂 🙂
sajahonzik
24. dub 2009
mispuli: tý jo, to muselo být peklo tohle prožít...ale hlavně, že je to za vámi a před Vámi jsou jistě už jen úžasný a krásný chvilky.... x-) x-) x-) ...a objevit se můžeš klidně i několikrát denně, pokud ti dítka dovolí 😃
lenkabu
24. dub 2009
Já petruny elaboráty čtu,sem jediná? 😃 😃 😃

mispuli:no teda :-S to musel být těžkej porod s honzíkem....na fotkách vypadá úplně zdravě,je vidět že se mu vede dobře.
mispuli
24. dub 2009
bylo to peklo,ale naštěstí máme velký bojovníky a mám super manžela,kterej mě podržel,nebo tedy spíš jsme se drželi navzájem 🙂

a přesně tak koukáme dopředu,pokud budeme aspoň v takovýhle pohodě,tak to bude ok

Já zase obdivuju tebe,dvě dětičky hned takhle za sebou 🙂 ,ale aspoň si spolu vyhrajou.Honzík Míšu buď miluje natolik,že by ji láskou umačkal a nebo k ní pojme zášť,že by ji umačkal 🙂 🙂
mispuli
24. dub 2009
Lenko:porod byl těžký jen v tom smyslu,že to bylo strašně rychle,nahonem a málem jsme to nepřežili,ale jinak to bylo císařem pod celkovou narkózou,takže z něj nic nevím =-) ,horší to spíš bylo potom,když člověk nevěl,co a jak bude nebo nebude a nemoh mu nijak pomoc,vybojoval si to a je bezvadnej,lidi ho maj rádi a on má rád je 🙂
zuzalach
24. dub 2009
hoj holky 😉
se nám to tu pěkně rozjelo 😉

mispuli vítej 🙂 jste si toho teda zažili-statečná podle mě teda jsi 😉 věřim, že to máte za sebou a před sebou hrnete jen to pěkný 😉 určo doraž často 😉

já petru elaboráty čtu taky-tak nějak mě baví 🙂 asi i tím, že jí znám a mám pocit, že si máme co říct..

když byla řeč o popisu nocí-my dnes měli divokou, kulda měl opruzený zadek, asi divoký sny-skončil po dlouhé době u mě v pelechu a kolem 4 mě z postele spadnul 😞 hodně v noci cestuje, tak jsem to neuhlídala :-| bys si pak nafackovala :-p jinak spí v postýlce-já bych se nevyspala a přijde mě, že i on má rád svůj klid 😉 já nemám ráda ani přilepenýho chlapa a ani to dítko-nebo na chvilku je to pěkný, ale celou noc ne 😉
zuzalach
24. dub 2009
jinak teď jsem už 5let vdaná za vénu-oslavila jsem to cáknutím bioparoxu do krku 😃 kulda je už u našich-okukuje psy a sousedovic slepice 😃 já si dnes dávám relax a zítra máme odpoledne muzikál(nedávno jsme mluvili o tom, že žádný neviděl, tak rockera beru na svobodu 😃 ) a večer véča v nobl restauračce-zaplatíš paušál a cpeš se a cpeš-to určo ocení 😃

majmu, kočár je pěkněj-kdybych potřebovala, tak do něj klidně jdu 😉 s molama neporadim-občas je mám, ale najdu zdroj a tak dokola :-p
mispuli
24. dub 2009
Zuzko,vy snad jdete do Anbiente? My taky měly příšernou noc,Mišákovi lezou 4 zuby najednou :-| .Já jedu na muzikál na konci května na Mamma mia a těším se už teď,ten film miluju 🙂
zuzalach
24. dub 2009
mispul, jo-je to anbiente ve slováči-byla jsi? my jsme prožraný oba 🙂 o mamme vím, že vznikla, asi bude kopírovat film, takže to bude fajn 😉
mispuli
24. dub 2009
Ne ,ale manžel byli na Starým Městě,už před lety ,když jsme byly s bábama na Cats,ale někdy bych to chtěla taky absolvovat,bylo mi to vylíčeno v barvách tak,že jsem slintala a slintám,kdykoliv si na to vzpomenu 🙂
jo,jo kamarádka na tom byla už vloni,ještě dřív než byl film v kinech a říkala,že je to stejně dobrý,tak se těším 🙂

na co jdete vy? Na Draculu? Toho bych si klidně taky zopákla,kdysi dávno se mi líbil
tomickoval
24. dub 2009
Vítám novou tvář, pak kouknu do alba, ale co jsi psala, jste si museli zkusit 😞 já taky čtu petru příspěvky 😃
tomickoval
24. dub 2009
Mis, tak jsem se koukla. Bočečci. Hlavně, že jsou už z toho nejhoršího venku. A vidím, že máme stejně staré obě děti 🙂 kolik ti je?
lenkabu
24. dub 2009
zuza:to zní všechno dobře,škoda že jsi nemocná...o tý restauraci musím říct mm,sním by se nám to určitě vyplatilo i finančně.Brali jste se v dubnu jo?to je krásnej měsíc na svatbu 🙂
del
24. dub 2009
Ahoj holky,
tak do diskuze opici jsem nakoukla, ale nevim, jestli bych mela cim prispet a hlavne, jestli by jste me vubec vzaly 😉 Asi budu chodit dal do breznatek - i kdyz dochazku mam nepravidelnou dle nalady ditete 😉 Vic diskuzi bych nestihla.
Jinak Ambiente je super - znam to u Staromaku - tam se specializuji na grilovane maso a je to teda uzasny. Muzu doporucit.
Vitam novou tvar a myslim, ze jsi opravdu moc statecna.
A co Saja - porad nic? Asi se nekde sluni, co?
kacamar
24. dub 2009
Saja pleje zahony 😃

zuzo, uzij si vyroci - zavidim x-) a pochopila jsem to dobre, ze v ty restauraci zaplatis jednotnou cenu a zeres do bezvedomi co chces? 😃 kolik to je ta cena?
del
24. dub 2009
kac, tak to jo, ja myslela, ze dneska jeste rodit nechce 🙂

tady je ta restaurace a jsou tam i ceny:http://www.ambi.cz/ambi_brasiliero_menu.php
del
24. dub 2009
kac, jo je to tak, ze zaplatis a na stole mas takove kolecko - kdyz mas otoceno na zelenou, tak to znamena, ze ti maji porad servirovat a kdyz mas otoceno na cervenou, tak to znamena, ze chces pauzu🙂 My teda meli porad zelenou a kdyz uz jsem nemohli maso, tak jsme si davaly grilovany ananas na vytraveni🙂
sajahonzik
24. dub 2009
kač: náhodou to nebyl záhon, ale skalka 😃 a rodit se nebude, i když MM už domů dorazil....

A neprobírejte mě furt, jo? 😃
lenkabu
24. dub 2009
sajo:teď je tvůj porod prostě záležitost číslo jedna,zbavíš se toho jedině když porodíš 😃
sajahonzik
24. dub 2009
Jo a dneska je Maji extra protiva - furt jen mručí, furt něco chce, pak to zase nechce a chce něco jiného atd., no hlava mi jde z ní kolem----sem i chvíli přemýšlela, zda raději nezačít rodit, aby si to její hlídání vyžral někdo jinej 😃, ale jsem tu - jak říká kač - jako kindervejce...akorát nevím, zda kindervajíčko není hezčí 😃
sajahonzik
24. dub 2009
leni. a nechcete to některá dát za mě? 😃
...jako rodit se nebude - asi až v týdnu 😉 , abychom MM zkomplikovali život ]-( - schválně - nevím, zda sem přecitlivělá, ale podle mě se dnes tváří jako mistr světa ]-( , co to odrodí - prostě brnkačka a prý to dáme o víkendu ]-( , jako tyhle jeho kecy mě s.rou!! ještě začnu být kvůli němu sprostá 😞...a má blbé řeči ve stylu svého tatínka ]-( ...no prostě super náladička 😞 ..všude vykládá v práci jak budeme rodit a mně doma, jak musí do rpáce atd...ono to vypadá, že si ani nevezme po porodu dovču, aby byl chvíli s námi...
sajahonzik
24. dub 2009
..a to má dneska svátek....a já bych ho nejraději fakt nakopala ]-( - byl by to vhodný dárek k svátku? 😃 😃 😃
lenkabu
24. dub 2009
sajo:jj,každej chlap potřebuje občas nakopat....řeči ho přejdou až budeš fakt rodit 😉 Hele,já klidně odrodím za tebe,mně se to líbilo,fakt 😃
sajahonzik
24. dub 2009
leni: ale já to myslela i se šitím 😃
lenkabu
24. dub 2009
Tak to zase pr jo? ]-( 😃

Začni psát odpověď...

Odešli