Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
sajahonzik
24. dub 2009
leni: sem si říkala, že se moc nabízíš 😃
del
24. dub 2009
saja: ja ten porod klidne vezmu za tebe - tehu mi prislo opruz (moc dlouha doba) a ted se nechci rouhat, ze je to opruz, ale vetsinu casu si to myslim. Takze klidne budu rodit kazdy rok, kdyz to za me nekdo odnosi a vychova. 😃
del
24. dub 2009
saja: jo, a jak popisujes Maji dnes, tak tak se chova moje dite uz mesic 😉
sajahonzik
24. dub 2009
del: tak snad se od Kačky přes MK nenakazila 😃..nezávidím |-| ...tak uděláme dohodu, já budu děti nosit a ty rodit, kdo nám je ale vychová? 😃 ještě mě napadlo, kdo je bdue dělat? To bych brala taky, ale nevím, zda můžu mít dvě funkce ? 😃
kacamar
24. dub 2009
no co to? co to? tady se nadava na dokonale dite a manzilka?? =-) 😃 saji hlavne zadny elaboraty o tom, ze nejste dokonala rodinka - ja vim ja vim.... 😉 😃 ale musela jsem si rejpnout, pac nadavas fakt malokdy.... zive si dokazu predstavit ty silacky kecy duleziteho pana tvorstva, ale az dojde na tlaceni, tak bude taaaaakhle malinkej :-N
kacamar
24. dub 2009
jupiiii, tak posilam objednavku na donošení a porození - vyroby a vychovy se klidne chopim sama 🙂 jeste potrebuju nejakou kojnou - asi Petrunu 😃
sajahonzik
24. dub 2009
kač: nenadávám, konstatuju :-S ...vždyť víš, že co se tu napíše, se hned změní 😃 za pokus to stojí....ale MM dělá teď večeři, tak třeba už to zabírá......

Jo a Maji furt křičí "máma" zejména když spadne nebo se jí něco nepodaří, tak jak chtěla....jako sousedi si budou myslet, že jí tluču 😞 ... 😃
del
24. dub 2009
saja: doufej, ze ne, jinak jsi v kopru, protoze hysterka a do toho mimi, tak to je na odstrel.... 😃 No, s tou vychovou jsou dve moznosti: internat nebo studium v zahranici - jen nevim, jestli berou uz rovnu z porodnice 😃 A ta funkce matky zploditelky - to ti klidne necham. Ja to radsi delam pro zabavu nez za nejakym vysledkem. 😉
kacamar
24. dub 2009
copak Jirik vari? hele a nemela bys ho dneska obskakovat, kdyz ma ten svatek?
lenkabu
24. dub 2009
Ženy já teda ráda počnu, odnosím,porodím.......ale vás zašijou a na půl roku si berete dítě ok?
del
24. dub 2009
kac: tak super, tak kdy ti muzu Kacku privest? 😃
lenkabu
24. dub 2009
kac ty držko 😃 😃 😃

sajo:ať zajde k nám,pro MM dnes nikdo neuvařil 😃
del
24. dub 2009
sajo: tak to je TM dobry, my byli dneska na svatbe a na obede a k veceri si MM namazal chleba 😉
kacamar
24. dub 2009
toz pekne ceny v tom ambiente - tak tam bych asi na obed nesla :-N , ale oslavit neco vyjimecneho - proc ne...
del
24. dub 2009
kac: my jsme tam chodili s klienty na pracovni vecere, kdyz jsme jim dobre poradili a spocitali dane - platili to oni 😃
lenkabu
24. dub 2009
del:dobrá práce 😃 😃 😃
del
24. dub 2009
leni: tohle byla ta lepsi stranka, ale jinak opruz - po roce prace tam jsem si o vikendu vypinala i soukromy tel, aby me nevolali a nemusela jsem do prace. A mesic po tom, co jsem skoncila, tak me majitel firmy neustale volala na dovolenou na Kretu a otravoval. ]-(
sajahonzik
24. dub 2009
kač: nevaří, dělá tousty....já měla oběd ze včerejška a on se najedl na služebce )tím, že to neplatí, tak se vždycky nacpe - nejlíp nějakým "stejkem")....takže řeší jen večeři....jako svátek má, ale celou dobu, co se známe říká, že svátek slavit nechce - tak to má dneska po tom všem mít 😃..jako dárek už dostal předem.....

Jako zítra jedeme kvůli tomu kočárku, tak se asi stavíme někde na oběd a možná, když už jedeme do toho Náchoda, že se podíváme i k zámku a tak....že by hezký den?!? Snad nevstane Maji i MM prdelkou...
del
24. dub 2009
A snad nebudete rodit - si jeste zapomnela napsat, ne? 😉
sajahonzik
24. dub 2009
del: sem psala, že nejdřív v týdnu 😃
sajahonzik
24. dub 2009
del: to MM nedaruju 😃
zuzalach
24. dub 2009
mispul, já jsem se rozhodovala mezi tím starým městem, ale ten slováč byl při cestě-je to ale fuk 😉 mammu za ten měsíc užij a pak písni, jaký to bylo. my jdeme na draculu-mm je tímhle nedotčenej a já ho viděla několikrát před těmi 13lety(bajvoko) a tenkrát se mě to líbilo-slintala jsem nad hůlkou do půl těla a v županu 😃 😃 tak jsem zvědavá, jak se mě to bude líbit s odstupem 😉

leni, dík-se těšim i tak 😉 mě to taky přijde na finančně ok(ne teda jako závodka 😃 )-mm určitě v pohodě projí 🙂 my jsme ten duben nějak neplánovali-rozhodli se a hledali, kde mají volno za 2měsíce 😃 bylo 15stupňů, pršelo a já byla zimou modrá 🙂 ale i tak myslim, že duben je fajn.
lenkabu
24. dub 2009
zuza😃racula byl první muzikál co jsem viděla a úplně mně to dostalo,bylo mi myslím 13 🙂 Z nostalgie bych jela taky znovu.
zuzalach
24. dub 2009
saji, každý chlap potřebuje občas nakopat-i k svátku 🙂

leni, a bude tvoje nabídka platit i na ostatní a za nějakou dobu? 😃
del
24. dub 2009
saja: nejak vystrkujes drapky 😉
lenkabu
24. dub 2009
zuza:klidně,ale jak jsem říkala,šití a dítě do půl roku nebrat 😃
zuzalach
24. dub 2009
del, ty pracovní obědy dobrý 😉 mě volala turkyně taky ještě dlouho po tom, co jsem dopracovala-a nic z ní nekáplo 😃

lena, já bych si teda klidně počla sama-teda úplně sama ne 😃 dracula byl taky můj první a měla jsem stejný pocity-jsem na to právě zvědavá, jestli se to potvrdí 😉

mám zprávy od našich, jak kulich řádil v nové houpačce, krmil psa-no myslim, že naši docela padnou, ale myslim, že spokojený 🙂
kacamar
24. dub 2009
tak ja byla na muzikalu 2x a shodou okolnosti prvni byl taky Dracula - bylo to super x-)
zuzalach
24. dub 2009
lena, reaguju pomalu 🙂
sajahonzik
24. dub 2009
Jééé, na Drákulovi sem byla taky 😃 ...jinak jsem muzikálem neposkvrněná |-|

del: u mě drápky nejsou nic novýho 😉

zuza: ještě nakopáno nedostal, až jaké budou tousty 😃

Začni psát odpověď...

Odešli