• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
u nas nocnik je taky jako dobre sedatko,ale jen v obleceni a vsude kam si chce sednout rika EE :grinning:

shehe: na kecy se vyprdni... :angry: to mam nejradsi...

Janin: udelala bych to jak rikaji holky, poslat MM na velky nakup a pak taky mu dat malou a odjet pryc...Asi si moc hodna na neho, tak treba udelat neco razantniho :wink:
26. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my to máme tak podobně jako kozinka. já mám kartu svou ,kde mi chodí mateřská a taky kartu manžela kde můžu vybírat,když potřebuju,ale vetšinou nepotřebuju a nebo mi vybere ze své karty. Když vezmu to že jsem před porodem nemela ani halíř-když jsme se vrátili z UK a manžel mne musel celých 9 m ěsíců živit tak si nepředstavím to,že bych mela chlapa od Janininky. to bych umřela asi hlady.
manžel se ani nestará za co utrácím a co malé kupuju ,je ale pravda že já jsem šetřivá a když vím,že to nepotřebuju tak to zbytečně nekupuju.
26. čer 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky nočník teda žádný zázrak. už nevím jak jí přinutit a tak to kašl u ,však snad do dvou let na to příjde sama.
26. čer 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem zase zastánce toho aby měl každej svůj příjem a účet..........společnej u nás nehrozí,karty si nepůjčujem,ale dohodnem se kdo co poplatí....teď MM víc samozřejmě. pro mně je hodně důležitý mít v tomhle samostatnost :slight_smile: a na nákupy chodí někdy se mnou a čučel taky co to stojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to fakt na budku, začínám z toho mít nervy, štve mě to, je to jediným,o co se hádáme, když mu to říkám, tak jemu to přijde normální, dávám mi 1000,- a peníze na mlíčko a plínky zvlášt, to jako jo, ale nemyslím, že bych extra utrácela, ale jsem kurna ženská, potřebuju si taky něco koupit pro sebe a kaíč oblečení, a z čeho? ted jsem mu říkala o oblečení, ale ve st jsme kupovali botky pro malou za 700,- a můžu za to? dal mi na plínky, mlíčko a ted potřebuju koupit něco na sebe na malou a už se seká, mám to koupit z tý 1000,- a pojdeme asi hlady do mateřský! mě štve, že peníze máme- má, ale žebrám když něco potřebuju a cejtím se podřadná, už kolikrát jsem mu to říkala, ale jemu to nedojde! kdyby věděl co tu píšu, ten by mi dal!! :astonished: vzít ho na nákup, tak tam utratím majlant, dělám malý nákupy, ale často a když pojedeme autem, tak se nedoplatím, jídlo platím já a když mi pak nezbyde tak mi dá právě tu 1000,- ale ještě z mateřský platím pojištění, spoření..fakt mě to už se**jsem vzteklá, podrážděná, prostě nevim jak mu to vysvětlit. on by měl jinej názor, kdybyste s ním mluvily, nesouhlasil by se mnou..my máme účet taky každej zvlášt já od jeho nemám kartu on od mýho taky ne,jenže co má on a já je jaksi nesrovnatelný a to mu prostě nevysvětlím! ted vám připadám jak vůl, že jsme se brali, co? kdybych to četla od někoho jinýho, tak bych si asi taky něco v tom smyslu říkala, nebo by mi bylo holčiny líto, ale fakt nevím kudy ven!! :astonished: :frowning2:
26. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
na nočník nechodíme, akorát v kalhotech, v plínce utíká :grinning:
26. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si taky karty nepučujem:slight_smile:) Když potřebuju, vybere mi, pravda, trvá mu to, dycky zapomene a podobně:slight_smile:)
26. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kolik vy dáte za jídlo pro vás a pro malou nepočítám do toho ty plínky a mlíčko ale ostatní jo, kosmetiku, domácnost potřeby atd..zdá se vám 6000,- hodně? :confused:
26. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já sem ted v háji:slight_smile:)) Verča se naučila zapínat myšku tak sem jí naučila, že jí taky musí vypnout, prostě že to světlo musí zhasnout. Pochopila to moc dobře. A já už od rána meju v myčce a ještě to není hotový, pořád mi to vypíná, se po...
26. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani :cry: :cry: to je sila teda. To ti jako da jen!!! 1000,-?????????????? a na ty plinky a mliko kolik???? kriste pane, co je to za blba??? (promin :confounded: ) - zrejme by potreboval, abyste si na mesic prohodili role - pak by mozna vse prehodnotil :wink:
26. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe jsem premejslela jakou myšku :grinning:
26. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame nastesti mycku plne integrovanou, ale obcas mi madam hraje na pracku jak na piano - tak musim vzdycky vypnout pracku, pockat, az se zrusi program a znova pustit :angry: :angry:
26. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, 6000,- mi prijde hodne malo. nemam to presne spocitany, ale nebala bych se rict, ze za domacnost (jidlo, kosmetika, dite) utratim min. jednou tolik :confused: toz mozna i vic... :cry:
26. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jdu nahlasit, ze dneska mame 14 dni po Priorixu a rekce temer zadna - jen asi 10. den se ji na brisku udelalo asi 20 takovych pupinku, ale ty byly do 2 dnu pryc. Tak uz doufam, ze nic neprijde. Pristi tyden jedeme na dovcu, tak to bych byla nerada.
Ted jsem precetla, co pise Jani a jsem z toho teda docela paf, napada me stejna otazka jako Kac - jako tech 1000 Kc je jako na mesic?????????????????????? :confused:
26. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: tak u nas mycka zatim nezajem, ale televize a pocitac vede. Nejhorsi je, ze to porad zapina a vypina, jeste nez se staci rozsvitit obrazovka. :angry:

jani: ja to teda nikdy nepocitala, ale myslim, ze 6000 je malo. Kdyz vezmu, ze 1xtydne jedu nakoupit autem tak cca 1000-1500 a kazdy den koupim pecivo a nejakou drobnost cca 100, tak jsem na 9000 a to nepocitam ty nakupy bokem jako kosmetika, dite, ...)
26. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem jeste mrkla na fotky Saji a moc hezke - ja mam z tech tvych fotek vzdycky takovou dobrou naladu a skoro by me to navnadilo i na druhe dite - tak se na ne nesmim divat moc casto.... :wink:
26. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a jeste vam musim rict, ze zacaly letni slevy - v Tescu maji vyprodej 70 % na obleceni - tak jsem Kacce koupila mikinu za 300 na 100 a svetr taky z 300 na 100. A pak jsem vyrazila do Outletu ve Sterboholich a tam maji taky slevy - takze v Hannah jsem koupila MM mikinu, sobe mikinu a bundu a vsechny tri veci staly 1000 (z puvodnich 3500), takze super.
26. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak ja uz zase mizim neco delat, at tu sama nepisu prispevky. :wink:
26. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: fakt tě lituju ... no já si dělám záznamy o utratě a nevím kolik to teda dělá bez kosmetiky a jídla +kosmetika pro malou, mám to spočítané dohromady. Tak cca utratím za jídlo+drogerie+malá asi 7000kč. ale zase to je jak který měsíc, občas se stane že dojde vše najednou tak v tom měsíci mám větší výdaje.
Jani asi se fakt divím proč ses vdávala, ale nejspíš jsi to tak cítila,jinak bys to přece neudělala.
26. čer 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
reakce pro jancu: chlap ze svých peněz platí všechny půjčky,paušály na telefon, pojištění na auto a motku, nájem, a na půl měsíce cigarety a benzín. Nic mu nezbývá. já ze svý mateřský platím jídlo, Nikovi plínky, druhou půlku měsíce cigarety a prostě když je něco potřeba. A taky mi nic nezbývá :grinning: kdyby jsme se uskromnili tak nám bude zbývat peněz... my hrozně moc prožereme :grinning:
26. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuska: ahojki:slight_smile: tak co jak jdou přípravy na svatbu?kdy to vlastne máte? nekdy v srpnu že?
26. čer 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě Mirek dává 4000, ale nikdy mi to nestačí, takže ještě pak přidá třeba 2000,-, ale pořád platí, že apson jednou tejdně jdem spolu nakoupíme třeba za 1500 což platí on, takže taky bych jídlo viděla tak na 12 000 měsíčně, ale asi i s plínama kosmetikou a tak. Ale na jídle teda nešetříme, to rozhodně ne. Takže třeba zrovna na jídle se dá ušetřit hodně, ale zas jídlo je základ, nebudu nás cpát nějakejma hnusama:slight_smile:)

No jo kač myška, myčka, překlepy, to už sis mohla zvyknout ne?.)))))) Píšu jak dement, většinou po mě leze verča, a nečtu to po sobě.-))
Verča taky mačká telku a pak mi nosí ovladač abych to opravila jak to bylo:slight_smile:)))))) Počítač vypínala a ted dala pokoj, ale včera zas nějak začla,a le chápe konečně NE, huráá:slight_smile:) Jde k tlačítku a říká NENE:slight_smile:) ale kdybych jí to nene ještě nezopákla, klidně mi to zas vypne:slight_smile:)

Se loučím, jedem na chalupu:slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
okolo 3000,- to je na plínky a mlíčko, takže mi dává 4000,- celkem no..ale na jídlo 1000,-
26. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vy řešíte peníze, jo? To mě MM dává celou výplatu :sweat_smile: :grinning: , nechává si jen něco málo na svoje útraty :wink: My máme všechny peníze společný, bez toho by to nešlo, protože už tak je ten rozpočet našponovaný jak blázen :wink:
26. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnko: co to čtu?? můžu gratulovat? :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ewus: snad jo :wink: , ještě to není samo potvrzeno doktorem, ale mělo by to tam být :wink:
26. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám hroznou radost, že by to mělo být zase březňátko, tak snad nic nezakřikneme a vše bude v poho :wink:
26. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ovšem při mém štěstí to bude spíš znovu únorové dítě :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ewus: koukám, že vy taky zaděláváte :grinning: , nevšimla jsem si toho :wink:
26. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držím všechny palečky co mám :wink:
26. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek