• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Aha no vidíš to bude tím, že já mam už v sobě 4dcl vínečka... :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš maova porodila............ale doprdele to je špatný :frowning2:
4. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO je hrozné. Ta holka má smůlu. :frowning2: Tak snad jí bude přát štěstí a drobeček si své místo na světě vybojuje
4. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
caira: maličká je hezoučká
té maovy je m i líto,snad to drobeček všechno zvládne

já jsem dnes byla jeste v salonu doobjednat pelerinu, kdyz hlasi na sobo tu tu zim u,tak at nezmrznu.
no a asi večer se začnu balit bo zítra jedu k večeru už k mamce. ty jo , už to vrcholí, a ani mi to nepříjde :grinning:
4. čer 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer přeju!
Jsem dorazila ze cvíča (jsem si dneska dala do těla - jak stroje, tak vacu-shape i roletik :grinning: ) a dítě už spinká, taťka je šikula, tak jsem ho pustila na pivko, má prý slinu.. :grinning: :grinning: tak doufám, že až přijde zpět, bude mít slinu i na mě.. :sweat_smile: :grinning:

dibliku: neboj to bude dobrýýýýý :slight_smile: holt jsi mutant, ale snad to bude všechno ok! :dizzy_face: držím moc moc palečky!!!!!!

Bobek malý :frowning2: Držím holčině i malému palečky!!!!!

katka: na tebe každý den myslím! :grinning: už to máš fakt za pár!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak hodila jsem do albíčka další povedený ksichtík malé.. tak kdo má zájem hoďte oko. :grinning:
4. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dneska překvapila hoooodně dobrá kamarádka už ze základy :slight_smile: :dizzy_face: že je těhule!! :grinning: a to jsem si z ní včera dělala legraci, že jako kdy do toho praští oni atd.. :sweat_smile: :grinning: takže prý jsem u ní jasná jasnovědka.. :grinning: (nebylo plánované, ale strašně se těší!!!!!!!) :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak to aby si kazdy na Tebe dal bacha, ty nasa jasnovedko :grinning: :grinning: :grinning:

nejsem nejak v obraze o maove, muzete dat odkaz? Co se stalo? Dik.
4. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, tak xichtik je luxusni :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, hezky fotky ze dne deti :dizzy_face: Jako ja si fakt nemuzu pomoct, ale jak se koukam na Vercu, tak to je jako bych koukala na nasi Viki (doufam, ze se nekdy uvidime nazivo, abychom je mohly porovnat). Vidim tam uplne stejny vyrazy a gesta :dizzy_face: :wink:
4. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač, taky mi přijdou hodně podobný, ale s panem Kačamarem jí fakt nemám:slight_smile:))) Taky bych je ráda viděla pohromadě:slight_smile:)) Tak zkus přijet na nějkej pražskej srazík:slight_smile:))
4. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo,skoro poledne a ja jsem tady prvni :astonished:
5. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak to tady vázne!! Copak děláte baby??? Já zrovna douklízala, ještě mi chybí nádobí, bléééééé to nesnáším!!!!
Malá se houpe v houpačce a řve na celé kolo hoooooooooooouuuupyyyy klooooooupy.. :grinning: :grinning: :grinning: a mě tady teď byla sestřenka, přišla si půjčit chůvičku, jedou na Slováky na chatu na víkend, tak aby měla o dětskách přehled i v noci jak budou u ohňa a chalastat.. ::grinning:
5. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: mi je jasné, že si dáš na čas, než nám oznámíš těhotenství :slight_smile: Ty jsi známá firma :wink:
Jdu se podívat, která holčina to porodila
5. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: koukala jsem na Verunku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na koníčkovi jí to moc moc moc sluší!!! A opravdu mi taky někdy přijde, že jsou si s Vikčou podobné! :dizzy_face: Jak jste to baby udělaly???? :grinning:
Na koníčcích už taky malá mohla jezdit, ale já mám z toho strach, já jsem fakt silný alergik na koníky a mám strach aby malá nebyla taky.. :frowning2: vím, že to jednou stejně zjistím, ale nechci teď dokud je tak malá .. :frowning2: mě totiž jedno pohlazení stojí minimálně 2 měsíce ze zánětem průdušek. :frowning2: tak proto mám strach :pensive:
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už vím, která je maova, chudák holka, kde jste četly, že porodila? To je strašné, už tolikrát, musí být psychicky odrovnaná :frowning2:
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka, já sem taly alergik, ale naštěstní ne na zvířata, ale spíš na trávy a tak. Takže třeba hřebelcování koně mi taky celkem vadí, ale jeden čas sem i tohle dělala.-)) Vadí mi to, že v tý s¨rsti se drží prach a pyl. Manžel je taky alergik, ale já pevně věřím, že Verče se to vyhne:slight_smile: Takže to až tak neřeším, mě třeba vadilo seno a jako dost. Pak sem si pořídila králíka a senem ho krmila. Pravda, první dny to nic moc nebylo, ale já králíka děsně chtěla, takže sem tvrdila, že mi to nevadí. A jako netrvalo to dlouho a nevadilo mi to vůbec. nechápu, ale tělo si asi zvyklo. Ale když má někdo silnou alergiii, tak je to blbost, to by si taky mohl přivodit astma a tak podobně. Ale já celý dětství chodila na alergoligii, dostávala různý kapky a pak injekce a bylo to úúúplně k ničemu. Takže asi tak:slight_smile:
Maove je mi taky moc líto, taky by mě zajímalo kde to leni čteš:slight_smile:
5. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holk,y
tak jeste na chvíli nakukuju.
normálně jsem četla že dnes dal budoucí manžel janinince podepsat předmanželskou smlouvu,dost hnusné den před svatbou :frowning2:
5. čer 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: jako já nejsem proti předmanželské smlouvě, když jde fakt o dost peněz, firmu atd... někdy je to fakt lepší :wink:
5. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem taky klidně pro předmanželskou smlouvu, ale jako pokud o tom nevěděla a dal jí to podepsat den před svatbou, tak je to hnusný a mě by se o dost dotklo. Něco jinýho je, když sou na tom domluvený. Vzhledem k tomu že já ani manžel nic nemáme, atk sme tohle neřešili:slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi:já taky proti tomu vůbec nejsem, ale promin říct mi to nekdo den před svatbou, to je podle mne podpásovka víš
5. čer 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: přesně tak, den před svatbou se to fakt nehodí. Ona tam píše že jako on má nejaký majetek a má neco i zdedit tak at ho treba ona pak kdyby náhodou neobere, to chápu,ale proč to neřešil dříve, to nechápu
no nic, nechci tu neco psát,když tu janinka není
5. čer 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: no tak to je pravda, den před svatbou to je hnus, jako já myslela, že už se o tom bavili nebo tak něco, a prostě den před svatbou to dal podepsat, protože tam třeba nesmí být starší datum nebo tak něco... :sweat_smile: :unamused:
5. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted tam psala Janininka že si ten její z ní delal srandu, fakt blbá sranda
5. čer 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dejte pak co nejrychleji aspoň jednu fotečku za svatby.
5. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár :slight_smile:

tak právě od nás odešel děda a malá šla spát, dneska to má hooodně posunutý, navíc má pusinkovací náladu - já i Domča jsme celí opusinkovaní až hrůza :grinning:...Domísek se převaluje v košíku, tak snad chvíli vydrží - já jdu teprve vařit :sweat_smile: , jen brambory a vyndám sekanou z mražáku :grinning:, nějak poslední dobou chybí inspirace :frowning2:

shehe: fotečky na koni luxusní....tý jo, to bych neřekla, že se takový mrně zvládne vést :dizzy_face: , ale o Verče všichni už dlouho víme, že je to šikula.... :dizzy_face: ...a přijde mi Verča taky hodně "tatínkova", pana kačamar v ní fakt nevidím :grinning:
5. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: blbá sranda...blbej humor....asi chtěl rozehnat napětí před svatbou :grinning:...a když někdo něco dědí, tak to dědí on sám, nepřechází to automaticky i jako dědictví na manžela či manželku...já třeba po mamče zdědila část bytu, co měli s taťkou jako společné jmění manželů (já se toho chtěla vzdát ve prospěch taťky, ale ten chtěl, abychom s bráchou díl měli) a manža s tím nemá nic společnýho, je to jen můj díl, né jeho...

Teda, doufám, že jim předpověď nevyjde už kvůli vašim svatbičkám.... :frowning2: , no, vypadá to, že Vám bude pršet hora štěstí.....a u nás jsou zase závody motorek, tak je třeba kvůli dešti zruší a my budeme mít klid, takže u nás déšť ano, u vás ne :wink:
5. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo,no na nočníku jí sedět nedonutím, ale na koni dobrý, já jí teda přidržovala, trošku se sesouvala k jedný straně, ale přišlo mi tö super.-)))
hele neštvete mě, že je verča celá Mirek:slight_smile:))
No Verča je šikulka jen pohybově. jeden čas dělala na kravičku buuu, pak na všechno buuu a ted dělá na všechno chrooo:slight_smile:)) Hlavně na Pepinu z kouzelný školky:.))))) a taky na bus a podobně. takže já vážně pochybuju o její inteligenci:slight_smile:)))))))
5. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: ještě že není Verča akrobatka a nechtěla z toho koně za jízdy slézat :grinning:...já tě neštvu nebo teda nechci tě štvát, já píšu, co vidím (a na těch společných fotkách verči s tatínkem je to do očí bijící!!!) :grinning: - holt to chce ten druhej pokus :wink: :dizzy_face: , třeba druhý dítko bude zase po tobě :grinning:...ale třeba u nás to i s tím druhým dítkem, že by bylo po mě, vypadá bledě - mi přijde šíleně podobnej maji (jen trošku jiný kukadla a ty má po MM )...no, tak třeba u nás do té třetice :grinning:
5. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek