• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Annet:neblázni,vůbec si takovýhle černý myšlenky nepřipouštěj!!!! A když by náhodou,píšu náhodou ,k něčemu došlo,tak to prostě naskočí,ani tě v tu chvíli nenapadne,že bys to nezvládla,ale určitě to bude v pohodě :wink: :wink:

kozi:strašně se mi líbí to cvičení na míči,předsevzala jsem si,že až se vrátíme z dovolený,tak taky začnu,spaní u malý závidím,i když vlastně si taky nemůžu stěžovat,malá se probudí jednou maximálně 2x za noc,s tím že jí stačí dát flanděru a spí dál,tedy pokud ji něco netrápí

já chtěla prvního kluka a splnilo se,pak jsem si strašně moc přála holčičku,celý těhotenství jsem se cítila na kluka,takže strašně moc příjemný překvapení,a teď už si to jen užívám,s oběma :wink:

saji:honzík taky strašně trpěl a jak píšeš někdy tak a jindy líp,nám pomoh lefax,ale nevím jestli to ještě vyrábí a taky jsme dávali nahřívaný plínky a termoflašku,úplně to přešlo,až když se začal trochu hejbat
10. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
10. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin, tynka opet nezklamala svymi vyrazy :grinning: fotky super, hlavne ty s temi stenatky k sezrani :dizzy_face:
10. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozinko: v tu chvili mi to neprislo strasne. Spis porad je to ono?Neni to ono? A pro mne i pomoc,protoze to bylo utery a ve ctvrtek jsem mela jit k DR a ten se mel rozhodnout, jestli bude cisar. A urco na 99,9% by byl cisar, tak mala to vyresila :slight_smile:

Annet: to nepisu abych Te strasila....JA mela cele tehotenstvi komplikace a byla jsem na rizikaci. TAk jsem rada,ze vse dopadlo dobre a doma mame slunicko :wink: Ted musim podstoupit hodne testu a vysetreni nez budu mit 2.dite.
10. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozin: Tynka je super! Nejde ty ksichtiky nejak zurocit? Skoda, ze uz neni NATOC TO :wink:
10. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
nedočítám, jen chci popřát Kátě hodně štěstíčka do společného života, mrkla jsem na fotky, krásný!! :dizzy_face: my je máme ode dneška, ale ne na cd takže sem dám jedině od sestřenice co fotila sama až to bude mít stažený origoš fotky asi nee..neumím to nascenovat a dát sem..jinak u nás taky super, bála jsem se a dobrý! Nebrečela jsem, Kačka se nám postarala o zábavu a jsem jí vděčná!! :dizzy_face: Byla celej den moc hodná prdelka, babičky, hlavně moje mamina se teda otáčely,, ale zvládly to a v ne jsme byli na Jemništi na posvatební noci a super, babička spala u nás a kačí jsme vůbec nescházeli, takže to poprvé zvládla na 1* :dizzy_face: je to moje šikulka!!
10. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Jani,
tak to je super,že jste si to také užili a už se těším na fotky. Mi to kamarád hned vložil na rajce.cz (teda jen výběr z fotek) a zbytek mám z fotáku a dnes jsem šla pro fotky co nás fotila paní na radnici a to mám i na cd.
takže budeme muset jeste přidělat pro ostatní svatebčany.
Naše Kiki byla taky hodná, jen ráno už toho mela dost, furt chtela za mnou a já jsem na ní neměla čas, ale jak už se jelo na radnici tak bylo v pohode,jen svůj polštář nechtěla dát z ruky - z pusy...no hlavně že byla hodná. pak usla v kočárku a spala asi hodinu a poté si jí chůva vzala asi po 16h domů,já bych stejně na ní neměla m oc času.

Takže Jani moc vám gratuluji a přeji moc lásky a štěstí ve vašem společném životě a at je váše manželství tak krásné jako váš svatební den.
10. čer 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin : Týnka je jako vždy naprosto úžasná. Fakt jí žeru.

jani : moc moc gratuluju a jsem ráda, že sis to taky užila. Jsem natěšená na fotky !
10. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko! :slight_smile:
Tak dneska toho stihnu snad trošku více než normoš, vzbudil nás ve čtvrt na osm telefon od Jarka z práce, tak už jsme teda vstali všichni :slight_smile:

jani: taky moc moc gratulujeme a přejeme Vám do společného života jen to nej! :dizzy_face: Super, že se vše vyvedlo podle představ a už se mooooc těším na fotečky :dizzy_face:

Děkuji všem :dizzy_face: Hvězdi, zúročit :grinning: :grinning: :grinning: no natočit to nejde, ona se mrška nechá jen vyfotit.. :grinning: ale za to u toho focení dobře pozuje, no a to kdyby jste viděli některé fota co se nepovedly.. :grinning: :grinning: to je teprve ksicht, fakt někdy přemýšlím, jestli to je moje dítě.. :sweat_smile: :grinning:
11. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozin: to chápu, malá se sice ráda fotí, ale jak pustím kameru tak mi čumí do objektivu z centimetru a to je všechno :frowning2: takže nic moc nemáme :frowning2: opica jedna :slight_smile:

Jani: hodně štěstí dospolečného života, těšíme se na fotky!
11. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin:už ve čtvrt na osm jo? :rolling_eyes: Vandu včera uložil MM ve 21 a v 6 byla vzhůru :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj baby, nikde nikdo :frowning2: Mi dneska přesnoc splasklo břicho :confused: ale fakt, hodně mi kleslo, vísí ještě víc než viselo a bolesti mám jak hrom, ale nepravidelné, to jo, ale šílené, až já budu rodit, tak to ani nepoznám, jak budu vycvičená z poslíčků :unamused:
11. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
annet:ty se hlavně šetři proboha :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
annet, vydrz, mas to za par :wink:
11. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
prosim o radu. Lucka ma desnou rymu, ale fakt strasnou, nedari se mi to odsat, smrkat neumi, kapky nepomahaji, spatne se ji dycha, potom rve, takze do toho kasle, tece ji z nosu, z pusy... neznate neco, co by ten nos zpruchodnilo? uz si fakt nevim rady. Nejde ani kojeni, pres den temer neji, umele nepije :frowning2:. Diky za vsechny rady.
11. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanca: radeji zajdi s ni k DR. Ja nemam tuseni co bych delala. JEste o takove hnusne ryme jsem ani neslysela. Holky drzte se.

Annet: co strasis? Pekne odpocivej a setri se...Mas jeste cas! :wink:
11. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanco, taky nevim, zni to hrozne :confounded: zkouselas to "naredit" morkou vodou ? ze by to pak treba slo lepe odsat. ale tezko rict, jestli by to pomohlo. drz se.
11. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanco:zkus "zapařit" koupelnu a pak ji vykoupej v teplý vaně,jinak nevim. Bacha na to,děti dýchají nosem ať se ti nedusí,klidně zajeďte k dr kdyby byl problém.
11. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uz lepsi... zkusila jsem ji nakojit, a uz lepsi, asi to nejak napolykala a nos relativne pruchodny, slo nakojit.... Ale casto se budi, co pul hodky, pod sebou poslintane kolo na polstari, cestuje po postylce, mozna ji z tech hlenu boli i brisko.. chjo, to jsou starosti :frowning2:. Ale jsem uz klidnejsi, uz mi prijde, ze se nedusi. Uvidim zitra, kdyztak radeji zajdu k dr. Morska voda, libenar, nic to nezpruchodnilo, proste jsem neodsala nic, za den nekolik hysteraku, hruza den. MM se ale o mne ted vzorne postaral, tak jsem zase psychicky dobra :slight_smile:. Predevcirem totiz ve skolicce byla mamina - kamoska - a sla nemocna! ryma, 38 horecka a pry, ze se citi dobre, ze to neni nic strasneho a proste sla :frowning2:. A my na potvoru to chytly, protoze Lucce rostou 4 zuby naraz a je oslabena. Diky za rady!
11. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanci, tak matka je na ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta rýma zní děsně-snad zítra bude líp :wink:

kozin, týnky ksichtíky opět super :slight_smile: jinak jsem ti zabudla napsat, že jsem na vás poctivě koukala v tv a jste oba sympaťáci, kloubouk dolu s tím, jak jste to zvládli. a že se držíte dál :wink:

anett, drž sa, ať tam mimčo ještě vydr :wink:
11. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Jani hodně štěstíčka v společném životě, hlavně plno tolerance a porozumění...

Annet šmankote ženská ty se drř, máš ještě 10 týdnu čas...

Mjanci doufám, že to je už lepší...a rýma ustupuje...
12. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, ryma uz je o malinko lepsi, kolem 5te rano se strasne pokadila, chtela hodne pit a uplne horela, mela skoro 39, ted uz nema teplotu vubec. Vubec nechapu, co se v ni tluce, hlavne, at je to brzo pryc. Ted chvilku spi a ja dohanim tady na PC resty.
uplne jsem zapomnela poprat novomanzelkam hodne stesticka ve spolecnem manzelskem zivote :slight_smile:, fotky super, Katko: polstar u Kiki nema chybu :sunglasses:
12. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: co je nového? Stalo se něco zajímavého?
12. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky, jen nakukuji a jdu vás varovat před RWE - jsou to pěkní hajzli:
UPOZORNĚNÍ! BACHA NA RWE!!!! Minulý týden nám přišla faktura - vyúčtování. Měli nám vracet 20tis, ale přišla faktura na 4 tis - doplatit. Taťka se na.ral a šel kouknout na plynoměr a tam o víc jak tisíc "kubíků" méně než nám fakturovali. Tak volá na RWE(přešli jsme od tohoto měsíce k Bohemia Energie) a říká, co se stalo. Začli se vymlouvat na Bohemia Energie, že ti nám měli udělat měření, zapsat na protokol a ten nám předat, tak voláme na Boh.En., tam nám řekli, že to je blbost, že si odpočet dělá RWE a ať si na ně dáváme pozor, že to občas dělají odhadem. Tak to už se můj taťka na.ral a jeli jsme na plynárny. Tam jim řekl, jak nám to měřili. Baba koktala, pak že teda odhadem a že s tím taky nesouhlasí, ale ona s tím nic nenadělá a bla bla bla. To už taťka na ně šel s tím, jak je možné (po výpočtu správnými kubíky nám mají vracet 12,5tis), aby nás jen tak beztrestně okradli o 17 tisíc, kde to viděli... No koktali a sepsali reklamačku. Dneska tady byl chlap z RWE na přeměření (taťku upozornili, že buď u toho musí být on, nebo sepsat plnou moc) chlap po mě plnou moc nechtěl, tak mu říkám: "Ale jen si ji berte, mám jiné příjmení než otec a pak zas s váma budou problémy" Protokol od Bohemia Energi (který předtím potřebovali) o stavu plynoměru odmítl, že to je pro ně bezpředmětné. Takže shrnuto a podtrženo - RWE si nevidí do huby, jednou mele tak, pak to popírá a klidně vás obere o tisíce a je to v pořádku. No a nakonec mě ten technik dostal tím, že začal: "tak vy jste podepsali smlouvu s Bohemia En?" Já na to, že jo. "A četli jste si podmínky? Co jste se v nich dočetli?" Já říkám, co konkrétně myslí. "No, že smlouva je na 2 roky, výpovědní lhůta 6 měsíců a pokuď nedodržíme dané termíny, čeká nás penále, pokuty...Jestli se mi to zdá správné a nezdá divné" Tak mu říkám "A vám příjde divné okrást zákazníka jen tak o 17 tisíc a divné vám to asi taky nepřijde, co?" A bylo ticho...
12. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dala jsem na BMS se pár fotek ze svatby tak jukněte není to od profíka nemáme cd nevím zda nám ho dá ale hodně fotek dělala sestřenka, což jsem jí vděčná, tak tady aspon tyhle fotky

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=350279&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jani mám tam jen album z příprav,ale né fotky z oslavy... :pensive:
14. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, tady je frmol :frowning2: :cry: ...tak šup šup sem :slight_smile:

My strávili moooc příjemný víkend :dizzy_face: - zejména venku na zahradě a snad už jsme konečně s MM včera přišli na celkový koncept, jak zahradu chceme udělat - tak přijeďte cca za 20 let a snad to bude hotový :confounded: :grinning: nějak se nám ty plány realizovat nedaří :frowning2:, už je červen a nic se nepohnulo kupředu, když já jsem raději, když je MM s náma, než aby dělal na zahradě atd. - no něco za něco :wink: :slight_smile:

...dneska nás čeká kontrola kyčlí u Domíska, pak MM jede dát auto do servisu k jednomu známému v HK (už to naše auto je jak pojízdná popelnice - dělá i takové zvuky :frowning2:, nemyslím teda, že je vevnitř bordel, to ne, jsem donutila MM před porodem auto uklidit :grinning:) a při tom si nějak musí koupit kolo a dopravit ho sem z HK, aby měl jak zítra jet do práce - no nevím nevím, MM a na kole do práce :grinning: , ale nic jiného mu nezbývá......tak snad bude auto brzy opravené, nebo budu mít nakonec doma sportovce :grinning:....
15. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsme koukala na zprávičky od maove a nevypadá to vůbec dobře....božínku..... :cry: :cry: :cry: Furt na ní myslím a přeju jí, aby se stal zázrak a vše dobře dopadlo....je krásný, že jsem to říkala MM a on na ně taky myslí, vždycky se mě ptá, jak na tom brouček je....čím dál víc pusinkuju Maji a Domiho a děkuju za to velké štěstí, že je máme a že vše šlo tak dobře... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
co je nového u maove?
15. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem to našla,to nevypadá vůbec dobře :frowning2:
15. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek