• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tak to já byla už v této době těhule, ale ještě jsem o tom nevěděla :sweat_smile:
Tak snad se to pak zadaří a založím téma Těhulky Březen 2011 :grinning: MM už je horší než
10. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dítě mi to odeslalo... než já - chtěl by mimi už příští rok :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimur jo tak to mi mluv :unamused: :unamused: u nás je to to samé, MM by chtěl hned teď další prďolku...tak nevím nevím...já chtěla tak rok ještě počkat... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak MM ani je se jeste do 2.nehrneme a ani nemame moc choutek...Tak to vidim asi na vetsi vekovy rozdil :sweat_smile: Ale ne zase moc... :sunglasses:
10. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to letí, už jsou na cestě další březňátka.
Kaci: mi taky kolikrát připadá, že tam jsou nejmíň 2, je to hrozně velké když se blbě otočí :sweat_smile: a bolí to, jak to břicho napíná.
Saji: to bříško pořád není lepší? Nic nezabralo. Když jsem hlídala jedno klučičí miminko s prdíkama, tak jsem mu pořád dávala teplé na bříško. Buď nahřátou plínku a položit na bříško a nebo třeba termofor, pomáhalo to, ale každé mimi je jiné, tak kdo ví, jestli by to pomohlo.

Já jsem otěhotněla až 19.

shehe: jo prsa :frowning2: taky už tomu tak nemůžu říkat :frowning2:
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! :slight_smile:
Koukám, že se zase vzpomíná! :dizzy_face: takm to já zatím ještě těhu nebyla, já až 22. :grinning: ale už jsme se strašně těšilana chatovou akci s kámošema :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak u nás skoro nic nového, malé pokroky každý den, však to znáte :dizzy_face: :dizzy_face: Teď jsem ji položila, a spinká :slight_smile: :dizzy_face: já mám chvilku času, hledám na netu nějaké drobnosti na svatbu :slight_smile: Dneska nevařím, jen udělám řízečky :slight_smile: :dizzy_face: Bramborový salátek už od včera hajá v ledničce, ale všimla jsem si, že ho ráno Jarek napadl... :grinning: :dizzy_face:

Leni: proč máš u Vandy místo jména v pase tamto :sweat_smile:
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky Jarek už by taky bral druhé.. :sweat_smile: ale já teda ještě ee :slight_smile: jsem čím dál tím více pohodlnější... :sweat_smile: čím je malá starší, tím více mi to vyhovuje, více si s ní pokecám, prostě teď mi to přijde akorád věk na jedno dítě.... třeba časem druhé, já bych to možná odložila ne na příští rok, ale ještě později, no uvidíme.... :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin:protože jí tak doma říkáme :wink:
10. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: jaké odkládání dalšího těhu? :angry: Mi to tu nabouráváš :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ..jinak nynější věk březňátek je fakt super období :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to teda uznávám, ale myslím, že to jde super vychutnat i s druhým prďolkou.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

annet: prdíky jsou jako to počasí venku - chvíli sluníčko a pohoda a pak přijde bouřka....jeden den naprosto v pohodě a jeden den ho to trápí třeba celý den, že se kroutí, ale třeba i pofňukává i tím, že prostě nemá náladu....nebo má prdíky, které nechtějí ven, třeba jen jednou denně a u toho brečí....včera prděl krásně a jako starej chlap :grinning:, žádnej šprajcnutej....nejhorší je, že Maji má srandu z toho, jak prdí a říhá azačíná to nahlas dělat taky :grinning: takže žádná princezna už to moc není :grinning:.....myslím, že by to mohlo být daleko horší, že to u nás je tak na středu - žádná extra hrůza...ale má to horší než Maji.....dostává baby calm a probiotický kapky, tak uvidíme, kdy se zaseklých prdů zbavíme....
10. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: aha :grinning: :wink:
10. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera Domísek dostal od sestřenek tolo domeček - je tam stoleček pro Tolionku (nebo jak se jí říká, jsmebyla poučena od holek :grinning:, mají to taky doma) a Maji si furt na něj sedá a stoupá...a stoleček furt drží :grinning:..tak doufám, že to vydrží i pak na hraní Domči - zatím o to nejeví zájem :wink:, že to Maji nezlikviduje :grinning:

Jinak mám Domču na ruce a Maji mu nosí ukazovat zvířátka a strkala mu kravičku z lega do ruky a nechápala, že se jí nechce vzít :grinning:
10. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera můj taťka vůči bráchovi pronesl zase totál debilní větu (sice to myslel ze srandy, ale já bych ho snad nafackovala): kdy si konečně pořídí toho kluka - když brácha choval Domíska :angry: :angry: :angry: , mají dvě holky.....tak jsem tátovi hned řekla, o co jsou dvě holky horší než páreček :rolling_eyes: :angry: , tohle fakt nechápu....ani ze srandy... :angry:..kámoška má dva kluky a tchýně jí taky furt říká, zda dají ještě tu holčičku,....... :angry: :angry: :angry:
A furt táta říká "moje holky" jako vnučky a na Domču v tom nějak zapomíná..... :confounded:
10. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: já tahle kecy taky nesnáším!!! Za to bych byli, fakt. Je to přece jednou dítě a je jedno jaké má pohlaví. Hlavně že je zdravé. Ale je strašně moc lidí co to říkají, u nás v okolí všichni. A i teď když jsme těhotná a neví se pohlaví, tak všichni rypou vy stejně budete mít druhou holku. A když třeba řeknu, že se cítím na kluka, tak všechny ty co mají děti stejného pohlaví hned začnou: jo to se můžeš cítit, s tím nic neuděláš. Prostě všichni si myslím, že se poserem, když budeme mít druhou holku. Ale je pravda že to vždy říkají ti, co mejí děti stejného pohlaví. Je to ubohé.

Saji: tak snad už bude lepší s tím bříškem.
10. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchyně mi neustále říkala jak to můžeš vědět že to bude holka,to prostě vědět nemůžeš a ksichtila se na slovo intuice :grinning: :grinning: :grinning: Má to blbý děvče,chtěla vnuka no.
10. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: madam Plínová je dobrý :grinning: , já jsem malé začala říkat teď žužlík - kvůli tomu polštáři :grinning:
10. čer 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: jako ten pokojíček je nádherný a pr ý jsi antitalent pffff kde? fakt jsi to udělala moc hezky.
10. čer 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: Kamarádka mi udělá album.... její manžel nás fotil a ona udelá to album, tak jsem zvědavá :grinning:
10. čer 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám doma oddací list - hezkééé :slight_smile:..no ale to vyřizování, chlapi to teda mají jednodušší.
10. čer 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nesnasim takove reci :angry: Me by nevadilo mit i druhou holcicku. A urco by jsme se pak nesnazili dal nez by byl kluk :grinning: Ale rada bych taky kluka, abych poznala neco jineho,ale kazdopadne byt nemusi.
Mam kamosku, co byla cele tehotenstvi v nervach a zklamana, protoze vedela,ze ceka holku a MM porad,ze to musi byt kluk JAN (jako tata,deda,pradeda,prapra deda,...) A narodila se holcicka a ona kvuli tem stresum nemohla ani kojit a ztratila mliko. Takoveho chlapa bych ****
10. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: no uvidíme jak to dopadne, ale každopádně nenarušuju.. :grinning: já to tak nemyslela.. :slight_smile: Prostě jen teď mi to vyhovuje.. malá chodí spinkat kolem půl osmé, v noci už spí celou noc, budí se ve čtvrt na devět ráno.. :grinning: takže jsem vyspaná já, Jarek i malá, fakt takhle to je bomba :slight_smile: když jsem vyspaná, celý den je veselejší :slight_smile: No, ale zase máš pravdu, malé mimi je malé mimi a ty naše prďolky jsou ty naše prďolky.. :slight_smile: jo a neukecávej jo?? :grinning: :dizzy_face:

Ty jo, jsem po dloooouhé době (cca od února) nesmažila na oleji, teď se mi právě smaží ty řízečky, to je vám holky zvuk!! :dizzy_face: :grinning: :grinning: A taky jsem doma neměla vůbec normoš olej na smažení, vše nej panenské a tak, tak jsem včera koupila jeden blééé smažící :grinning: ale řízečky buedou mňamka, už se na ně třepůůůůůůů :grinning:
10. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko: a jak to je s tebou od pořadu? Držíš si váhu, nebo jdeš ještě dolů?
10. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holčička nebo chlapeček, jako mě je to fakt jedno, teď už mi to teda je jedno! :grinning: vždycky jsem si přála mít holčičku, teď už ji mám, takže druhé mimi je mi fakt jedno :slight_smile: :dizzy_face: Jo tchán měl taky blbý kecy, že jako to bude fotbalista (když byla malá v bříšku) a že na tom 3D se spletli, že to je určo chlapeček, tak jsem se jen smála.. :grinning: protože vím, že to jsou jen kecy a na konci to je stejně úplně jedno jestli je to holčička nebo chlapeček :slight_smile: a proti takovým kecům já jsem obrněná :grinning: takže to chce asi fakt pevné nervy, svoji hlavu a dobrou zásobu argumentů, a ať mi všichni.... :grinning:
10. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko: já to taky tak říkám, teď už je mi to jedno :slight_smile: chtěla jsem holčičku, takže co bude druhé je jedno, ale ta holčička být musela :grinning:
10. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: váha na kila skoro stejná (někdy o půl kila míň, někdy stejně) ale na centimetry hubnu, ty kalhoty co jsem měla na finále už nemůžu nosit.. :sweat_smile: :wink: Začala jsem chodit na Vacu-shape, takže počítám že přibírám na svalech a tuky ubývají :slight_smile: teda aspoň doufám :grinning:
10. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte na co teď pořád myslím, když seduju maovu, jak to prostě přijde. Si říkám, teď si tu tak sedí a ani ve snu by mě nenepadlo, že se může narodit a co kdyby to třeba zítra přišlo, že prostě člověk fakt nikdy neví, to je divný pocit. Hlava mi to nebere.
10. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, to je dobré, že víš jak na to, to pak budu řešit po porodu, až už nejsem vorvaň..
10. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: no je to sice přesně tak jak píšeš, ale na tohle myslet nemůžeš, tohle se fakt mohlo stát každé z nás :frowning2: :pensive: ale nestalo, tak doufej, že ani u druhého těhu se to nestane! :slight_smile: :wink:
10. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: jo, vědět jjak na to je jedna věc, a začít druhá.. :sweat_smile: jako fakt to je hnus se dokopat, chce to ale jen pevnou vůli a chlapa, který nebude jíst před tebou sladkosti.. :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: ja rodila o mesic driv. A proste rano jsem vstala, umyla si zuby a pak mi praskla zatka. JSem nechapala nejdriv co to je...Vrtalo mi to hlavou a porad je to ono neni..To je blbost,prece mam jeste mesic cas...A pak jsem se nasnidala a prisly kontrakce. 1nic,asi poslicky, pak presne co 20min..Proste cele dopol. jsem nemohla pochopit,ze vlastne se rozjizdi porod...Vytahla jsem knizky a clanky o porodu,jestli je to ono.... :grinning: Proste nezkusena prvorodicka :grinning: :grinning: :grinning:
A nedokazu si to predstavit,kdyby to prislo jeste driv....To by byl asi vetsi sok a panika. Nevim.
Tak nedepci a pekne mimiska v brisku vyhrivej :wink:

Kozin a kdy je nejefektivneji cvicit?
10. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: to muselo být fakt strašné, já si to nedovedu představit.... ale ono je to fakt z ničeho nic... :frowning2:

No cvičit nejefektivnější je to asi hned ráno, po džusu nebo po čaji mírně slazeném, ale před snídaní :sweat_smile: :grinning: to si dát jen tak 5-10 minut maximálně! A pak odpoledne, hoďku po svačině a večer, tak 2 hoďky před spaním :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek