• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
hvězdi: kde jsou ty časy, kdy Maji (jako miminko) spinkala do půl desátý...teď to dá max. do osmi, ale Domča je nezmar nezmarů - ještě že u nás v posteli ještě na chvíli usne, já už do spáku počítám i 5timinutovej spánek - tj. interval mezi nasazováním dudana....by jinak místo maminky měli zombie :grinning:
17. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi, mjančo: jo, do třetice by naše dítko asi nespalo vůbec :grinning:, díky, ale zatím ne.... :sweat_smile: ...zas tak hrrr s MM nejsme, teda spíš já nejsem :pensive: :sweat_smile: :grinning: (přeci jen sem byla šitá a mám hrůzu - jako minule), mazlení je taky fajn :wink:
17. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako vyzkoušet si ještě menší věkový rozdíl u dětí?? Baby jedny :rolling_eyes: - tak to zas až takovej blázen nejsem :grinning:
17. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to by bylo pak na najem chuvy,ne? Nebo na masli? :astonished:
17. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: no, ale kde najít sponzora na tu chůvu :grinning: nebo na ten provaz :grinning: , my tu doma naštěstí žádnej pořádnej provaz nemáme :grinning: A nabídky na zapůjčení provazu předem odmítám :wink: :grinning:

Jdu taky chrnět....díky za super pokec, snad se tu budeme scházet častěji :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: ty dneska perlíš.. :grinning: :grinning: :grinning:

saji: :grinning: moje kecy by tě za chvilku omrzely :grinning: :wink: ale díky :grinning:

vy už jdete do hajan????? :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holky nějak podezřele zde preventivně nedochází :angry: :angry: :angry:
teta majmuna, teta petruna,teta lenkabu, teta zuzik03,teta kacamar,teta sheherezada :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Holky jak se žije???

Majmunko co koženy už je v pořádku???
18. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu s Natinkou ven, je dneska krásně....ale na plavky to zatím tak ráno nevidím... Tak se tu mějte zatím hezky...k večeru se ukážu...
18. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:Domi vstává v 5?Já měla naprosto nevýchovnou metodu ale celkem jsem se vyspala.......vzít do postele a dát kozu :sweat_smile: Vanda si ji cumlala a spala ještě hodinu i víc :sweat_smile: Knihu napiš,holky ti vymyslí název i obsah :grinning:

mjanco:dobrá stry s kotrmelcem :grinning: hele ale to se bude hodit......až ti dospělý Lucka přijde plakat že je hrozná matka a nezvládá řekneš "klid víš co se stalo mně?........ :grinning: :grinning: :grinning: a je teda hodně šikovná že s sama zakšíruje :wink:
18. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: u nás je nevýchovný už to, že si ho do té postele vezmu :sweat_smile: :grinning: - to mu zatím stačí :sweat_smile: :grinning: , asi má rád, když na něj někdo dýchá - je po MM, protože já tohle nesnáším :grinning: nebo má prostě dobrej pocit, že nad náma vyhrává tím, že nám okupuje postel :grinning: ....prso strkám jen když chce fakt jíst, žužlat se nenechám :grinning:, ale až mu nebude stačit dobrej pocit z okupace naší postele, tak třeba i na žužlání dojde :grinning: ...on v naší posteli je docela hodnej a zamhouřit oko mě nechá a když třeba tvrději usne, vzbudí se v pokojíku Maji :grinning: :grinning: :grinning: Jsou holt domluvení :rolling_eyes: :grinning:
18. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už máme spravené auto a cena opravy byl teda pořádnej ranec :frowning2: :rolling_eyes: , MM když jel domů, tak mi říkal, jak to bylo divný, že nic nehučelo, neklepaly plechy atd. :grinning:, no, pochybuju, že v tomhle tichým stavu naše auto vydrží.....ale proč to píšu, ten můj blázen jel do práce zase na kole :confused: :sweat_smile: :grinning:
18. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ta včerejší bublanina je fakt mňamka :slight_smile: , večer jsem jí ještě trošku uždibla - nevydržela jsem...a v tuto chvíli je tam už jen malý páseček, takže jí budu dělat ze zbytku třešní znovu :dizzy_face: kdo by chtěl recept, písněte do ip....fakt se to jen smíchá, nalije na plech, posype ovocem a peče se 15 min. - to nejde zkazit :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: tak jsem se nenechala odbít (noc byla totiž docela katastrofická, furt se beruška budila s brekem) a zjištění: Maji se prořízla jednička vpravo nahoře a vypadá to, že během pár dní jí bude následovat druhá jednička nahoře...takže Maji má už 3 pidi zoubečky !!!! :grinning: Hurá hurá hurá - už jen 17 :grinning:
18. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky

dibli neni moc casu a v dobu kdy se sem vetsinou dostanu tak uz to tu chrni...vetsinou pisnu neco na opice pro odreagovani :wink: dik za optani kozenyho dnes prijali do motola na dalsi operaci tak snad uz to bude to posledni....doufam ze v zari odletime na dovcu...navrhnul mi ze by nas nalozil na letadlo a leteli by jsme samy kdyz nebude v poradku ale na to dlabu...nechci travit dovolenou s tchyni a svagrovou sama :sweat_smile:

holky nevestam preju jen to nejlepsi moc vam to sluselo...at jsou manzove oporou :wink:
18. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vandě roste 5.zub a je to stolička....děs,14 dní průjem,spát nemůže....
18. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

diblo, ja poctive docitam :slight_smile: ale nemam moc casu a obcas nevim, co zajimaveho bych sdelila :grinning:

jsem si prave vyklopila do klina a na podlahu cely obed - ryzi s kurecimi rizky a horcicnou omackou :angry: to je tak, kdyz clovek ji u pocitace...

annet, to je fajn, ze je vse ok, ted uz to snad doklepes :wink:

s tema zubama je to des, zacinam se hrozne tesit na normalni tuhe h.vno, myslim teda klarcino :sunglasses: 14 dni ma prujem, ale vypada to, ze 2 zuby uz couhaji a dalsi lezou. jen ma hroznou rymu a kasel, ale doktorka nam dovolila zitra odjet, pry to more zlepsi, tak budu dnes balit.
18. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, to vyklopeni muselo byt super, promin :grinning: jezdime kazdy den v parku kolem rybnicku a presne z tohoto mam hruzu :wink:
18. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
sajo: gratulace k dalsim pidizoubkum :slight_smile:
ja vedela, ze historka s vyklopenim Vas pobavi :grinning: . Ale muzu rict, ze ryma i kasel lepsi, takze zuzik, doporucuju :grinning: . Kam vlastne jedete?
leni: se stolickama taky valcime, Lucka spatne spi, do toho ten kasel a ryma, prujem uz mela a tyden mi k tomu nejedla. Ted je 1 cela stolicka skoro venku, u 2. je zatim jen kousek, no a do toho se prorezavaji dalsi 2 zuby. Ach jo, uz aby byly vsechny venku :sunglasses:
Dnes je krasne, byly jsme na hristi, Lucka tam jezdila s golfkama jine holciny a ja mela klidek :wink:
18. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, jedem do chorvatska na krk, jsem zvedava, jak klarka zvladne cestu a jak se bude divit u more :slight_smile: takze to plavani na patek jsem odhlasovat nemela, by ji to pomohlo,jo ? :grinning:

s tim nejezenim pri zubech je to des, vzdycky myslim na to, ze kacamar to ma furt. klaros nechce ani pit, vcera za cely den snedla 3 lzicky jogurtu, 5 lzicek tvarohu, ctvrt cherry rajcatka a asi 5 lzicek brkase :confounded:
18. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě udivujete s tím, jaký přesný info o zubech podáváte :grinning: - to vás jako prckové do pusy na takové detailní prohlížení pustí? :fearful: Mě teda nepustí nahlídnout do pusy ani na rychloprohlídnutí :sweat_smile: , takže o nějakých stoličkách, zda lezou nebo nelezou si můžu nechat zdát..prosím, jak to děláte? Máte nějaký rozvírač pus? :grinning:

Zuzi: jééé, závidím dovču....já bych už taky ráda někam vypadla - teda i s dětmi a MM :sweat_smile: (do stádia, kdy bych chtěla vypadnout bez MM a bez dětí jsem se zatím nedostala :sweat_smile:) , ale to je další téma, o kterým si můžu nechat jen zdát :pensive:

Škoda, že toho moc nenaspím, to by byly sny :grinning:

mjančo: super, že koupel v potoce pomohla :grinning:

Já právě dělám oběd - polívku už mám a teď se peče v troubě pizza - nějaký recept z netu, tak jsem zvědavá na výsledek...prý francouzská (se zakysankou, česnekem, cibulí - zní to fakt jako jídlo pro kojící matky, co? :grinning:)..ale voní teda nádherně.... :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, me tam obcas pusti sahnout, ale malokdy :slight_smile: a ted dost rve a pritom ma otevrenou pusu, staci nakouknout :wink: a taky mi to rekla predevcirem doktorka, kdyz ji koukala do krku, ale to jsem ji ja drzela ruce a sestricka hlavu :wink: co leze nepoznam, jen az to vykoukne.
18. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak Maji není divná :sweat_smile: , dík :grinning: Já když řve, tak stejně prd zjistím, ona jak zmerčí, že jí koukám do pusy, tak jí hned zavře :rolling_eyes:
18. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: presne jako u zuzik, kdyz rve nebo ji lechtam, tak nakouknu :wink:
zuzik: uzijte si Chorvatsko :sunglasses:
18. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka je uz vzhuru, tak hezky slunickovy den, budu vecer :wink:
18. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vam musim napsat, jak jsem dneska malem dostala do huby :angry:
Byla jsem s Kackou nakupovat v Tescu a kdyz jsem dojela k pokladne, tak tam stal takovy par cca 50 let - vypadali uplne normalne a dokonce i slusne. Jak jsou ty kasy u sebe, tak jak vedly ty dve fronty, tak oni na konci stali tak, ze nebylo videt u jake pokladny jsou. Tak jsem se zeptala, v ktere fronte stoji. Asi po 2 minutach dohadovani se pro jednu frontu rozhodli a ja si stoupla do te vedlejsi. Pan me neustale pozoroval, jestli se nedostanu k pokladne drive nez oni a kdyz videl, ze nandavam zbozi na ten pas a oni jeste ne, tak zacal manzelce nadavat, ze je kr.va a uplne blba, a ze vedel, ze si ji nemel brat. A jeste horsi vyrazy. Pani byla takova sklesla a pak zarala i potichu brecet. Me to fakt nasr.lo, tak jsem mu rekla, ze mam casu dost a nez aby na svoji zenu rval kvuli tomu, ze budu o 2 min drive na rade, tak je klidne pustim. Zacal rvat na me, at drzim hubu a co je mi do toho. Tak jsem mu rekla, ze nic, jen ze me s.re, kdyz je nekdo hulvat a ze jsem mu pouze nabidla misto prede mnou. Uz mi na to nic nerekl. Ve vysledku jsem byla fakt rychlejsi asi opravdu o ty 2 min. Tak jedu k autu na parkovisti a oni stali auto vedle me. Nakup jsem dala do auta, Kacku pripoutala a ze nasednu a pojedu a oni vedle me. Chlap ji normalne fackoval - ale fakt brutalne a rval na ni. Tak jsem to opet nevydrzela a rekla mu, ze jestli ji mlati kvuli tomu vyberu fronty, tak to rozhodl taky a jestli si za to taky nafackuje? Tak opustil pani a sel na me - upozornila jsem ho, ze jestli se me hodla jenom dotknout, tak okamzite volam policajty, at si to rozmysli. Tak mi alespon zase vynadal ty jeho sprostarny a pani na to jenom rekla:"Me to nevadi, ja si to zaslouzim." Tak jsem sedla do auta a jela radsi pryc. Ale jeste ted jsem z toho uplne vytocena.

Tak se omlouvam za vylev, ale musela jsem se sverit se starostmi matky na materske.... :frowning2:
18. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jeste jsem se chtela zeptat - teda uz jsem se ptala jednou, ale nikdo se nevyjadril... Mely deti nejake reakce na ten PRIORIX? Diky.
18. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
del ty vole :fearful: :fearful: :fearful: seš dobrá že ses ozvala,to je vostrý že by tě praštil taky. My jsme s MM odtrhávali od sebe pár co se pral o kočár s malinkým miminem a řvali na sebe že si to dítě kradou :sweat_smile: ale kdybych šla sama s Vandou tak nevim,pán vypadal taky agresivně ajá se bojim když mám děcko s sebou :rolling_eyes:

ad zuby......do pusy mně nepustí ani náhodou,o stoličce vím jen proto že jsem tam rychle strčila prst když řvala,ještě mně kousla a co se děje ve zbytku pusy netuším......mimochodem právě se poosmé dnes posrala,spotřeba plín neskutečná.

zuzi:tak Vanda žere ať ji bolej zuby nebo ne :grinning:
18. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no, me to tak nasr.lo, ze jsem se ozvala a nepremyslela o dusledcich, ale pak jsem byla rada, ze je Kacka v aute a kdyz jsem videla, ze pani se ho jeste zastava, tak jsem rychle nastartovala a zmizela. Ale kdyby me prastil, tak fakt nevim, co bych delala - ale nevypadal jako vyhazovac - spise jako vysokoskolsky profesor nebo nejaky inzenyr IT - takovy vetchy muzik pred duchodem :confused: Ale rany daval slusny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, jinak zuby u nas kontrolovat na povel nelze - pouze v nestrezenem okamziku zabavy a nebo pri hre: Matko, ten prst ti ukousnu a ja musim rvat, co nejvice AU, AUUUUUUU, to to boliiiiiiiiii. A dite v zachvatech smichu hryze dal. Vim, ze to neni vychovne, ale jinak ji ty zuby nespocitam. :sweat_smile:

Jo, a u nas se taky zere porad. Nejhorsi je, ze ji na jidle fakt nesidim a presto na hristi loudi od ostatnich. Fakt ostuda. :wink:
18. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste toho nakecaly. Saji, jak to děláš ty, dvě malé děti a nejvíce příspěvku? :slight_smile: No vidíš, teď to bude od den jeden zub a Maji bude první, která bude mít všechny žuby :slight_smile:

Katus: dej pak vědět, jak s tou holičkou, to je drsné, jestli je to pravda :confused:

del: já nechápu ty ženské, co si to nechají líbit, ti chlapi jsou fakt svině, to je hnus. Já se s tím setkávám tak často, to je hodně smutné...

del: to je dobrá taktika, u nás jede něco hooodně podobného, tak proto počítáme jen občas :slight_smile: a prý bež s děckem k zuběři, s tím našim težko :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
potřebuju od vás jen radu. Dneska měl Domísek teplotu (kolem 39) je to celý jen od zubů, protože nekašle, rýma mu neteče..... Zítra máme odjet na víkend k příbuzným a nevím jestli to máme riskovat nebo ne.... Bude tam roční dítko, dvě školkový a teta po dlouhým ozařování. Děkuji za rady :wink:
18. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek