Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
sajahonzik
9. čer 2009
kač: Mariánnka si o víkendu změnila režim a je to síla..usíná nejdřív v devět večer, ale spí do osmi, chodí spát po o a to ejdřív v půl jedný...škoda, že to ranní vstávání nezmění i Domča, asi se mu líbím tak brzy po ránu - to je jedinej 😃....

Tak mekáče tady teda nemáme 😃 Romatika není nutná, hlavní je se pořádně a dobře nadlábnout, ne? 😃
kacamar
9. čer 2009
saji presne - naplnin pupky a romantika az vecer pod perinou 😉

hele spis nez tvuj ksichtik se mu asi libi tve kozenky ne? 😃
hvezdickaaad
9. čer 2009
saji: kde jsi "ztratila" romantiku? svatba Te nebere, romantika ne....Hlavne jist a spat 😃

Kac: ja mam dneska nejake blbe vedeni... 😃 😃 😃 A nevim kde se to opravuje 😃
kacamar
9. čer 2009
hvezdi, mam to stejne a lepsi uz to asi nebude

jsem zvedava, jaky priority budeme mit my po 2.decku 😉 (hlavne jist a spat uz mam ted, pak to asi bude: hlavne přežít)
sajahonzik
9. čer 2009
kač: když je má tak "brzy", tak si je šetří, to je jasný 😃 - schválně porovnáme, které treperendě vydrží pak dýl 😃

Tak já kytku dostala naposledy 3.6. (uhozený měsíční výroční 😃) - takovej ten "puget" růží z hypermarketu...sice za pár kaček, ale potěší.... x-) ...bych občas chtěla MM naučit šetřit... :-S , ale nestěžuju si.....
hvezdickaaad
9. čer 2009
KAc:to jsi me "uklidnila" a k tomu mamademence :-N

Rady zaslouzilych matek... 2.dite je hodne a 3. se uz vychova samo 😃
anneta
9. čer 2009
kaci: to je neuvěřitelné 16zubů, to snad ani není možné 🙂 teda, tak to je bomba, žasnu.
sajahonzik
9. čer 2009
hvězdi: 😃 ...no, já mám romatiku docela často s MM (on se občas fakt krásně snaží 🙂 x-) ), tak tu nechci prudit... 😃

kač: tak to moje kozenky chce vidět v noci občas i po necelých 2 hodinách :-S 8-( , furt to má brouk přehozený - v noci se budí častěji a přes den by jíst pořádně ani nemusel ..ale máš pravdu, kozenky má fakt rád a nejen kvůli mlíku.. nebo možná díky mlíku se mu na mé hrudi dobře spí - asi si hlídá zdroj 😃 a MM mu pak závidí 😃 ...kdyby se mu líbil můj ranní ksicht (rozuměj ranní v 5 ráno - brrr), tak by byl asi fakt zvrhlej a nebo slepej 😞.. 😃
Jinak kámoška mi říkala, že teď co skončila kojení s 2. dítkem, že má ještě menší prsa než po prvním =-) ...že by po třetím dítku byla totál plochá...že ty co zná a nekojili, mají prsa větší, protože jim ten tuk z prsou dítka nevyžahli...a ty co kojili jdou s velikostí prsou do mínusu, že tuk tam není, jen prsní žláza, která se pak scvrkne a ženský mají houby....tak to se mám na co těšit - teda spíše MM 😞 (MM je "horňák")
kacamar
9. čer 2009
annet, necekas dvojcata? =-) 😃
kacamar
9. čer 2009
ja ted nevim, jak to ty mimina maji se zrakem - ale je mozny, ze dal nez na kozenky zatim nedohlidne, tak bud v klidu a v 5 rano se kvuli nemu prosim te nemaluj 😉 😃

hele ja nevim, ja taky chvilku kojila a prsa my zustaly +- stejny x-)
sajahonzik
9. čer 2009
kač. přežít .-D...tak to budu mít asi až u třetího dítka 😃 ...a malovat se teda nebudu, maluju se jen když razíme ven nebo když má přijít návštěva...a mimochodem - Maji se na mě u malování skoro vždycky dívá a má z toho šílenou srandu, jestli já jí nebudu reklamovat 😃 ...a Domča už zírá i na kolotoč se zvířata, co má nad postýlkou - s Maji mu ho rády pouštíme, takže na můj ksicht už bohužel dohlédne 😞...už chápu, proč chce často jíst ve tmě 😃

Tu kecám a ono tolik hodin.... 😕 ...holt ty večerní mejdany nejsou poslední dobou pro mě.... |-| ..fotky jsou v albu...
sajahonzik
9. čer 2009
kač: tak to já mám prsa stejný jako u těhu a kojo s Maji 🙂 ....jsem ráda, že ještě víc neporostla, už takhle je těžký kupovat velikost 75 DD nebo E 😃
sajahonzik
9. čer 2009
Jdu chrnět....teda ještě mě čeká sprška - hvězdi, tu taky přidej do seznamu mých preferencí hned po jídlu a spaní 😃 - kojo, přebalení,....takže ještě takoá malá fuška 😃......ale mít dvě děti fakt doporučuju, je to úžasný.... x-) x-) x-)
zuzalach
9. čer 2009
kač gratulace k výročí 😉 lilie mám taky ráda, ale ocenim cokoliv jakoukoliv "palmu" 😃 ty noce máte teda zběsilý-to máte ty hrací chvilky pravidelně každou noc? 16zubů je síla, kulich má o 10míň, ale světe div se, začal jíst kousky 😃

shehe, matka z pískoviště na ránu 😉

anett, máš slušný pupendo 😉

saji, neděs s těma prsama po 2.dítku-budu jasná ruzyň 😃 ještě, že je MM dolňák 😃
sajahonzik
9. čer 2009
PS: jo a ještě k těm prdíkům - moc díky za přání, aby bylo líp x-) ...snad bude |-| 🙂 ...všechno co pomáhá na prdy děláme..bych na téma "prdy" mohla i maturovat 😃
zuzalach
9. čer 2009
saji, materiál z DD nebo E bych využila tak na 3moje podprdy 😃 😃
sajahonzik
9. čer 2009
zuza: já nechci děsit 😉, jen tlumočím zjištění mojí kámošky 😃

annet: krásný pupendo, ale vypadá fat mega.... 😕 ...a taky krásný vybavení postýlky x-) x-) x-) , fakt nádhera, hned bych do jí šla spinkat 😃 x-) x-) x-) ...a toho sloníka máme taky, teda Maji, dostala ho od tety k narozeninám.... x-)

a už fakt mažu...
petruna
9. čer 2009
zuza : takze narozeninovy dort ke 2 letum uz nebude rozmixovanej ? 😃 gratuluju !!!

si predstav, ze do opic ted chodi holcina, co chodila do skoly (fotograficky) se zpevakem z Timudej . 🙂
To sou nahodicky.....
doufam, ze bude brzo nejaky prazsky koncertz a vsechny se tam sejdeme. 😉
kacamar
9. čer 2009
zuzo, tukam na drevo, ted 2 noci relativne v klidu (tj. mliko + chvilka vrtění) ale da se rict, ze prevazuji ty poloprobdene noci nad prospanyma 😎
nevim, jak dloho to jeste muze trvat, ale doufam, ze do puberty to prejde.
zuby - jj, uz jen 4 posledni kousky a mame hotovo - zuby ted celkem OK - lezou porad novy a novy a relativne v klidu - to ty prvni byly teda horsi nez stolicky a řezáky.

saji maturita z prdů 😃 😃
dibla
9. čer 2009
Ahojky
Holky tak pokojíček už má i svoje postavičky
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...
zuzalach
9. čer 2009
zuzi, s dortem to vypadá nadějně 😃 ale furt je kulich konzerva, tak nevim, jestli do té doby akceptuje dort 😃 sa ukáže 🙂 to je teda náhoda-taky se těšim na další koncert. nekoukala jsem, ale určo něco, až dají do kupy rock cafe 😉 ohledně koncertů ty a zuzik IP.

kač, to je fakt děsný (z mého pohledu), že převažují :-p snad to brze vymizí 😉 pamatuju si dobře, že vikouš dřív spal hodně dobře? zase fajn, že máte zuby v klidu-já na ně občas svádim kdeco-ale už tak 2měsíce ani prd 😃
kacamar
9. čer 2009
zuzo spala do 4.mesice od sedmi do sedmi, pak ani nevim, asi nejake buzeni a od 6.mesice (od prvni velke nemoci) sodoma gomora ]-(
ale je mozny, ze za to taky muzou zuby - pač ona jakoby spi, ale pritom si seda, rotuje po posteli, reje hlavou do polstare, kope nas do hlav, pobrekava, no nenudime se :-N
petruna
9. čer 2009
dibla : pokojicek super !!!Jste s TM hrozne sikovni ! 🙂
petruna
9. čer 2009
holky, jako uz jsou unorovky 2010, tak to je hustoles.... =-) 😎
kacamar
9. čer 2009
no bodejt, a az zacnem tady tehotnet, tak vyjedou i breznovky 2010 :-N a to nebude dlouho trvat
sheherazada
9. čer 2009
dibla, pokojíček je povedenej, jste šikolové🙂 Já bych teda ty postavičky nedala🙂))
zuzalach
9. čer 2009
diblo, pokojík krásnej-jste si museli máknout, ale stálo to za to 😉

kač, tak držim, ať to jsou ty poslední zuby a pak ať se chrnění vrátí do starých kolejí a z vikouše je růženka 😃 😉

petru, to je drsný-to teda letí :-p
lenkabu
10. čer 2009
Jste mi připomněly že jsem před 2 lety otěhotněla.....nějak kolem 8.6. to bylo a zrovna nám měnili okna 😃 Za měsíc tu máme další březnovky 😃 By mně zajímalo kdo z nás k nim bude patřit.

ad kozy po kojení...........velikost trojky,výplň jedničky :-p :-p :-p :-p :-p jestli po dalším zmizí tak jedině dobře.
dibla
10. čer 2009
Holky děkujeme, pokojíček se podařil ani já jsem nedoufala, že se postavičky podaří, ještě když nebyla žádna šablona :-N :-N :-N JJ v MM je ukrytý skrytý talent 😃 😃

jinak já otěhotněla dnes 😃 😃 😃 a 9.7. mi to paní dr potvrdila....
sheherazada
10. čer 2009
leni já myslím, že to nezmizí🙂) možná jen obsah a to už pak bude 0 🙂)))) U mě je to dost k prdu, nemám nic, takže při dalším dítku asi budou ďolíky nebo nevím. Ještě že se prodávaj vycpaný podprdy🙂

Začni psát odpověď...

Odešli