• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
annet: zuby vám náhodou moc přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Maji mě do pusy nepustí a to vůbec, takže vidím jen ty její 2 pidi zoubky dole (jedničky) - oni skoro vůbec nerostou, furt to jsou takoví zakrslíci :confused: , nechápu...třeba už má taky pusu plnou zubů, jen o tom nevím :grinning:
17. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: super dietka :grinning:..já jdu udělat tu bublaninu a pak se budu muset udržet, abych jí nechutnala horkou...by si chudák Domísek zaprděl :pensive:
17. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: diky za radu, zacneme si s MM uzivat jeste vic :grinning: . Lucka ma vsechny jednicky, rostou ji obe horni stolicky, spodni dvojka adruha spodni dvojka je na proriznuti. Nam taky zuby rostou desne pomalu.
kozin: ahojky :slight_smile:, nechces mi poslat nejaky kolacek, mam na neco desnou chut a nic tu ted neni :grinning:
17. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak uz nemusis :slight_smile:, MM dela jahody se slehackou a pikaem :sunglasses:
17. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: jéé já mám taky doma třešně, ještě že jsi mi to připomněla!! :dizzy_face: mám super receptík :slight_smile: rychlé, levné jednoduché, tak to zítra udělám :slight_smile: jo jo dietka je v dupě, začínáme až od pondělka, nemá to cenu teď koláče, zítra bublanina a koláče-- :grinning: v sobotu svatba, v neděli dojížděčka po svatbě. :grinning: :grinning: takže v pondělí rapidní dieta :grinning:
17. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no u nás taky zase jedou zuby. chjo. malá má děsnou rýmu,hnisají jí oči, snad to nebude vážné a v klidu odjedeme na dovču.
kozinka:svatbu závidím...normálně jsem od jedné holčiny z nevest zjistila,že ta moje kadeřnice co mne líčila a česala na mé svatbě je nezvěstná, ta holka k ní šla v pá tek na mel ír a nebyla tam a mela nedostupný tel a její manžel prý říkal,že je dva dny nezvěstná, tak nevím bud si to vymyslel a nebo se něco stalo.
17. čer 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy mi děláte chutě tak večer
17. čer 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: miluju pikao, ty jo vy dobře prasíte! :grinning: :grinning:

kači: ahojda :slight_smile: :dizzy_face: nezáviď, bylas princezna, teď to čeká nás.. :grinning: :wink: ty jo, ale jsem fakt ráda, že si to první užiju na pozici svědka :grinning:
jinak s tou holičkou je to mazec teda!!!!!!!
17. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: já bych si tak ráda zopakovala, zítra už budu mít dvdčko, tak se na to těším. už jsem s hlédla dvd co nám vypálil strejda z jeho kamery a musela jsem se fakt smát, až tam člověk vidí to co mu na svatbě uniklo :grinning:
17. čer 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako nevím co se mohlo s tou holičkou stát, bud je to jen kec a nechtelo se jí, což se mi nezdá ,má za to dobré peníze, a nebo se fakt neco stalo. ale mela jsem asi stestí, kdyby se to stalo mi,tak asi taky brečím na schodech,jako ta holka.
17. čer 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: byly jste u dr. s tema ocickama? nema zanet spojivek?
kozinko: jj, uz je dopraseno :grinning: , byla to mnamka :grinning: . Ja vubec nemam silnou vuli prestat tolik zrat :pensive: . Napises mi prosim odkaz na tvoje recepty na mimibazaru? :wink:
17. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám,že zánět to není,hlavne to má když se vyspí nebo z venku.kdyby to mela horší tak s ní zajdu ,zatím jí to vytírám oční vodou.
17. čer 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: no, to DVD to bude určitě super :grinning: :dizzy_face:
snad se holčina najde! No a být tou nevěstou, tak nevím, v první chvíli bych asi na ni byla naštvaná, ale pak bych se prostě sebrala a šla si udělat účes sama. :grinning: já jsem na to blbá dost, takže nakonec by mě to asi moc nerozhodilo.. :sweat_smile: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: mam i nazev. TETA SAJA RADI :grinning: :grinning: :grinning:
saji: mam u Tebe podezreni,ze pijes redbull, protoze jinak nechapu kde beres tolik elanu :grinning:
Kozin: cauuu, uz jsem se chtela ptat, kde ses ztratila..

kac: tak tomu se rika zakon schvalnosti :frowning2: . Radeji zajdi k Dr.
17. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý, tu chci.. :grinning: hele a nechceš napsat knížku i ty??? ty máš samé nápady, mě jsi taky říkala, ať napíšu.. :grinning: :grinning: si to pamatuju.. :grinning:
nebooooooooj neztratila jsem se! :grinning: copak bylo ti po mých kecech smutno?? :grinning:

mjanči: momnet vyhrabu a pošlu
17. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: No to vis...Nejak to tady vazlo :wink: Tak udelejte tym: Baby radi :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: tým baby radí je dobrej.. :grinning: já to budu jen vyplňovat kecama, já moc neradím.. :grinning:
17. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: diky :wink:
17. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: hoď mi recept do ip...já mám recept z MMB a je to hodně jednoduchý, tak snad to bude i jedlý - už se bublaninka peče a vonííííííí..... :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo. jahody se šlehačkou a pikaem? co tam dělá to pikao? si tu chuť nedokážu představit :confused: :grinning: ..jahody nemám, ale dala bych si.... :pensive:
17. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM tam dal na slehacku cokoladove pikao, chut dobra :slight_smile:, vyzkousej :wink:
17. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: ty perlíš :grinning: Ti dám "teta saja radí" :rolling_eyes: a redbull - ten se při kojení nesmí, ne?!? :grinning: To by mi tu i Domča lítal a nespal a co já potom?!? :grinning: Né, můj problém je, že jsem noční sova a nikoliv skřivan....takže ráno, když Domi (nejpozději okolo páté) vstává :pensive:, padám na hubu :confounded: :grinning: a přesvědčuju svýho broučka, aby si vzal dudana a ještě na chvíli zavřel očka se mnou v postýlce.......
17. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: tak z tet jsou už baby, jo? :grinning:

kozin: tvoje kecy chybí vždy a všude :grinning:

Že by březnovky chytla druhá míza??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já mám jahůdky v ledničce, tak si přijď.. :grinning:
mńam pikao se hodí ke všemu, ale já radši piknik,ale když není, tak klidně pikao.. :grinning:
17. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to Tebe chytla miza....To mas pravdu,ja jsem taky sova...A jak Bett vstava kolem 7:30,tak jeste ji presvedcuji, at spinka... :grinning: (ne zebych chtela provokovat :sweat_smile: )
17. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: neříkej dvakrát, po jahodách jedu jako drak :grinning:, abych ti tam za chvíli nezazvonila :wink: - máš jich dost, já jen, zda se mám takhle pozdě v noci namáhat - abych nejela kvůli třem jahůdkám :grinning: ..jsem koukla na to MMB na tvoje recepty a místo šuhajdy četla šukajdy :grinning: asi bych měla jít spát :pensive: :grinning:
17. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: věřím, že nechceš provokovat, ale děláš to :rolling_eyes: :grinning:
17. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: jesteze Vam dnes skoncilo 6-nedeli :grinning: :grinning: :grinning: Bacha aby se pak kniha nejmenovala : Do tretice vseho dobreho aneb jak nas cap s vranou navstivili :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: jo ale spat s TM :grinning:
ja mizim za tim svym, tak vsem dobrou noc :sunglasses:
17. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek