• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Kozi: tak to je mi líto s tím foťákem, lidi jsou svině :angry: :frowning2:
Saji: od tebe chci slyšet samé pozitivní zprávy, jako normálně. Ale víš čím to je, malý tě má tak rád,a že se od tebe nechce hnout :slight_smile: nedám nedám :grinning: A obdivuju tě, žes to vydržela s těma kyčlema!! já včera koupala malou a sedla si před vanu a taková bolest, že jsem tak bezmocně seděla, nemohla vstanout, jen jsem brečela bolestí a držela malou, aby ve vaně nespadla. Já ty těhotenství nesnáším. Aspoň tohle až je pěkné, až se můžu starat o malou bez bolesti a nic :frowning2:

Elis: to to utíká :slight_smile: ale nejste nejstarší, ne? Není Lukášek v prosinci? :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebojte. Všechny holčičky jsou po tatících, tak teď dělat chlapečky a budou po nás :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: no, mně všichni říkají, jak je i Domísek po tatínkovi :grinning: - asi má nějak moc silné geny :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: u nas se rodi same holky....Tak nevim nevim...Ehm, krom Dominicka :dizzy_face:

saji: ja se porad musim divat na stejny oblicej- ve velkem i malem provedeni :grinning:
23. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: JJ, ASI MĚ MÁ RÁD, PROTOŽE DNES JE JAK MALÉ KLÍŠŤÁTKO, ALE KDE BY MU TAKY BYLO LÍP, ŽE JO :dizzy_face: ...ale snad z něj nebude chlap mamánek, takový chlapy bytostně nesnáším,.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: tak to je doufám, že se Ti obličej TM líbil :grinning:
23. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás začíná parádní bouřka....já doufala, že aspoň odpo přestane pršet a my vypadneme ven...omyl :angry: :angry: :angry:
23. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: no jasne, jinak bych si ho nevzala :wink: Ale porad je to lepsii se divat 2x na MM, nez na sebe :grinning: :grinning: :grinning: MM kolikkrat rika Bett: Neskleb se jako ja :grinning:
23. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: ty kyčle teda nezávidím, mám tu bolest ještě v živé paměti :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale živěji prožívám bolest zad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a musím říct, že mám po Domískovi pěkně velkou prdel :angry: :angry: :angry: , ona se mi snad ještě po porodu zvětšila - no fakt šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: :grinning: to je fakt :grinning:...já si teda MM kvůli obličeji nebrala :grinning:
23. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: U me taky to nebylo kvuli oblicej. Ale mezijinym se mi i libil... :wink:
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: já vím :sweat_smile: ...to mně se MM začal líbit tak nějak postupně, jako nebyla to láska na 1. pohled, u mě teda neee....na začátku se mi dokonce vůbec nelíbil :grinning:, tay jsem ho držela od sebe 11 měs. a měla ho jen za kamaráda.... :grinning: a už to bude 10 let, co jsem změnila na něj názor čí spíše co mi proboural bariéru :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: jak to ten manžel dělá :slight_smile: JJ, mamánky taky nesnáším, neboj, z toho se vylíže. To bych nevěřila jak můžou bolet kyčle a ten trpíš na záda... neboj, porostou a bude líp, i když zase to tří miminko :grinning:
23. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: pěkná hláška s tou kariérou :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,tak já už jsem zpět z dovolené, museli jsme odjet,strašně tam pršelo a mohli jsme být jen v jídelne, takže dovolená fakt na prd. Bylo tam ale skvele,ubytování super,jídlo také , pro děti vyžití také . škoda,že právě nás potkalo to nejhorší počasí, jsem z toho otrávená.
23. čer 2009 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte recept na nějakou pomazánku s tvarohem, chci na zítra, mám tvaroh, tak at ho sdělám :wink:
23. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tvaroh, olejovky a kyselá okurka a trošku osolim, moooc dobrý.
Nebo něco jako budapešt, ale to bys muslea najít na netu, to přesně nevím:slight_smile:)
23. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky ženy, tak zase nakukuju :slight_smile: malá spinkalinká, tatínek šel na pivo se sousedem (na birela, má pohotovost :grinning:) a já si tady sama papkám véču (ciabatta olivová se sýrovou pomazánkou :slight_smile: ) a co vy???
No s tou kabelkou to je trošku na delší povídání, neukradli mi ji přímo na svatbě, ale den před svatbou, nějaká cizí baba, a je to spíše vina Jarka, než mě... :frowning2: Nechala jsem jí totiž v autě přes noc (vím, že je to blbost, ale měla jsem malou na ruce a spoustu tašek, tak se mi už nechtěla tahat, vzala jsem tedy jen peněženku a mobil.....) no a on ráno když jel do práce, tak ho tady u nás, když vjížděl na křižovatku zastavila nějaká baba, že jestli nejde na čtyřku, jestli ji nepřibere.. no a on hodná duše ji samozřejmě vzal (neumí říct ne ) a nevšiml si, nebo spíšče zaomněl, že mám pod předním sedadlem u spojezdce tu kabelku, no ale baba si toho asi všimla a tak si ji přivlastnila, ještě pěkně poděkovala za odvezení a vyskočila si tam kde potřebovala.. :frowning2: no a já jsem bez kabelky, která ještě byla půjčená.... protože nemám žádnou bílou kabelku, tak jsem si ji půjčila právě na tu svatbu od sousedky.. :frowning2: takže foťáček není, a kabelku jsem dneska sháněla tu samou, aby nebyly remcy, ale sehnala, tak aspoň tohle je pozitivní... :zipper_mouth:
23. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, už jsem něco našla :wink: tvaroh, mléko, sýr, máslo a do toho vařený vejce, salám, ,pažitka atd, co dům dá tak zkusím tu :wink:

http://www.ceskahospodynka.cz/recept.jsp?id=972
23. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: ty jo, tak to je fakt pech.. :frowning2: hlavně že i tak jste si to užili! :dizzy_face:

jani: ahojky :slight_smile: jééé s tvarohem jdou dělat divy :slight_smile: Třeba výborná je tahle: tvaroh, 1 menší cibule, 2 lžičky červené papriky, trochu soli
nebo nastrouhat sýr, dát tvaroh, pomazánkové máslo, 6 stroužků česneku
nebo tu co psala shehe a nebo prostě jen do tvarohu dát uvařené vajíčka, cibuli a rozředit to buď tatarkou a nebo mlékem :wink:
23. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak ty fotky ze svatby určo budou, jsem si půjčila od druhého svědka zrcadlovku a fotila jak strhaná. :grinning: takže fota budou a pak přímo od profesionála taky :wink:

saji: ty jo tak to vypadá, že Domínek si opravdu zvykl na huštání v rukách, to ti nezávidím :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak fotky sem :wink:...jj, on je chovací tip a skoro přes den nespal, ale teď už usnul a já půjdu brzy asi taky...

K tomu očkování - Maji má v místě vpichu hodně velký zarudlý místo :frowning2: a pod tím samozřejmě bouličku :frowning2:, vypadá to hrozivě.... a dneska při koupání jsem si všimla pupínků na stehně, což s očkováním ještě souviset nemůže, ale nevím, po čem to má a včera to neměla, tak snad se něco nerozjíždí paralelně ještě s tím očkováním.... :rolling_eyes: a asi jí leze i nejspíš trojka vlevo nahoře, jsem se nechala kousat do prstu a tím jí krásně zmapovala pusinu :grinning: a zuby :grinning:, takže díky za tip :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...je zajímavý, že mě kouše a je to sranda, manžu jí kousat nebaví - mazal jí totiž dásně calgelem a asi to byl opruz :grinning:
23. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, asi zítra k véče udělám nějakou tvarohovou pomazánku :grinning:
...shehe: to s těma olejovkama je dobrý, určitě? Já to nikdy nejedla a ta kombinace mi přijde zvláštní....takže na jeden tvyroh jedny olejovky a kolik okurky????
23. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji- třeba ty pupínky může mít z něčeho co jedla, snad to nic nebude!! dr říkala že ta boulička u nožičky je normální po vakcíně..já jsem taky zvědavá, snad nic mít nebudemem, i když u Priorixu to rpý trvá třeba týden, já jsem ze všeho vypytlená :confused:

holky ty stránky jak jsem dala jsou fakt dobrý, mrkněte tam je tam i hodně receptů rpávě na pomazánky, je tam kmínová mimo jiné ta se mi taky líbí :dizzy_face: je to pod naše menu- babičiny recepty nebo tak nějak :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: chovací tip :grinning: to zní tak chovavě :grinning: až budou fotky, určo hodím

Jinak u nás pokroky jsou taky, už říkáme děkuji :dizzy_face: a krásně ho používá, jen občas jí to připomenu, jina už to říká sama od sebe :dizzy_face: začíná skládat věty.. no prostě super :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: jo, musíš jakoby počkat tu inkubační dobu, takže to je min. týden...my nemáme priorix, ale trivivac a to je větší sračka, jenže sestra nám nedala na vybranou....jen na to pomylsím, jsem zase nasr..á :frowning2: ...a co marmeláda - jak dopadla?
23. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: u vás na Moravě je nějak povídavě, ne? :grinning: zeména na severu máte hezky povídavý děti :grinning: U nás třeba jen já rozlišuju, co říká - např. Bá má pro Domíska jako brácha, pro to když miminko brečí, pro balón a taky když něco spadne jako bác....koncovky nedává, proč taky :grinning:
23. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a že by se naučila svoje jméno, proč?! :grinning: prostě to je zase "má" (jako maji), akorát na mě říká Máma nebo mami.....na celá slova a věty tuplem si hezky ještě počkáme :wink: , ale to mě netrápí, pak určo nezavře pusu, až nás z toho bude bolet hlava :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: jsem zapomněla napsat, že mě za to celodenní chování několikrát odměnil - několikrát se usmál, brouček můj milovanej....zatím úsměvy patří jen mamince, nikomu jinému.....asi se bojí, že bych mu jinak zarazila přívod mlíka :grinning:
23. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hezký Saji že se malej směje :dizzy_face: já myslím, že kačí taky okolo 6týdne začala :dizzy_face: ten Triviax je sračka to máš pravdu, taky mi to mudra říkala, a jak to že vám nedali na vybranou, mě taky ne teda, tohle nebo s neštovicema a to jsem nechtěla, zatím nic nemá, tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
džem dopadl dobře, měla jsem přednášku jak to neumím atd..zavařovat, džemy, medy, tak to zkusím ale udělalo mi radost, že jsem to zvládla :dizzy_face: není to těžký, akorát časově spíš :astonished:
23. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek