• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
janin: jako přednášku od TM? :confused:
23. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, no bud jedny olejovky a nebo ještě lepší je obrat kus uzený makrely:slight_smile:)) Tvarohu dej na jedny olejovky tak půlku a ochutnej, případně tvaroh přidej, ale pro mě je celej tvaroh na jedny olejovky moc. Okurky tak tři nastrouhat nebo nakrájet na drobno. Dle chuti osolit, můžeš dát i trošku láku z okurek, případně cibule, ale tu ted asi pro tebe nee:slight_smile:)) Prostě ochutnáš a poznáš jetli něco chybí:slight_smile:))
kozinko, mě neštvi, dítě už ti děkuje jo??:slight_smile:)) Tak mě Verča říká Bába:slight_smile:)) Mirkovi tati:slight_smile:)), ale zase se už sama klouže na klouzačce:slight_smile:))) S mluvením sme na štíru ale:slight_smile:)))) Ale v pruzení si myslím, že je nejlepší na celým konovi.-))))
23. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :grinning: :grinning: :grinning: tak to nevím jestli je to těma dolama tady nebo tím ovzudším :grinning: Týnka si říká Kiki (docela často jí tak doma říkáme) mě říká mami, maminko, Jarkovi říká tati, taťko, jinak normoš Babi, dědo :slight_smile: když jí něco bolí tak au a ukáže na to místo které jí bolí a řekne tady.. :slight_smile: ale nebooooj, to postupně přijde u všech březnátek a přesnějak píšeš, pak se jim ty pusiny nezastaví.. :grinning: :dizzy_face:

ohledně chování, mě by to fakt zničlo záda, já doufám, že i druhé nebude chovací tip, nebo se zblázním :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: super, že jsi chlapovi ukázala, že to svedeš na jedničku, teď si bude mlaskat :slight_smile: :dizzy_face:

shehe: no děkuji :dizzy_face: :sweat_smile: prostě jí něco dám do ruku a řekne buď celé děkuji a někdy to dě spolkne a řekne jen kuji (já taky říkám kuji, tak možná taky proto) Tak ty seš bába jo? :grinning: dobrý, tak rychle?? :grinning: :wink: :dizzy_face: Tak sama se na klouzačce teda klouzat neumí, moc s ní na klouzačky nechodím, kor teď když je hnusně.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prudit taky umíme, neboooooj. :grinning: Dibla by ti mohla vyprávět :grinning:
23. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě se budu chlubit, i když ví, že vaše dítka už to dělaly dávno, ale malá teprve ted pochopila kde je oko, pusa, ucho, nos.. :grinning: :grinning: :grinning: furt se jí to pletlo.. :grinning: ale teď už to i říká, krásně řekne oko a píchne mě do něj :sweat_smile: a když se jí zeptám kde pusinka, tak řekne tady a dá mi pusu :grinning: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, hihi, chovací typ mám doma ještě ted:slight_smile:)) Na jedný ruce verču a druhou dělám třeba mlíko a jako jde to.-))
23. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: a s tím úsměvem to je super :dizzy_face: jak už je to vědomé, je to opravdu to nejkrásnější a ty hodiny prochované ti to nahradí :dizzy_face:

shehe: tak to já su ráda, že malá na ty ruce nikdy moc nebyla, ani když si ji vezmu teď tak moc dlouho se nevydrží mazlit, jako chvilku jo, řekne mi moja malá, moja malá (přitom mě hladí) a na chvilku se pak přitulí ale zase pak hned řve dolů dolů :grinning:
23. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jdu na vás mrknout :wink:
My dnes byly u dr., došel Vigantol, tak dr. zkontrolovala, zda už má Juli uzavřenou fontanelu. Má, takže už žádný Vigantol :wink: . Povídám dr., aby sepodívala Juli na ručičku, že se jí tam udělal takovej divnej pupínek a ona jí tam našla třísku :fearful: , takže jí jí vyndala, nu malá děsně řvala a celou dobu pak na mě kukala ukřivděně, v čekárně pořád popotahovala a říkala bolí, bolí :sweat_smile: , nu a pak chtěla celé odoledne, abych jí to foukala :grinning: , prostě naše bolístka :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: :grinning: tak to je super s tou malou, jak oni jsou chytří ti prcci, že?? :grinning: :dizzy_face:

jinak s tím vigantolem jsi mě trošku zarazila.. my máme fontanelu zarostlou už od 10. měsíce tuším... a vigantol prý máme brát dál, že prý až do 13 let či co :confused: že to je teď po novému, prý přišli na to, že jim to dětem pomáhá atd atd.... tak teď nevím :sweat_smile: :confused:
23. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozi: tak to nevím, mě dr. řekla, že už mi další nenapíše :fearful: .... divný, jak každá dr. říká něco jiného :unamused:

Nu malá je přímo vychcaná, to je na ní strašně vidět, jak některé věci dělá schválně a zkouší, co vydržíme :sweat_smile: , hlavně ty ksichty, co u toho dělá ... nu celá tchýně :pensive: :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni, jojo, schválně taky Verča provokuje. Stojí u otevřený skřínky s olejem a já na ní nenene. Ona rumluje s dvířkama, řve a kouká po mě, co já na to:slight_smile:))
23. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi Vigantol měly brát jen do 12 roku měsíce a víc už ani kapku...Tak to se jí musím zeptat... :angry: :angry:
23. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vigantol do 13 let? :sweat_smile: to je hardcore teda :grinning: :grinning: :grinning: Vandě nezarůstá fontanela a mám kapat 3 kapky denně ale asi to omezím,to je moc zdá se mi a hlavně jí to stejně nezarůstá.
24. čer 2009 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča má pořád malou díru v hlavě a přesto mudra žekla, že od roku nedávat
24. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo saji přesně tak, od mýho manžela, pořád mě totiž srovnává s jeho mámou, co dělala když byli malý, měla 3 kluky, barák dělala domácí práci a tohle všechno do toho a já nic..ale jsem ráda, že jsem mu ukázala že to taky zvládnu!! :wink:

holky když bych chtěla dělat kačí přesnídávku, tak do skleniček od ní, to se pořádně nezavře těma víčkama a asi by se to zkazilo, ne?

jdeme ven kupovat botky :wink:
24. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: no, Týnka má být ukecaná po kom, u ní by bylo až divný, kdyby byla tichá holčinka :grinning:

janin: tak to je pitomý tohle srovnávání :rolling_eyes: , já bych na to MM něco řekla - třeba, že si měl vzít svoji mámu :wink:...ale ten můj naštěstí nesrovnává, bych ho asi kopla do pr... :grinning:...já tohle nemám ráda - nejen od chlapa ale od všech, dřív museli naše mámy dělat daleko víc, protože nic nebylo, ale dneska se spousta věcí dělat ani nevyplatí :sweat_smile: ...jen mu ukaž, co v tobě má a že dokážeš všechno :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
Ty přesnídávky se ti v těch nových skleničkách nezavaří - víčka nechytají :frowning2: ...já zavařuju přesnídávky do starých skleniček od přesnídávek nebo skleniček od kupovaných marmelád nebo od jogurtů (mám zásobu od lenkybu :slight_smile: ) nebo do skleniček od majolky - ty jsou větší, tak to měla Maji na 2x nebo jsme to dojedli my....ale ty skleničky od přesnídávek můžeš použít právě na marmelády, ty se nezavařují a konzervují se samy hlavně tím cukrem......
A jaká je chuťově třešňová marmeláda? Když u nás nejvíc jede domácí jahodová - dělá jí MM děda, u nás na to jahody nikdy nevydrží - všechny je sníme...... :sweat_smile:
24. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak právě Maji dala do pusinky sama Domískovi dudana a on jí chytl za ruku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je na ně tak krásnej pohled :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to boží mít takhle dvě děti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko..

jani tak to si měl vzít svou mámu...jednou mi takové přirovnání řekl MM a já vzala nychystané a uvařené jídlo a před ním jsem ho vyhodila do koše, tedy jen tu jeho porci a odpovědala " když to dělá tak, tak se běž najest k ní" a od té doby mě už s matkou nepřirovnává.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen nakukuju....konečně neprší, tak snad to vydrží.... :slight_smile:

Diblo: ty jsi řízek :grinning: :grinning: :grinning: Já si vzala chlapa, co tvrdí, že se má se mnou daleko líp než u mámy a když srovnává, vítězím já, né jeho máma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Vigantol taky stále dáváme a na fontanelu dr. mrkne asi až na 18 měs., na roce jí uzavřenou Maji ještě neměla....
24. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji tak to jsi jedna z mála :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hih, mě si teda s mámou srovnávat nedovolí, jeho máma je děsně obětavá a tak, takže to by si mě ani nemohl vzít.-)))Ještě aby mě srovnával, bych se musela strhat, na což si dám dost velkej pozor.-)))
24. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi máme stále fontanelu 1x1 a Vigantol nedaváme... :frowning2:
24. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s vigantolem jste mě dostaly. Každá doktorka fakt říká něco jiného. My jsme v roce přestali a prý nám dá na podzim jednu kapku denně. My taky pořád máme díru v hlavě, ale sahám, už se to spojí.

Saji:malý vypadá drobně, bych ho netypla tak velkého.

Tak to s tou kabelkou je síla.
24. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: drsne...za dobrotu na zebrotu... :angry: :angry: :angry:

Vigantol jeste davate? Me DR rekla, ze do 1roku...Tak to cucim...
24. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to jsou už dva roky, co jsem viděla ty nádherný 2 čárky na testu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem naměkko :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já též furt dávám vigantol. mě dr neřekla že už nedávat a to mám doma jeste dve plné lahvičky :slight_smile: a to fakt dávám poctivě každý den
24. čer 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tyjo a my jsme se nemohly ani sdilet Tvou radosti, ty Tutlacko jedna :rolling_eyes: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: ale to bylo s Maji :sweat_smile: - to bych bývala patřila mezi zakladatelky tématu :dizzy_face: - do únorovek jsem nechtěla, jsme chtěla ten březen :grinning:, jenže jak říkáš, jsem tutlalka tutlavá a přidala jsem se k Vám až v listopadu :grinning: No jo, no, já jiná nebudu....
24. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky právě že dřív mamky dělaly víc věcí, všechno stíhaly a my se asi válíme a kopeme do pr....víte? :confused: někdy má fakt nálady a názory, ale s tou mámou mě srovnává pořád a já teda nevyhrávám a asi nikdy nebudu!!t o mě taky sere, jak může takhle porovnávat, to je na palici, každej člověk je jinej proboha! taky jsem mu včera řekla, že jeslti mu to jídlo nechutná, hodím ho do záchodu a má smůlu, když neumím vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted holčina z kolínska říkala, že kupuje tady víčka na skleničky od přesnídávek nový a tak to v tom zavařuje a rpý dobrý, tak to asi zkusím, jiný skleničky doma teda nemám, mám tak 10 od přesnídváky, máme pidi kuchyn a víc by se mi tam nevešlo...

máte nějakej recept na ty přesnídváky jak je děláte? a na kolík je to tak porcí? díky
24. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek