• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
leni: sem si říkala, že se moc nabízíš :grinning:
24. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: ja ten porod klidne vezmu za tebe - tehu mi prislo opruz (moc dlouha doba) a ted se nechci rouhat, ze je to opruz, ale vetsinu casu si to myslim. Takze klidne budu rodit kazdy rok, kdyz to za me nekdo odnosi a vychova. :grinning:
24. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: jo, a jak popisujes Maji dnes, tak tak se chova moje dite uz mesic :wink:
24. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: tak snad se od Kačky přes MK nenakazila :grinning:..nezávidím :pensive: ...tak uděláme dohodu, já budu děti nosit a ty rodit, kdo nám je ale vychová? :grinning: ještě mě napadlo, kdo je bdue dělat? To bych brala taky, ale nevím, zda můžu mít dvě funkce ? :grinning:
24. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co to? co to? tady se nadava na dokonale dite a manzilka?? :confused: :grinning: saji hlavne zadny elaboraty o tom, ze nejste dokonala rodinka - ja vim ja vim.... :wink: :grinning: ale musela jsem si rejpnout, pac nadavas fakt malokdy.... zive si dokazu predstavit ty silacky kecy duleziteho pana tvorstva, ale az dojde na tlaceni, tak bude taaaaakhle malinkej :sweat_smile:
24. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiiii, tak posilam objednavku na donošení a porození - vyroby a vychovy se klidne chopim sama :slight_smile: jeste potrebuju nejakou kojnou - asi Petrunu :grinning:
24. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: nenadávám, konstatuju :confounded: ...vždyť víš, že co se tu napíše, se hned změní :grinning: za pokus to stojí....ale MM dělá teď večeři, tak třeba už to zabírá......

Jo a Maji furt křičí "máma" zejména když spadne nebo se jí něco nepodaří, tak jak chtěla....jako sousedi si budou myslet, že jí tluču :frowning2: ... :grinning:
24. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: doufej, ze ne, jinak jsi v kopru, protoze hysterka a do toho mimi, tak to je na odstrel.... :grinning: No, s tou vychovou jsou dve moznosti: internat nebo studium v zahranici - jen nevim, jestli berou uz rovnu z porodnice :grinning: A ta funkce matky zploditelky - to ti klidne necham. Ja to radsi delam pro zabavu nez za nejakym vysledkem. :wink:
24. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak Jirik vari? hele a nemela bys ho dneska obskakovat, kdyz ma ten svatek?
24. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy já teda ráda počnu, odnosím,porodím.......ale vás zašijou a na půl roku si berete dítě ok?
kac: tak super, tak kdy ti muzu Kacku privest? :grinning:
kac ty držko :grinning: :grinning: :grinning:

sajo:ať zajde k nám,pro MM dnes nikdo neuvařil :grinning:
24. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: tak to je TM dobry, my byli dneska na svatbe a na obede a k veceri si MM namazal chleba :wink:
24. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz pekne ceny v tom ambiente - tak tam bych asi na obed nesla :sweat_smile: , ale oslavit neco vyjimecneho - proc ne...
24. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: my jsme tam chodili s klienty na pracovni vecere, kdyz jsme jim dobre poradili a spocitali dane - platili to oni :grinning:
24. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
del:dobrá práce :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tohle byla ta lepsi stranka, ale jinak opruz - po roce prace tam jsem si o vikendu vypinala i soukromy tel, aby me nevolali a nemusela jsem do prace. A mesic po tom, co jsem skoncila, tak me majitel firmy neustale volala na dovolenou na Kretu a otravoval. :angry:
24. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: nevaří, dělá tousty....já měla oběd ze včerejška a on se najedl na služebce )tím, že to neplatí, tak se vždycky nacpe - nejlíp nějakým "stejkem")....takže řeší jen večeři....jako svátek má, ale celou dobu, co se známe říká, že svátek slavit nechce - tak to má dneska po tom všem mít :grinning:..jako dárek už dostal předem.....

Jako zítra jedeme kvůli tomu kočárku, tak se asi stavíme někde na oběd a možná, když už jedeme do toho Náchoda, že se podíváme i k zámku a tak....že by hezký den?!? Snad nevstane Maji i MM prdelkou...
24. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A snad nebudete rodit - si jeste zapomnela napsat, ne? :wink:
24. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: sem psala, že nejdřív v týdnu :grinning:
24. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: to MM nedaruju :grinning:
24. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul, já jsem se rozhodovala mezi tím starým městem, ale ten slováč byl při cestě-je to ale fuk :wink: mammu za ten měsíc užij a pak písni, jaký to bylo. my jdeme na draculu-mm je tímhle nedotčenej a já ho viděla několikrát před těmi 13lety(bajvoko) a tenkrát se mě to líbilo-slintala jsem nad hůlkou do půl těla a v županu :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá, jak se mě to bude líbit s odstupem :wink:

leni, dík-se těšim i tak :wink: mě to taky přijde na finančně ok(ne teda jako závodka :grinning: )-mm určitě v pohodě projí :slight_smile: my jsme ten duben nějak neplánovali-rozhodli se a hledali, kde mají volno za 2měsíce :grinning: bylo 15stupňů, pršelo a já byla zimou modrá :slight_smile: ale i tak myslim, že duben je fajn.
24. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza:Dracula byl první muzikál co jsem viděla a úplně mně to dostalo,bylo mi myslím 13 :slight_smile: Z nostalgie bych jela taky znovu.
24. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, každý chlap potřebuje občas nakopat-i k svátku :slight_smile:

leni, a bude tvoje nabídka platit i na ostatní a za nějakou dobu? :grinning:
24. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: nejak vystrkujes drapky :wink:
24. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza:klidně,ale jak jsem říkala,šití a dítě do půl roku nebrat :grinning:
24. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
del, ty pracovní obědy dobrý :wink: mě volala turkyně taky ještě dlouho po tom, co jsem dopracovala-a nic z ní nekáplo :grinning:

lena, já bych si teda klidně počla sama-teda úplně sama ne :grinning: dracula byl taky můj první a měla jsem stejný pocity-jsem na to právě zvědavá, jestli se to potvrdí :wink:

mám zprávy od našich, jak kulich řádil v nové houpačce, krmil psa-no myslim, že naši docela padnou, ale myslim, že spokojený :slight_smile:
24. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja byla na muzikalu 2x a shodou okolnosti prvni byl taky Dracula - bylo to super :dizzy_face:
24. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena, reaguju pomalu :slight_smile:
24. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, na Drákulovi sem byla taky :grinning: ...jinak jsem muzikálem neposkvrněná :pensive:

del: u mě drápky nejsou nic novýho :wink:

zuza: ještě nakopáno nedostal, až jaké budou tousty :grinning:
24. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek