• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Když už jsme u té žranice, já si vždycky přála být na takové žranici jako je v pohádkách - prostě neomezeně kuřátko, jiné masíčko, mňam :grinning: tak nevím nevím, zda mi ty tousty budou stačit :grinning:

Jo, Leni, já zapomněla reagovat na ten popis mojí postavy (nevím, už je to dýl) - prý skoro makrelozní :grinning: (nebo tak nějak to bylo)- dojdi si prosím na oční :grinning:..jako min. 10 kg by to dolů chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nebo můžou být i makrely vykrmený??? :grinning: :grinning: :grinning: ..ono to teď asi klame, že mi ční to břicho dopředu a upoutává pohled od všeho ostatního....ani nepotřebuju super výstřih :grinning:
24. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:mně přišlo že máš dost hubený nohy,tlusťošky nemívaj štíhlá stehna :slight_smile:
24. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ráda nejen muzikály jakový takový, ale ráda zajdu na fidlovačku, do karlína-prostě, kde se hraje a zpívá :wink: krom dechovky, evy a vaška a většiny techna si vyberu skoro ze všeho :grinning: teď jsem teda ráda, když se občas urvu na koncert nebo kino :wink:

sajo, tak to TM přeju, ať se tousty povedou/povedly :grinning:
24. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já tě někam objednám - na to oční, jo? :grinning: Mě bavíš :grinning: Já mám právě kejty šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - nejproblematičtější partie těla a to fakt přísahám....ale je teda fakt, že ty rifle jsou podařený a mají dost široký nohavice....ale jsou to těhu rifle, bez pupku ze mě spadnou, tak to asi budu muset být těhu furt :grinning:
24. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza: já bych taky ráda vyrážela ven - do divadla atd., ale nějak nemáme to hlídání.....a Mm na to nijak extra není, on se pohybuje max. ve stádiu plánů jako že bychom mohli jednou někam jít :cry:
24. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni. teda tlusťoška zase nejsem - teda ještě nééé :grinning:
24. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzo, co mas proti eve a vaskovi? :grinning: myslim, ze jsi prave ta prava vekova skupina k jejich poslechu :zipper_mouth:
24. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, já těhu džíny nosila ráda ještě docela chvíli po těhu-byly dost shovívavý a nějak dobře střižený :slight_smile: s tím hlídáním to máte těžký, ale až děti lehce odrostou, tak to taky bude lepší-nebo někoho z okolí, kdo by občas pohlídal :wink: ale teď budou jiný starosti..

kac, jo do věkový skupiny pomalu zapadám :grinning: jejich muzika je výborná-je to osobní :grinning: bílou orchidej je můj oblíbený kousek :grinning:
24. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
tak jsem se pred pul hodkou vratila ze ZOO, bylo to opet fajn... :slight_smile:
odpoledne tam za nama dorazila i Majmuna, jako s Tondou jsou fakt jak kosí bratři :grinning:

a majmu ze mě bude mít brzo ponorku, páč se uvidíme ještě zítra na Proseckém písku.
24. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedak s Tondou, ne Majmuna s Tondou :grinning:
24. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:tak už je jediný řešení...mám tlustší nohy tak se mi ty tvoje zdají hubený :grinning: :grinning: :grinning: Ale nekecám,podle toho co jsi o sobě psala jsem tě čekala oplácanější,jsem byla překvapená :slight_smile:

Z Evy a Vaška blejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
24. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena, k blití se přidávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu do pelechu, dutiny duněj :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a jsem zvědavá, jeslti kultůru zítra vůbce stihneme-vašek vyráží ráno kol deváté ze zlína :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

saji, klidnou nerodící noc :wink:
24. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli : teda uplne me mrazi, kdyz se divam do tvyho alba...Fakt jste si teda hodne zkusili... :unamused:
taky preju, at uz mate na cely zivot vybrano a cekaji vas uz jen same radosti.
Deti mas podle fotek bezvadny.

zuza : gratuluju k vyroci. hele, jak dlouho jste spolu chodili nez jste se vzali ?
ja budu s Frantiskem teprve 4 roky a vdana jen 2, nejak nemam zadnou zkusnost s dlouhodobym vztahem :sweat_smile:
vis co by me zajimalo ? fotky z prvni svatby :sunglasses:
proste jsem zvedava.... :wink:
24. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy napadlo by vás že ta baba u kočáru je babička?!

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2680318&vReferer=
24. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru:my budem v červenci s MM 5 let a manželé v květnu 3,tak žádnej dlouhej vztah a co jsme už stihli :grinning:
24. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, chodili jsme spolu rok :wink: před první svatbou šest :stuck_out_tongue_closed_eyes: fotky dodám-nejsem trhač-co bylo bylo :dizzy_face: fajn, že jste měli fajn den v zoo-musíme zase někdy zopáknout :wink:
24. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky se nabizim, ze deti klidne odrodim, kdyz mi je nekdo odnosi... :sunglasses:
24. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : jasne, hlavne abys byla konecne zdrava.

leni : babicka je husta...tak to u me nehrozi.....
ja sebe sacuju jako starou Homolkovou :wink: (kač, legrace, žadny podcenovani)

kac : jj moje elaboraty o tom jak jsem hnusna musi bejt opruz cist (jako ja se fakt vubec nedivim tem , co me nectou, smaa bych se necetla :stuck_out_tongue_closed_eyes: )....slibuju, ze az budu mit zase depku, ze se vyb.iju nekde jinde... :wink:
24. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : prej kojnou :grinning: beru....

hele, ted me tak napadlo, to uz jsem posledni kdo jeste koji? :sweat_smile: :sweat_smile: se zacinam citit blbe :sunglasses:
24. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru:nemůžu si vzpomenout na nikoho jinýho.........
24. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dneska skoro dobrý den a večer se nám trošku nepodařil...
Natinka se rozhodla že bude kaskadérka a já ji nezachytila včas :frowning2: :frowning2: :frowning2: krmily jsme holoubka a Natinka za ním lítala jak pometlo,tak jsem si vytáhla mobil, že si to natočím a frajerka se rozhodla, že než si to maminka nachystá tak si vleze do kočáru, no nevím jak to udělala,ale najednou rána a Natinka ležela na zemi skoro na hlavě, tak jsem jí sundala čepičku a tam moňo jak mexické znaménko... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Celou cestu jsem se na ní dívala, jak je a ona jako by nic...
24. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:, ty jo, tady to jelo :slight_smile:
dibla: to je mi moc lito, a je v poradku? brecela?
petru: ja jeste kojim, rano a vecer a zatim to tak necham
sajo: ty nas fakt napinas :slight_smile:
my s MM jsme spolu chodili 9 let, vzali se a ted v cervnu budeme mit 2 roky od svatby
leni: to by mne fakt nenapadlo, nevedet to, tak si rikam, ze je to mamina :sweat_smile:
ja si ted dala 2 misky testovin a je mi dobreeeeeeeee :slight_smile:
24. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : je to jsem rada, ze nejsem sama. Taky uz kojim jen rano a vecer a nekdy i pres den, kdyz je Tonda protivnej nebo tak...nastesti neni zavislak, takze zatim neznam ze by me slikal na verejnosti.

dibla : ty jo, tak hlavne ze je Natinka v poradku :unamused:
24. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca : jinak na verejnosti jsem to utla uplne....uz docela dlouho.
24. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak Lucinka taky neni zadny zavislak, tak jsem rada, snad se to nezhorsi :slight_smile:. I kdyz je pres den protivna, tak nedavam, dostane dudla :slight_smile:. A od toho, jak ji rostla ta horni jednicka, tak ho chce docela casto :unamused:
24. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak to ja taky, vadilo by mi to
24. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
v hudební školce je kluk aten běhemprogramu klidně řve a svlíká matku a vrhá se jí po prsu.......je ještě starší než Vanda,to bych nedala :rolling_eyes:
24. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni bleju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ta matka? da mu?
24. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci : no ja se prave bojim, aby se to nezmenilo. Rika se, ze cim dyl clovek koji, tim hur se pak odvyka....ja bych chtela kojit do toho roku a pul...ale kdyby se Tonik odstavil driv tak bych byla rada. Jsem zvedava, jak to pujde.

ad muzikaly : tak muj prvni byl Jesus Christ Superstar (jak jinak :grinning: ), videla jsem to asi 6x , srdecni zalezitost...
pak JOhanka z Arku, taky nadseni.

Dracula me nejak minul, ani nevim proc, ale vim ze segra byla nadsena.

a to je asi vsechno...po muzikalech od Ledeckyho nebo M. Davida neprahnu.
Me se to muzikalove boom moc nelibi, pride mi to na jedno brdo, ale urcite by se mi neco z tech novych libilo, to asi jo.
24. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pride mi ze mam nejak hodne prispevku....elaboraty, ale rozkouskovane...je to tim, jak postupne docitam, tak se omlouvam...
radsi si jdu udelat neco k jidlu....
cumim na Ducha , i kdyz jsem to videla asi 100x bez prehaneni....
24. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek