• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
myslím,že každý má vlastnost,která druhému vadí a dá se s tím žít. Ale takhle se nechat urážet,to by asi ve vztahu nemělo být. A jak jste spolu dlouho,jestli se můžu zeptat?

Ty jo, ty povodně jsou hrozné , je mi těch lidí moc líto. chce se mi z toho brečet.
25. čer 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme spolu 4 roky, ani ne dlouho..

taky je mi těch lidí líto vůbec si to neumím představit :frowning2:
25. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: to je mi líto, že se takhle trápíš... :unamused: :frowning2: Já bych zkusila si trošku postavit hlavu, ať ví, že v životě nebude jen po jeho... bude to možná těžké, ale za zkoušku to stojí, třeba to pomůže, když uvidí, že si taky umíš dupnout, a tobě to určitě taky pomůže a dodá sebevědomí :wink:

ty povodně jsou děs běs.... vodě a ohni neutečeš!
25. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: a můžeme si za to - jako my lidi - sami :frowning2:

Přidala jsem nějaké fotečky....

kozin: a co si vybrala za foťák - hoď odkázek....12 tisíc za zrcadlovku neí moc, to máš v ceně i objektivy? :confused: Mě by bavilo taky moooc fotit, ale neumím to :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
janin: musíš vědět sama, co chceš a co si necháš líbit :wink: ....tvůj TM je učitel, že jo? myslím, že si to tu psala, snad se nepletu...učitelství je holt diagnosa :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se mě ženský v zelenině ptali, zda máme páreček :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a to nahlíželi do kočárku....Maji v sukýnce - riflovo růžová a Domi riflovo modrej a v modrý dece a nebylo jim to zjevně jasný - nechápu :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janin: ja jsem myslela, ze jste dyl spolu. A ty problemy pozorujes vic po svatbe? Nebo to je porad stejne..

Saji: pry neumis fotit...vzdyt fotky mas nadherne a deticky super zachycene :wink:
25. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se mi Domísek líbí čím dál víc :sweat_smile: :grinning: , ty jeho kukadla daleko od sebe, jak čím dál víc vnímá, směje se....úplně ho žeru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: MM je naštvanej, furt ho zkouší rozesmát a nic :grinning: Holt Domi ví, kdo ho živí :grinning:
25. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: :pensive: :dizzy_face: díky...ale to je výběr z mnoha :pensive: ....když se moc hýbou, tak to stojí za prd, to mi to ani na sportovní režim nebere...a oni se hýbou skoro furt :grinning: - no, jsou to děti, že jo :grinning: :grinning: Hlavně si to užívám u Domíska, ten mi ještě nezdrhá :grinning: :grinning: :grinning: a nemlátí rukama směrem k foťáku - ten je foťákem zatím fascinovanej, nejlepší období na focení pro mě :wink: :grinning: , i když dnes se mi jako modelka vnutila i Maji :sweat_smile: , asi žárlila, že fotím Domču, tak se přidala...
25. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:neuraž se,ale to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: nadherny fotky a Mariannka a Domisek - jsou krasni, jsem uplne dojata, kdyz vidim, jak se M. stara o D. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Hned si to dokazu predstavit, uz se tolik nebojim, kdybychom meli mimco, dokonce jsem jednou chtela povolit, ale nakonec jsem si to rozmyslela :-/ :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: :grinning: ..jako ona Domíska fakt miluje, snad se to nezkazí....furt ho pusinkuje a on se pak olizuje/vystrkuje jazyk :grinning:...MM si ji furt stěžuje, že jemu pusu nedá a Domísek jich dostane tolik :sweat_smile: - protože skoro vždy, když chce po ní pusu , jí běží dát Domískovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ato si predstav, ze kdysi se fotilo na film..To nechapu,jak umeli zachytit deti... :sweat_smile: U nas by byly vecne rozmazle fotky :pensive:
25. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: jsem zvedava kdy povolim, nejak vnitrne jsem nalomena, asi vic budu nalomena, az dokoncime obyvak
.. coz je tak za 2 mesice :-/ :slight_smile:. Nechci dopadnout jako s kuchyni, vsak vis.
25. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka je uz po 2. vzhuru, sla spat v 20 hod. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: , to bude noc, tak ja radeji ficim spat :wink: , zitra mam parbu, tak at z ni neco mam :slight_smile:. Dobrou noc.
25. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: to by bylo duchů......říkáme se tomu tak, ne? :grinning:
No já jdu chrnět...Domi byl dneska docela hodnej a i spal, tak čekám katastrofickou noc :sweat_smile: ..na dnešek to hezky dospal a teď to rozjede s úplnou parádou - jako ho znám :wink:...MM je zítra zase na služebce, tak přijede hooodně pozdě, tenhle týden si ho fakt moc neužijem :frowning2:

Dobrou....
25. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: taky cekam na MM,se nekde zapomnel :angry: Ty jsi zatizena na prouzky? :sunglasses:
25. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo mě taky věčně štvou dotazy typu: To je holčička nebo chlapeček? A to má na sobě dycky minimálně půlku oblečení růžový:slight_smile:))¨Taky to nechápu. A vrcholem bylo na den dětí, sme stáli frontu na koně a matka za náma říká dítku: Počkej, ještě tenhle chlapeček (Verunka) a sme na řadě. Sice měla khaki tepláky, ale růžovou mikinu a naušnice, no prostě to nechápu
26. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, no já bych s tvým manžou asi vyběhla:slight_smile:))) Včera sem teda byla dost naštvaná na toho mojeho. Jako koupím salát s tím, že rohlíky jsou v mrazáku (měla sem plnej kočár) no a on přišel z práce dřív a že jéé salát, ale nejsou rohlíky. Tak říkám v mrazáku. A už to začalo, že k salátu jedině celozrný a bílý teda fakt ne. pak že si dá míchaný vajíčka, zjistil, že je v lednici poslední:slight_smile:)) Se mohl pos¨r..... Jako většinou je máme, ale prostě sem usoudila že nejsou akutní. Takže kecala a kecal. Pak večer zas že chce koukat na letiště (já koukám na růžovku a je to jediná věc ve který se nepřizpůsobím) Takže mi jí půlku proremcal jak je to blbý a bla bla. No a ráno pronesl: Fuj Verčo, ty smrdíš, bys potřebovala přebalit. Tak sem mu na to řekla, že at jí přebalí. Prej musí do práce. A mezi dveřma pronesl, že finančně zabezpečuje rodinu:slight_smile:))
Noo, zní to jako že je děsnej, včera a dneska byl, jinak je vcelku normální:slight_smile:))
Nechápu co mu tak najednou hráblo.
26. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ránko :slight_smile:
Zrovna jsme vstaly, malá teď papká chlebík v židličce a čučí na jedničku na pohádky :slight_smile:

saji: ty jsi prostě žena, která umí tu lásku k dětem takhle nádherně popsat!! :dizzy_face: Věřím, že to co ty, takhle cítíme všichni, jen ne každý by to takhle jako ty popsal :dizzy_face: ještě že nebydlíš v mojí přítomnosti, bych už čekala třetí :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Ale je pravda, že D. a M. jsou super páreček a M. se k němu nádherně chová! :dizzy_face: A to je moc krásné! :dizzy_face: Týnka když vidí miminko, tak k němu taky letí jako zběsilá a hned kontroluje jestli má didi :grinning: a udělá malá malá a čučí na něj jako na svatý obrázek :dizzy_face: taky si někdy říkám, že by bylo fajn mít sourozence, ale uvidíme, nebudeme předbíhat :slight_smile:

Ten foťáček opravdu není mnoc drahý na to že je to zrcadlovka a docela obstojná, myslím si http://www.tivis.cz/digitalni-foto/digitalni-zrcadlovky/e-420-dz-kit/ takhle vypadá v tom setu, co ji chceme my, a tady máš veškeré parametry: http://www.elektrosikora.cz/katalog/fotoaparaty/fotoaparat-zrcad-olympus-e-420-kit-ez-1442 no a u nás v obchodě ji mají v tom setu za 11.890,- což je nejlepší cena, když nepočítám cenu na kase po slevě.... chceme to ale na splátky... u OKay je super, že když si to vezmeš jen na 4 splátky, tak to máš bezúročné a na 4 by to bylo ideální, protože to už bude po svatbě a penízky ze svatby by šli na to... no uvidíme.. jako Jarek mě furt přemlouvá a já vím, že ještě dneska povolím (jo a ještě teď někdy by měly být dny OKay a to je ještě na vše 100% sleva, takže by nás vyše ještě o nějakých 1200 levněji a to už fakt líp neseženem!)
26. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás je to taky občas, ale mě štve, že peníze vydělá, ale šetří, to je dobře, neříká, ale všechno skoro co vydělá jde na účet zaplatí nájem atd..a ostatní jde na účet a já když potřebuju tak pořád utrácím, nešetří, ale to není pravda, srovnává mě na mateřský s jeho příjmem, ael to prostě nejde, nemůžu mu vysvětlit, že je to nebe a dudy :astonished: prostě má dítě, neví, co to obnáší pořádně co potřebuje a hrozně se diví, že chci peníze, to je fakt u nás kámen úrazu, a nemyslete si že si nedupnu dupnu, ale v tomhle je to prd platný zatím a už mi je z toho nanic, když kačí něco potřebuje mu říkat, když já se o ní starám, přijde mi to prostě nenormálnií..je učitel a soukromej tenisovej trenér, má dvě práce..

prominte že vás s tím mučím, ale nějak to na mě zase padá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: mi nepřijde, že bych psala až tak hezky.... :pensive: Já na slohy nikdy nebyla :grinning: A je jasný, že všechny tady svoje děti šleně milujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kozin: k tomu foťáku, myslím, že v tý cenový kategorii si vybrala dobře :slight_smile: , kamarád, co fotí atd. nám ho taky doporučoval, ale já nakonec zrcadlovku nechtěla :sweat_smile: ...ale myslím, že na profi-fotky ti stačit nebude, ty profi zrcadlovky jsou cenově úplně někde jinde.... :frowning2:
takže ty se necháš přesvědčovat od Jarka a přitom už dopředu víš, že kývneš, jo? :grinning: No jo, jsi prostě ženská - co si bdueme povídat - to trošku znám :grinning: :grinning: :grinning:

shehe: prostě některý lidi jsou totál blbý a myslí si, že bysme my matky oblíkly kluka do růžovýho :angry: nebo jim přijde ta otázka, zda je to kluk/holčička asi vtipná nebo co :rolling_eyes: ...a neboj, i tomu mýmu chlapovi občas takhle hrábne, oni to asi jendou za čas být takoví potřebují....
26. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janin: neboj, určo bude líp...TM by potřeboval se pár dní starat o malou a aspoň by pochytil, kolik je potřeba oblečení, plín,kolik toho beruška sní, co vše potřebuje.....a pak by si mohl spočítat, co to stojí...tak mu občas náhled do reality umožni :wink:
26. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás MM se mnou chodí na nákupy a s dětmi pomáhá, takže naštěstí ví, co to obnáší....já se spíš snažím, aby víc šetřil :sweat_smile: , on je schopnej za nás šíleně utrácet - jako za dárky atd., tím, jak chce udělat radost....je to nezmar :grinning:
26. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji to bud na jednu stranu ráda to já neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo jako taky ho to chytne, ale to musí bejt..
26. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: jsem toho názoru, že vztah nemůže klapat, když každý má svůj příjem, neříkám, nějaké kapesko chlap potřebuje, ale moje a tvoje to mi nějak neštýmuje... tohle mi říct Jarek, tak už mu minimálně týden neuvařím, ať si ho živí někdo jiný, neuklidila bych, ať si to všechno uklidí sám a malou bych mu nechala odpoledne když přijde z práce, ať se o ni stará sám, a odešla bych, když na půl.... tak na půl se vším všudy! Já na tohle to jsem fakt hrozná, je pravda, že Jarek přijde domů po výplatě a jak se říká:obrazně udělá stojku, vysype vše z kapes a jde si dát oběd :grinning: Já mám jak svoji tak jeho kartu většinou u sebe, a když jde nakoupit on, tak mi řekne, jdu nakoupit, vzal jsem si kartu... :slight_smile: takže v tomhle máme opravdu oba jasno a začlo to tak hned, jak jsme začali bydlet, prostě automatika, když spolu, tak spolu všechno :slight_smile:

saji: :slight_smile: no snad bude pěkně fotit, uvidíme, na jaké úrovni budou ty fotky....
No ohledně těch holčiček a chlapečků... myslím si, že Týnka nevypadá jako kluk ani náhodou, taky má vždycky aspoň šáteček růžový a boty nebo něco.... a lidi mi pořád říkaj, jééé to je krásný chlapeček, a nebo chlapečku pojď sem... no to já rostu.. ale vždycky něco kvaknu, jako jeslti jsou slepí, že je v růžovém a fakt nejsme blbá abych kllukovi dávala růžovou a nebo paní??? vy by jste dala svýmu vnukovi rlůžový šátek???????? :grinning: lidi většinou zklapnout a omluví se.. jako už mě to vytáčí, není to prcek v kočárku u kterého jsem to ještě chápala.... ale teď už to nechápu :wink:
26. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jo, proužky miluju :grinning: - já nejdřív nechápala, proč se ptáš a po shlédnutí fotek mi to cvaklo :grinning: Holt dlouhý vedení.... :rolling_eyes: :grinning: ..a taky miluju tyrkysovou barvu, kytky, ...já jsem ujetá na víc věcí :grinning:

kozin: já jen nahodím nechápavý výraz, jako zda jsou slepí, blbí nebo co :grinning:

janin: :frowning2: :cry:
26. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás Domi spí (dospává to brzké ranní buzení mamky po páté hodiny, kdy si ho přestěhovala do postele a on stejně pořádně neusnul :wink: - ale teď už je to lepší v tom, že to dělá s úsměvem, lumpidlo jedno :grinning:) a Maji tu lítá s hadrovou plínou, furt jí skládá, něco s ní přikrývá, šílený :grinning: ...Maji jsem právě přebalila z kaďáka, nočník je u nás zatím jen hračka, ale je to i moje vinna, já to flákám :pensive: - třeba s tím počká na Domču, ale pochybuju, kluci na to odnaučování nejsou většinou moc šikovní, co jsem slyšela, jako že jim to většinou trvá dýl, tak aby Maji nebyla na plínách ještě ve školkovém věku :rolling_eyes: :grinning:
26. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ui nás to před narozením Verči bylo tak, že sme každej měl svůj účet a měli jsme i podobný vejplaty a ropzdělili jsme si poplatky. Takže sme na tom byli stejně. Nákupy prostě jednou platil jeden a jindy zas druhej, jak to vyšlo. Pak sem měla strach když mě čekala jen mateřská. No ze začátku moc nechápal kde ty peníze tak mizej. On moc neutrácí a dokáže slušně šetřit. On věděl kolik sotjí jídlo, ale už ne to, že jen sunar vyjde na hodně a kde sou plíny, ubrousky, plavání a podobně. No, když sem šla za ním at dá nějakej peníz, dycky nechápal co s tím dělám, ale dal:slight_smile:) A dneska už dává a ani se neptá, jen pronese: To zas nic neušetřím, ach jo:slight_smile:)))
Jani, napiš mu seznam, at udělá s autem tejdenní nákup, včetně věcí pro mrně. Neříkem j mu, že je to na tejden. Až přijde domu, tak to s ním prober, že to je na tejden plus ještě sem tam něco dokoupíš samozřejmě a kde máš kosmetiku, věci do domácnosti, oblečení na malou atd:slight_smile: jako chlap by měl chodit nakupovta aby věděl kolik to stojí. U nás to dost pomohlo. Nebo jděte oba, ale ta peněženku vytasí on.
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo s nočníkem, my máme speedy tuším, prostě je to i řidítkama a chrastíkem. Tak hlava je odendávací, takže pak se z toho udělá normoš nočník. No a Verča nám na tom jezdí po bytě jan na odrážedle:slight_smile:))) Ona i na odrážedle jezdí tak, že spíš stojí a jde, než že by seděla a odrážela se:slight_smile:)) Mirek se včera namíchl a sundal jí tu hlavu s řídítkama, se docela divila chudák:slight_smile:)) Nočník taky ignoruje a já upřímě taky. Jen mě vytáčej keci obou babiček, dokonce už i manžův brácha si rejpnul:frowning2:(
26. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek