Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
sajahonzik
17. čer 2009
annet: zuby vám náhodou moc přeju x-) x-) x-) , Maji mě do pusy nepustí a to vůbec, takže vidím jen ty její 2 pidi zoubky dole (jedničky) - oni skoro vůbec nerostou, furt to jsou takoví zakrslíci =-) , nechápu...třeba už má taky pusu plnou zubů, jen o tom nevím 😃
sajahonzik
17. čer 2009
kozin: super dietka 😃..já jdu udělat tu bublaninu a pak se budu muset udržet, abych jí nechutnala horkou...by si chudák Domísek zaprděl |-|
mjanca
17. čer 2009
sajo: diky za radu, zacneme si s MM uzivat jeste vic 😃 . Lucka ma vsechny jednicky, rostou ji obe horni stolicky, spodni dvojka adruha spodni dvojka je na proriznuti. Nam taky zuby rostou desne pomalu.
kozin: ahojky 🙂, nechces mi poslat nejaky kolacek, mam na neco desnou chut a nic tu ted neni 😃
mjanca
17. čer 2009
kozin: tak uz nemusis 🙂, MM dela jahody se slehackou a pikaem 😎
kozinka
17. čer 2009
saji: jéé já mám taky doma třešně, ještě že jsi mi to připomněla!! x-) mám super receptík 🙂 rychlé, levné jednoduché, tak to zítra udělám 🙂 jo jo dietka je v dupě, začínáme až od pondělka, nemá to cenu teď koláče, zítra bublanina a koláče-- 😃 v sobotu svatba, v neděli dojížděčka po svatbě. 😃 😃 takže v pondělí rapidní dieta 😃
katka_j
17. čer 2009
ahoj holky,
no u nás taky zase jedou zuby. chjo. malá má děsnou rýmu,hnisají jí oči, snad to nebude vážné a v klidu odjedeme na dovču.
kozinka:svatbu závidím...normálně jsem od jedné holčiny z nevest zjistila,že ta moje kadeřnice co mne líčila a česala na mé svatbě je nezvěstná, ta holka k ní šla v pá tek na mel ír a nebyla tam a mela nedostupný tel a její manžel prý říkal,že je dva dny nezvěstná, tak nevím bud si to vymyslel a nebo se něco stalo.
katka_j
17. čer 2009
vy mi děláte chutě tak večer
kozinka
17. čer 2009
mjančo: miluju pikao, ty jo vy dobře prasíte! 😃 😃

kači: ahojda 🙂 x-) nezáviď, bylas princezna, teď to čeká nás.. 😃 😉 ty jo, ale jsem fakt ráda, že si to první užiju na pozici svědka 😃
jinak s tou holičkou je to mazec teda!!!!!!!
katka_j
17. čer 2009
kozinka: já bych si tak ráda zopakovala, zítra už budu mít dvdčko, tak se na to těším. už jsem s hlédla dvd co nám vypálil strejda z jeho kamery a musela jsem se fakt smát, až tam člověk vidí to co mu na svatbě uniklo 😃
katka_j
17. čer 2009
no jako nevím co se mohlo s tou holičkou stát, bud je to jen kec a nechtelo se jí, což se mi nezdá ,má za to dobré peníze, a nebo se fakt neco stalo. ale mela jsem asi stestí, kdyby se to stalo mi,tak asi taky brečím na schodech,jako ta holka.
mjanca
17. čer 2009
katko: byly jste u dr. s tema ocickama? nema zanet spojivek?
kozinko: jj, uz je dopraseno 😃 , byla to mnamka 😃 . Ja vubec nemam silnou vuli prestat tolik zrat |-| . Napises mi prosim odkaz na tvoje recepty na mimibazaru? 😉
katka_j
17. čer 2009
já doufám,že zánět to není,hlavne to má když se vyspí nebo z venku.kdyby to mela horší tak s ní zajdu ,zatím jí to vytírám oční vodou.
kozinka
17. čer 2009
katka: no, to DVD to bude určitě super 😃 x-)
snad se holčina najde! No a být tou nevěstou, tak nevím, v první chvíli bych asi na ni byla naštvaná, ale pak bych se prostě sebrala a šla si udělat účes sama. 😃 já jsem na to blbá dost, takže nakonec by mě to asi moc nerozhodilo.. :-N 😃
hvezdickaaad
17. čer 2009
saji: mam i nazev. TETA SAJA RADI 😃 😃 😃
saji: mam u Tebe podezreni,ze pijes redbull, protoze jinak nechapu kde beres tolik elanu 😃
Kozin: cauuu, uz jsem se chtela ptat, kde ses ztratila..

kac: tak tomu se rika zakon schvalnosti 😞 . Radeji zajdi k Dr.
kozinka
17. čer 2009
hvězdi: 😃 😃 😃 dobrý, tu chci.. 😃 hele a nechceš napsat knížku i ty??? ty máš samé nápady, mě jsi taky říkala, ať napíšu.. 😃 😃 si to pamatuju.. 😃
nebooooooooj neztratila jsem se! 😃 copak bylo ti po mých kecech smutno?? 😃

mjanči: momnet vyhrabu a pošlu
hvezdickaaad
17. čer 2009
Kozin: No to vis...Nejak to tady vazlo 😉 Tak udelejte tym: Baby radi 😃 😃 😃
kozinka
17. čer 2009
hvězdi: tým baby radí je dobrej.. 😃 já to budu jen vyplňovat kecama, já moc neradím.. 😃
mjanca
17. čer 2009
kozinko: diky 😉
sajahonzik
17. čer 2009
kozin: hoď mi recept do ip...já mám recept z MMB a je to hodně jednoduchý, tak snad to bude i jedlý - už se bublaninka peče a vonííííííí..... x-)
sajahonzik
17. čer 2009
mjančo. jahody se šlehačkou a pikaem? co tam dělá to pikao? si tu chuť nedokážu představit =-) 😃 ..jahody nemám, ale dala bych si.... |-|
mjanca
17. čer 2009
MM tam dal na slehacku cokoladove pikao, chut dobra 🙂, vyzkousej 😉
sajahonzik
17. čer 2009
hvězdi: ty perlíš 😃 Ti dám "teta saja radí" 8-( a redbull - ten se při kojení nesmí, ne?!? 😃 To by mi tu i Domča lítal a nespal a co já potom?!? 😃 Né, můj problém je, že jsem noční sova a nikoliv skřivan....takže ráno, když Domi (nejpozději okolo páté) vstává |-|, padám na hubu :-S 😃 a přesvědčuju svýho broučka, aby si vzal dudana a ještě na chvíli zavřel očka se mnou v postýlce.......
sajahonzik
17. čer 2009
hvězdi: tak z tet jsou už baby, jo? 😃

kozin: tvoje kecy chybí vždy a všude 😃

Že by březnovky chytla druhá míza??? x-) x-) x-)
kozinka
17. čer 2009
saji: já mám jahůdky v ledničce, tak si přijď.. 😃
mńam pikao se hodí ke všemu, ale já radši piknik,ale když není, tak klidně pikao.. 😃
hvezdickaaad
17. čer 2009
saji: to Tebe chytla miza....To mas pravdu,ja jsem taky sova...A jak Bett vstava kolem 7:30,tak jeste ji presvedcuji, at spinka... 😃 (ne zebych chtela provokovat :-N )
sajahonzik
17. čer 2009
kozin: neříkej dvakrát, po jahodách jedu jako drak 😃, abych ti tam za chvíli nezazvonila 😉 - máš jich dost, já jen, zda se mám takhle pozdě v noci namáhat - abych nejela kvůli třem jahůdkám 😃 ..jsem koukla na to MMB na tvoje recepty a místo šuhajdy četla šukajdy 😃 asi bych měla jít spát |-| 😃
sajahonzik
17. čer 2009
hvězdi: věřím, že nechceš provokovat, ale děláš to 8-( 😃
hvezdickaaad
17. čer 2009
saji: jesteze Vam dnes skoncilo 6-nedeli 😃 😃 😃 Bacha aby se pak kniha nejmenovala : Do tretice vseho dobreho aneb jak nas cap s vranou navstivili 😃 😃 😃
mjanca
17. čer 2009
sajo: jo ale spat s TM 😃
ja mizim za tim svym, tak vsem dobrou noc 😎

Začni psát odpověď...

Odešli