• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Dobré ranko!

Hvezdi, ju, ti naši prckové ještě mají čas. Terka už to chápe, tak ji pomalu učím, ale stejně ještě dlouho potrvá, než bude bez plen. Chce to trpělivost. Terka taky nějaké ee neříkala. Tak jsme začli s ččč - to říkala na čůrání i kadění a teď už to rozlišuje na ččč - čůrání a ee ččč kadění. Jen ee je něco špinavého, jakože fuj.

Jinak to, že se vyčůrá na zem - to ji jen pokárám a to fakt proto, ať to nezačne brát, že to je v pořádků. Malá od známé se to tak naučila, že pak i v době, kdy už byla dávno bez plen, chodila kadit za gauč na koberec. Takže tak. Naštval mě ten rozlitý nočník. Navíc jsme zrovna měly jít ven na procházku a já tak ještě musela vytírat. Dostala plácnuté. Pak jak jsem to vytírala, tak tam vlezla a uklouzla a spadla - bobišek přímo dozadu na hlavičku, ale jen pofňukávala, tak jsem ji řekla, že to jí pánbíček potrestal za ty její lumpárny :sweat_smile:
9. čer 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady jsou fotky od fotografa- našeho kamaráda

http://katkaj.rajce.idnes.cz/svatba/#svatba00002.jpg
9. čer 2009 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : náádhera....sem se pokochala.
Moc hezký fotky.... A Kiky s tím polštářem je prostě vtipná :grinning:

já bych se hned vdávala znova :dizzy_face:
9. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko krasny fotky, fakt vam to moc sluselo - hned bych se vdavala :dizzy_face:
9. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: No Kiki je ted nejaký závislák na polštáři - teda spíše na těch rohách od polštáře :grinning: ,no a když byl obřad ve 12h což je její doba spánku,tak ho prostě nechtěla dát z ruky, chtěla jsem aby as pon na obřadu to dala p ryč ale nechtěla, tak než aby se vztekala, tak jsme jí ho nechali, jenže na těch fotkách to vypadá teda srandovně :slight_smile:

kac: díky...ju já bych si to též jeste zopakovala :grinning:
9. čer 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: no nějak sem nechápala proč píšeš o fast foodech :slight_smile: ale vysvětlily jsme si to :grinning:
Katuš: pěkné!!! jeden den je fakt málo
9. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko:fotky jsou krásný,takový lidský,nic umělýho :slight_smile: Kiki má stejný povlečení jako Vanda,polštář je super. Na týhle fotce to vypadá že tě maminka poučuje o svatební noci :grinning: :grinning: :grinning:

http://katkaj.rajce.idnes.cz/svatba/#svatba00022.jpg
9. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: :grinning: :grinning: ne ne to já jen nevedela co říct ,uplne se mi klepal hlas a tak mne tchýne utesovala
9. čer 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning: :grinning:

ja bych se fakt vdavala jeste jednou minimalne :sweat_smile: - mmch dnes mame 2.vyroči :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženský,
jdu pozdravit, koňa teď flákám :slight_smile: buď je víc aktivit, nebo jsem pomalejší :grinning: :grinning:
všechno je u nás celkem v cajku. od dnes máme z kuldy občana-bylo vítání. zítra má kulich 15mesíců, tak ho uvítali docela pozdě. ona se u nás opravovala radnice, tak tím. kulich nebyl za obra, ale všechny děti na tom byli podobně. bylo to celkem pěkný-kecy v kleci, kulda dostal tučňáka a knihu, já se podespala, nechali jsme se vyfotit a šmidra :wink:

katko okoukla jsem fotky-jsou moc povedený, pěkný :wink: slušelo vám to a ty jsi byla nevěsta kus. takže dodatečně-ať se vám v manželství daří a máte pěkný, pohodový vztah :wink:
9. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy chodíte i na jiná témata, že tady nejste?
9. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych se hned vdávala, ale pro manžu je to noční můra:slight_smile:))) On na to není a nikdy nebyl:slight_smile:
Jinak dneska sme byli venku celý odpoklo a vzala sem kočárek pro Verču a jako vozila ho skoro pořád:slight_smile: Pak sme zakotvili na hřišti. No byl tam chlapeček, harant nejhorší a matka děsná pipina. Jako oni tam maj takovou bandu, je to asi 5 mamim, ale tři sou nejhorší. Tady ta má miminko a tohohle kluka, plus minus 3 roky. Matka se vykecává a fakan si dělá co chce. jako třeba dneska jednoho chlapečka pěkně zkopal. Matka si toho všimla, když začal řev. Šla ke klukovi, jednu mu flákla. Tak se jí vzteky pověsil na kočár, dostal druhou a šla se vykecávat dál. Děsný. Pak tam kluk házel kládou, no jako celkem se bojím. Matky ho znaj, je to známá firma:slight_smile:)
Verča na písku hází pískem, a nenechá si to vysvětlit, měla písek všude:slight_smile:
No a doma si vzala plastovou trumpetu co sem jí koupila asi před 2 dny a já na ní pořád houkám a jako dneska si jí dala k puse a už to umí:slight_smile:))) Vtipný. Sem měla rovnou koupit saxofon, sem si myslela, že je čas:slight_smile:)) Včera zas kradla venku odrážedlo a krom toho, že si ho ručně vytýhla na krátkej, ale šutrovej kopeček a chystala se nahoře naskočit, že sem málem nestihla doběhnout, tak na něm už docela jezdí:slight_smile:) Ale slova teda žádná a vzteklá je tady solidně, to vztekání mě štve fakt nejvíc.
9. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : gratuluju k vyroci...za chvili zase vsechny otehotnime co ? :grinning: :grinning:
ja nejak kolem 16.6. :sunglasses:

leni : prej svatebni noc.... :grinning:
9. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : ja byla dneska cely den v ZOO, proto jsem tu dnes nepindala... :wink:
9. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: tyjo,uz planujete druhe? a tak detailne? :astonished:

shehe: tak uz ji zapis do hudebky..Talent se proste nezapre :wink:

Kac: nadhera, fakt super. A budes si delat fotoknihu ze svatby? Kamosce to udelali primo v a telieru a fakt nadhera..
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru jj, my meli dnes v noci (rozumej pred 2 roky) prvni nechraneny styk, ale podarilo se baj voko za 14 dni :wink:
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi, petruna myslela výroči otehotneni :grinning:
9. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak verča vznikla 22.6.:slight_smile:)) ale my s duhám ješta necelý rok počkáme:slight_smile:)))
9. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: aha ted to ctu...no jo, kdyz tady vsichni planujete 2.potomka, tak se uz nicemu nedivim :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda....

kac: gratuluju k výročí - jak jste slavili? dostalas nějaký dárek? :slight_smile:

petru: já teda těhotnět tento měsíc nebudu :grinning:..nééé, pochopila jsem :wink: , tak mně už se před 2 rokama Maji rýhovala a dělila z tý jedný buňky jako divá :grinning:

katko: no, nádhera....krásně sladěný.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byla si nádherná nevěsta...ale asi jsem divná, znovu vdávat bych se nechtěla - nějak mě to nechytá...já bych se chtěla třeba vyspat v kuse aspoň 5 hodin :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tady dneska měli návštěvu, bylo tu celkem 5 dětí v rozpětí 6 roků až 1 měsíc a byl to teda mazec....chudák Domča tu byl jako chlap (mezi dětmi) sám, jinak samý babinec - ale měl se asi nejlíp - celou dobu chovanej a hýčkanej, ani si na maminku nevzpomněl - jen na maminčino prso jooo :grinning:...ty moje neteře jsou tak úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , akorát dnes dala Stellinka (32 měs.) bitku o mimi-panenku s Mariánnkou a pak ještě se setřenky malou Anetou (21 měs.) malou bitku o hrazdičku - no sranda :grinning:
9. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji tak to ja taky - od zari mam rekord 6 hodin v kuse a to 2x, jinak spim max. 4h a to mam jen 1 dite :sweat_smile:
saji v sobotu jsme byli v kine a dnes jsme si dali pizzku a vinko a dostala jsem mega puget z lilií + nejakych dalsich kvitku a malych ruzicek - kytice nadherna - lilie se mi posledni dobou hrozne libi a kytku jsem nedostala uz pekne dlouho (ani na narozky ne :cry: ), tak jsem si ji asi vybrecela tim, jak porad skuhram, ze uz mi "léta" ani kytku nedones
9. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: prosím, vyfoť a hoď do alba :slight_smile: ....já takhle složitou kytku nikdy nedostala :grinning:, popis zní teda luxusně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a pizzu, jo? To chce véču v nějaké dobré restauraci, né?...to já jsme zvědavá, jak se pochlapí MM v září - u nás asi véča v restauraci nebude pěkně dlouho, kdo by nám hlídal naše raubíře :grinning:..musím aspoň MM donutit, aby dotáhl domů kopii jídelního lístku z jedný restaurace tady, vozí to totiž domů :wink:, tak ať můžem objednávat :wink: :grinning:
9. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: a to s TM tak v noci řádíte, že nespíš? :grinning:
9. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Maji dost trápí zuby, vypadá to, že jí poleze jich víc a jen dole, nahoře nic :confounded: , no, těch zbylých 18 nám dá asi hodně zabrat, ale dneska těma spodníma si poprvé ukusovala sušenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (eda spíše lámala sušenku, ale zubama - pokrok jako blázen - dřív sem musela sušenku lámat já a dávat jí jen kousky :grinning:)....a Domča už krásně koníkuje - hodím foto :grinning: , teda musí to samo ještě vypilovat...a půjdu prdět do duchen, tedy do letních antialergických přikrývek :grinning:..Domísek je totiž ranní ptáče - dnes už v pět si žádal maminčinu spoelčnost :pensive: a dneska v náručí chrněl jako zběsilej, tak v noci nebude totál spát....
9. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji my byli v sobotu na veceri v Mekaci :grinning: romantika jak fík :wink:

jj řádíme a Viki nam asistuje (my teda řádíme vzteky :sweat_smile: )
9. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac. tyjo, tak to musim taky brecet. Ja uz taky pekne dlouho kytku nedostala... :frowning2:
Kac a jak muzes fungovat? :astonished:

MNAM pizzu bych si dala....
9. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji nechci te nasrat, ale my uz mame zubu 16 - HEEEEEEEEEEEEEEEEEČ :grinning: :grinning: ale zase je nepouziva - neukousne nic a jidlo musi mit na kasi, nejlepe ve flasce :angry: :angry: - zrejme si ty zuby setri :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi, to zvyk - ale ja spim vic hodin, to jsi asi spatne pochopila, akorat to mam davkované - 3-4h spanku - 3h prudění a bdění a pak spíme třeba dalsi 4h (nekdy i do 9:30). Horsi to ma MM, páč ten vstava pred sestou a dospat nemuze - chudak :confused:
9. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek