• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Jako nechci nic extra časově náročnýho - kvůli dětem, ale něco dělat potřebuju....však ty taky chodíš do práce :wink: :dizzy_face: U nás je problém hlavně v tom, že nemám žádný hlídání....takže pochybuju, že něco vhodnýho najdu :frowning2:
19. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: já budu mít na sobě bílé kalhoty (jako kupodivu v nich nevypadám jak velryba, ale ještě mě zužují.. :sweat_smile: k tomu takovou tuniku jako by (bílo, černo světle modrou), bílé botičky, bílou kabelečku, bílé korálky na krku a jako naušnice jsem si koupila taky bílé koráky :slight_smile: no prý mi to moc sluší když se do všeho obleču, ale já pořád nevím, chtěla jsem šatyk ale vzhledem k tomu, že teeď do toho všeho řešíme i naši svatbu, tak jsem se na to vyprdla a šaty si nekupovala (stejně by mi jen ležely ve skříni a od pondělí zase začínáme hubnout, tak bůh ví, jestli by mi pak neplandaly..) tak ty kalhoty pak ještě můžu unosti :slight_smile: a tuniku taky
pro malou máš šatičky??? když budeš chtít půjčit ty růžové co bude mít malá na naší svatbě, není problém :slight_smile:
No my už sponečky a culíčky používáme docela dlouho, nesudavá si to, ale jako udělat jí culíky to je kumšt, vždycky to holka ořve :sweat_smile:

saji: :grinning: peněženku manžela, to je dobrý, u nás je to naopak, bez mé peněženky by jsem nic nekoupila.. :grinning: máám u sebe i Jarkovu kartu.. :grinning: prostě držím kasu já a on to má bez práce.. :grinning:

mě taky teď malá usnula .. :grinning: jo jo slintám taky :slight_smile: je to super, a kor teď, jak už mluví, to je fakt nářez někdy co ze sebe vypotí. :grinning:
19. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: s prací je to fakt těžké, na jednu stranu bych taky ráda něco dělala, ale na druhou jsem ráda že jsem doma a užívám si klídečku :slight_smile: ale chápu to kvůli finanční situaci (kdyby mě obraly tak jak tebe za chvilku) tak bych taky něco hledala........ držím palečky ať něco najdeš, ne moc náročného a přitom co tě bude bavit a přinese to aspoň pár korunek navíc... háčkování je sice krásné, ale to tě neužíví při dnešní konkurenci

Holky chcete vědět novinku??? :sweat_smile: :grinning:
Určitě jo, vás znám.. :grinning: Jsem si včera dělala těhu test.. :slight_smile: No neupožáváme žádnou ochranu, ochranou jsme si my sami :grinning: Jsem měla takové malé podezření, MS ještě teda mít nemám, ale bylo mi tak divně, přesně jak při malé.... tak jsem si ho udělala ale nic.. jako jsem i docela ráda, že ne-e ale kdyby jste viděly včera Jarka!!!!??? Ten nad tím testem stál a skoro se modlil aby ta druhá čárečka vylezla.. :grinning: :dizzy_face: při otázce jako jestli si ze mě dělá srandu, nebo je fakt tak natěšený mi řekl, že by byl moc moc rád, kdybych byla těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a že se strašně těší na druhé prďolu! :dizzy_face: jako fakt čučím! :dizzy_face: ale taky byl charakter a řekl, že mě chápe, že bych si asi moc neužila tu svatbu atd.. .ale že on by byl nejšťastnější na světě! :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo???? tak já mám chvilu čas a tady nikdo???? jsem si totiž navařila včera :grinning: jsem udělala roládu z mlatého masa (vepřovo-hovězí) a do toho mi volá tchýňak, že tchán dělá plněné kapsy jestli nechcceme přivézt.. :grinning: tak bych byla blbá, že??? :grinning: dneska tím paádedm nemusím vařit :grinning:
19. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pražandy???!!!! Při koupi svatebního daru jsem obdržela jako bonus (nákup nad určitou částku) poukázku na thajskou masáž chodidel 15-ti minutovou :slight_smile: kdo ji bude chtít, písněte mi, ráda vám ji zašlu.... jo a pokud si po té masáži bude chtí nechat udělat i nějakou navazující masáž, je tam sleva 20% :wink:
19. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: třeba ta druhá čárka ještě vyleze - jako za pár dní :wink: - ani nevíš, jak bych ti ji přála :grinning: :grinning: :grinning: Znáš mě, jsem škodolika škodolibá...a když jste si sami sobě ochranou - to jste chodící bomby :grinning:

Jako u nás nic nového - MM o třetím dítku mluví furt :grinning: :grinning: :grinning: ale zatím se nekoná :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
negativní test ještě neznamená že nejsi v tom :grinning:
19. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko, já jsem konečně dočetla, se to tu :unamused: zase nějak rozjelo, za těch posledních pár dnů :astonished: Malá spí, tak nemůžu moc drandit do klávesnice, ať se nevzbudí
19. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju. Kozinko, tak já bych tu masáž brala :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau k očky,
petulka: ty jo tak ta Ana je fakt užasné dítě,to jsem nikde neslyšela že by nejaké dítě tak spalo :slight_smile:
já jsemted ráda,že mi malá tento týden začla spát celou noc bez buzení na mlíka, tak snad jí to vydrží, no uvidíme jak to bude na dovolené, snad o.k.

kozim: no já myslím,že lidi pobavíš, my jsme byli na unosu pryč 2,5hod a já jsem byla fest nervo zní už po hodině jak se lidi asi baví atd.nastestí se prý bavili ale byla po nás teda shánka,no chyba unosců že.
19. čer 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, TM mluví o třetím dítku??? :astonished: :astonished: :astonished: vy jste fakt dva blázni, co se hledali, až se našli :grinning:
19. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu čekat na MS, teď to už nechci hrotit, jako asi jsem si testík dělala fakt hodně brzy, ale já jsem strašný zvědavec.. :grinning: kdo ne že?? :grinning:
Tak až dojde MS tak se ozvu.. :grinning:

petul: to je dobře, že se to rozjelo nebo ne??? :slight_smile: Peťul ten poukaz se dá využít jen v Praze, Brně, Mladé Boleslavi, Hluboké nad Vl., Karlových Varech a Špindlerově mlýně..... :unamused:
19. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi,Katuš, Kozin: to byl fakt její spánkový rekord, 16,5h, jinak běžně spí těch 12-13h v kuse bez probuzení. To je normálka, na kterou se můžu spolehnout :wink:

Saji: Aninka se věčně řehtá nebo dělá ksichtíky a jak nás pusinkuje, tak otvírá pusu, tak se kouknu kdykoliv a jak jí tam strčím prst a zjišťuju stav prořezání, tak se jí to často i líbí :slight_smile: Zkus ty masážní kartáčky, jsou super a třeba se Ti podaří se s nima dostat Maji do pusy :wink:
19. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: MM je větší blázen než já, mně kousek bláznovství ještě chybí :slight_smile: :grinning: , takže zatím nic nebude - teda dítko nééé, akce jooo :grinning:
19. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: ten poukaz je teda nám severomoravákům na prd a já jsem si říkala, že ho nechceš využít... :sweat_smile: :confused: A ty do Prahy teď někdy nejedeš? My pojedem sna v srpnu. Snad. Prahu milujem a už máme šílený absťák. Za chvíli to bude rok, co jsem ji nenavštívila :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...... thajská masáž čehokoliv je můj sen, ale furt nějak chybí finance na takové požitky... :frowning2:
19. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: no uvidíme.. :slight_smile: u nás únos nevěsty nebude... (ženich s tím nemá dobré zkušenosti, jednoomu kamarádovi na svatbě totiž při únosu zemřela nevěsta.. :frowning2: srazilo jí auto....takže u nás žádné únosy nebudou...)
19. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: vyměním Áňu jednu noc za Maji - ona se min. 1-2x vzbudí nebo můžu vyměnit za Domíska na tu jednu noc, ale ten moc v noci nespí a chce furt jíst :grinning:
19. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinka, na jednu stranu dobře, že se to tu zas rozjelo, ale na druhou zas nebudu stíhat ani dočítat :sweat_smile:

V poslední době jsem aspoň stihla dočíst, akorát občas napsat nějakou novinku nebo na něco reagovat a už jsem zas fičela. Děláme ještě furt to hřišťátko pro Aninku a ploty, do toho MM včera začal brousit a natírat starou garáž, kterou bychom nejradši už zbourali, ale zatím nejsou prašule na nové stání pro auta, tak se do toho včera pustil. A já mám tím pádem na krku proviant a děti a domácnost se vším všudy sama a jak vyjde chvilenka, tak letím upravit skalku nebo záhonky :sweat_smile: TAk jsem byla ráda, že jsem nebyla úplně mimo obraz.

Akorát teda furt přesně nevím, co se stalo Koženýmu od Majmu :astonished:

Annet: jsem moc ráda, že jsi OK, jak jsem teď četla o Maove, tak mě to docela vystrašilo, co se všechno může stát. Já si problémy moc nepřipouštím, jsem ten riskovací typ a pak mě špatné zprávy dokážou hodně rozhodit...
19. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: jejda :cry: ..my únos nevěsty neměli a ani nechtěli, bych se unést nenechala a všichni to věděli....přijde mi, že ten svatební den je tak krátký a ten únos to dle mě naruší....navíc vím od jiných, že se pak rozhádají/pohádají třeba novomanželé, ženich s kamarády, atd....prostě žádné pozitivum v tom nevidím....
19. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOzin, no to je síla, smrt nevěsty na únosu :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Sajim klidně vyměním, aspoň nějaké vzrůšo, nejdřív Maji jako rozcvičku a pak Domču ať mě dobije :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co to očkování prioroxem? Ptala se tu už del.....Všichni prďolkové v pohodě? my na něj jdeme v pondělí.....a já se docela bojím :frowning2:
19. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se jako nevěsta teda nechala unést 2x a oba únosy byly fajn a taktéž všechny, kterých jsem se zúčastnila jako únosce. Ale každý má jiný vkus a názor, tak ať si to udělá jak chce :wink:
peťul: :grinning:
Petru: Tak teď tu teda fakt vysedávám :grinning: , tak půjdu něco dělat, mám od Domči umrtvenou levou ruku, jak jsem ho kojila a pak držela, aby usnul...po položení do lehátka spí dál, tak hurá - mám chvilku než se Maji vzbudí, což bude dle mého odhadu za chvilinku :grinning:
19. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
..se jdu teda zkulturnit, abychom mohli vyrazit ven a nikdo se mě neleknul :grinning: - snad nebude zase pršet :rolling_eyes:
19. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem byla ráda,že mne unesli,ale jako bylo to moc dlouho a spíše sem byla nervozní jak se tam l idi asi baví

kozim: no já bych druhé jeste nechtela, ted si užívám malé ,hezky jí,spí je ted uplne zlatíčko a sama se zabaví. představa že jde vse zase nanovo mne desi,ale jednou to zase příjde , ,chtěla bych mít jeste jedno díte
19. čer 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zpravy z domova: BEtt se 4x po.... a z toho ji musel MM 2x koupat :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

Saji: u nas lije a ja nemam destnik... :angry:

Kozin: tak to je sila :astonished: U nas se unos nekonal. Na tve zpravy budem cekat. Me se totiz po 1. nezobrazila druha carka, pak jsem si ho udelala po 4dnech a byly 2carky :wink:

KAc: ja taky se necitim jeste na 2.dite...Ale jedinacka nechceme...
19. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám ještě nepřišla pozvánka na Priorix, přecejen jsme mezi březňátkama skoro poslední, tak si ještě počkáme :wink: Jsem taky zvědavá na reakce. Snad nebudou. Hexy proběhly úplně v klidu.
19. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu kozim a myslím kozin :grinning:
19. čer 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemáme též priorix to je zdarma ?
19. čer 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek