• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
samozrejme to nemusite cist....jen sem si to po dlouhe dobe precetla a pride mi to fajn. :wink:
23. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : ja mam zkusenost, ze na ty prdy fakt moc nepusobi, co kdo snedl....
ja jsem se moc nehlidala a Tonik mel boleni jen prvni mesic a to plakal jenjednou denne a ne vzdy...

obe segry se hrozne hlidali v jidle a obe deti na prdy trpeli fakt hodne a dlouho, takze si nemyslim, ze to to jidlo az tak hrozne ovlivnuje....
ze to proste neni tim, ze bys ty neco snedla...
a to ze na to vic trpi kluci...no nevim...neter trpela vic nez Tonik a kamosky kluk s tim nemel problemy vubec atd atd....
23. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
taky myslím, že bolení je indivuduální a na pohlaví až tak nezáleží. Verča taky měla problémy a prděla taky víc když sem se hlídala. A když sem se namíchla a dala si čertvý kynutý buchny nebylo jí nic. Tak sem se na omezování vyprdla a dala si kapustový karboše. No, to bylo jediný, čím sem jí evidentně ublížila, protože po nich teda bolení měla. No, ale to už jí bylo snad půl roku nebo nevíM KOLIK, ROZHODNĚ NEBYLA MALINKATÁ
23. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru: no to neni pravda, ze tim trpi kluvci. My jsme meli s vetrama porad. Ato jsem se taky hlidala dost a nezabiralo. A v nedeli jsem mluvila s kamoskou co ma holcicku a ona rikala taky, ze je to des...

Saji: :grinning: me prijde, ze chodi dost v ruzove...A ma i hodne ruzovych hader.
23. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi: já mám Bett zařazenou věčně v modré :grinning:

petru: já právě nic nadýmavýho atd. neměla, ale trápí ho to furt, přitom ani nemám pocit, že by prasil s kojením a nalapal se hodně vzduchu, pije teď krásně... :confounded: ...no, holt si dneska užijeme :frowning2:

....noc stála za hov.. :frowning2: , Domi prudil až hrůza - i u nás v posteli :pensive: a když ráno Domi konečně usnul, tak se vzbudila Maji a svým nadšením z bráchy ho vzbudla - takže Domi prudí dál, Maji je šíleně plačtivá a věčně má ruce v puse a chce chovat, takže odvolávám, že nás zuby přes den nepostihují :pensive: :frowning2: ....venku prší - no den jako víno :rolling_eyes: ....navíc mě nějak bolí v krku a o bolesti zad ani nemluvím....asi dneska umřu :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
..a nebo skočím z okna - na zahradu :grinning: :grinning: :grinning:..a sranda je, že dnes bude MM dlouho v práci, takže si to vychutnám sama :confounded: a až večer přijde, budou určo už unavený a hodný a já budu vypadat, že jsem kecala :grinning: :grinning: :grinning:

Musím jít za těma mýma rarachama...
23. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, prosím až někdo dorazíte, písněte mi do ip, kdo jste registrovaný na MMB, potřebovala bych příhoz, děkuju předem, ty dvě aukcičky končí ve 12.39 a 12.57, papa a posíláme všem březňátkům pusinky od čertiček :slight_smile:
jinak jako skoro služebně nejstarší prosím hlásíme, že nám je dnes přesně 17 měsíců - za měsíc rok a půl, toto letí holky......
23. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: udelam spesl pro Tebe kolekci fotek Bett v ruzovem, aby sis ji odradila :sunglasses: :grinning: Hlavne prosimte neskakej,jo?
23. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : neboj, zase bude lip....obcas je proste nejakej den na prd....

ty zoubky jsou teda sila...Tonika zuby teda nejak extra netrapili, kdyz tady ctu vase zubni story....
jako jo, taky byl obcas protivnej, kvuli jedny stolicce mel tri dny horecky a plakal v noci, coz normalne nedela, ale jinak docela v pohode...
Ma jich 12 a nemuzu rict, ze by to byla nejaka tragedie....zatim....

ahoj Elis !!! posilam pusu beruskam.

to dnesni pocasi je fakt na hov....mame jit na parnik, akce z prace....je to od dvou do peti i s detma....

to abych sla v puncochacich (kalhoty zadne nemam)
23. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi: i kdybych skočila, tak by se mi nic nestalo, neboj :sweat_smile: - máme zahradu ve stejný výši jako ložnice :grinning:, žádný skok z patra :wink: - to byl vtip, kterýmu jsem se teda smála jen já, no :grinning:..ale o tu kolekci bett v růžové stojím :wink:
Já se přistihla, že víc dětí mám a čím víc je miluju, tím víc na životě lpím, víc si ho vážím, jako že je chci vidět vyrůstat atd. a asi se i víc bojím, když je mi jasný, že v jedný vteřině může být vše jinak :pensive:
...v neděli jsme večer s MM koukali na nějaký film na barandově o lidech, co mají spoustu dětí - jeden starej pán tam říkal, že jich má 19 (tedy o kterých ví, že zanášel a možná je jich víc :sweat_smile: ) a jen se 2 ženskýma....první mu umřela při narození trojčat, tak si pak našel další ženu - maminka mu ji dohodila....ale on tam říkal, že když jsou děti malý, pijou mlíko, a pak už jen krev :grinning: :grinning: :grinning: MM si z Maji dělá furt srandu, zda tu krev nám taky bude pít :grinning:

petru: no, doufejme, že takových dnů nebudu moc....zatím se to všechno krásně dalo, i když děti prudily, tak mi bylo hej - ale asi už doznívá poporodní euforie :grinning: ....ale dnes jsem nevyspalá, unavená a bolí mě v tom krku, tak jsem nějak bez energie a už mě i bolí hlava... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, ještě že si můžu postěžovat :wink: - když tak mě nečtěte a přeskočte, kritiky dnes neberu :wink: :grinning:

Tak Domi se konečně vykakal - včera vynechal, tak jsem si říkala, už to bude v poho, že ho trápilo asi to plný bříško, byla toho plná plína - až na záda, takže je i nově převlíknutej...a on prudí dál :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi: ještě by mě zajímalo, jak vypadá TM - já jen, že vím, jak vypadáš ty ale né jak vypadá TM, já jen, abych si mohla zařadit Bett - zda je taky celej tatínek :grinning:
23. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
saji : jj taky me boli v krku a vcera i hlava...takze te uplne chapu..to pak cloveku chybi energie na vse....
klidne si postezuj...je jasny, ze to je narocny, kdyz Dominika trapi prdy a Maju zuby a do toho te boli v lkrku a hlava....
ale jak rikam, brzo bude zase dobre....neni to jen tou poprodni euforii, ale proste ti neni dobre a do toho hnus pocasï.....
az bude hezky a bude ti dobre, uvidis, ze zase nabehne Saja plna elanu a zivotniho optimismu.

hele taky to tak mam, ze od ty doby co mam Tondu vic lpim na zivote a vic se o sebe bojim...a o frantiska taky.
hrozne se bojim, aby nebyl v detstvi bez maminky nebo taty a abych ho videla vyrustat atak....
myslim, ze to tak ma vetsina rodicu....
23. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu se chystat na ten parnik, ale nejradsi bych zustala doma...jdu tam jen proto, abych videla kolegy a kolegyne...
23. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Petru, díky moc holkám předám :grinning: :grinning: ,
saji a pkřivka - holky moooc děkuju, máte ty odkazy v IP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji věř mi Bett je celýýýýýýýýýýý tatínek, byli jsme na vitání občánku ve stejný den.. :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lidi :slight_smile: Jdu vás omrkout, jak žijete :grinning:
23. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak co nového???
Tak ta barva na vlasy (hnědá), mi nechytla, protože to bylo něco jako melírový zesvětlovač, takže prd.. no ale to je jedno, i kdyby chytla, tak vám to nemám na co vyfotit, ukradli mi kabelku, kde jsem měla foťák :cry: Jako už jsem to obrečela, ale co, nemá cenu truchlit nad něčím, co už se mi stejně do rukou nevrátí, a aspoň si můžu koupit mou vysněnou zrcadlovku... :sweat_smile: :grinning: (ale kecala bych, kdybych řekla, že mě to ještě teď neštve :pensive: )
23. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a včera nás nevštívila Dibla s Natálku, heeeč :slight_smile: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
elis: ahojda! :slight_smile: Neuvěřitelné, jak to utíká!!!!!! :dizzy_face:

hvězdi: čumla jsem na fotečky a Bett je čím dál tím kránější! :dizzy_face: a růžová ji opravdu moc sluší!!!!!!! :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin: máš nějaké foto ze svatby? a jaké to bylo?...s tou krádeží mě to mrzí...a co chceš za foťák?

dibli: takže Bett je taky tatínkova, jo? Hm :rolling_eyes: ... :grinning:

Domi nechce spát, když ho položím - nebrečí, ale přímo řve :pensive: , tak ho mám furt na ruce, ještě že jsem pro Maji uvařila včera, protože já s MM budeme asi o rohlíkách, protože vaření dnes fakt nedám :frowning2: ....za chvíli tu budu už jako socha, záda už ani necítím a nemůžu se hnout...dnes by se hodila nějaká chovací návštěva - kdo dorazí na kafe???
23. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě že Maji usnula.... :pensive: snad dá aspoň hodinový spánek...teď ještě nějak obelstít Domču, abych si jkohla dojít aspoň na wc a pustit Endyho ven na wc :wink:....
23. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky zase po dlouhý době,

holky jsem hrozná já vím, ale fakt nestíhám..

dneska jsme byli na Priorixu, co to máte holčiny za sebou, jaký byly reakce, bojím bojím¨, ale dr mě uklidnuje, že po týhle šetrnější je to lepší že moc nejsou tak snad.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla hodná jen trochu kníkla..

holky děláte džemy zkouším z třešní, ale je moc řídký, píšou tam kyselinu citronovou dát, tak čekám na manžela a masítm do krámu, pomůže to, prý jen tak 2 čl jako na chut je to dobrý,, ale je to řídký no..dělám to poprvé a doufám, že se mi to povede, nebo mi řekne že jsem kopyto, chtěla jsem mu udělat radost, jinak budu mít kázání, že to ostatní umí, a já nee...děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
23. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já sem v šoku. krom toho, že Verča snědla celej oběd, tak se ke mě přihnala, když sem si hned potom načala čoko tvarok. Sápala se po lžičce, tak sem si jí dala na klín dala jí lžičku a vedla jí jen ruku. No jako snědla mi ho celej, tak doufám, že jí nebude blbě:slight_smile:) Sem v šoku z toho, že by snad byla schopná se najíst sama:slight_smile:)) Ted mě krmí ničím, má lžičku a vymytej ten kelímek:slight_smile:)))))
23. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Diblo: cekala jsem,kdy tuto vetu napises :wink: To bys nebyla Ty, tak jsem Ti nechala prostor :grinning: :grinning: :grinning:

Kozin: primo na svatbe Ti ukradli kabelku? Tak to je mi lito :frowning2:

Sajo: mit me za rohem, uz beziiim...Rada chovam male deti :wink:

Shehe: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, dnes mame navstevu, tak specialne Bett oblecu do ruzove a pak hodim fotky a mozna se podari zabrat i MM :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Sajo: pridala jsem do albumu fotky, specialne pro Tebe :wink: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi: už sem je zkoukla :dizzy_face:- díky :pensive: a Dibla měla pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten letní kompletek, jak je tam Bett s Aqiulou je moooc hezkej :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi: a chováš ráda i 6tikilové děti? :grinning: Pokud jo, tak se snad i tam k Vám přestěhujeme :grinning: Jako já myslela, že mi dá Domísek aspoň chvíli pauzu, ale nechal mě jen dojít se vyčůrat a už je zase u mě :confused: :pensive: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: ja jsem zvykla na vetsi deti... :grinning: Bett nepatri k tem nejstihlejsim. Jeste mi nikdo nerekl,ze je hubene dite :angry: Takze svaly nejake mam vypracovane, tak to zmaknu :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: super fotky :wink: Dominik je k sezrani...A ta cervena mu vazne dost sekne :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi: jsem se znovu podívala na fotku TM a Bett - jako to je neuvěřitelný - ta podoba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek