• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kač: Mariánnka si o víkendu změnila režim a je to síla..usíná nejdřív v devět večer, ale spí do osmi, chodí spát po o a to ejdřív v půl jedný...škoda, že to ranní vstávání nezmění i Domča, asi se mu líbím tak brzy po ránu - to je jedinej :grinning:....

Tak mekáče tady teda nemáme :grinning: Romatika není nutná, hlavní je se pořádně a dobře nadlábnout, ne? :grinning:
9. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji presne - naplnin pupky a romantika az vecer pod perinou :wink:

hele spis nez tvuj ksichtik se mu asi libi tve kozenky ne? :grinning:
9. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: kde jsi "ztratila" romantiku? svatba Te nebere, romantika ne....Hlavne jist a spat :grinning:

Kac: ja mam dneska nejake blbe vedeni... :grinning: :grinning: :grinning: A nevim kde se to opravuje :grinning:
9. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi, mam to stejne a lepsi uz to asi nebude

jsem zvedava, jaky priority budeme mit my po 2.decku :wink: (hlavne jist a spat uz mam ted, pak to asi bude: hlavne přežít)
9. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: když je má tak "brzy", tak si je šetří, to je jasný :grinning: - schválně porovnáme, které treperendě vydrží pak dýl :grinning:

Tak já kytku dostala naposledy 3.6. (uhozený měsíční výroční :grinning:) - takovej ten "puget" růží z hypermarketu...sice za pár kaček, ale potěší.... :dizzy_face: ...bych občas chtěla MM naučit šetřit... :confounded: , ale nestěžuju si.....
9. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAc:to jsi me "uklidnila" a k tomu mamademence :sweat_smile:

Rady zaslouzilych matek... 2.dite je hodne a 3. se uz vychova samo :grinning:
9. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci: to je neuvěřitelné 16zubů, to snad ani není možné :slight_smile: teda, tak to je bomba, žasnu.
9. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: :grinning: ...no, já mám romatiku docela často s MM (on se občas fakt krásně snaží :slight_smile: :dizzy_face: ), tak tu nechci prudit... :grinning:

kač: tak to moje kozenky chce vidět v noci občas i po necelých 2 hodinách :confounded: :rolling_eyes: , furt to má brouk přehozený - v noci se budí častěji a přes den by jíst pořádně ani nemusel ..ale máš pravdu, kozenky má fakt rád a nejen kvůli mlíku.. nebo možná díky mlíku se mu na mé hrudi dobře spí - asi si hlídá zdroj :grinning: a MM mu pak závidí :grinning: ...kdyby se mu líbil můj ranní ksicht (rozuměj ranní v 5 ráno - brrr), tak by byl asi fakt zvrhlej a nebo slepej :frowning2:.. :grinning:
Jinak kámoška mi říkala, že teď co skončila kojení s 2. dítkem, že má ještě menší prsa než po prvním :confused: ...že by po třetím dítku byla totál plochá...že ty co zná a nekojili, mají prsa větší, protože jim ten tuk z prsou dítka nevyžahli...a ty co kojili jdou s velikostí prsou do mínusu, že tuk tam není, jen prsní žláza, která se pak scvrkne a ženský mají houby....tak to se mám na co těšit - teda spíše MM :frowning2: (MM je "horňák")
9. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, necekas dvojcata? :confused: :grinning:
9. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted nevim, jak to ty mimina maji se zrakem - ale je mozny, ze dal nez na kozenky zatim nedohlidne, tak bud v klidu a v 5 rano se kvuli nemu prosim te nemaluj :wink: :grinning:

hele ja nevim, ja taky chvilku kojila a prsa my zustaly +- stejny :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač. přežít .-D...tak to budu mít asi až u třetího dítka :grinning: ...a malovat se teda nebudu, maluju se jen když razíme ven nebo když má přijít návštěva...a mimochodem - Maji se na mě u malování skoro vždycky dívá a má z toho šílenou srandu, jestli já jí nebudu reklamovat :grinning: ...a Domča už zírá i na kolotoč se zvířata, co má nad postýlkou - s Maji mu ho rády pouštíme, takže na můj ksicht už bohužel dohlédne :frowning2:...už chápu, proč chce často jíst ve tmě :grinning:

Tu kecám a ono tolik hodin.... :fearful: ...holt ty večerní mejdany nejsou poslední dobou pro mě.... :pensive: ..fotky jsou v albu...
9. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: tak to já mám prsa stejný jako u těhu a kojo s Maji :slight_smile: ....jsem ráda, že ještě víc neporostla, už takhle je těžký kupovat velikost 75 DD nebo E :grinning:
9. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu chrnět....teda ještě mě čeká sprška - hvězdi, tu taky přidej do seznamu mých preferencí hned po jídlu a spaní :grinning: - kojo, přebalení,....takže ještě takoá malá fuška :grinning:......ale mít dvě děti fakt doporučuju, je to úžasný.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač gratulace k výročí :wink: lilie mám taky ráda, ale ocenim cokoliv jakoukoliv "palmu" :grinning: ty noce máte teda zběsilý-to máte ty hrací chvilky pravidelně každou noc? 16zubů je síla, kulich má o 10míň, ale světe div se, začal jíst kousky :grinning:

shehe, matka z pískoviště na ránu :wink:

anett, máš slušný pupendo :wink:

saji, neděs s těma prsama po 2.dítku-budu jasná ruzyň :grinning: ještě, že je MM dolňák :grinning:
9. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: jo a ještě k těm prdíkům - moc díky za přání, aby bylo líp :dizzy_face: ...snad bude :pensive: :slight_smile: ...všechno co pomáhá na prdy děláme..bych na téma "prdy" mohla i maturovat :grinning:
9. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, materiál z DD nebo E bych využila tak na 3moje podprdy :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza: já nechci děsit :wink:, jen tlumočím zjištění mojí kámošky :grinning:

annet: krásný pupendo, ale vypadá fat mega.... :fearful: ...a taky krásný vybavení postýlky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , fakt nádhera, hned bych do jí šla spinkat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a toho sloníka máme taky, teda Maji, dostala ho od tety k narozeninám.... :dizzy_face:

a už fakt mažu...
9. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : takze narozeninovy dort ke 2 letum uz nebude rozmixovanej ? :grinning: gratuluju !!!

si predstav, ze do opic ted chodi holcina, co chodila do skoly (fotograficky) se zpevakem z Timudej . :slight_smile:
To sou nahodicky.....
doufam, ze bude brzo nejaky prazsky koncertz a vsechny se tam sejdeme. :wink:
9. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzo, tukam na drevo, ted 2 noci relativne v klidu (tj. mliko + chvilka vrtění) ale da se rict, ze prevazuji ty poloprobdene noci nad prospanyma :sunglasses:
nevim, jak dloho to jeste muze trvat, ale doufam, ze do puberty to prejde.
zuby - jj, uz jen 4 posledni kousky a mame hotovo - zuby ted celkem OK - lezou porad novy a novy a relativne v klidu - to ty prvni byly teda horsi nez stolicky a řezáky.

saji maturita z prdů :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Holky tak pokojíček už má i svoje postavičky
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=350492
9. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, s dortem to vypadá nadějně :grinning: ale furt je kulich konzerva, tak nevim, jestli do té doby akceptuje dort :grinning: sa ukáže :slight_smile: to je teda náhoda-taky se těšim na další koncert. nekoukala jsem, ale určo něco, až dají do kupy rock cafe :wink: ohledně koncertů ty a zuzik IP.

kač, to je fakt děsný (z mého pohledu), že převažují :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to brze vymizí :wink: pamatuju si dobře, že vikouš dřív spal hodně dobře? zase fajn, že máte zuby v klidu-já na ně občas svádim kdeco-ale už tak 2měsíce ani prd :grinning:
9. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzo spala do 4.mesice od sedmi do sedmi, pak ani nevim, asi nejake buzeni a od 6.mesice (od prvni velke nemoci) sodoma gomora :angry:
ale je mozny, ze za to taky muzou zuby - pač ona jakoby spi, ale pritom si seda, rotuje po posteli, reje hlavou do polstare, kope nas do hlav, pobrekava, no nenudime se :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla : pokojicek super !!!Jste s TM hrozne sikovni ! :slight_smile:
9. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jako uz jsou unorovky 2010, tak to je hustoles.... :confused: :sunglasses:
9. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bodejt, a az zacnem tady tehotnet, tak vyjedou i breznovky 2010 :sweat_smile: a to nebude dlouho trvat
9. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla, pokojíček je povedenej, jste šikolové:slight_smile: Já bych teda ty postavičky nedala:slight_smile:))
9. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, pokojík krásnej-jste si museli máknout, ale stálo to za to :wink:

kač, tak držim, ať to jsou ty poslední zuby a pak ať se chrnění vrátí do starých kolejí a z vikouše je růženka :grinning: :wink:

petru, to je drsný-to teda letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste mi připomněly že jsem před 2 lety otěhotněla.....nějak kolem 8.6. to bylo a zrovna nám měnili okna :grinning: Za měsíc tu máme další březnovky :grinning: By mně zajímalo kdo z nás k nim bude patřit.

ad kozy po kojení...........velikost trojky,výplň jedničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli po dalším zmizí tak jedině dobře.
10. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme, pokojíček se podařil ani já jsem nedoufala, že se postavičky podaří, ještě když nebyla žádna šablona :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: JJ v MM je ukrytý skrytý talent :grinning: :grinning:

jinak já otěhotněla dnes :grinning: :grinning: :grinning: a 9.7. mi to paní dr potvrdila....
10. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já myslím, že to nezmizí:slight_smile:) možná jen obsah a to už pak bude 0 :slight_smile:)))) U mě je to dost k prdu, nemám nic, takže při dalším dítku asi budou ďolíky nebo nevím. Ještě že se prodávaj vycpaný podprdy:slight_smile:
10. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek