• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
jo a ta marmeláda chutná dobře, líp než třešně samotný, ty mi moc nejedou..

a ten vigantol my teda dávno neberem, ani nevím, jeslti dr kontrolovala kačí fontanelu teda :astonished:
24. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čumím na Z1je tam dokument o dětech narozených okolo 23-26tt.. Hodně smutné jak to s takovými prcky končí :pensive: :pensive: :pensive:
24. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:to je drsný s TM teda :fearful: naše mámy uměly makat,my si umíme užívat život :grinning: mně teda s matkou nesrovnal nikdy a jsem si jistá že to neudělá,fakt ji nemusí :sweat_smile: to by bylo na rozvod.
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem poctivě dočetla a teď nevím, co jsem všechno chtěla napsat...

Fontanelu máme uzavřenou a Vigantol dávám furt, ale teď jste mě zviklaly, tak nevím... Já si totiž už nepoamatuju, co mi řekla Dr. :pensive:

Můj bývalý, to je kapitola, ohledně alimentů hraje mrtvého brouka, ale buzerovat, to by mu šlo parádně. J8 to vidím tak, že to vzešlo od ní, jeho nové ženy, nějak se jim nedaří otěhotnět, tak aspoň mi znepříjemní to moje mateřství :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud se opakuju, tak se omlouvám...

No jinak počasí už mě pěkně se*e, 5 dnů lilo pomalu v kuse, už po dvou dnech přeteklo jezírko a na zahradě jak se projdu, je to jak bych chodila po bažinách :angry:

No a do toho Aninku začaly trápit opět zuby. Nějak tomu nerozumím, Před 2 týdny jí vylezly 3 stoličky a 2 dole a všimla jsem si jich, až jak vylezly. teď jí leze ta poslední stolička a je to děs. Teče jí opět z očí, z nosu, úplně brutálně, slintá jak doga, se*e jak amina a do toho teploty přes 38. A k tomu všemu dneska onemocněl Vojtík, asi angína nebo uzliny, ráno musíme k Dr., hrozně ho to bolí :frowning2: Takže fakt zábava :angry:
24. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nějak brzo po svatbě, ne???? Nevím, proč se ti chlapi ženili, když jim nejsme dost dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas si taky něco vyslechnu, s jeho matkou mě srovnal jednou a to za mými zády a stěžoval si mojí mamce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako popravdě to taky nechápu, jak to naše matky dělaly, nevím, to mi hlava nebere. Ale ta moje žila v bytě, neměla zahradu ani domácí zvířata a automatickou pračku měla, takže na tom byla prakticky líp než já. akorát že nás se ségrou měla brzy po sobě, 15 měsíců a bydleli ve 3 patře bez výtahu a taťka dělal na směny. A jeho matku za příklad, to ani nemá odvahu mi říct do očí, bo to bych s ním vyběhla :angry: :angry: :angry: Naštěstí už to vidí sám, jaká je!
24. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem koupila jahody a zítra se chystám na marmošku. Akorát ještě musím dokoupit ten Gelfix a vydrhnout sklenice :wink:

Ty vo*e, to je zase slejvák, mě už to fakt neba. Už z toho mám depky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A bouří :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už chci konečně lééétooo!
24. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko to už nebude, za dveřmi je podzim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
TO je strašné co se zase děje, tolik zaplavených domů, tolik lidí zase bez domova.......... :pensive:
24. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady sice neprší, zatím, ale zdá se mi, že nebe svítí snad co 20 vteřin, lítají blesky jako hrom!!!!!! A to už v kuse hodinu!!!! A také už jsme viděli dva vrtulníky.... :frowning2:
24. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hnuuuus, ten věčný déšť :angry: :angry: :angry:
24. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna dobrá zpráva, možná už to víte, ale téma se už nemusí zamykat i když má přes 10tis. příspěvků :grinning: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16944&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
24. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: za to všechno může ten výbuch té sobky v březnu :astonished:
24. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sobky ty vole, kde se mi tam vzalo to bbbbbbbbbbbbbbbbbbb :sweat_smile: :rolling_eyes: :astonished:
24. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj..jdu se s Vámi jen v rychlosti podělit o radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - děti mě nechali krásně vyspat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jako kojení se konalo, to jooo, ale Domi vždy pak krásně usnul, v 5 jsem si ho po koju nechala v posteli a on tak krásně spal - žádné kňourání, prdění, nasazování dudana :sweat_smile: , Maji sice párkrát zabrečela, ale když sem jí pohladila, tak spala dál....prostě paráda a vstávala jsem s Maji před půl devátou, Domi ještě spí :confused: :sweat_smile: :grinning: ...tak mám dneska svátek, sluníčko venku trošku svítí, tak snad už nebude pršet a bude hezký den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najednou jsem tak plná energie - jéé, snad mi to vydrží :grinning: Zprávy na netu raději číst nebudu, abych si ten den nezkazila :frowning2: :wink:
25. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sajo :slight_smile: to je super :slight_smile:, konecne se deticky umoudrily :dizzy_face: . To je hned hezci den, vid? :wink:
my za chvilku vyrazime na Dobris, kouknout se na byvale kolegy a kolegyne, tak se tesim :slight_smile:. Lucka doufam usne v autobuse, protoze jestli ne, tak nevim, jak to bez spanku zvladne. Rekla jsem ji, ze pojedeme autobusem, a od te doby neslysim nic jineho nez bu bu (autobus) a porad ma zachvaty smichu :grinning: .
25. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo necti, ty povodne jsou desny :frowning2:.
25. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam, ze jste vsichni v poradku
25. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: no super. Uz aby to bylo jen lepsi a lepsi. Bett tuto noc nejak moc brecela ze spani,tak nevim..Asi mela osklive sny. Bobek maly. Ted uz lumpaci.
Je to na pytel, ze nemuzeme ven.JE tam bahno a kazdkou chvili bude prset :angry: A Bett je vecne nalepena na okne a chce papa :angry: VCera ji neslo dostat domu. Jsem ji vzala s velkym kravalem a pak trucovala na zemi :angry:
25. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čuste ženy :slight_smile:
Saji: super, že tě dítka nechala tak krásně vyhajat :dizzy_face: U nás se dneska spalo do devíti! :dizzy_face: taže se taky hlásím nádherně vyspinkaná, ale za to, doma zatím ti neudělané :sweat_smile: :grinning: Tak se do toho budu muset za chvilku pustit... jsem včera večer s Jarkem prasila, jsem vám to tu radši ani nepsala... :sweat_smile: :grinning: jsem dělala na véču palačinky, ale tedy ty byly vám řeknu!!!!!!! jsem je zkoušela dělat v té nové troubě, na crips talíři úplně bez tuku a jako perektní!!! veliké 30cm v průměru!!!!!!! ani jedna se neroztrhla, jsme si fakt pochutnali, to byla Mňamka!!!!!! Škoda, že jsem je nemohla vyfotit, tak velké palačinky jsem ještě nejedla! :grinning: :dizzy_face: No ale foťák už mám vybraný....:sweat_smile: možná už dnes bude doma, uvidíme, musíme to s Jarkem propočítat, jako 12tis je docela pálka :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tyjo no to je palka. Ale zase kvalita....

Bett umi nove slovo: prsi :grinning: To ji za posledni den opakuji porad, ze ven nemuzeme, ze prsi a ona dnes "pisi" a naucila se oslika.Toho ma jako "EI" (ne IA :grinning: ) JE to uzasne ji kazdy den sledovat jak dela pokroky a pribyvaji ji slovicka co umi...
25. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: no je to pálka, ale snad to bude to, co jsm si vždycky přála.... a uvažovali jsme s Jarečkem, že pokud by mi to aspoň trošku šlo a lidem se fotečky líbily, tak by se tím dalo i něco málo vydělávat :wink:
Bett je šikula :dizzy_face: a přesně jak píšeš, každý den něco nového, je to úžasné sledovat :dizzy_face:
jo a prší už taky umíme, aspoň něco se při těch deštěch ty děti naučí :sweat_smile: :grinning:
25. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
janininka: téda to je husté jak se tvůj manžel chová. T ohle fakt nesnáším- to srovnávání a buzerování. Naštěstí MM to nedělá a ba naopak mu ode mne chutná. samozřejmě že někdy ř ekne,že mamka to delává jinak než já ale určitě mne nebuzeruje že neumím vařit. Mi příjde z toho co tu píšeš,že tě manžel asi dost sekýruje za vše ne? tak trochu že má navrh..ale možná je to jen mů j pocit.

sajo: tak paráda, kdyby to tak bylo už pořád st ím spaním co?

my se chystáme zase na houpačky až se malá vzbudí, sem tam vysvítá sluníčko,tak snad už nebude tak hnusně.
25. čer 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinko: no ty víčka u opřesnídávek se fakt přetáčí :angry: to by se zkazilo, ale jetsli to drží s novýma víčkama, to nevím, nezkoušela jsem. S tvojím manželem je to smutné, Nenech si to líbit.

Saji: no tak to jsou pěkné zprávy, jak si to doma umíš zařídit :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

katu- docela jo, jenže on takovej pocit nemá, on myslí že mě v uvozovkách vychovává víš? :confused: jsem takovej trouba co si nechá hodně věcí líbit, ale je to prý pro moje dobro..jako není zlej ale je hodně autoritativní a to je kamen úrazu..

jdu dát spát kačí zatím pa
25. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: hmmm tak to je blbé,že je takový. ale nejspíš ti to asi vyhovuje, jinak by sis ho nevzala ne?? připadáš mi jako moc hodná holka i na fotkách ze svatby..tak hlavne at jsi stastná.
25. čer 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ono je to těžký, hodná jsem, až blbá, kamarádky to taky říkají, ale MM to tak nemá, vím, že mě má rád, ale neumí to dávat najevo, což mě trápí a někdy se fakt chová blbě? :confused: moc mi to nevyhovuje, hádáme se kvůli tomu, zase tak blbá abych si nechala prdět na hlavu nejsem, ale stejně je většinou po jeho..zní to hezky, když to po sobě čtu krátce po svatbě, co? :astonished:
25. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani právě to mne zaráží ,jak sis mohla vzít někoho kdo ti nevyhovuje a dá se říct ponižuje. no ale možná jsi to udělala kvůli maličké,at jste u plná rodina. četla jsem i v diskuzi o té před.manželské smlouvě a to bylo taky docela husté.
25. čer 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho mám ráda, má vlastnosti co mi hodně vadí, ale jsme spolu máme dítě, tak je to normální postup, ne? u nás je největší kámen úrazu peníze, bavíme se o tom pořád dokola, ale má pocit, že hodně utrácím což já nemám a od toho se všechno odvíjí bych řekla..
25. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek