• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
..a nehorší je, že včera u nás i děsně pršelo, takže malej rarach přes den skoro nespal, takže jsme nemohli ani ven :frowning2: (tím, že bydlíme na trati závodů :angry: nemůžeme celý den vylézt z baráku :angry: :angry: :angry: ) ani na zahradu kvůli dešti a vysoký trávě - máme jen elektrickou sekačku a jak furt pší, tak to nešlo už asi přes týden posekat :frowning2:....Maji už je z toho taky taková špatná, že nemůže kvůli počasí na písek....takže já chci, aby bylo hezkýýýýý počasí.....
7. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
..mi tam vypadla věta :sweat_smile: , že Domísek v kočárku krásně spí - položím a už chrní a když se jede s kočárem, tak se ani nebudí....tak snad bude dnes odpo lepší počasí, abych ho mohla dát v kočárku ven aspoň na stojáka :grinning:

kač: nám za bdělého stavu Maji mlíko vůbec nechce :confounded:
7. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera už byl Domískovi měsíc!!!! ...tak šíleně to letí...
annet: za chvíli rodíš, se na toho vašeho prcka (teda na fotečky) těším :dizzy_face: ...a mohl by mít tak do 3,5 kg, abych viděla malinkatý mimi.... :dizzy_face: ...náš Domča se už za chvíli nevejde ani do košíku :sweat_smile: , který máme v obýváku...no, on v něm stejně už moc nechce být :sweat_smile: - chce koukat z lehátka a nejraději má to Mariánnčino (miluje vibrace), na svoje dlabe (to vibrace nemá :grinning:)....a už krásně sleduje kolotoč na postýlce....a dneska šmíroval z naší postele, jak převlíkám Maji :wink:
7. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, že bych dál pokračovala v monologu a dala celou stránku???? :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
........tak né, by se z březnovek mohla stát "saja diskuze" :cry: :cry: :cry: a to fakt nechci :rolling_eyes: , holky, vraťte se krafat i sem :wink:
7. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
....Jo a ještě poslední příspěvek - naše malá mě udivuje každým dnem :confused: :sweat_smile: :grinning: : normálně Domču koupeme v ložnici tak, že dáme na proutěný křeslo z obýváku kbelík k přebal. pultu a koupeme....teda já koupu, ale MM s malou to vždy nachystají - na tom prout. křesle totiž jsou dva polštáře a sedí na něm medvěd s opicí Kubou...tak naše Maji poté, co se jí řekne, že jdeme bráchu koupat, sundá medvěda a opici a donese je na sedačku v obýváku, poté to samé s polštářema...pokud se MM opozdí, tak začne posouvat křeslo k ložnici :grinning:..poté Maji jde do skříně v pokojíku, kde máme čistý osušky a žíňky a obojí jí MM podá, aby mi to donesla ---to s radostí udělá, pak jde pomoct MM napustit kbelík....než Domíska svlíknu atd., tak se rukama rochní ve vodě v kbelíku a namáčí si vlasy a chodí se na sebe koukat do zrcadla (na skříni v ložnici) :grinning: sranda....prostě fakt pomáhá a z Domči je fakt nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad na nikoho nehází hezčí úsměvy než na něj..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a po koupání zase donese na křeslo medvěda a opici - sama od sebe...a včera jsem jí řekla, že musíme před jejím koupáním ještě uklidit časáky (co roztahala :grinning: - čte šíleně ráda) a knížky, takže sama uklidila časáky pod konferenčák a pak knížky donesla na svoje místo v kuchyni - má svoje knížky u mých kuchařek, aby mi netahala kuchařky :grinning:....prostě nad ní fakt žasnu, ona ví, kam co patří a to tak, jak to neví ani MM :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, bodejt by nebyla nadsena - Domca je ta nejlepsi panenka, jakou mohla dostat :grinning:
7. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
novomanželkám všechno nej, snad vše klaplo, jak mělo, moc se těším na fotky :slight_smile:

Saji, nabourám ti stránku :grinning: Ty kapičky určitě poctivě dávej, přesně 5 každý den, chce to čas, nám začaly zabírat cca po 10 dnech, Dr. mi tenkrát dokonce řekla, že zlepšení může nastat až po dobrání celého balení. My měli dvoje (jedny jsme měli ze Slovenska, kde jsou o víc jak polovinu levnější).
Teda Mariánnka je opravdu velká ségra, fakt žasnu, je moc šikovná, u nás by byl mladší sourozenec minimálně utlučen PET lahví :grinning:

Ale musím malého dneska pochválit, snad poprvé jedl oběd bez komplikací, ještě měl i nášup a to si vystačil jen se dvěma hračkama. Totiž když krmím, musím vytahovat postupně půl linky, věc obrátí jednou dvakrát v ruce, šup na zem a tak dokola. V lepším případě u toho jí, někdy plive a řve. Takže jsem často s nervama víte kde.

Jinak už si dokáže chvilku sám s něčím hrát, taky u nás úspěch, dneska byly in takové kellímky, co pasujou do sebe a dá se z nich postavit věž, tak snad se blýská na lepší časy... Sice jsem ho pořád neodnaučila kousání do mě, nevím totiž jak, asi to chce čas a počkat až ho to přejde, má to jako hru, ale já mám modřiny :rolling_eyes:

Tak trošku delší příspěvek, ale jsem tu jednou začas, tak se to holt nakupí...

Zatím čauky, užívejte neděli!
7. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: teda tos musela mít veselo. Ale zvládáš to super, opravdu kolobouk dolů! Maji je super ségra, to něše dítě si jako ségru představit neumím, to mimino zamorduje, je divoká a pořád víc a víc, sourozence potřebuje ale jak sůl, to ne ní vidím, ona se s náma nusí, chce vymýšlet blbosti. V sobotu byla na dětském dni u nás a prošla všemi koly soutěže, byla nejmladší a dávala i ty tří, čtyř leté, už aby mimi bylo tady a mělo tak rok. Sem tam s ní chodík do školky a nechce nikdy domů, takže ona asi půjde do školky hodně brzo, vlastně příští září :slight_smile: pokud zase to malé nebude po ní tesknit, uvidím, ale plánuju, že fičí do školky, je z ní nadšená, na dopoledne tam bude furt.

Holky, jak já závidím všem, co si jejich děti hrají samy. Malá stojí pořád u mě, furt :frowning2: venku jí samozřejmě nevidím, jak rychle zdrhne, ale doma je jak klíště.

Saji: malá vůbec nereaguje na moje břicho a to je starří než byla Maji, ta Maji má nějaký silný mateřský pud nebo co :slight_smile: Drž se, doufám, že bříško brzo přebolí.
7. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, ted ve zpravach rikali, ze se na tech vasich zavodech zabil jeden ze zavodniku :confused:
7. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
misaku, ja vim presne kde - jsem tam taky - se divim, ze jsem te tam jeste nepotkala :grinning: . U nas s jidlem to samy - ne-li horsi :angry:
7. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem dneska s velkým překvapením zjistila, že Aninka má 4 nové zuby :astonished: :astonished: :astonished: jsou čerstvě vyezlé, takže jsem happy, že jsme to ani nepoznali, žádné poroblémy, nic :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kro
Takže máme pětky obě nahoře a vlevo dole a velvo dole je nová trojka. Teď to jsou furt samé pokroky, v mluvení, pomalu každý den nějaké nové slovíčko, chodí čím dál lépe a rychlejo a leze všude jak kamzík, hrozně ji to baví. A už tak ví, co je co, umí to udělat, když jí řeknu, třeba něco donést nebo udělat, je šikulka. Nejvíc mě baví ji pozorovat a učit nové věci. Je to super :dizzy_face:

Ale s nočníkem je to teď furt hrůza. Ona řekne EE, přinese nočník, ale max. se nad něj postaví s rozkročenýma nohama a zas jde pryč. Nic do něj nechce udělat. A jak ji chci na něj posadit, tak to je úplná hrůza, vzpírá se a řve :unamused:

Teď mi tu furt nosí plastovou masku Spidermana od Vojtíka a chce ať si ji nasadím, jen tak je spokojená :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím jídlem je to u nás teď taky děs, sní ode mně občas pár lžiček, to je úspěch a pak už chce jíst sama. Když jí naberu a chci pomoct k puse, tak mi tu lžičku vyrve a to tak, že všechno, co bylo na ní je rázem někde v okolí nebo na její hlavě atd., dneska si pleskla jogurt na čelo tak, až se pořádně lekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se jí musela zasmát.

Jo jinak, právě se cpu svatebním dortem od Katky, to bylo dneska překvápko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mňam, je fakt výborný a to já nejsem dortová :slight_smile: Moc jí to slušelo (a není pravda, že každé nevěstě to sluší, jsem pak jednu potkala, co mi tohle potvrdila), ulovila jsem i pár foteček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsemn Ani ukázala, že na dně jejího hračkového koše má stavebnici, tak ji to zaujalo, supr, zas má něco nového. Zatím jen chodila bourat Vojtíkovy stavby, tak ať si taky sama něco postaví :wink:

Jo a taky teď doma jedeme na látkovkách, ale jí je zřejmě jedno, že je EE, je to prostě prasátko :sweat_smile:
7. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: jj, další mrtvý :rolling_eyes: a prý byla trať bezpečná a zapezpečená :confounded:, že jim tady pobíhají lidi přes trať atd. je asi ok :confounded: , že to byla chyba jezdce - no ono to počasí tady je dneska šíleně aprílový, chvíli nehorázně prší a pak je zase sluníčko :rolling_eyes: ....jako vloni tady byli dva mrtví, letos jeden a ono jim to furt nestačí a pořádají to dál :angry: :angry: :angry:

annet: Maji je fakt jak malá máma :slight_smile: :dizzy_face: (jako miminka panenky tahá furt, Domču jí na tahání nepůjčujeme :grinning:) a takovej šílenej nadšenec a smíšek, jako taky vymýšlí blbiny, ale v bráchovi se vidí.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad jí to vydrží....akorát to má někdy nevýhodu, např. že ho budí, protože mu chce strkat ten dudlík i když ho nechce, hladí ho, zapíná mu hudební hračky a houpe ho v lehátku když spí atd....snad nebude díky ní nervní :grinning: jako udržet jí od něj daleko je prostě nereálný :grinning: ....Maji prostě miluje děti, jak je vidí, tak se na ně celá třese a normálně by i cizí děti opusinkovala :grinning:, holt jí společnost mámy nestačí a ten brácha jí v tomhle bodnul :wink:...musíme víc vyrážet na hřiště mezi děti, nejen být zalezlí na naší zahradě....

Já mám dneska den "novoty" - tj. jsem ostříhaná, mám obarvené vlasy, jsem hladce oholená - prostě jako nová :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: Maji nočník totálně odmítá, sedí na něm hrozně ráda, ale oblečená :grinning: a když vstane, tak koukne, zda je plnej :grinning: a jíst chce taky hodně sama - včera jedla chvíli sama polívku, teda jedla, všechno jí to teklo po bryndáku a ona se u toho šíleně rozčilovala, normálně se nechce umazat :grinning:
7. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: bříško máš teda mega, s takovým jsem asi tak šla rodit, mám ten pocit, já být na tvém místě, tak tak ne*eru, bála bych se, že už to neshodím, ale je to tvoje věc, jasně :wink: Ale divím se, že Natálka nereaguje na tvoje bříško, to je zajímavé :astonished: snad se to pak změní a bude sourozence ochraňovat jako Maji :dizzy_face:

Saji: to je fakt krásné, jak se Maji stará, já jsem taková měkota, že bych to asi pokaždé obulela dojetím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
S kapkama nemám zkušenosti, nám stačil Sab a bylo to OK. Saji, nenasypala ty jsi tam hřebíky, ať už tam ty motorky přestanou jezdit? Ať nemáš na krku vraždu :astonished: :grinning:
Vojtík mi taky krásně spal v kočárku, tak jsem ho dávala i v dešti, hezky pod pláštěnku na zahrádku a ten déšť ho hezky uspával :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zkus to taky, dej si ho dozadu na zahrádku pod okno, uvidíš, že bude hezky spinkat i pod pláštěnkou :wink:
7. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak ta naše prasulena se akorát zašklebí, jak na ní něco přistane a spokojeně prasí dál :sweat_smile: :grinning: A do nočníku taky kouká, jestli tam něco nepřibylo :grinning:
7. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : A jakou máš barvu na vlasech, pochlub se :wink:

Ach jo, Pipinka mi zašupuje desku s klávesnící a leze na klín, takže asi chce ať se jí zas nějak pověnuju :unamused: Bere mě jako prolízku. No a teď odlezla, postavila se na své křesílko a káže, že to musí být slyšet až na ulici :grinning:
7. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už máme v pokojíčku namalované postavičky, jen nevím jak se to bude Natince líbít....od rána spinká v ložnici abych na malovaní měla trošku klidu...až to bude dodám foto... :sweat_smile: :sweat_smile:
7. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to už se těším, na ten Natinky new pokojíček :wink: Já jsem si už říkala, že nějak ticho po pěšině a fotky furt nikde. Nevěděla jsem, že to ještě doděláváš :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem si včera vzpomněla na Viky od Kač a Verču od Shehe, protože jsem viděla jejich trojče. Jak jsme jely Katce na obřad, potkaly jsme v trolejbuse nádhernou okatou holčičku, jak by jim z očí vypadla. A držte se, březňátko 2008 :dizzy_face: Narozená 26.3. v porodnici v Karviné :sweat_smile:
7. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: a nechceš dodat fotku, jak si nová?
Petul: tohle těhotenství zřát můžu :slight_smile: Zatím mám kilo nahoře ve 30týdnu, takže veget. Já se nebojím. Po malé jsme dala taky skoro všechno dolů do půl roku jsem měla 20kilo dole a pak je zase nabrala, jak sem zřala. U mě je to naštěstí jen o tom zraní, takže jak přestanu, kila jdou dolů samy, jen budu muset cvičit břicho, to mi teda dolů nešlo. JÁ už bych chtěla až to mimi vyleze.

Saji: naše malá panenky nemusí, vůbec je nechce, tak jsem zvědavá, co řekne na tu živou :slight_smile: ale taky jí miminko nebudem půjčovat :wink:

Diblo: těším se na fotky.
7. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: to je super s tou "trojnicí" :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: fotku dodat nechci :grinning:
peťul: čokoládovou.... :wink: , jen jsem dobarvovala odrosty......a já i když bych měla velký břicho s mimčem, žrala bych stejně :grinning:, já se neumím držet....každý večer, když děti usnou, já jdu likvidovat vše co přede mnou neuteče :grinning: , fakt mám šílenou žravou :cry: a to bych chtěla tolik zhubnout, což by asi bez té žravosti šlo díky kojení, ale prostě nemám vůli :frowning2: - žravost vítězí..... :confounded: ...ale Domčovi to zjevně svědčí, když už má přes 5,3 kg :grinning:
7. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s maji mi říkali, že mám břicho malý....s Domčou jak kdo :grinning: - např. Leňa říkala, že mám břicho malý, jedna známá dr. mi říkala už asi v 36 tt, že budu mít 100%ně 4kg dítě :wink:, že ona to měla stejně a já jí říkala, že nene, že bude do 3,5 kg a ono prd, měla pravdu :grinning:
7. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a MM je fakt zrádce, protože mě v té žravosti podporuje :angry: - on mi kupuje nanuky, čokolády a večer mi to je shopný přinést až pod nos :angry: :grinning: ...nevím, co zamýšlí, zda chce, abych byla vyžraná ještě víc a nikdo jiný mě nechtěl nebo zda chce utéct a abych ho nemohla honit s tou svojí váhou :grinning:, kdo ví :grinning:
7. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: tak jsem zběžně dočetla a vidím, že Dominik zlobí, jo? Snad to nebude pokračovat a dál bude hodné miminko. Novomanželům taky přeji vše nej :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě musím dočíst tuhle stránku co tu saja nakecala :grinning: a kouknout na bříško od Annet :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: moje "cinty" číst nemusíš :grinning:..a Domi nezlobí, zlobí ho prdíky...jsme si právě s MM řekli, jak jsou si Maji s Domčou podobní....já to teda tak vidím...
7. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek