• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ewus: co já vím, tak telota není nakažlivá a jestli je to ze zubů, tak je malý zdravý. Spíš aby nebyl protivný on a netrpěl tím, že je v cizím prostředí, když má teplotu a ještě jsou ty vedra. On nikoho nenakazí, musíš zvážit, jak na tom bude zítra Domča a rozhodnout se. Tak to vidím já :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: no, někdo to tu táhnout musí :grinning:

my tu měli odpo na návštěvě kámošku s jejíma klukama :dizzy_face: a Maji tu opusinkovávala 9-timěsíčního Daníka, houpala ho v autosedajdě a zpívala mu - prostě byla bráchovi nevěrná :grinning:, na ní koukal jak na zjevení :grinning:, daník je kus chlapa - váží +- to co Maji i nosí stejou velikost, jen je kratší :wink: a má stejnej počet zubů :grinning:...a má úžasně velký kukadla (je šíleně fotogenickej - fakt se nádherně fotí) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Akorát Ondráškovi (3,5 roku) nechtěla půjčit žádé hračky :rolling_eyes: - když si vzal motorku, sebrala mu jí, když si vzal chodítko, chtěla ho taky, pak si ty věci nasyslila k sobě a četla si, potvůrka mrňavá..ještě že je Ondráek tak hodnej....

del: to je teda otřesnej zážitek :rolling_eyes: ...nechápu tu ženskou, že si to nechá líbit !!!!! Ono je těžký bránit někoho, kdo o to nestojí :frowning2: , ale jsi odvaha, já bych se asi nezmohla na slovo, jen bych tím byla otřesená....
18. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: no, neporadím :pensive: , ale myslím, že ty sama to nejlíp rozhodneš :wink:

Dneska tu kecat nemůžu, MM si mě zarezervoval na celý večer - jsem zvědavá, kdy usne u tv dřív - zda já nebo onu :grinning:
18. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ta pizza byla přímo mňamózní !!!!! MM se po ní mohl užrat :grinning:

Tak pádím, krásný večer přeju..... :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
del : to je sileny, ta tvoje historka....ses dobra, ze ses ozvala a je klika, ze ti jednu nenatah. Ja se vetsinou do niceho nemicham pac jsem srab....
fakt kreten a ta zenska reagovala presne jako tyrany zensky....hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nejak ted nestiham docitat, ale kdyz to tu obcas rozkliknu, tak tady vidim hlavne Saju... :grinning:

nechapu, jak muzes mit cas vysedavat na koni a jeste se starat o dve deti.... :sunglasses: :grinning:
jako jestli je Dominik jako Tonda, tak treba hodne spi pres den, ale i tak to nechapu....
:sunglasses:

ja jsem porad nekde v luftu a kdyz jsem doma a Tonda spi, tak makam (dorty), takze docitat fakt nestiham..
páááááááááááá
18. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
del, tak to je drsne :astonished: :astonished: :astonished: nic takoveho jsem nikdy nezazila, to musi byt des... jsi fakt dobra, ze ses ozvala, skoda jen, ze to pro tu zenskou nemelo zadny vyznam, vubec nechapu, jak si nekdo muze nechat takto ublizovat :confounded:
18. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: já tu nevysedávám :rolling_eyes: :grinning: , pc mám kvůli meilům a komunikaci s MM a kámoškama zapnutý, když jsme doma, tak jen na MK nakukuju :wink: stejně tak na meily - a to jen když mě děti nechají a to není nijak extra často - ale pří účasti (či spíše neúčasti :frowning2: ) tady to bude brzy saja diskuze :frowning2: :rolling_eyes: , protože já tu svoje hlody píšu, i když jsou nezajímavý :pensive: ...
Bohužel Domísek není spací tip jako Toník a je hooodně chovací, takže někdy u pc sedím a mám ho na ruce a ještě mám na klíně knížku a s Maji čteme :grinning:..no, dělat dorty bych u dětí určo nezvládla :wink: :sweat_smile: :grinning: , ale uvařit a poklidit stihnu :wink:....ale prioritou je hraní si a věnování se dětem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dohánění restů, když spí - občas se zadaří, že spí současně, to je moooc príma.... :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :dizzy_face:
Nevím jak u vás, ale u nás prší.

Anuška je zlatá, poslední 2 dny je zase zpátky naše zlatíčko a musím bonznout její spánkový rekord.

Předevčírem u nás byl v celé obci vypnutý proud, tak jsme jeli na oběd do centra. Máme totiž komplet vše na elektřinu, takže jsem nemohla malé udělat ani mlíko nebo ohřát oběd :unamused: . No a tím, že jsme byli ve městě, tak malá spala asi jen půl hoďky, v kočárku prostě víc nedává, je to hrozný zvědavec a furt sleduje ruch okolo sebe. No ale doma už pak byla unavená, tak jsem ji dala lehnout, to bylo v půl 6. počítala jsem, že se tak hoďku prospí, pak ještě poblbnem a půjde normálně spát. No ovšem dítě se nevzbudilo, až následující dopoledne v 10h :astonished: :astonished: :astonished: Celou dobu bez probuzení, zakňourání, čehokoliv. A to jsem se už několikrát šla podívat, zda dýchá :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla: na fotky už jsem koukala a psala na králíčky :wink:
19. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky busky :slight_smile:

diblíku: fota super, malá je prostě úúúžasná, už se těším na začátek července :slight_smile: :dizzy_face: (jo a ta fotka v brm brm.... no nemá to chybu!!!)

ewi: ahojky :slight_smile: já bych šla jen pokud bych si byla opravdu jistá, že je teplota od zoubků....ono to totiž není prdel, pokud je někdo po dlouhém ozařování, má imunitu strašně nízkou a je hooodně náchylný... takže bych si fakt musela být jistá.. :wink:

petul: :grinning: Ani je dobrý spáč :grinning: my dneska spali do 9 :dizzy_face: většinou vstává v 8:15-8:30 ale dneska pohodaaaaaaaa :grinning:

zuzi: zááávidím, užíjte si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: štastnou cestu a pusu malé :dizzy_face:

del: seš fakt dobrá, že jsi se takhle zachovala...obdivuju, nevím co bych udělala já, ale jak se znám, tak bych přes tu čuňu dostala taky.. :sweat_smile: nechápu jak takové hovada můžou existovat a ještě k tomu mít baby!!!!

saji: vždyť ty jsi naše sluníčko! :dizzy_face: mě tě baví číst :grinning: tak klidně piš piš.. :slight_smile: :dizzy_face: Já tu občas jsem, ale jen dočtu a zase mizím.... :wink:
19. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a včera jsem šla spát až někdy kolem půl druhé, jsem si hned vzpomněla na Petrunu.. :grinning: :dizzy_face: jsem totiž připravovala program na tu zítřejší svatbu, kde budu svědek.... ufff... no jsem zvědavá jak já mám bavit tolik lidí.. :sweat_smile: :confused:
19. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: ty to zvladnes levou zadni :wink:

del: tyjo, tak to je sila! Fakt jsi odvazna, ze ses ozvala. Co ji pak dela doma kdyz ji fackuje mezi lidma? :astonished: Fakt nekteri chlapi jsou hulvati..

Petul: tyjo do 10dopol??? :astonished: ME zacla spat zhruba od 8-8h. ato si myslim jak super nespi a TObe spi od 6-10h rana.. :astonished: :wink:

Dnes je tatinek na materske, po prve cely den je z Bett sam. JEste nevolal :grinning: Planoval co vsechno bude delat kolem baracku a doma, tak vecer uvidim skore :grinning: JA jsem v praci na zaskok :sunglasses:
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun: děláš ve volnu dorty? Fotíš je, pošli odkaz, ráda se podívám, už musíš být profík, já jsem ještě neudělala ani jeden potahovaný. :frowning2:

Kozin: neboj, jak tam bude dost chlastu, tak o program máš postaráno :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: :sweat_smile: to jsem zvědavá.. :grinning:

annet: no oni jsou trdla, chlast si nebudou vůbec nosit žádný svůj, takže vše bude z restauračky a tam je chlastu doooost :grinning:
19. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a další věc je, že nevěsta s ženichem hned po obědě odjedou do Ostravy (cca hodku a půl budou pryč :sweat_smile:) ženicha taťka je totiž v nemocnici. :frowning2:
19. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko:tak to bude těžký bavit svatebčany bez ženich a nevěsty

sajo.jsem si vzpomněla jak jsem byla první měsíce po narození Vandy na MK jen díky hodinovému kojení........seděla jsem na židli s kojícím polštářem,dítě u kozy a psala jednou rukou :grinning:

hvězdi:to je dobře že hlídá taťka,chlapi by to měli zvládat :wink:

ewus:nešla bych páč ta teplota nemusí být od zubů a pro tetu po ozařování by to bylo dost nebezpečný.
19. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: my jsme taky byli neco pres hodku pryc (na foceni) a zabava byla. Zrovna se kazdy predstavoval a jaky ma vztah k neveste nebo zenichovi (deda,babi,tchyne,strejda,...) a jak jsme se pak divali na dvd, tak nekdy to byla pekna sranda a vzezly pekne blbosti z toho :grinning:

Vcera jsem BEtt napustila bazenek ten maly, ale jen na dne,protoze byl vitr,tak jsem mela strach ji koupat,ale ji se libilo cvachtani a cakani,tak se vyradila :grinning:

Annet: bud v klidu, ja jsem neudelala jeste zadny dort :sweat_smile: Radeji to necham udelat tete, ktera dela bezkonkurencni dorty... :wink:
19. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: tak na focení budou taky pryč, ale to nepočítám, ale pak znovu odjedou a to bude mazec.. :sweat_smile: no snad něco vymyslím.... no nejde ani tak o to to vymyslet jako o to to vymyslet rychle, protože jim krach nějaký bavič či co, takže teď to padá na svědky.. :sweat_smile:, dobrý co?? a to jsem si myslela, že to budu mít bez práce.. .a teˇdna poslendí chvíli vymýšlím blbosti.. :sweat_smile: do toho musím sbalit malou jde k babičce a babičcka se rozhodla, že nebude sedět s malou doma a že s ní vyrazí na hory na nějakou chatu... takže o starost víc, nevím co jí všechno zabalit s sebou aby jí to stačílo... a mám strach, že tam bude pršet, vše bude mokré uaaaaaaaa....
Do toho mi dneska přijde holíčka, já si všimla, že jsme si koupila docela tmavou barvu (v obchodě pod těma světlama umělýma vypadla o hodně světeji.. :frowning2: tak teď nevím jestli to risknout a nebo si koupit ještě jednu... kuaaaaaaa..)
19. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet: ten potahovaný jde suprově, když už ti ta hmota dospěje k názoru, že se teda spojí.. :grinning: pak už je to brnkačka, ale než to kurńa udělá to co chceš, tak jsem myslela, že to vyhodím do koše.. :sweat_smile: :grinning: já koza si potahovaný dort nevyfotila, a to se mi fakt povedl.. :frowning2: no tak příště.. :grinning:

leni: ty jo hodinu kojit, by mi upadly záda :sweat_smile: ale zas jsi měla chvilku voraz.. :grinning: a kdysi to tady dočíst, to bylo něco.. :grinning:

no já teď tancovala s Týnkou a dostala jsem od ní pěkné čelo do zubů aaaaaaau... až mi teče krev a malá se mi směje.. drží se za čelo a říká au au mami :grinning: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: to mi mala taky dela..a cim vice me to boli,tak tim vetsi to je sranda :angry: To ji zbal pul satniku a k tomu holinky a plastenku,protoze porad hlasi dest.
Tebe v nejake dost tmave barve si moc neumim predstavit :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: no holinky už má sbalené pláštěnu má trošku ještě větší, ale co že?? :sweat_smile: lepší větší než nic :grinning:
ne jako celou hlavu tmavou.. :grinning: do toho už bych nešla :slight_smile: budu mít normoš melír, ale protože už je to několikátý melír, tak už je to spíše skoro celá hlava blond, takže mi udělá mezi světlý melír tmavší melír (hnědý :slight_smile: )tak snad nebudu vypadat jak debil.. :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: ja jsem to pochopila,ze si chces nechat celou hlavu tmavou :sweat_smile: Zni to dobre, pak urco hod fotky. Aco budes mit na sobe? Ja schanim saty na svatbu, jdem v srpnu a BEtt bude druzicka :wink:
Porostly ji vlasky. Uz muzu davat sponky...ZATIM si je neztahuje, ale ztahuje si nausnicky :angry: :angry: :angry:
19. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :grinning:

kozin díky :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hvězdi: nechceš přejmenovat svůj nick na březňátková perla? :wink: :dizzy_face: Tak TM hlídá a ještě nevolal? .. tý jo :grinning: MM měl kdysi taky představy, jak toho s Maji spoustu udělá a ono prd :grinning:, teď už ho ty idee a plány opustili úplně :grinning: Já minulý týden v sobotu hlídala telefon co 5 minut, zda nevolá :sweat_smile: - odběhla jsem si na hodinu do jednoho krámu a byla celá nesvá, nakoupila jsem v rychlosti jen body pro Domi a Maji a pro MM trička na lítačku a pádila domů...MM se divil, proč nemám nic pro sebe - copak jsem měla čas něco zkoušet? :grinning: ...Ale MM zvládá či spíše na něj děti prozatím byli vždy hodní :slight_smile: :sweat_smile: :grinning:

leni: hodinu kojit - to bych nedala :pensive: :sweat_smile: ....my u každýho kojení s Maji čteme :sweat_smile: - pro změnu :grinning: ale u nás je kojo tak na 5 minut :slight_smile: a asi má nějaký turbo, protože přibírá cca 50 g za den :pensive: :sweat_smile: :grinning:

Domíska mám na ruce a Maji jsem dala spát....až usnou rarášci moji, tak se půjdu naobědvat apak dát kafe, sand to stihnu :wink:
19. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak to máte super, že má Týnka takvé prarodiče :dizzy_face: - co já bych za ně dala :pensive: :cry: ..tak pak hoď foto s novou hvězdnou hlavou :grinning:
19. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: pry breznatkova perla :grinning: :grinning: :grinning: Musim to rict MM, at vi co ma doma :grinning:
at si to MM poradne uzije a vi jak je na materske :grinning: A Bett jsem rikala,at pekne pozlobi tatinka. Tak uvidime jak me posloucha :sunglasses:
MEla sis to poradne uzit. KOnecne sama mezi lidmi..Ja bych hned provetrala penezenku :grinning:
Ja jsem taky hodku kojila. Mala byla labuznik...ALe my jsme nemeli jeste net doma (to nevim jak jsem mohla zit) a v TV 4 programy, kde nic poradneho nehralo.
A kafco jsem v klidu dopila :sunglasses:
19. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: na nákup věcí pro sebe potřebuju jiný obchod :grinning: a peněženku MM, né tu svoji :grinning: :grinning: :grinning:

Vidíš, já furt scháním práci na doma i se 2 dětmi :sweat_smile: ) - už jsme i přemýšlela o nějakém internet.obchůdku nebo tak nějak, ale nejsem zatím moc odvaha a chybí vstupní kapitál :frowning2:, navíc nějaké účetniství - to je pro mě úplné tabu, to MM sestřenka se do toho na mateřské dala s úplnou vervou, tak jí aspoň držím pěsti :slight_smile:, já jsem srababa ...
19. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maji usnula totál přitulená k Amálce - fakt k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky nad těmi svými prcky tolik slintáte ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: fakt??? Tebe bych chtela poznat...2male deti a jeste schanis praci....Fakt jsi neskutecna... :sunglasses:
19. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: já chci být aspoň trošku finančně nezávislá, neumím si MM říkat o peníze a nedělám to, i když máme s MM peníze společný, máme každý svůj účet a platíme oba, co se naskytne a jak se domluvíme :wink: ....a až spadnu na ten nižší rodičák (mám nucenou 4letou variantu), tak budu muset mít nějaký vedlejšák, tak už scháním....jako myslím, že by se to skloubit nějak dalo bez toho aby to bylo na úkor dětí (mám fakt fajn MM :slight_smile:, co se stará a pomáhá), no uvidíme....jsem už i přemýšlela o tom háčkování čepiček atd., ale těch co háčkují je už toooolik a dávají tak nízké ceny - v rámci konkurence, že to fakt musí dělat jen pro radost a finance jim to nepřináší...dneska je těžký se někde chytit :frowning2:
19. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek