• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
já taky nečistím pastou, jen šmrdlám kartáčkem:slight_smile:
postýlku máme tuto http://www.babydracek.com/zbozi/1632-cestovni-postylka-baby-design-dream
no návod máme přečtenej dostkrát, ale tím to není. Zlomil se nějaký plast na dně a ještě nejde složit. A to neluvím o tom, že se dost páře futrál. Jako už sme byli reklamovat a prej kdyby sme přišli po půl rocem ale takhle to moc nevidí, že je to užíváním. S obalem, že máme smůlu, že na to se reklamace nevztahuje a zrovna tam ta mrcha šla složit i rozložit bez problému. Mirek se tam s babou skoro pohádal. Poslýtku máme sice rok a půl, ale pořád je v záruce. je jak nová, Verča v ní spala tak 20x a skládala se tak 4x. Takže jako používáním to fakt není. Sou tam nějaký debilní plasty, co nic nevydržej. Takže doufám, že nám reklamaci uznaj. Prej co můžeme čekat od levný pstýlky, jako na to že má takový a makový funkce. Jako ¨co je mi do toho? Tak snad je v záruce ne? Samozřejmě, ten obal mě až tak netrápí, ale vykládat nám, že těžko dokážeme, že nám v tý postýlce neskákalo staří dítě a podobně, to mě teda nasralo.
20. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: My máme tuhle:
http://www.babydracek.com/zbozi/2513-cestovni-postylka-baby-design-simple-new-jungle
a právě jsem se taky nervovala se skládáním a roukládáním, ale už jsem se to naučila. A my ji používáme furt, malá v ní spí každé odpo a sere mě to dno, přijde mi nepohodlné, tím jak tam malá skáče, tak se ten molitan nějak pokrabatil a není to úplně rovné a pohodlné a jedna ta prostřední destička z toho dna se furt posunuje na tu vedlejší a dělá to tam hrbol. Věčně to musím upravovat. Ale já to beru, že je to tím, jak ona tam řádí a uvažuju do toho koupit nějakou molitanovou matraci, která by se dala na cestu srolovat do roličky a malá by měla pohodlí. Nepáře se nám zatím naštěstí nic. Máme ji teprve od ledna nebo února. Zatím jsme ji naštěstí nemuseli reklamovat :slight_smile:
Tu reklamaci Ti přece musejí uznat, ta postýlka je na to, aby se běžně používala a ne na to, abys ji měla doma složenou v koutě, aby se jí náhodou něco nestalo :sweat_smile: :angry: Je blbé, že vám to zrovna v obchodě šlo skládat jak po másle. A plast máte zlomený kde?
20. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...

shehe: :cry: to mě mrzí s bafanem :pensive: ...

...já teprve dnes vyndala Maji kartáček na zuby, koupený ho máme už dávno, ale když má ty tři zuby, tak už je na čase :grinning: a ona ho chce strkat do pusy mně :grinning:

Maji s Domískem spí, tak si s MM lebedíme u kafča.....dokonce se vyčasilo, tak jen se děti vzbudí, razíme ven :dizzy_face: , doufám, že nebude pršet jako včera :frowning2: , Maji musela vzít na milost pláštěnku - ona jí bytostně nesnáší a asi se jí bojí, je to poprvé, co řve v kočárku :grinning:.....cestou domů už v mírném dešti šla se mnou pod deštníkem a byla z toho šíleně nadšená a ještě u toho nesla děsně důležitě v pytlíku dvě koblihy :grinning: ....
20. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak to si hezky užíváte rodiné pohodičky :slight_smile: Koukala jsem teď na fotky, tak obě děti mi přijdou celý TM :slight_smile: a Domíska je pořádný kousek, řekla bych mu aspoň 3 měsíce :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji a už Tě Maji nechala kouknout na zoubky?

Já jsem dnes úúúplně sama,ani se mi nechce proto vařit, tak asi vyhraje čínská polívka. Kafe a buchtička už byly k snídani :wink:
20. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: to mi ani neříkej o té podobě dětí!!! :angry: ...né, dělám si srandu :dizzy_face: No, on je Domísek šíleně podobnej Maji a Maji je celej MM, tak to asi "přírodní výběr" usoudil, že bude lepší, když budu vypadat, že jsem je někde ukradla (když nejsou po mně) :grinning: :grinning: :grinning: ...ale i když jsou po MM, tak se mi moc líbí :grinning: :grinning: :grinning:

Já dnes budu ještě péct bublaninu, po té minulé se zaprášilo....tak ať máme do čeho ďobnout.... :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k té podobě - on každej má úplně jinej názor :sweat_smile: , kámoška mi tvrdí, že v Maji vidí mě :confused: , většina vidí Jirku (MM), já v Maji někdy vidím neteř - fakt jak kopie, ale jsou to jen okamžiky, někdy mojí mamku, ale většinou Jirku....moje teta zase říká, že Maji je celej můj brácha....já si myslím, že každej vidí to, co chce :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul: tak to máš veget :slight_smile: :grinning: Já byla s MM dohodnutá, že dopo pohlídá obě děti a já si půjdu napustit vanu a dám si relax a dám se do pucu :sweat_smile: ...vše bylo až na ten relax :grinning: , měla jsem tam asistentku Maji, která mi ustavičně do vany házela hračky a cákala všude okolo :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka zlomený to je jako by ve spoji, jak je dno, tak pod dnem jsou do xka tyče a v tom xku je takovej spoj. No, doufám, že to uznaj.
sajo, hmm, tAk Verča by pod deštníkem určo nešla a ještě by vyhopsala všechny louže:slight_smile:)))) no a kobliky? Z těch by nebylo nic, jen bordel na nás.-)
20. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja: to Anuška taky ráda takhle asistuje :grinning: Ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jakou jste s TM vymysleli koncepci zahrady. My tady taky furt něco vymýšlíme...

Shehe: no to jsem zvědavá, jak to s tou reklamačkou dopadne, dej pak vědět. Držím palce :wink:
20. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi máme tuto
http://www.detskydum.cz/detail/cam-daily-plus-182502/
a pak starší postýlku ještě po švagrové, kterou bere na cesty... tu od Cam máme u mojich rodičů...
20. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla :slight_smile: Nejdu na radu :wink: koukně :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=102157&vOffset=0&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end
jak to všechno letí :slight_smile:
mějte se krásně :slight_smile:
Romana
20. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Pkrivko taky jsem na to už čučela :dizzy_face: :dizzy_face: je to krásný a tááááááááááááák dávno....
20. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vím o ní ale zdá se mi to brzo......uvidíme
20. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, mělo tam být "koukněte" , ale to jste pochopili, že :wink:
jj, je to dááávno :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak jde život? :wink:
Taky jsem koukala, že už jsou je jedna březnovka 2010 a taky se mi to zdá brzy :astonished: my teď čekáme, jestli mrcha dorazí, ráda bych taky březňátko 2010 :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak je vás tady více, co miminkuje, moc to všem přeju. Tak ať to vyjde!
20. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy, které čeká na mrchu červenou a přitom se snažíte.....dejte si do pasu, že snažilkujete :slight_smile: to je tááááááááááááááák krásny když to tam jde vidět a těšit se s Váma, že to už může být.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Diblo, když já nechci, aby to všichni věděli :wink: . Vám to řeknu, protože jsem stejně říkala už dopředu, že bychom chtěli druhé dítě do dvou let, to není žádné tajemství, ale úplně všichni to vědět nemusí, ne? :wink:
20. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha OK :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko dámy, tak jakpak jsme se vyspinkaly??? :grinning: :grinning: :grinning:

Natinka řádila od 6,30 a teď spí i s tatínkem...Broučci moji unavení a já mam klideček na kafíčko a cigárko... :sweat_smile: :sweat_smile:
21. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, fotky krasny - urcite jste si to uzili :dizzy_face:

a s pejskem je mi to taky lito, ale lepsi nez aby se trapil nebo abyste se s nim trapili vy - ted uz se kamaradi v nebicku s tim nasim :wink:
21. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe. to je boží, asi máš taky ráda koně, co? Fotky jsou nádherné :dizzy_face: a Verunka šikulka :dizzy_face: A kde jste tam byli ubytovaní, Vypadá to tam moc krásně :wink:
21. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď byla ty 2 dny bez malé a dneska odpo, jak jem pro ni k segře přijela, tak jsem jí byla totálně šumák, ani se na mě neusmála, absolutně nic a pak ještě šla se schovat k segře. No hrůza, jsem z toho celá špatná. A do toho teď přijel malý z Čech, byl se svým otcem na návštěvě u rodiny a přijel úplně rozhozený, vynervovaný, že ho třeští hlava, že celou cestu v autě řvala hudba na plné kule, oboje boty má zničené, sandále i tenisky, vypadá to na totálku a do toho mi teď bývalý napsal úžasnou smsku, že prý kdy dám dítě ostříhat (jeho nová žena je pánská holička, takže opravdu směšný dotaz, asi se jí mám doprošovat, nebo já nevím, proč ho najednou nemůže ostříhat, když dříve to šlo), že chodí shrbený a s rukama svěšenýma (teď mu rostou hodně končetiny, tak se mu nejspíš mění rozložení váhy těla, tak to asi bude trvat, než se to srovná, já nevím, ale my mu furt říkáme, ať se nehrbí) no a že má stále špatnou výslovnost. Ano to má, od školky chodíme na logošku, malý mi bojkotuje domácí procvičování, je to boj, zlepšilo se to dosta, ale ještě to není ok a hlavně to má v denech po svém otci, u nich si většina rodiny tak trochu šlape na jazyk a jeho bratranci taky musí chodit na logopedii). On sám s ním ale na logopedii v životě nebyl, ani když žil ještě s námi, nedělá pro něho prakticky nic, už celé roky, až na vyjímky. jen buzeruje, alimenty neplatí a není schopný říct ani své ženě, ať malého ostříhá. Prostě všechno háže na mě. Ani ty boty mu nekoupil nové, když si je zničil s ním. Moje nervy, praskne mi už z toho hlava :angry: :angry: :angry:
21. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka, taky super tatínek, to je jak ten můj, když po něm moje máma chtěla aby přispěl na školu v přírodě, tak volala do školy, jestli je to povinný. A taky nikdy nic nekoupil, ale alimenty platil, ale stejnak to byla směšná částka. Kašli na to, je to pitomec.
Jojo, taky mám dost ráda koně, ale asi sem antitalent na ježdění, takže spíše očumuju:slight_smile:
21. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko Thudorovce mám z netu... na DVD ani v TV ještě nejsou...
21. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooooj!

Peťko, prď na něj. Pálí si na tobě špatné svědomí. Stojí za prd jako táta, tak tě zhazuje, ale ty jsi skvělá mamča :wink:

Dneska jsme zase byli kouknout na malou od sesřenky. Je to to samé co Terka - má 3 měsíce a už si sedá. Neposeda malá. Terka byla z miminka úplně na měkko - pořád mlela mimi mimi a chtěla ji na ruce, chodila kolem kočárku, když Vendulka spala a pořád mlela potichu: "Mimi šššš" (jako že spí) :dizzy_face:
Dneska se naučila své jméno, tak pořád mele Telý Telý :grinning: Včera mě doplnila v počítání -počítala jsem lžičky čaje a říkám nahlas jedna, dvě a Terka pokračovala čy, čtyži - je to prča. Hodně s ní nahlas počítám - schody, lžičky, hrníčky, tak se to asi naučila jako básničku. Pořád teď mele a už hodně srozumitelně. Jsem na ni fakt strašně pyšná :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koza tak to je supr...Natinka do schodů hučí jen hop,hop,hop... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: tak to je síla v bývalým. To mě mrzí, kdyby aspoň ty řei si nechal, když už se takhle chová :unamused: Kašli na to, mysli na děti, věřím, že pro ně děláš vše, jako každá normální matka!!!
21. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek