• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
no zítra už jedu na dovču a prozatím m ám jen v hlave co mám zbalit, vůbec nevím kdy b udu balit, zda večer nebo až ráno, já to balení tak nesnáším
19. čer 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se nam ztratila Kozim? A misak 74?
19. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: jsem zvědavá, jak dopadneš, přeju, ať je to podle tvých přání :wink: Mně se u Aninky udělala nejprve jen slabounká čárka. To jsem byla asi 3 týdny těhotná a měla jsem ten obyč. test za asi 35kč.
19. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:o priorixu píšu teď na opicích :wink:
19. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten priorix je jako na pozvánku od dr nebo jde jen ten kdo chce?
19. čer 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda nevím, kam holky zmizly :frowning2:

a ještě se musím po dlouhé době pochlubit nočníkovým úspěchem, včera po dlooouhé době se Aninka nechala posadit na nočník a pak si ještě 2x sedla sama. Neudělala sice nic, ale i když byla bez plínky od odpledního probuzení až do večera, tak se nepočůrala. Ale čaj pila furt, to jako ne že bych jí nedala napít :grinning:
Dneska ráno vstala už před 9h, protože jsem ji tady rušila kramařením ve skříních, tak šla i dříve po obědě spinkat a už je zase vzhůru, protože jsem furt na počítači a vzbudila jsem ji. Tak jsem ji vzala dolů do kuchyně, že jí udělám sváču a ona začla jakoby tlačit a řekla KAKA, tak jsem ji popadla a odnesla nahoru, posadila na nočník a krásně seděla, vyčůrala se, byla to dávka jako pra*e, tak teď už ji nechávám zas bez plíny a uvidíme, jak to dneska půjde:slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš: mi Dr. říkala, že mám vyčkat, až mi přijde pozvánka. To nám bylo řečeno při roční prohlídce.
19. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš. o balení mi ani nemluv, mám hrůzu z toho balení na chatu, jak nic nezapomenout a přitom narvat do feldy :astonished: to bude těžký oříšek :angry:

A dneska ráno mi psala ségra maila, zda bych jí ode dneška do zítřka půjčila Anušku, že má nějakou depku a chtěla by být s ní. Tak jsem jí napsala, že mi by to víc hovělo ze soboty na neděli, protože jdu zítra do práce, anebo ať přijedou oni tady, že MM bude celý víkend v práci a Vojtík jede přímo ze školy do Čech, jeho otec si ho vyzvedává... Pak mi odepsala, že si teda vezme Anušku až do neděle, takže ji musím sbalit na 2 dny, včetně cest. postýlky a kočárku a po 16h pojedem. Bude mi ale smutno. Těším se vždycky až se vzbudí a zařehní na mě :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, a kam ses ted ztratila ty :sweat_smile: :grinning:

Já bych měla balit, ale brutálně mě bere spaní. Vytáhla jsem Anušce stavebnici, docela se ujala. Je to ŽAKO VELKÝ KBELÍK. Ale uvažuju, že k segře pojedem později a ještě si na hoďku dáchnem, protože ona do svých 20h bez spánku nevydrží, když se vzbudila už ve 14h :confused:
19. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sory, že jsem dnes měla chlubivou, to jste mě měly zdrbat, že se nemám chvástat dítětem a já bych sklapla :pensive:
Nemusely jste odtud utíkat :confused:
19. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: halo halo tady jsem...Anninka je super. Dal se chlub, dobre se to cte :wink:
19. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Priorix je na objednání od dr.
19. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně jedem, odjezd se protáhnul, balení nenávidím :angry: :angry: :angry: Tak čau. vzhledem k tomu, že budu mít volný večer, tak ho nejspíš patřičně využiju :dizzy_face: :grinning: Mějte se tu fajn :wink:
19. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : Toník uz má priorix za sebou a bez reakce, tak jsem rada...On zatim zvladl v pohode vsechna ockovani, ale nektere deti vse zvladaji a Priorix pak ne, tak nevim...
tak at je to u vas taky v pohode.
19. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : jj pecu, ale neni to moc ve velkem. zatim jen pro kamaradky, na nejakou vetsi reklamu a peceni pro uplne cizi lidi se necitim...Ale i tak uz jsem udelala dve vyjimky...

odkaz je tady : http://petruna.rajce.idnes.cz/dorty/

jeden docela pekny dort tam chybi, nejak sem si omylem smazala fotku.
19. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : neboj, ja to nemyslela, ze vysedavas na ukor deti, tak se nemusis obhajovat :grinning: :wink: :wink:

ja jen, ze te tu casto vidim....tak te obdivuju, ze to stihas. Ja vim, ze se detem venujes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
proste se jen divim, ze mas energii sem jeste psat.
19. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla : Natinka je super a teda ty porovnavaci fotky v aute...nam s MM uplne spadla brada.....neuveritelny....stejny deti, jen je mezi nima 30 let :grinning:
19. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem prolitla poslednich dve stranky...

kozinka : delat si test pred MS je zbytecny, to to jeste neni videt, pokud neco....

dej vedet, az nepride MS :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru teď jsem se kochala všema dortama.....hele klidně peč pro cizí :wink: ten beruškovej a rybička nemo,to je umění ne dort :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Petruna: teda ty dorty jsou fakt super - prijde mi to uplne neuveritelny, ze jsi tak sikovna :slight_smile:

Jeste k tomu ockovani - nam zadna pozvanka nechodi - dr. vzdycky upozorni pri nejake kontrole, kdy prijit a ten Priorix se driv priplacel, ale ted uz tu, co byla zadarmo (myslim Trivivac) nevyrabeji, tak se dava zadarmo ten Priorix a je to proti spalnickam, zardenkam a nestovicim a kdyz nekdo chce jeste plane nestovice, tak to je Priorix Tetra -to je myslim za 1500 Kc. A me dr. rekla, ze se to ockuje v 15. mesicich. Kacce to daly tyden pred 15. mesicem - kvuli dovolene. Dneska je to tyden a zatim neni reakce - dr. rikala, ze reakce byva tak za tyden, ale od kamaradek jsem slysela, ze i za dyl a pry jsou na to osklive reakce - teplota, vyrazka. Tak doufam, ze uz nic nedorazi, ale jeste porad mam trochu obavy, protoze mi prijde, ze dneska se Kacce zacala spoustet nejak ryma a porad kycha.
19. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
del, Leni : dekuju...ale ja se rpo cizi necitim hlavne z duvodu, ze me to trochu stresuje....
precijen nejsem cukrarka, pride mi, ze ty dorty mam takove upatlane (na fotce to vypada lip podle me)
proste pro cizi se dost bojim, aby se libil, aby chutnal a tim padem si to tolik neuziju...

pro kamaradky me to bavi vic...

ale az budu bydlet v novem (vetsi lednice, micka na nadobi atak), tak to bude trochu lepsi....casove....
takze pak treba zacnu delat i vic pro cizi.....
do budoucna premyslim, ze bych si na to udelala zivnost....fakt nevim...treba me to brzo omrzi...ale zatim to je pro me fajn tvurci cinnost....bavi me ty moznosti, co vse se da udelat z marcipanu atak....ale jsem puntickarka, takze to je nekdy opruz, zvlast, kdyz pak jdu spat ve 3.
19. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Natinka moc děkuje za pochvaly, tedy spíš její tatínek, frňák má až u stropu...

jinak Priorixem jsme byly očkování večtvrtek a dr říkala, že reakce může být kolem 10-11 dne tak jsem zvědavá...

Kozinko to by bylo supr...

Saji tak cov kterém TT jsi??? :wink: :wink: :wink:

Hvězdi tak to bude mít TM náročnej den a hlavně myslím, že už sám nebude chtít hlídat BETT...
19. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mám shlédnutou druhou sérii Thudorovců a řvala jsem jak malé mimino... :pensive: :pensive: Jsem ráda, že jsem v dané době nežila...
19. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy dneska majatob založila březnovky 2010 :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla téměř týden na dovče, vřera jsme se neplánovaně narychlo vraceli, ségra hlídala psa on začal bejt dost špatnej, takže z Lipna šup do Prahy a hned na veterinu no a dopadlo to špatně, nechala sem hjo tam:frowning2: Pak se tady dočtu o maove, já jí tak přála aby to dopadlo dobře.
Zuby u nás děs běs, rostou, Verča prudí, ted i srajdí a dokonce měla i opruzeno, což nemívá. Jako jedna z mála věcí se jí do pusy dostanu v pohodě, takže mám přehled. Máme to jako hru, šimrám dásničky:slight_smile:)) Jen s čištěním zubů mám problém, někdy chce, ale většinou nechce a i tak to je jen šmrdlůi šmrdli, žádný velký čištění. Mám trochu strach abych jí nezadělala na kazy, ale jako co mám dělat? jak se u vás děti tvářej na čištění zubů?
Jinak k Lipnu kde jsme byli. Mám pěkný fotky, ale jen od koní a trochu výhled z chaty. Verču chtěl sežrat kůn a to i s kočárem, mám nafoceno:slight_smile:)) tak pak vložím.
Zuzi, obdivuju, že ti klárka vydrží delší cesty v autě. Nám lipno trvalo 3 a půl hodiny a teda měla sem dost. Dělali sme pauzu, hodinu prospala, ale ten zbytek prudila.
Bublaninu bych si taky dala, ale dneska jdu uklidit, a reklamovat postýlku, protože nejde ani složit ani rozložitz a ještě je tam prasklej plast, sem myslela že mě vomejou, když sme jí na Lipně nemohli rozložit:-/ Mirek řekl že jí tam rovnou necháme (pak nešla zas složit) ale já chci zkusit reklamaci. Máte nějakej dobrej typ na cestovní postýlku? Budeme asi pak kupovat jinou.
Jinak už sem si jistá, že mi Verča rozumí, chápe, takže jí přestanu omlouvat, že je ještě malá:slight_smile:)))
20. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: pro pejska lepší,už se trápil a vás taky :wink:
20. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky kdo bude večer na netu potřebuji přihazovat, moc kuji
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3476664

shehe pro pejska je to lepší, už ho nic nebolí :pensive:
20. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Shehe, až na ten závěr muselo být suprově, né? Pejsek už se má určitě líp, teď si běhá nahoře, obšťastňuje fenky, očůrává patníky a je určitě šťastný :wink: Na fotky s koněm se těším, jsem blázen do koní :slight_smile: Jakou to máte postýlku? Naše mi taky nešla rozložit ani složit, ale pak jsem vzala do ruky návod a pochopila, co dělám blbě a od té doby nám to jde hladce :wink: Včera jsem si to zas procvičila, jak jsem vezla malou k ségře :wink:

Jj, Aninka mi taky moc dobře rozumí a chápe a je to super, taková by mohla zůstat :dizzy_face: Děsím se puberty svých dětí, už teď vidím u Vojty, jak se začíná bouřit a musím se hooodně držet, abych nevybuchla. A to to byl takový hodný chlapeček :frowning2:

Dibla: já tam nejsem regostrovaná, to je asi jiné než MMB, ne, bo mě to z té MMA hodilo na MMB a že jsem si asi zapomněla heslo...Takže Ti nepomůžu :frowning2:

Del: ještě k té tvé story s týranou ženou a tyranským chlapem, vůbec se Ti nedivím, že ses do nich pustila, ten chlap je totální kretén a být tam já, tak se s tím debilem pobijem navzájem. Když vidím bezpráví, snažím se zasáhnout slovem, ale když je nutno, i se pobiju, když na to přijde, jsem bitkař :pensive:
20. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, my ještě zuby teda nečistíme :pensive: jako teda s pastou. Ale bez ní se to malé líbí :slight_smile:

Já teď peču tak 2x týdně buchtu, buď na plech nebo bábovku, vždycky nějak zmrším nějaký recept a udělám si to po svém a zatím to vychází, je to vždycky výborné :dizzy_face: Nějak mě to začalo bavit. Jak MM maká furt venku, tak mě baví vařit a péct, tvořit, vymýšlet všechno z hlavy, protože on mi tam neleze a nečučí pod ruce, jak to dělám a z čeho to dělám, blablabla, vyhodím ho, jen se přiblíží :grinning: a pak ho nutím, ať mi ty výsledky pochvaluje :grinning: :grinning: :grinning:

Petrun: tvé dorty jsou naprosto dokonalé, zírám, ty figurky jsou úžasně propracované, FAKT BOMBA!!!
20. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: A odkud máš ty Tudorovce? Já je chci taky!!! Sledovali jsme to a naštvalo nás, jak ukončili 1. sérii a dál nic :angry:
20. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek