• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Baby jedny ukecané, kdo to má dočítat :angry: :grinning:

My jsme teď celé dny venku. Včera jsme trimovali a stříhali Besku, dnes Bena. Kluci dodělávali vrata a vrátka. Jen nám dovezou foťáky z opravy, vyfotím a hodím sem odkaz. Dneska jsme si s MM byli pro novou komodu do koupelny (splašila jsem ji na MMB za 1000 kč) Terka mi totiž pořád rabovala regály - dneska jsem ji chytla s mým šampónem, jak ho do sebe lila jak píííívo :sweat_smile: Takže má utrum a komoda může do budoucna sloužit i jako přebalovák pro druhého prďolku :dizzy_face:
Včera jsme navíc rozhrnovali hlínu, co nadbyla a budou tak už i záhonky upravené. Dneska jsme byli kouknout na baráček, co má stejnou fasádu, jakou chceme my (nenatahuje se, ale stříká na zeď) a jsme spokojeni, takže na podzim to tady bude úúúúúplně jiné :grinning:
7. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, neboj, prdíky pominou. Baby Calm jsi zkoušela? Terka kvůli té natrávené krvi taky děsně trpěla, vysvobodil nás až Baby Calm a to ještě kolikrát zároveň s nahříváním bříška.
Maji je úžasná. Moc ti to přeji, však víš :wink:
7. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nevěsty určitě vesele paří. Hlavně, ať si to holky užijí :dizzy_face:

My jsme byli včera s MM poprvé po dvou letech na pařbě - odjeli jsme ve 22.30 a před půlnocí jsme byli trapně doma :sweat_smile: Zatímco naši tady měli sousedy do dvou do rána :sweat_smile: Asi jsme už fakt divní. Ne, stálo to za prd. Všude byla buď trapně mladá mládež, nebo Vietnamci, nebo náprask a kravál a žádní známí. Zapařili jsme na 3 písničky (docela jsem si i vzpomněla na jiné pohyby než na přebalování a tany tany s Terkou :grinning: ) a jeli do hospy, jestli tam nejsou známí - byli, chtěli odvézt zpět do města a ukecávali nás na další pokračovačku. Cukalo nás, ale bylo už před půlnocí a když jsme si představili to ráno... :frowning2: No a ráno se nám za to noční trajdání Terka pomstila budíčkem v 5.30 :angry: Teda jen mně - MM to zaspal...
7. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Saji, tato stránka asi bude moje... Tak si tady pěkně trapně píšu sama se sebou.... Nikdo neodpovídá....Tak já asi půjdu...
7. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo ne....napíšu ještě jeden příspěvek, ať jsem ještě více trapná.... :grinning:

Dneska byl MM s Terkou na kole - ta měla záchvaty smíchu, takže jsme nadšeni a rádi, že jsme sedačku koupili. Jenže Terka je mrška prodejná a jakmile se dostane do náruče někoho cizího, tak už k nám nechce (asi jako rodiče stojíme za starou bačkoru), takže ji MM nemohl dostat od známých - oblíkal ji na etapy - mikina...úprk...bunda... úprk...helma...úprk...sedačka, kolo a rychle odjet bez rozloučení :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a teď na vás už fakt prdím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: ahoj....

Maji mi tu ještě řádí :frowning2: , prostě nechtěla usnout, včera usnula až po půl desátý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes to bdue asi to samé, prostě si tento víkend všechno nějak přehodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jí nedržíme v postýlce, zrovna sleduje tv.... :confounded:
7. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, čauky! Ten mrtvý Rakouský závodník na závodě veteránů motorek - to je ten závod u vás?
7. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak když čtu, co si teď prožívá např. maova (sleduju ji na únorovkách), tak nějaký prdíky jsou nic...jak já tý holčině a jejímu broučkovi malinkatýmu přeju, aby vše bylo dobrý....tohle by se prostě nemělo dít :cry: , aby se trápili lidi, co po miminku tolik touží a tolik milují a bojují o něj, a jiné to mají vše v pohodě a pak mimi odhodí do kontejneru :angry: :angry: :angry: ach jo.... :pensive:
7. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jj, u nás....
7. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, to je maras - loni tam zas napálili na jednom ze závodu do stromu, že? Tuším, že taky veteráni...

Ju, s tou Maovou mě to mrzí. Právě proto, že tak moc touží po děťátku a pořád mají takovou smůlu - doufám, že už si to vybrali a brouček vyhraje.
7. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: je fajn, že se Terce sedačka na kolo líbí, my jí chceme taky koupit, tak snad se nám na ni Maji nevyprdne :grinning:....jo, díky za odkazy všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: MM už nějakou vybral, já to nechávám na něm, nějak mi hlava poslední dobou moc věcí nebere :grinning:....

my slibujeme Maji kolo za to, když bude bez plín a ona na nás s nočníkem prdí....brácha to tak udělali u Stellinky a zadařilo se....a Maji zatím nic - ticho po pěšině :sweat_smile: :grinning: , tak snad až bude teplo (ale myslím, že kolo dlouho nebude, ale za pokus to stojí :wink: )
7. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač mě taky pije mlíko, to jo. Noo, dneska trochu jedla, ale co: k obědu knedlo vepřo, sice ne moc, ale já byla ráda že chtěla další, sem jí dala uchutnat a čekala sem že mi maso flusne a ono ne, sem koukala. Tak pro jednous e to nezblázní. Zelí teda nechtěla:slight_smile:) a odpoledne jí tchyně dala štrůdl, sem u toho nebyla, ale předpokládám, že ho moc nesnědla. Jako se jí snažím krmit správně, ale dnešek se nám moc nepovedl:frowning2: Ke svačině měla banánovej koktejl, tak aspon ten banán rozmixovanej se sunarem, to jí šmakovalo.
7. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: my bychom byli tak rádi, kdyby ty závody zrušili :rolling_eyes: , fakt nám jezdí přímo pod okny :angry: :angry: :angry: ...grrr...a dali nám sem retardéry, protože ty závody jsou asi 3x do roka, ale motorkáři si tu ty závody dělají denno-denně :frowning2: :angry: :angry: :angry: a policii to nevadí a neřeší to....protože je nemají jak dohonit...... :rolling_eyes: ...asi to mám za to, že tu furt jsou, že jsme jako děti chodili na ty závody zadara - vždycky jsme nějak proběhli bez placení :sweat_smile:

Mám tu žehlení a Maji nejeví známky únavy....tak snad bude spát aspoň do osmi, i když Domča mě spát stejně nenechá :frowning2: - vstává cca po páté a zabere jen naše postel a to jen na chvíli....
7. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, divím se, že je ještě nezrušili. Třeba tady ve Štramberku po tom šíleném karambolu a 3 mrtvých divácích už se závody ruší definitivně a to nebyla ani vina organizátorů, ale diváků - stáli tam, kde neměli.
7. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajko, teda Maji je super jak se stará o Domču, to by Verča nedělala, ta kope do psa, případně ho někam strká a podobně:slight_smile:)
7. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: no ono je zastupitelstvo ještě pořádně podporuje :angry: - jdou do toho šílený dotace od města i od kraje :angry: a mtrvých tu už bylo habaděj.....ale jak říkám, 3x do roka se to vydržet dál, ale ty normoš motorkáři jsou příšerní.....

No, jdu dát zkusit spát Maji - i když teď donesla míč, že chce dělat "kutululů" :confounded:, jako kd eona bere energii fakt nevím :sweat_smile: .....a asi půjdu hned po ní až usne (prdím na prádlo :sweat_smile: ).....tak dobrou....
7. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: tak se psem Maji taky chytá tyhle moresy :confounded: , ale on si za to může sám, protože jí prostě neuhne - ona na něj třeba nedopatřením sedne a on prostě drží na místě, tak se ho snaží odstrčit, aby mohla projít atd..... nejčastěji nohou - proč by se ohýbala, že jo :wink:, tak jí říkám, že se to nedělá a že mu má udělat "malá".....a jemu řeknu, ať jde na místo....občas to tu vypadá, že mám tři děti a né dvě (a to ještě nepočítám MM :grinning:)
Takže dle chování ke psovi nejde soudit o chování dítka k mimču :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: a to víš, že Domísek Mariánnku taky občas naštve :wink: - třeba když si s Maji hraju a on se přihlásí na jídlo, tak samozřejmě jdu a ona pak hodí děsně uraženej výraz :grinning:

No, už fakt mizím...
7. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak motorkáři vytáčejí i mě. Jezdí jak prasata - i kolem našeho baráku, kde je 40 a tolik tady nejede nikdo :angry: Teď vedle nás navíc staví barák takoví, co mají čtyřkolku, motorku a lítají tady i 10x denně a já už tady zuřím šíleně :angry: Horší než ve městě...

No nic, loučím se. Dobrou noc!
7. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky drbny, nevím na co reagovat, zase jste to nakrafaly :sweat_smile:

petulko: jen tvůj příspěvek mě zaujal, jestli je to přesně jak jsi psala, tak toho mimíška určo znám.. :grinning: Já rodila v Karviné :slight_smile: a holčičky z 26.3. tam byly jen 2 přirozenou cestou a to Barunka a pak ještě jedna, ta je ale na půl romka :slight_smile: (její mamča je hodně silná) no a pak se tam nějaké mimča narodily CŘ, ale to byli tuším dva chlapečci :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Verča by začala řvát a rvát mě za nohu. Jako já nevím jak bych to dala kdybych ted měla ještě mimčo:slight_smile: Verča není opečovávací typ, i když dudlíka re bratránkovi taky, ale ten je starej jak Verča:slight_smile:)))
7. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: taky sleduju maovu, je to hrozné, držím ji pěsti. To musí být šílená bolest pro tu matku, vidět tak malé miminko a jak bojuje :cry:
7. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
tak ted nemám moc času, tak jen v rychlosti, svatba byla nádherná, užasná no proste nejde popsat, jak jsem si to užila.
tady je pár fotek,ale ted nemám čas dát fotky na rajče, tak aspon neco no.

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2865768&vReferer=

až bude čas, tak napíšu více a pošlu více fotek
8. čer 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko super - moc ti to sluselo - krasnej uces :dizzy_face:
8. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...

jéé, Katko, moc Ti to slušelo - nádherná nevěsta a je moooc krásný, že sis to užila.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak koukám, že krom barvy očí je Kiki taky celej tatínek - stejnej kukuč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju, Kozinko, říkala jsem si, že ji budeš znát. Její maminka je nejspíš napůl romka, ale úplně taková ta slušná, na kterou člověk nemůže říct křivého slova. Byla to moc příjemná paní :wink: A ta malá se jmenuje Marie Miranda :slight_smile:

Katuš: krásné fotky, už se těším na další. Jinak jsem zjistila, že Jindru, Barču i Diblu zná Katy007 z BRMS, schválně ukaž Jindrovi jejich fotky. A její rodiče stále bydlí v tom věžáku jak teď bydlíte vy :wink: Já se s Katy znám z BRMS, chystaly jsme "spolu" naše svatby. Oni se brali měsíc po nás a hostinu i nocleh měli tady u nás ve Lhotce :slight_smile: A Jindru znám jen z vyprávění, to mi přijde takový drsoň, ale na svatbě a včera mi přišel úplně jiný, mnohem lepší :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, to já jsem MM zakázala, aby mě v tom žraní podporoval a naopak aby mě buzerovala ahlídal. No ale vůbec to nedělá, maxilmálně skuhrá, když mu nenechám čokošku :confounded:

Motorkáři mě taky se*ou, a vůbec, je tady děsný rachot. Všude okolo sekačky, pily, brusky, motorové pily a do toho motorky na silnici a přímo okolo u baráku, v naší úzké ulici taky někteří jezdí autama jako prasata, mám hrůzu, kdy nám někoho přejedou :angry: Mně se motorky strašně líbí, ale proč dělají tak nechutný kravál :angry: :angry: :angry:
8. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus: vypadala jsi jak panenka! Krsáná, opravdu krásná!!!! Moc se těším na další fotky.
8. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko moc ti to slušelo,krásný vlasy :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek