• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Dobré ranko maminky...po dlouhé době Natinka stávala v 6,00 a opět chrupká,ale to probuzení nikomu nepřeju...

Elisku můj favorit je oranžová... :grinning:

Terrez co ty v Praze???

Annet škola neuteče, neboj počká i na podzim.. :dizzy_face:
4. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj breznovky, jak se vam vsem dari?

:dizzy_face:

u nas se ted trosku marodilo, mala mela nejakou strevni chripku ci co, ale uz je dobra :slight_smile:

jinak porad jsem obvivovala Saje maleho Domiska az jsme se na to vrhli taky a snazime se zase o breznatko :grinning:

co vy, pridate se nektera ? :slight_smile:))
4. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! :slight_smile:

Jak se vede??? U nás dneska budíček v sedm, ale ne že by malá vstávala.... ale takový rachot nad náma!!!!!! Jako oni tam opravujou prázdný byt, od sedmi začli bušit a ještě nepřestali, už včera tam bušili!!!!!!! A podle toho jak mi říkal jarek, co vše budou dělat, tak asi jen tak bušit nepřestanou!! :frowning2: se na to vy...... Takže malá která mi teď spí do půl deváté měla budíček v sedm, no netvářila se nic moc, ale nakonec v poho i má dobrou náladu :grinning: a máme 9. zoubek :slight_smile: :dizzy_face: Vím, že jich tady máte více než my, ale jsem prostě ráda, tak to píšu.. :slight_smile:

dibla: čus ženo!!! :grinning: tak jak je????

elis: já ti nevím, všechno je krásné!!!! :dizzy_face:

caira: ahooooooooooj! Jsem ti včera prohlížela fotečky!!!! :dizzy_face:
jééééééééé snažilka! :dizzy_face: to je super, držím palečky ať vše vyjde podle vašich představ!!!! :dizzy_face:
A co malá??????????? povídej??????!!!!!!!!
4. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi : ja ti taky vcera ocumovala Tynku, neskutecne vyrostla a ty ksichtiky co dela tak to je super :grinning:

U nas vse ok, mala je trosku rarasek ale hodna, zrovna tancuje pred televizi a zpiva ( teda dela to svoje huaaaa huaaaaa :grinning: strasne rada zpiva :slight_smile: )

musim taky nejake nove fotecky do alba dat, jsem ses vrhla na reorganizaci a nejak to nedodelala, ale nejak na to neni cas..takze musim po vecerech

Holky v kolik davate prcky spat? nase mala chodi tak mezi 19-19.30 a nasi mi porad rikaji, ze ji davam moc brzo,ale me to brzo neprijde...tak nevim? :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira: :grinning: hele takhle si vočumovat dítka jo?? :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak z malé bude zpěvačka jo?? U nás to vidím na komika.. :sweat_smile:
JO a fotky by jsi teda mohla přidat... :dizzy_face: už se těším, pak dej info!!!!
Jinak já malou dávám spát jak kdy... většinou od sedmi - do půl osmé, jako ty :slight_smile: nepřijde mi to brzy, spí mi už teď je jednou za den (spala by i dvakrát, ale to už ji nechci dávat, prorotže by pakchtěla jít spát později než o půl osmé) a takhle mi to vyhuuje, a myslím že i malé, usne o té půl osmé a spí do půl deváté do rána :dizzy_face: takže super :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam taky mala chodi pres den jen jednou, myslim, ze tak cca od 10ti mesicu uz nechtela spat dvakrat tak zacala chodit jen po obede a taky to vyhovuje, v pul jedne ji dam do postele a do pul treti o ni nevim :slight_smile:

musim ted letet, snazim se mi rozebrat laptop, pres den me fakt nenecha vubec jit k pc

zatim papa
4. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a úplně jsem vám zapomnněla napsat, včera jsme byli u známých, narodila se jim štěňátka před pěti týdny, tak jsem je šli vomrknout!!! No to jsme neměli dělat!!!!!! Jarek se samozřejmě do jednoho zamilovat (zajímavé že zrovna do toho, co je jediný ještě volný) malá se zamilovala do všech.. no takže jdou na mě tlaky ze spodu z vrchu prostě mazec... ale neustoupím, jako já nejsem proti pejskům, spíše naopak, ale moje alergie to prostě nedovoluje, jako já bych si toho pejska nemohla na´pohladit, ani pomazlit, a kdyby jo, tak hned bych měla červené oči, rýma........ :rolling_eyes: :frowning2: Je to zajímavé je to bišonek, takže nepouští chlupy, ale stejně jsem večer alergii měla.. :frowning2:
4. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo jůůů, další snažilka:slight_smile:)) Já taky dávám spát jak ty a to už je hodně unavená. Jenže ona má takovej blbej rešim. Vstává mezi 6-7 ráno a pak mezi 9-10 jde znova spát. To spí do oběda a pak už nic. A k večeru je dosti unavená:slight_smile:
4. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo:super,taky ti očumuje album :grinning: co vím tak snažilek tu už pár je :wink:
4. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli: já sjem tu školu dodělala :slight_smile: jen jsme nemohla na příjmačky na další školu, musím rok počkat, ale teď už vím, že je to tak správně.

Holky: držím vám pěsti až je co nejvíce dalších miminek :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo: malá je nádherně drobounká, takový bobik
4. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víte co mě napadlo, že je červen a zrovna se zadělávají březňátka 2010. To letí.
4. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda..

jéé, já mám z každé nové snažilky takovo radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak všem hodě zdaru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krásné snažení.....jéé, já se už těším na to naše další :sweat_smile: , ale vidím to bledě s 2 dětma - když spí jeden, nespí druhej :grinning: takže se především budu chtít trošku víc vyspat a pak teprve si udělám na MM a nějaké snažení čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tyjo, jeste Ti 6-ti nedeli neskoncilo a ty uz se chces snazit???? :astonished: Ty jsi neskutecna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cairo: ahoooj, at se snazeni vyvede :wink:
4. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: no choutky jsou :grinning: na čisté snažení i na další mimi - tu slíbenou holčičku :sweat_smile: , ale nic nebude :grinning: :grinning: :grinning: ...se chci vyspat a to tipuju, že bude nejdřív na roce Domíska a to si ještě fandím :grinning: :grinning: :grinning:

Když já včera na netu narazila na přenádhernej dívčí overálek, ale na Maji velikost neměli :frowning2: :cry: a Domčovi by se to nehodilo - růžovej overálek se zvířátkama, fakt nádhernej :sweat_smile: :grinning: Kluk nám totiž vyrůstá nějak rychle z velikosti 62 a ve vel. 68 už toho máme hodně růžovýho, tak musím dokoupit něco klučičího, aby měl Domísek v čem chodit a nechodil nahatej :grinning:, do růžový ho oblíkat nehodlám! :grinning:..ale musím říct, že sehnat něco šmrncovního na kluka je docela broblém :frowning2:
4. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:krásný fotky......jsem se lekla že má Domi už to bodyčko vel 80 když jsem viděla tyrkysovou :grinning: hele chceš mi jako říct že mu ještě není 6 týdnů a má vel 68 :confused: to si budu pamatovat ať ti příště nekupuju takový zbytečnosti jako komplet v 56 a plíny do 5 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Maji je celej fotr,až to spravedlivý neni,jak u nás doma :grinning:
4. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe:Verča na koni je hustá. A má výborný lacláče,už vim kdo mi je vyfouk na mmb :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni hihi, no byla sme rychlejší:slight_smile:)) ale občas je maj i větší, já asi pak koupím zas:slight_smile:) Jinak Verča ořvala konec jízdy na koni, ono se jí to snad líbilo:slight_smile:)))
4. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohodě,Vanda už by je dávno nenosila :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: nééé, vel. 68 ještě nenosí :wink: , ale asi brzy bude :grinning: - možná na těch jeho 6 týdnech :sweat_smile: :grinning: Fakt nechápu, nepřijde mi až tak velkej :sweat_smile: - třeba se ty všechny oblečky jen srazily :grinning: ...a Maji je fakt celá "tatínkova" (až na tu pipku samozřejmě) a vůbec si nedělám iluze, že by Domča byl po mně - teda nevím, zda by to byla výhra, kdyby byly děti po mně, že?!? :grinning:

Jsem koukala na malou Fifi a taky je celej táta.... :dizzy_face: Je tady krom Klárky od Zuzika holčička, která by nebyla celej tatínek??? :grinning:
4. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: saji - je moje děti, každá je mi podobná v něčem jiným a každá i svýmu tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning: voz odkaz na rajčwe na ty retro fotkyx, někdy fakt nevím s podobou...
4. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ty jsi šílená :slight_smile: Teda tak to je bomba, ale holky nedělejme si naději, že se dovíme, že Saji zase čeká :slight_smile: Spíš přijde až smska z porodnice :grinning:

Saji: dívala jsem se na fotky, Domis vypadá veliký.
4. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: Domi je fakt miminko :sweat_smile: :grinning: ....neboj, na další těhu si počkám :wink:..i když je fakt, jak jsme to s MM probírali, že nemůžeme dát moc velkej věkovej rozestup, že Maji s Domčou budou (pravděpodobně) držet při sobě a že by pak to třetí dítko bylo jakoby samo, kdyby tudíž třetí dítko bylo po delší době, tak bychom museli dát zase dvě po sobě :grinning: - to by už tchýně zešílela :grinning:, ta už je i proti třetímu :rolling_eyes: ...to víš, že to tu nebudu hned hlást po počůrání papírku, taková fakt nejsem a nikdy nebudu.... :dizzy_face:
4. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji jo je Moje Natinka, to je celá maminka :grinning: :grinning: :grinning:

Cairo ahojky, Phobe je okatá panenka, taínek se nezapře :grinning: :grinning: A moc teta gratulujeme ke snažilkování...MM na mě taky tlačí,ale nějak se mi moc nechce tak hned..tak uvidím...

kozinko dneska jsem byla na genetice a jeto nahnutý...musím na hematologii a pak se uvidí...ale naštěstí to není ta nejhorší Leidecka nebo tak nějak...ale jsem jedná velká mutace... :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: trpíš vlčí mlhou, ne? :grinning: Natinka celá maminka :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, maova včera porodila broučka Matyáška (660 g), byla ve 24 tt....nezbývá než držet pěsti, aby to brouček zvládnul....si myslím, že na Matyáška bude myslet celej koník nebo aspoň půlka MK....a vybrali krásný jméno....prozradím, že Matyáš u nás byl hodně aktuální, ale přebil ho Dominik - přeci jen to byl prapraděda MM :dizzy_face: ....
4. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji jo já to četla...23tt+2 hrozně moc ji držím a hlavně prďolkovi palečky....hlavně že se rozdýchal...v tomto tt ty plíce ještě není to co to má být :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAJI TY NEVIDÍŠ TU PODOBU??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
elis: já neříkám, že občas nevidím v Mariánnce něco ze mě :slight_smile:, ale prostě převládá tatínek :frowning2: , že to , co má ze mě, nevidí okolí :grinning: a u vašich holek - u Terky taky převládá tatínek :grinning: , ale je fakt, že u Lucinky néé...takže Lucinka se řadí hned ke Klárce.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Domi má dneska šílenej den..myslíte, že se hudne celodenním chováním 5tikilovýho miminka? :grinning: :grinning: Co třeba tak zhubnout 10 kg - je to možný???..že bych si v tom našla pozitivum, když už nic moc jinýho s ním na ruce neudělám....a když se nechová Domi, chová se, tulí se a mazlí se Maji..... :dizzy_face:
4. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: víš, abych viděla tu podobu Natinky s maminkou, musela bych si dát pořádně frťanů a to nemůžu, neb kojím a nechci opít i malého :grinning:
4. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek