• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
saja: aha, tak ja myslela, ze jsou strasne moc hodni - vzdyt to porad rikam, ze pusobis strasne pozitivne. Ty prdiky jsou hrozne - pamatuju se - Kacka na to taky dost trpela, zlepsilo se to az po tom, co zacala dostavat UM. A to jsem se fakt hlidala, co jim.
2. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: prohlidla jsem ti abum a deti jsou fakt super. Maji ma taky pekne odreniny :wink: - jako u nas. A Domisek je teda k ponuchnani. Uplne me to dojima, ale k dalsimu nepremluvi. :wink:
2. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukam, ze nikde nikdo, tak zase mizim - dite ma hlad - jak jinak - chce porad jist a kdyz neji, tak prudi. :sweat_smile:
2. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:confounded: :confounded: :confounded: tak já si tady povídám sama se sebou, tak nic, jdu papa snad jindy :grinning:
2. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
del: když jsem to tak chtěla, tak přeci nemůžu nadávat :grinning:- to bych nadávala sobě :grinning: a pozitivní myšlení se mě i tak docela drží :slight_smile:, někdy sama nad tím žasnu :wink:, však říkám, mohlo by být i hůř :wink:...a kolik Kačka váží, když furt jí??? :grinning: :grinning: :grinning: Nepředehnala už Vandu? :grinning: :grinning: :grinning: Já být tebou, tak bych do dalšího dítka šla :dizzy_face:
ad prdíky - oni bohužel (bohudík) na té stravě mámy tolik nezávisí....a většinou pokračují i po přechodu na UMko....

Domi se právě najedl, odříhnul si a byl položen do košílu a právě košík reklamuje :grinning: tak ho jdu pochovat, aby nevzbudil ségru....křikloun... :dizzy_face:
2. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už píšem s Domískem spolu :slight_smile: - výhoda od Maji, ještě mi neklepe do klávesnice :grinning:

elis: berušky jsou fakt čím dál krásnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotky super - zejména ty retro...
2. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
del, a kačka má furt tak brutální režim jako dřív ? jak ti vstávala v 5 ráno, pak celý den nespala a šla spát v půl 7 ?
2. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky,
jeste jednou zdravím celebritu kozinku , fakt jste byli boží :grinning:

saji: super,že to tak s bobkama zvládáš, jsi dobrá.

Malé jsme koupili to křesílko :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2841585&vReferer=
2. čer 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
annet, ja mela uz v t tvem tydnu Viki taky hlavou nahoru a do konce tehu uz se neotocila - cviky jsem parkrat delala, ale jaksi na hovno. Pak jsem se chytla nazoru, ze dite asi vi, proc tak je a nebudu ho "nasilim" nutit do otocky a skoncilo to cisarem :sweat_smile:
kazdopadne cviky: lehnes si na zem a podlozis panev polstarema nebo muzes udelat stojku :grinning: a pak taky radej, lezt po ctyrech, ale pozadu - no nevim, myslim, ze to jsou tipy na prd a ditko si to stejne udela po svym :wink:
2. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko v TV jste se mi libily, jsem se celkem nasmala (ty vase kratke zobaky jsou sranda :grinning: ) a Tynka je fakt boziiii :dizzy_face: :dizzy_face: skoda, ze tam nebyla vickrat :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
nějak poslední dobou nestíhám :frowning2: , ale Kozinku jsem si včera nemohla nechat ujít :wink: , Kozi: byli jste fakt super, skvěle jsem se pobavila :dizzy_face: ...

Potřebovala bych radu ohledně cestovní postýlky. Holky, kdo ji máte, jakou máte? Potřebujeme jí koupit na dovču, představovala bych si něco do 1500,- Kč, ale zase nechci, aby to byl levnej aušus a aby nám taky vydržela. Vůbec nevím, jestli je dobrý mít tam ten průlez nebo stačí bez .... poraďte, prosím :wink: .... Díky a zatím pa, pa
2. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni, průlez je určitě fajn, já kupovala nějakou dražší od cam i se závěsným lůžkem a přebalovákem, ale myslím, že to bylo zbytečné, být tebou, dívám se na hmotnost a vezmu nějakou jednoduchou, třeba od babypointu.

annet, řekla bych, že cviky na přetočení jsou úplně k ničemu :slight_smile: já měla ve 30tt ještě dítě taky hlavou nahoru a když jsem přišla do porodky v 36tt, byla jsem přesvědčená, že tak je furt, ale už byla dolů a vůbec mi nepřišlo, že by nějak víc rotovala :wink:
2. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky: děkuji za tip. No mimi je vždy na kontrole hlavou nahoru. Já vím že je ještě brzo, ale radši už se ptám. I když si myslím, že se ostálí hlavou dole. Víc mě zajímalo, jestli ty cviky k nečemu jsou a zase jsem jako u všechno při těhotenství došla k tomu, že si to mimino stejně vše udělá podle sebe :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
vlnka:my máme cestovní postýlku už strašně dlouho,máme ji i s průlezem,ale nepoužíváme ho.Máme od ABC design spal už v ní Honzík a teď i Míša,protože hodně cestujeme,tak v ní spí i doma.Doma do ní má kvalitní matračku,když jedeme na dovču,za 12 dní jedeme do itálie,tak bereme jen tu skládací ,která u toho byla.Zaujaly mě stránky http://www.ajuty.cz/shop/skupina_26+cestovni-skladaci-postylky.htm tam je výběr z několika druhů i značek :wink:
2. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
annet krasny fotky :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
2. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kaci: děkuji, je to jen pár, hledám něco s břichem. tohle těhoetnství nemám vyfocené břicho je jenou :slight_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
anet: malá je krásná, je ted uplně jinááá a ty oči-nádhera. a jak vydržela do profi focení,šlo to?
2. čer 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katus: jj, šlo to až sem se sama divila, jako fotek mám strašně moc, ale jak to je s malým dětmi. Ale vybrat se dalo :slight_smile: Chtěla jsem hned založit nové album od miminka, ale změnil mi MM prohlížeč a nejdou mi zmenšit fotky, tak až večer. Dala jsem jen ty, co byly zmenšené, Takže večer dodám ultrazvuky, postýlku, vorvaně apod :slight_smile:

JJ, malá se teď začala hodně měnit, začíná být na mně, byla kopie manžela a teď se mění a zhnědly jí očička, to jediné(barvu očí) a to dole má po mě a taky je bílá jak stěna po mně :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky, přišla jsme na to, jak naučit malou říkat svoje jméno. Dala jsem si její fotku na monitor a pořád jí říkám, že je to Natálka a ona se hihňá a teď už sama chodí a ukazuju a říká kaka. Takže naše dítě si říká Kaka. KAKA-NATÁLKA. Proč ne :slight_smile: A manžel přiletěl a říkal, ona řekně, že chce kakat. :grinning: Tak sem se smála.

Kamarádka má dvouletou Karolínku a ta si říka Koki :slight_smile: To je sranda, jak to ty děti vymyslí. Jsem si teď říkala, že musím rychle vymyslet jméno pro miminko a naučit jí ho říkat, ale nevím jak a taky jaké jméno :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
elis: vy máte ale fotek!!! Krásné!
2. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
annet: malá je fakt nádherná :dizzy_face: a nádherný profi fotky...bych takhle chtěl aumět fotit doma (zadarmo :grinning:)

Jinak Maji sobě zatím nijak neříká a na monitoru je máme oba dva :grinning: - u nás už nejde tam mít fotku jen jednoho :grinning:....ale bráchovi říká "bá" nebo mimi....za těhu mu říkala "Aba" pro případ kluka a nějak jí to "Á" upadlo.....ale Domísek pindíka stále má, ten neupadl :grinning:
2. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
annet, ty fotky s tou slunecnici jsou moc hezke :slight_smile:

holky, potrebovala bych poradit, za 3 tydny jedem do Chorvatska a nevim, jestli kupovat na plaz to obleceni s UV filtrem pro decka a jestli kupovat boty do vody. co myslite ? mezi 11 a 3 urcite u vody nebudeme, spis az k veceru a na slunku max hodinu, vic nevydrzim, tak nevim, jestli nestaci normalni tricko. ale zase ty veci s UV filtrem, v tom se asi muzou rovnou koupat a pak to rychlej schne, nevite ? a co ty boty ? predem diky :wink:
2. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: tak v tom ti neporadím :frowning2: ....ale nestačil by dobrý krém s vysokým faktorem a mazat, mazat a zase jen mazat? ... a normoš tričko, čepici proti sluníčku a nebo nějaký plážový stan na schování Klárky před sluníčkem? I když do vody by asi jedno tričko s UV filtrem bylo asi dobrý, ale fakt o tomhle oblečení pořádně nic nevím.....i když on je krém většinou voděodolne, ne?
2. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
anet: tak to je super, už se teším na další fotky. jo a malá se taky naučila říkat svoje jméno - říká Kiki ale spíše to tak polkne,neumím to vysvětli, naučila se to z fotky

zuzik: vzala bych obyč tričko a krémy
2. čer 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: tak pak určo písni svoje zkušenosti, až dorazíte domů :slight_smile: ...i když pochybuju, že my letos nebo příští rok takhle někam vypravíme....naše delegace pojede max. na Moravu k praprarodičům prcků :wink:
2. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ja o tom prave taky nic nevim :slight_smile: mazat budu jak vztekla, mam padesatku, myslim, ze byvaji vode odolne ty kremy, to je fakt, ze kdyz je krem, tak proc dalsi obleceni... no fakt nevim, budu patrat :wink: ale ty boty by se mozna sikly, co ? bude tam piscito oblazkova plaz.
2. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi:šla bych do oblečení s uv filterem,výborná věc :wink:

annet:cviky neporadím,vanda byla dolů od 28 tt ale máš ještě čas :wink: stejně ti slibujou cř ne?

elis:jak jsi Vendu donutila udělat pokojík? :grinning: máš fotky?
2. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: no, prave, ze tlusta neni - ma asi 9,7 kg a 83 cm - ale jak vidi jidlo, tak rve mnam dej a je ji jedno, co to je a pak porad otvira :grinning:

zuzik: no, rezim se trochu zmenil - spat chodi tak 19,30-20 a vstava tak v 6,30 (nekdy se zapomene a da to do 7,15) a pres den nic (jedine, kdyz jedeme dal autem, tak vytuhne). No, ted uz mi to tak hrozny neprijde, asi jsem si zvykla. S tim oblecenim neporadim, ale asi bych mazala a dala nejake platene obleceni.

anett: mala je moc hezka

eliss: holky jsou kocky - moc jim to slusi

uz nevim, kdo se ptal na postylku - my mame BooBoo - myslim, ze se to tak pise a ma takove to meziluzko a jsme s ni spokojeni. Ale myslim, ze jsou ty cestovni postylky vsechny stejne.
2. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Na Strem.cz je už opakování včerejšího Souboje v těžké váze a jsou tam krásné reakce na Verču.
2. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek