• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Dobré ranko, tak jsem si všimla, že v únorovkách 2008 už mají taky jedno mimi a 3 těhulky, tak je to vyrovnané - to je dobré :grinning: Ale jedna těhulka se nám nějak ztratila, snad je vše v pořádku

Anet, držím palečky, ať je vše o.k.
17. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...

vlni: tak jsem koukala do deníčku Maji a Maji měla 5,5 kg na 12 týdnech :dizzy_face: ...ale Domi je fakt velikej, to nezapírám :grinning:

Jinak včera MM po cestě do práce potkal na poli čápa...tak snad to nic neznamená :grinning: :grinning: :grinning: jsem mu včera večer říkala, že nic nebude, dokud nepotká vránu :grinning: :grinning: :grinning: Jako mít klučíka je moooc fajn, ale já bych nějak chtěla jako třetí dítko zase holčičku :dizzy_face: , ale teď ještě nééé, nebojte :wink:
17. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes v 8:30 nám skončilo 6-tinedělí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musím říct, že dvě děti - i takhle maličký - se dají krásně zvládnout :dizzy_face: , i když občas je to náročnější :wink:, ale ten čas s nima letí nehorázně rychle, přijde mi, že jsem nestihla ani mrknout a už je to 6 týdnů.....jako den je vážně děsně krátkej...... :sweat_smile:

Jinak Domi je povahově úplně jinej než Maji - nerad se přebaluje, převléká, maže po koupání - u všeho šíleně vymrzuje, jak ho maminka obtěžuje :grinning:
17. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
sajo: ty jo, to to leti :slight_smile:
annet: dej nam vedet vysledky z kontroly, drzim palce, at je vse v poradku!
u nas ryma presla do kasle, dnesni noc hruza, ale snad uz bude lip, aspon mi to prijde podle dneska :slight_smile:
Minuly tyden se kamoskam narodily holky, Vendulka mela 4,40 kg :slight_smile:, sla cisarem a asi o tyden driv :confused: a Eliska mela 2,90 a 49 cm a sla o 3 tydny driv. Jo a moje dalsi kamoska ceka druhe mimco, je v 6tt :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: tak se nech kámoškama hezky inspirovat :grinning: :grinning: :grinning: Vendulka byla jak dlouhá? Pokud tak 50 cm, tak musí být pěknej cvalík - teda paní cvalíková :wink:
Lucka si to furt nějak vybírá :frowning2:, beruška....kojíš ještě nebo už je Lucinka odstavená?
17. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
saja: teda to je Domi poradny chlapak - sla jsem se podivat a Kacka mela 5,5 kg na konci 4. mesice :wink: Jinak jsem zkoukla fotky a nadhera. Jak popisujes Domiska, tak si zive vzpominam na Kacku :sweat_smile: Tak hlavne, ze to zvladas a jsi porad takova pozitivni - to je super a s tim ze to utika to je teda fakt - zrovna jsme resily minule s kamaradkou, ze za chvilku pujdeme zase do prace :confused:

anett: drzim palce, at je vse ok a mimi jeste vydrzi.

mjanca: at jdou bacily do haje - je to fakt hruza - mozna je to i tim pocasim - vzdyt poradne nebylo hezky.
17. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a uz zase nevim na co reagovat, tak asi na nic. Jo, jinak u nas nic moc noveho. Minuly tyden jsme byly na ockovani Priorix a zatim zadna reakce, tak doufam, ze se nam to vyhne. Mely jste nejake reakce?
Jdeme s kamaradkou na prochazku a na hriste, to zase bude revu, az budeme detem vysvetlovat, ze musime domu :wink: Tak zatim.
17. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jeste dodatecne gratulace novomanzelkam!!!!!!!!!!!!!
17. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki,
my jsme dnes byli na hexe a malá teda plakala, pak mi hned usla v kočárku. jinak byla celý den hodná. ted mi usla na sedačce,kvůli ní jsem si nakopla palec,ona začala plakat a tím se asi uspala, tak jsem jí dala k nám do postele,snad nebude spát dlouho

saji: noo máš doma cvalíka , malá mela ty kg až ve třech mesících.

del. díky za gratulaci :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky: info: vše je v pořádku, miminko má 1598g a vypadá zdravě :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: super, že je vše ok....a moc se neraduj, Domi měl v bříšku to, co váš mimísek na stejném týdnu :grinning: - takže obr to stále může být :sweat_smile:

katko: cvalík právě není :sweat_smile: :grinning: , on na tu svojí délku má váhu tak akorát - prostě je jak tříměsíční mimi se vším všudy :grinning: takže OBR ano, cvalík neeee...vám ho klidně vyfotím nahatýho, abyste to viděli :wink: :grinning:
17. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: to mi neříkej, mi se zrovna ulevilo a ty tohle :frowning2: :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: ja prave nevim, kolik Vendulka vazila, ale cvalik to bude :slight_smile:
Lucinku jsem jeste neodstavila... bohuzel, jak ji rostou zuby, tak je porad oslabena a kde co chytne nebo ma k zubum prujmy a neji. Naposledy ted ve skolicce byla mamina, ktera mela 38, rymu a kasel, sedela vedle nas a chytly jsme to vsechny. Nechapu tu nezodpovednost, ja bych proste nesla. S rymou budiz, ale jinak? Rymu ma Lucka asi po 4te...
napisu vam dnesni hruza zazitek, moje mamademence zapusobila. Jely jsme jeste s kamoskou ven, k potoku, ze budeme hazet kaminky. No a protoze Luca tam nedohodi, tak jsem ji chtela dat kocarkem az k vode, coz se povedlo, ale jak nebyla pripoutana (ona se rada pouta sama, jenze ja ji pak nezkontrolovala), tak udelala kotrmelec a skoncila ve vode. NASTESTI nema nic rozsekleho, jen poradnou bouli. Domu jela uplne mokra, jen teplaky jsem ji sundala, dala ji nanoznik a kamosky vestu, co mela s sebou. Nejdrive rvala, ale pak mela skvelou naladu. No, jeste, ze se nestalo nic hrozneho
annet: gratuluju ke kontrole, jsem rada, ze je vse ok. zjistili proc krvacis?
17. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: promiň :sweat_smile: :grinning: , ale fakt nekecám, já si právě myslela, že matylda taky bude max. do 3,5 kg, že to nemůže být víc, když měla na velkém UZV jen o 100 g víc než maji a ta měla při narození 3,2 kg :sweat_smile: a vidíš, mýlila jsem se :grinning: Ale fakt ty následky poporodní byli po Domískovi o hoooodně menší než po Mjai :wink:
17. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet. gratulace k miram :wink:

saji: krasne o materstvi pises. Ty bys mela napsat nejakou knizku....V 1. momente jsi me malem presvedcila,ale kdyz jsem zapojila mozek,tak jeste mame cas :grinning: :sunglasses: :grinning:

mjanca: tyjo, jeszete se nic nestalo...Jak se pouta sama? :astonished:

Vcera jsem ucila Bett Jak se jmenujes? Betty. A normalne uz to vi. Sice dnes jsme to chtely predvest tatinkovi a Bett jen vycenila zuby :angry: Ale jak odjel, tak jsem se ji zeptala a to mi odpovedela :angry: :grinning:
17. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: jak jsou v kocarku bezpecnostni pasy, tak ona si ty klipsy dava do sebe, zacvakava je, hrozne ji to bavi
17. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: krásně, jo? :confused: Tak dneska jsem totál vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to chci dělat ještě bublaninu, tak pátrám po receptu, co by mě ndchnul svou jendoduchostí, na MMB....a děti nespí :rolling_eyes: , Maji huláká v postýlce a Domi se vrtí v lehátku, toho beru do postýlky v ložnici, až když jdu spát já :wink:.....
17. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: čtu tvůj příspěvek postupně - jsem reagovala už u té knížky :grinning: vtipálku :grinning:...a pěkně nelogicky, že?!? :wink: :grinning: ..jsem tě málem přesvědčila? Jůů.. :dizzy_face: ...tak to mě raději nečti, nebo se budu bát, že mi pak TM přijede vynadat :grinning:..jinak betty s cenícími zuby musí být skvělá.....

mjančo: no, ještě že se nic Lucince nestalo :wink: , ale že z ní chceš už tak brzy udělat skokanku do vody - tý jo :grinning: :grinning: :grinning: ..ještě, že dnes bylo to počasí jakžtakž slušný....snad se jí rýma nezhorší....
17. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: pritom ona nema tak rada vodu a ja ji tam klidne hodim :grinning: . Bylo vedro, takze si myslim, ze to bude ok :wink:
17. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: teda ty jsi matka :grinning: :grinning: :grinning:...tomu se říká "terapie šokem" :grinning:, tak pak dej vědět, zda Lucinka svou lásku k vodě nepřehodnotila...

Tak jsem našla recept - snad slušnej :slight_smile:, tak jdu spáchat tu bublaninu.....
17. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: víš ty co, tak teď střílím já :slight_smile: dneska máme 2 nové žubyyy :grinning: :grinning:
mjanci: nevidí důvod proč, ale všechno je v pořádku
17. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak u nás teď řádí neštovice, tak doufám, že to rychle přejde aby to malá někde nechytla, to by bylo strašné dostat to miminko.
17. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: tobe se chce jeste ted vecer neco delat? cely den s prckama... To ja na to dneska kaslu, i kdyz bych mela umyt aspon nadobi, ale ja mam taaaaaaaaaaaaaak lenivou :sunglasses:
No uvidime, jestli terapie zabrala :grinning: . Kadopadne zazitek velky, usnula behem minuty a porad spi (konstatuju) :slight_smile:. Dnes mame vecer s MM pro sebe, tak doufam, ze Luca vydrzi se nebudit... jak ji rostou stolicky a jeste k tomu ten kasel ( i kdyz zatim ani jednou, ze by studena voda zapusobila jako otuzovani :slight_smile:), tak se casto budi.
17. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: fakt si jí tam vyklopila? Teda to je super :slight_smile: Hlavně, že je v pořádku, musíš ji házet do hlubší vody :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjaci: malá nemá ráda vodu? Fakt? To je zvláští, malé děti a voda mi přijdou neodlučitelné.
17. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: no, opravdu ji moc rada nema, nebavi ji potapeni. Ja ani MM taky vodu nemusime, myslim bazeny, rybniky a mala to asi vycitila nebo nevim.... hlavne ji pri kurzu vzdycky rozhodilo potapeni a byl rev az do konce. Tak to zatim nechavam a zkusime plavco pozdeji. Jinak jsem ji tam vyklopila nechtene :wink:
17. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: jo chce :slight_smile: (jsme si právě dopsala recept, proto tu ještě čtu :dizzy_face: ), mám na ní šílenou chuť a dostali jsme od sousedů třešně....takže víc důvodů, ale můj "žravej důvod" vítězí.... :grinning: :grinning: :grinning: ..u nás nádobí myje myčka :dizzy_face:
My chtěli večer pro sebe s MM včera ...Maji usnula až po deváté....ale Domi nás nenechal samotné - po kojení jsem ho přebalila, tak se šíleně probral, že mrzoutil v postýlce, tak jsem ho dala zase k prsu, aby se dopil a uspal, zabralo to, ale jen s tím problémem, že se pokadil...takže se mi násleně u přebalování zase probral a ještě k tomu mě počůral :grinning: takže jsme se musela jít převlíknout....no MM z toho měl šílenou srandu :grinning: ....a když už jsem si konečně lehla a MM se chtěl přitulit, tak Domi z postýlky začal kňourat :confounded: , byl ticho, jen když jsme byli daleko od sebe :grinning: A to má postýlku na druhé straně ložnice a knám do postele nevidí a byli jsme potichu - asi nějaký 6tý smysl :grinning: Tomu se říká dobrá anikoncepce :wink: .....a dneska, když přijel MM z práce, tak mi chtěl dát pusu a obejmout mě a Maji začala řvát, že chce taky :grinning: takže u nás bez dětí už nic nejde :grinning:
17. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se minuly tyden dceri vedouciho narodil kluk a dali mu jmeno Mnata... :confused: , mel asi 51 cm a 3,5 kg
Kolem mne se to rodi a tehulkuje, sajo, ale neboj, nenecham se premluvit :slight_smile:, az prelom roku
17. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže moje doporučení - pokud si s vašimi manželi chcete ještě něco užít :grinning: , tak před druhým dítkem :grinning: :grinning: :grinning: nebo to dohnat v těhu :grinning:
17. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuste ženy jak se vede??? koukám že Annet v pořádku, tak jsem moc moc ráda :dizzy_face:

Malá ze včera na dnešek spala u mojí mamči, dneska brzy ráno jsem naklusala i s Jarkem ke kamarádkům (co jim jdeme v sobotu na svatbu) a dovezli se koláčky a vše jsme balily! No mazec kolik toho bylo!!!!!!!!! Ale fakt výýýýborné a takové veliké balíčky dávaly, jsem čučela... to my to proti nim pěkně ošidíme teda :sweat_smile: :grinning:
No tak Jarek právě rozbaluje tu naši výslužku a jdeme si dát ke kávičce.. :grinning: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek