• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
leni: :cry:

Tak my se vrátili z venku - byli jsme s Domískem na kyčlích, nemusíme už dávat široký balení - má to ok - hurááá (jsme to flákali ještě víc než u Maji :sweat_smile: )...já na čas nachystala děti - MM přijel z práce - já mu řekla, ať donese do auta nejdřív Maji, že Domíska vezmu, tak jí donesl do auta, pak přidělal Domču a jelo se....když jsme šli od auta k dr. tak jsem si všimla, že Maji capká v bačkůrkách :confused: :grinning: - prý sem MM neřekla, že jí má dát boty - prý jen, že jí má dát do auta :grinning: :grinning: :grinning: Takže pak nákup kola pro MM a nákup v bille absolvovala Maji v domácích bačkůrkách, no aspoň MM pak pořádně doma omyl podrážky :grinning:...a už jsme zase samy, MM jel s autem do Hk do servisu a vrátí se snad na koupání vlakem či busem.....dneska jsou děti strašně plačtivý a protivný :frowning2: :cry: , buď se střídají nebo to na maminku spouští najednou :confounded: :sweat_smile: , už mám hlavu min. 3x takovou :sweat_smile: ...Maji asi trápí zubani a Domča se prostě chce chovat a já ho odmítám mít na ruce celý den.....Maji kvůli kontrole kyčlí nešla spát, tak spí teď, tak jsem zvědavá, do kdy pak bude ponocovat, ale spí už hodinu, tak jí půjdu asi za chvíli vzbudit a půjdeme na zahradu....toť dnešní novinky od nás....

Annet: jak je? OK?
15. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tu kafe :dizzy_face: , jahody (z trhu kilo za 40 Kč - a jsou moooc dobrý, už mám asi půl kila v sobě, naštěstí se Domi neosypává) :dizzy_face: , ale veget nebude - Domča si zase vyřval chování, tak ho mám na ruce....snad se Maji vzbudí s lepší náladou.....
A tady nikdo :frowning2:
15. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:pořiď šátek nebo jestli existuje do manducy novorozenecká vložka :wink:
15. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: Vanda na stolku boží - si říkám, skvělý, že tohle Maji ještě nenapadlo :grinning: I když ona vymýšlí jiný opičárny....

Máme babyvak, ale Domi v něm nechce být :confounded: - vůbec...a manduca novorozenecku vložku má, ale takovou pochybnou :confounded: jako chvíli pochovám a když vím, že jen vymrzuje, tak ať vymrzuje - nebudu si na sebe plést bič...hlad nemá, přebalenej je, prdíky to nejsou....jen prostě nemá náladu.....a taky musí MM vyměnit baterku v lehátku, už mu málo vibruje a asi to i mrzoutěním reklamuje - vibrace miluje :grinning:
15. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak náš cvalík už má přes 5,5 kg :sweat_smile: :grinning:..jsme tu koukala na diskuzi o velkých dětech a odešla odtamtud vyděšená, že jsou iděti, kteří mají na 3 měsících přes 9 kilo :grinning: :grinning: :grinning: To snad mít Domča nebude :wink:
15. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se pronese :sweat_smile:
15. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: a Vandě hodně ztmavly vlasy - čím dál víc tatínkovatí - jako naše treperenda :confounded:
15. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domís je hlavně dlouhán - dneska na těch kyčlích se spíš podobal těm 4-měsíčním miminům než 6titýdenním.... :sweat_smile: ...(u nás jsou kontroly na 6ti týdnech a pak na 4měs.)....... jako tepláčky cherokee newborn má jako tříčtvťáky :grinning: a tričko té samé velikosti, co nikdy neměl na sobě a co k tepláčkům ladí, by měl jako podrpsenku :grinning:...
15. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera měla Maji totál hysterák ve vaně, normálně jí dáváme weledu do koupele - používáme ji pro Domču, tak ať nezávidí :sweat_smile: a voní stejně krásně :dizzy_face: ...a včera MM napustil vanu a dal niveu a ještě se jí dělal s pěnou....a ona začala strašlivě pištět, řvát - no jak na lesy a úplně se té pěny štítila - rozevírala prsty, na kterých tu pěna měla a dávala ruce co nejdál od sebe, ani se nenechala pořádně omýt :grinning: :grinning: :grinning: Přitom měla před narozením Domíska pěnu ve vaně ráda, no nějak zapomněla :pensive:
15. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nejak to tu vázne, no aspon nemusím dočítat :slight_smile:
nám už se dovča blíží, v sobotu odjíždíme a já se už moc těším. Kikča se hezky vyřádí s dětma. jen jí ted ale trápí dost rýma, asi opět od zoubků, moc nejí ach jo snad jí to přejde a nebude z toho nic většího.

saji: to je Domi teda velký chlap. a Maji se bojí pěny jo?bobišek
15. čer 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko ty jsi opět s chlopem byla v televizy... :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je u maovy nového??? nikde jsem nic nenašla ani u Trombofiliku... :frowning2: :frowning2:
15. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:
15. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Vanda je celej fotr až to spravedlivý neni :grinning:

sajo:hele to by mně štvalo kdyby ty krásný věci malej neunosil,to třetí prostě mít musíte :grinning:
16. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem udělala album fotky jsou zatím jen od sestřenky, vůbec nevím zda nám dají cd Líbalovi jakože asi ne, takže od profíka mám doma na papíru ty sem asi nedám..jinak fotky má ještě moje svědkyně tak pak můžu ještě přidat až mi je dá..

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=383988&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jinak nedočítám zase mě honí čas jako vždy, všem díky za gratulace!!
16. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska zemřel Matýsek od Maovy :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: už to taky vím :frowning2: a bulím tu jako želva :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nechápu osud (či co to je), že toho na maovou tolik nakládá :angry: :angry: - tohle už je vážně neuvěřitelně nespravedlivý!!!!! :rolling_eyes:
16. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jéžiši to je hroznééé je m i z toho uzko. a kde o tom čtete?
16. čer 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: maova vše píše na únorovkách 2008...
16. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky jsem to cetla a taky tu bulim :frowning2:. Je mi ji hrozne moc lito, je to tak nespravedlivy!!!! :pensive:
16. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hrozné. Jen za minulý týden, bylo ve zprávách na netu o 3.miminkách, které jejich matky zabily hned po porodu - proč se takovým matkám děti rodí a matkám, které netouží po ničem jiném a milovaly by své dítě nadevše na světě, se děje toto? :cry: :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je strašné :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaké nové fotečky, tak kdo chce, jukněte....:wink:

Jinak Domísek pokračuje dál s tím, že chce pernamentně chovat...asi MM zaplatím masérský kurz, protože už teď masáž nutně potřebuju, už od pátku se nějak nemůžu hnout a mám bloklou celou horní polovinu zad :cry: - no stará bába hadr :grinning:
16. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak jde život? :wink:
Saji: máš nádherné děti. Domíska už je kus chlapa, 5,5kg měla naše Juli v půl roce :sweat_smile: , ale co, je to chlap, ne? :wink:

Jinak ostatní fotly jsem taky zkoukla. Moc gratuluju vdaným ženám ještě dodatečně :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem to o Matyskovi taky četla :frowning2: , je to nespravedlivé, ale nic se s tím nedá dělat :unamused: , je mi Maove opravdu líto musí to být hrozné, život je krutej :frowning2: :pensive:
16. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já sem jednou za čas přijdu a nikde nikdo :angry:
16. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: fotky super, Domi už je velký chlap ty jo!!!!!!! :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj, zuřím :angry: :angry: několik dní mi nejel koník...

Saji: Domi už je obrovský chlap!!!
Jani: další krásná nevěsta!!!
Teda: maova je chudák, život je strašný, proč toho tolik dává vždy na jednoho člověka. :angry:

Nevím, jestli můj vzkaz vůbec dojde, pořád mi to nechce moc jet :frowning2: Dneska jsem začala krvácet, zítra jdu znovu k doktorovi, tak dám vědět info. Ale jdu až na 6 večer, doufám, že pojede kůň. Mějte se krásně, musím dočíst, jak se to rozjede.
16. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani : moc moc gratuluju a preju hodne stesti ! Moc ti to sluselo !!!!!
16. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Mam novej telefon takze se tu nemuzu vyznat. Tak jsem zbezne docetla. Annet setri se a drzim pesti at je dnesni kontrola v poradku. Na fotky kouknu od segry, protoze nez bych se tu tim prohrabala tak by byl vecer :sweat_smile: maove nebo jak se jmenuje je mi hrozne lito, tolik nestesti. Ja bych to uz asi nedala :cry:
17. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek