• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
katus: jde vidět, že sis svatbu užila, to je super. A fakt ta barva byla super! A ta kytka, měla nádhernou barvu. Z fotek to byla oprvadu pěkná svatba :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : moc ti to preju, ze sis to tak uzila. Tak to ma byt, kdyz se holka vdava :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus:ještě lepší by bylo poznávat předky :grinning: :grinning: :grinning:

U nás nočník nejdřív ok,teď nechce,nechávám to být.......jsem toho názoru že jednou se to naučí každej a je fuk kdy to bude.......znám spoustu 6letých dětí co neumí slušně pozdravit ale v plínách není ani jedno :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak verča dle mě nechápe ani že čurá. Stojí ve vaně a diví se co to z ní teče. Já teda v podstatě ani neplácám, ale dost často mám chut na ní vztáhnout ruku a to pořádně, ale zatím se držím. Dneska venku jezdila na cizím odrážedle a klouzala se na klouzačce. Jako hustý, byla sem s ní sama venku a máme tu klouzačku dost vysokou, takže sem s ní vystoupala nahoru, respektive ona tam vyšplhala sama a já jistila. No a pak se děsně chtěla sklouznout. No jako sem se bála,a le zkusila sem. Položila sem jí na záda a poslala dolu:slight_smile:)) Vtipný, dvakrát nespadla, a zůstala na konci sedět a dost se jí to líbilo:slight_smile:)) A pak jela asi rychle a dojela až na zem, jako že seskočila z klouzačky až na zem a tam seděla, ale ani nepípla, máme tu takovej ten gumovej povrch:slight_smile:)))) ALe měla sem bobky aby se jí něco nestalo. A pak blbla na písku s nějakejma holkama, jako tohle mě fakt baví:slight_smile:))
Katko, svatba byla krásná a tobě to děsně seklo:slight_smile:
8. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: jsem se dívala, že Vanda taky začíná být vlasatice a dohání sestřenku :slight_smile:
annet : aha , ja to pochopila tak, ze Nati dostane, kdyz je rozezrana a vubec jsem nevedela, co si pod tim predstavit.
Ja myslim, ze tu decko nikdo nejak nebije....Vychovny placnuti kdyz dite zlobi mi pride v poho...

ale u toho kadeni mimo nocnik jsem proste zapochybovala o tom, jestli to je opravdu zlobeni...
ale uz dost vysvetlovani, kdo chce pochopit jak jsem to myslela, pochopi :slight_smile:

annet : me se zatim libi vsechny obdobi, neumim rict, ktere nejvic...ale myslim, ze az nastane obdobi vzdoru, tak to uz se mi teda libit nebude :grinning:
porod a sdeleni lidem, ze mam miminko a tak, to patri k mym nej vzpominkam, ale to tehotenstvi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kez by bylo tehotenstvi jen pul roku.

hele, to rika hodne holek, co cekaji druhe, ze se boji vic nez u prvniho..ma to logiku....proste uz vime, co bylo fakt hnus...

ja se taky hodne bojim tlaceni a siti..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky fakt jsem si to užívala, chvílema jsem si připadala jako celebrita, že nejsem ta co se dívá,ale ted ta na kterou se dívají ostatní a když jsem vycházela z domu od mamky,tak sousedi z baráku koukali a mávali mi, byl to skvelý zážitek.
Na svatbě jsem zapomněla házet kyticí , dražit podvazek a nečetly se přání. JInak vyšlo tak nějak podle mých představ.
Jen jsem snad skoro s nikým nestihla moc pokecat, každý chtěl se mnou tančit a tak.

leni: to jo no :slight_smile: ale to bych si asi netroufla :grinning:

u nás ted taky nočník nic moc, když jí nechám behat nahou tak se vyčůrá na podlahu,ale udelám jí jen tytyty nebo řeknu že tam má nočník,ale nebiju jí za to nebo nenadávám. kamarádka má 21měsíční dceru a taky byla bezradná z toho že malá nechce na nočník a furt je jen v plínkách, ale neřešila to, pak to zkusila po nejaké dobe znova a dávala jí tam pak malá chodila a sama si ukazovala a behem týdne byla bez plín,takže asi to dítě to stejně pochopí až později co má delat. ale samozřejmě at si delá každý jak co chce se svým dítětem, každé dítě je jiné a stejně jednou všechny bez těch plen budou. taky to neřeším.
8. čer 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : jako bys psala o tom, jak jsem si svoji svatbu uzivala ja...a taky jsem nestihala s nekym pokecat...byla jsem tak nejak porad v letu a s kazdym jen chvilinku, ale i tak to byl jeden z nejlepsich dni myho zivota...

poznavani predku by bylo fakt zajimavy :grinning:
jako vubec si nejsem jista, jestli bych MM poznala :grinning:
kdyby tam byl treba nekdo podobne vybaveny :grinning:

katka, lenka : na nocnik mam stejny nazor... :sunglasses:

jdu dodelat veceri, MM uz ma naky poznamky, ze jsem porad na netu :sweat_smile:
8. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych předek musela ztopořit abych poznala :grinning:

Na porod se těším mnohem víc než na první :grinning:

annet:jo jo,konečně má vlasy :grinning:
8. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka: ještě jsem ti zapomněla napsat, že Aninka byla užasná, krásně jsi ji načančala a hodně mě teda dojalo jak jsme se venku spolu fotil i jak mne hned chytla za ruku,ona je fakticky zlatíčko užasné. jeste jednou díky,že jsi se přišla na nás podívat :slight_smile:. Jo a Barča mi vzkaz vzkázala :slight_smile:

Já sem pořád nějaká unavená a to jsem včera šla spát už v 20.30hod a pořád se cítím nevyspaná.
po svatbě jsme šli spát asi v 3.30 a v 7.45 jsme vstávali a šli ke tchýni , kde jsme měli Kristýnku. Měla tam taky chůvu :slight_smile:,malá prý byla hodná. I na obřadě se držela a pak usla v kočárku bobišek.
8. čer 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, neberu to jako rýpání :wink: Ona ví, co dělá a když se pokadí - nestihne to na nočník, tak řekne ee (ale takovým chraplavým hlasem). Ale prostě někdy to udělá tak, že se vykadí a zdrhne - moc dobře ví, co dělá. Kolikrát jde sama, sedne na nočník a čůrá nebo kadí. Ale nedostala na zadek, jen jsem jí řekla, že je to fuj, že se to nedělá a posadila jsem jí na nočník, kde se ještě vyčůrala a tam jsem jí řekla - Styď se. Pokuď ví, že se vyčůrá mimo nočník a ještě to ukáže, tak pokuď jí neřeknu, že je to fuj, nedělá se to, tak to může brát tak, že je to v pořádku a bude to dělat pořád. Pokuď jí nezačnu sundávat plenu a učit jí na nočník, co ji donutí přestat to dělat do plíny, když v ní má suchý zadek?
8. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, fotečky super, jde vidět, že vládla skvělá nálada! Vidím, že stuhy se využily :wink:
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: no vidíš, uplně jsem ti zapomněla poděkovat za šerpy, užasné díky. i ženich nakonec použil :slight_smile:
jen to vyčistím a pošlu ti je, ju?
8. čer 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : tak to jo...

ja vim, ze v tomhle pripade nedostala na zadek, ale myslim, zes jednou psala, ze dostala za pocurani se, detaily ale neznam.
ja beru, ze na kazde dite plati neco jineho. Proto jsem se ptala, jak to teda Terka ma s nocnikem.
jsem rada, ze to neberes jako rypani :wink:

holky, jak jedete na tu dovolenou, to jedete na tyden ? a s chlapama ? A kdo vsechno jede ?
ja byla ted jen na vikendu, s babama a detma a nejradsi bych tam byla tyden...bylo to super.
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus: to by mě zajímalo, jestli bys to podle předku poznala, když už by se našli odvážlivci :slight_smile:
Leni: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a teď mi to došlo: rozežraná=rozmazlená, nejsme všechny odsud, vůbec mě to nenapadlo :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc: nadherne fotecky....Vam to moc sluselo, krasnenazdobene auta, restauracka...Fakt super. A Kiki byla taky nadherna :wink:

U nas nocnik neresim. Bett pochopila EE totiz uplne blbe...Ted kdyz si chce nekam sednout vola EE. Takze nevim jak z toho ven a snad to pochopi,ze EE se jedine dela do nocniku. Ale ted to nema smysl resit. My jsme z tech , co do nocniku budem delat do puberty :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi:neřeš, Vanda mi sice nočník a sděluje že se tam dělá ee,ale bez plíny na něm nebude......největší úspěch je že si na něj sedne oblečená a posere se :grinning:
8. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt o neřešte, jestli dítě chodí nebo nechodí na nočník, nemá nic společného s jeho inteligencí :wink:
8. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: vsak ja to neresim, me spis "dojimaji" ty reci kolem jak my jsme uz od 9mes. bez plen...A vase jeste ne? :astonished:
Sdilim nazor,ze proste kazde to dite je jine. treba Terka je sikovna a uz vi co a jak...Nic proti nikomu, ale kazde dite ma svuj cas....
Lide proste nakecaji...U nas to byly zoubky, ted nocnik a porad budou ryt...ZA chvili ze jeste neumi cist... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jim řekni že recituje shakespeara :wink:
8. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, ona nedostala na zadek, jen jsem ji trošku plácla a to proto, že vylila nočník, ne že se vyčůrala vedle
My s MM jedeme jen na 3 noci, kozi s JM na 2 a zbytek - dibla, tomi, Petulka a ještě kámoška dibly na celý týden - od soboty do soboty. Už se moc těším. Bude to pařbaaaa!!! Jestli tedy děti dovolí :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,dik za radu :grinning: :grinning: :grinning:

Cekam na MM. Sel kamosovi pomoct na stavbu. Tak to asi bude na dlouho...A nevzla si klice :angry: :angry: :angry:

KOzim: uplne Te chapu. Ja bych se asi taky neudrzela kdyby vylila nocnik..Jsem dost impulsivni..Tak proste si musim vzdy rict: Brzdi,je to male dite... :sweat_smile: Je pravda, ze jsem uz dost dlouho ji neplacla...........
8. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doprcic..co to tu pisu :sweat_smile: Zitra si to vybere BEtt...Jakmile ji pochvali nebo neco,tak na druhy den dela pravy opak...(rekla jsem kamosce, ze nebyla dlouho nemocna, na druhy den horecky, pak ze nekaslala,tak zacala, pak ze krasne spi, porad se budila.....) Ajejeje, jsem se zapomnela :angry: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi, hele mě minimálně jednou tejdě matka kecá do výchovy a slyším, že je Verča rozmazlená. už je mi to fuk. Tvrdí, že sme nebyly celý dny zavřený, ale nevím nevím. Na chalupě jo, protože tam to bylo rozkopaný. Při nás stihla mýt uvaženo, uklizeno a ještě po nocích šila. Neotvíraly jsme skřínky, prostě sme byly vychovaný. Hmmm, je to tím, že Verču nemám v ohrádce:slight_smile:)))))))) Taky mě pruděj s nočníkem, nemám chut se tím zatím obtěžovat a nervovat se, když vím, že později to bude jednodušší.-)
8. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: teda co to mas za nevychovance :grinning: :grinning: :grinning: A cely den jsi poslusne sedela a jen si dosla na zachod? :sunglasses: :grinning:
JJ s tim se ted potkavam docela casto...Ze bett je mamanek...No ale uz nechapou ti lide, ze pro ni je to nova tvar a proste potrebuje cas nez se okouka....A ja jsem s ni skoro porad, tak je na mne zvykla a cii se u mne v bezpeci.
8. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, ja ted byla doma a taky jsem furt slysela - ale tohle vy jste jako deti nedelali, proc pisti, proc leze do tech skrinek, kdyz jsi rekla, at tam neleze, atd atd :wink: podle me jen zapomneli :wink:
8. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že jen zapomněli :wink:
8. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nebudem jiný:slight_smile:) Už sem to napasla Verče i do deníčku, at na mě kašle až jí budu prudit s výchovou:slight_smile:
8. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : tak to je vtipny....v zivote by me nenapadlo, ze rozezrana znamena rozmazlena... :grinning: :grinning: :grinning:

no tak to joooo, rozmazlenost taky nesnasim....tak to si musela byt z meho prispevku trochu mimo, ne ? :grinning:

kozim : tak to joo, to by me taky nasr....kdyby to Tonda vylil . Uz chnápu. :sunglasses:
8. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek