• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
vlni: my zaděláváme jen tak na půl :grinning: oficiálně se budeme snažit až od vánoc :wink:
26. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé vlni to je krásnéé. moc gratuluji.
26. čer 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ewus: a co je to napůl :grinning: :grinning: :grinning: ?
26. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to by mne taky zajímalo,co je to na půl? :grinning: :grinning: jako buď a nebo jo? :wink:
26. čer 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni, katko: IP
26. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ewi: IP :wink:
26. čer 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: jééééééééééééééééééééééééééééééééééééé - velká gratulace a ať jde vše jak po drátkuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A co si tipuješ - bude kluk nebo holka?
26. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ewus: mě taky zajímá, co je to na půl :wink:
26. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Saji: tipuju kluka, ale je to možná tím, že bych si ho přála o krapet víc :wink: ...ale nakonec je mi to úplně jedno, taky chystáme, že si to nenecháme říct, ale nevím, zda mi to vydrží, jsem hrozně zvědavá :sweat_smile: ...je mi to vlastně úplně jedno, co to bude :wink:
26. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
vlni: moc moc gratulu a preju at jde vse jak po masle :dizzy_face:
ewus: taky nechapu to napul :sweat_smile: . Jinak my se budeme snazit take od vanoc :slight_smile: (jestli nepodlehnu driv :slight_smile:)
dnes mne ceka parba - juchuuuuuuuuuuuuuuu, moc se tesim tancovat :sunglasses:
26. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky: dík :dizzy_face: , snad bude vše v poho, za týden jedeme na dovolenou a už se děsím, že mi bude blbě, jako když jsem čekala Juli :unamused: , uvidíme, jestli to bude stejné nebo úplně jiné, každopádně mám napsaný těhotenský deník, tak to můžu porovnávat, protože s Juli jsem to zažívala téměř přesně před dvěma lety, jen o tři dny dřív :wink:
26. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš vy jste ženský zvědavý :grinning:
saji, mjanco: IP
26. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
janin: já bych tvýho chlapa mít doma fakt nechtěla :frowning2: :frowning2: :frowning2: - díky tobě vím, co doma mám, i když mě taky někdy pěkně štve.... :wink: :dizzy_face:, alekterej ne :wink:

Jinak já jsem taky ráda za svůj účet a kartu od MM účtu nemám a nechci.....ale přesto máme peníze společný, vždycky se dohodneme, co kdo zaplatí...a nakupovat chodíme hodně spolu, takže vidí, co co stojí..jako ohledně peněz se fakt nehádáme, jako mohlo by jich být víc, to jo no :grinning:, ale jsem spokojená s tím, jak si žijeme a jak to spolu máme....... (i když nemáme na zahraniční dovolený ani na ty tuzemský, máme teď priority jinde...udělat si bydlení a věnovat se dětem - cestování nás snad jendou taky čeká, až budou děti větší....a taky máme rádi dobrý jídlo, takže shehe - taky jsme rozežraný a na jídle nešetříme :grinning: :grinning:)... já se jen na to svým účtu snažím trošku šetřit, aby byla rezerva např. na zaplacení hypošky atd....MM není šetřící tip...
26. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jé Vlni taky moc gratulujeme!! :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásná zpráva!! :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: tak klučíka, jéééé :dizzy_face:, no, hlavně ať jsme oba zdraví a krásně rostete :slight_smile: :dizzy_face:
Já si ho taky - jako klučíka - u sebe tipovala, ale objednaná byla holčička, ale Mm střílí vedle- to už mám ověřený :grinning:, snad pak u třetího poznám ovulku, aby mohla být pak ještě jedna holčička....i když až poznám ovulku, tak na zadělávání holky bude pozdě :sweat_smile: :grinning:

mjančo: jen hezky podlehni dřív :wink:
26. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Saji: páreček je hezkej, já si hrozně přála holku a tu už mám, nechtěla jsem dva kluky, to byla moje noční můra, takže máme splněno, teď už je to jedno, holka by ale zase byla lepší, že bych nemusela kupovat tolik nových věcí, Juli jich plno ani neunosila nebo minimálně, takže máme plno krabic s krásným oblečením :wink:
26. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: když na kluka se nedají tak krásně kupovat věci - jako oblečení....všude je jen extra výběr na holky a já mám prostě vnitřní pocit, že chci mít ještě jednou miminko holčičku a moc si jí oblékat, nějak si přijdu nevyžitá :grinning:..navíc Maji mi za chvíli bude krafat do toho, co chce na sebe a budu mít tuplem útrum :wink:
Já u Domíska málem obrečela tolik krásných věcí, co nikdy neměl na sobě, protože mu to bylo hned malý....jako jestli by pak třetí dítko bylo ještě větší, tak nemá smysl ani tu velikost 62 kupovat :grinning: natož velikost 56 :grinning:
26. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Už teď si Maji vybírá čepice a nekompromisně jinou nechce, než tu co si vybrala :grinning: :grinning: :grinning: a navíc si ji vybere až po tom, co jí obleču, takže jde do háje moje ladění :grinning:
26. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: juchůůůůů, držím pěsti ať se vše potvrdí, to je super zpráva!!!!!!!!! :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni. ale to budeš muset zavítat častěji a pravidelně nás informovat, když nejsi tutlalka jako já :grinning:...je vážně fajn, že Vám to vyšlo tak, jak jste si přáli :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
VLNI: obrovitanske gratulace :wink: :dizzy_face:

Saji: A nedas si pokoj a nedas.... :sunglasses: Vidis o co jsi prisla, ze jsi to tutlala? Nebo Ti mame taky gratulovat, tutlacko jedna :confused: :grinning:
26. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsme byli v Tescu a táta se prásknul přes kapsu, nakoupil malý oblečení, tak ještě džíny potřebuje a čepičku na léto, nebo kšiltovku a je to..kačí nesnáší čepice, pořád si je sundavá, líbí se mi ty pletený, jednu máme, neznáte někoho kdo je plete?
26. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jani: stačí si postěžovat a hned to jde :wink: čepičky a nádherný plete saja :wink:
26. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ewi- jak kdy vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes: saja a fotky má?
26. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jani: jak kdy :wink: mno myslím že co má Maji v albech na hlavičce že to bude všechno Saji tvorba :wink:
26. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jani: ještě tady jsem koukala na čepičky, ale nevím jestli už to nebude mít moc přebraný :wink: jo a kdyby sis vybrala od týhle holčiny tak se mi ozvi do IP ušetřila bych ti na poštovným :wink:
26. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlni moooooooooooooooooooooooooc gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ewus: já nepletu, ale háčkuju :slight_smile: , ale díky za pochvalu :slight_smile: :dizzy_face: jj, to co má maji na hlavě je moje tvorba - či spíše hokusy pokusy :grinning:
26. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ewi- díky!!

holky mám prosbu potřebuju akutní pomoc, tchýně si dala ke mě upéct koláč kynutý ale já to nechala nejspíš moc vykynout, a ted mi to teče z plechu a samá boule to je co s tím, ta mě zabije, to zase bude na ego MM, mám vypnout troubu klesne to či co ,pomoc honem rychle! :astonished:
26. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek