• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ewus: ty tu holčinu znáš? Já jen, že za 80 Kč - pokud to háčkuje ona sama - se jí to za boha nemůže vyplatit, to jí fakt musí bavit :sweat_smile: :grinning: nechápu :pensive: :sweat_smile: :grinning:

Jinak my strávili příjemné odpoledne na zahradě :dizzy_face: - bez tatínka, ten přišel až před koupáním...Jsme Maji koupili bublifuk, tak jsem většinu času musela dělat bubliny a Maji je honila :grinning: Jen jsme pak zašli domů, zatáhlo se, začalo pršet a bouřit :frowning2: Naštěstí i prádlo jsme stihla sebrat, tak mě čeká žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale spíš si dnes večer hodín nožky nahoru, pustíme si s MM nějaký hezký fil, já si dám k tomu melouna a kojící čaj a pak půjdeme chrnět - dnes jsem nějaká znavená, Maji byla dneska jako šídlo neposedný......
26. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
janin? nepomůžu :frowning2:, nevím :frowning2:...já se kynutému vyhýbám jako čert kříži :pensive:
26. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě taky, ale chci to změnit, akorát ted by to fakt bylo blbý kdybych to zvrzla, chtějí to na snídani, bude tam spát synoveček :astonished:

Ewi- tak jsem tý holčině psala IP, brala bych nějakou čepičku na ted do toho září nějakou slabou a pak na podzim silnější na uši aby byla, ty se s ní znáš?
26. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: těsto stačí znova propracovat a ono lehne :wink:
26. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, jani: znám jen od vidění z města :wink: a krapet z diskuse
26. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé koukám, že je Vlnka v ocekavani ! To je super, moc gratuluju !!!
26. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k debate o penezich, ja teda nevim presne, ale plus minus prozereme taky tech 6000.

My to mame jako Vlnka. mame vsechny penize dohromady. nepotrebuju mit svoje penize jako to ma treba Lenka. Kdyz chci neco jen pro sebe, tak si proste vezmu z naseho uctu , stejne tak Frantisek.
Me by prislo hrozne komplikovany vymejslet, kdo co plati, kdyz v podstate jime spolecne, satime a krmime nase dite, platime nas najem, nase poplatky atd atd....

Jeste nedavno jsme meli jeden ucet a dve karty a rikame si jen vetsi vydaje, kdyz jeden z nas neco kupuje.
Ted to ale Frantisek udelal tak, ze zridil novy ucet, vyhradne na internet banking a SIPO, kam bude chodit jeho vyplata a penize z pronajmu, az pronajmem byt a z toho uctu se bude platit hypoteka, telefon, vsechny trvaly prikazy (vcetne charity), najem atd atd...proste takove ty kazdomesicni veci (slozenky svine zeleny) :grinning:

no a na ten nas puvodni ucet bude chodit jen moje materska a jeste 5000 z Frantiskovy vejplaty (protoze s materskou bychom nevysly) a z toho jime, satime, parime, kupujeme darky atd.
26. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnko, taky moc gratuluju k ocekavani a preju, at jde vse, tak jak ma :wink: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi já jí psala a zatím nic, tak dáš jí echo dyžtak že to jsem já??

tak mě by vyhovovalo mít svoje peníze, ale...

tak včera buchta dopadla tak, že jsem jí nechala nejspíš hodně nakynout, bylo to jako hrnečku vař, jako upekla se, ale byly tam boule, což snad nic není, ale jindra byl hotovej, jaký jsem kopyto že máma takovou buchtu nikdy nemá, no hotovo, mě sprasil, místo aby mě povzbudil :confounded: tak ted jí zkouším nám dělám teprve kvásek, ale doufám, že to bude lepší, at taky ví, že umím!! :wink: :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: hele na těch kynutých buchtách neni nic složitýho. Jen je potřeba během toho kynutí je párkrát propracovat aby se zbavili právě toho vzduchu co ti pak dělá ty boule :wink: když si uděláš kvásek aby si viděla že máš dobrý droždí tak neni co pokazit :wink: hlavní je se toho nebát :wink: Jo a ještě jsem někde četla že když dáš těsto na plech tak ho propíchat že to taky neudělá bubliny :wink:
27. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: měla si mu jí hodit na hlavu a nechat ho přes noc udělat "lepší" :wink: :grinning: mě by tohle udělal jen jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže když ted udělám těsto, tak to mám nechat ještě kynout, nebo stačí až na plechu, nebo obojí?
27. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uděláš těsto a necháš ho na kynou, po nějaký době ( řekněme 2O minutách) ho zase hodíš na vál a propracuješ aby se ti slehlo a zase ho necháš na kynout. Když se ti bude chtít tak ho můžeš ještě jednou propracovat, ale to už je zbytečný. Pak ho dáš na plech a nandáš ovoce ( nebo jakou buchtu děláš) někdo ho nechává kynout ještě před tím než se dává do trouby, ale to už je opravdu zbytečný :wink:
27. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ho udělala a už kyne, ono se může nechat nakynout i mixérem vid, na to jsou speciální nástavce, to bych mohla taky zkusit, pže se mi jednou stalo, že jsem ho málo propracovala a druhej den bylo tvrdý jako štoudel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to nevím :unamused: já všechno dělám v ruce... i vánočky, mazance a tak.... Doufám že se ti to povede :wink:
27. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani : ja bych si na kynutou buchtu netroufla a to fakt pecu.....
a kdyby se mi nepovedla, tak by se MM teda rozhodne nezlobil. Oba bychom se tomu zasmali a jeste by me utesoval, ze nejsem kopyto...
je mi lito jakyho mas chlapa...tohle bych ja nesnesla a myslim, ze vetsina z nas... :frowning2:

tak at se priste povede.
27. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jeho mamankovstvi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

necetla jsem uplne vse, ale z toho co jsem zahlidla mi je zle...
promin :pensive:
27. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky, je to mamánek, to máš pravdu, ale nepřizná to, jemu to není divný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani : ma sourozence ?
27. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo 2 je nejstarší..a asi nejvíc mamánek
27. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak 20 minut uplynulo, tak jdu znova kvedlat, nevím jeslti nemám zkusit ten zázračnej přístroj :confused:
27. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: jsi šikula, už jen proto, že se do toho dáváš znova!!! :slight_smile: Většina bab by se na to vykašlala, ale ty ne a to je super :dizzy_face: Neboj, určitě se ti to povede!!!! Já když dělám kynuté buchty a nebo koláč, tak to nechávám kynout cca hoďku, bubliny mi to nedělá, podle mě to bylo velkým množstvím droždí! A vzkaž chlapovi, že ať je rád, že něco vůbec upečeš, no boooože bubliny, vem si, že jiné baby by se na to vyprdli a radši si šli koupit blééé umělotiny :wink: No a Jarek když se mi něco nepovede, tak říká, že ty zmetky má nejradši.. :sweat_smile: :grinning: ale asi je na tom něco pravdy, on má fakt rád zmetky, ať už je třeba v obchodě nějaký rohlík s nádorem (tak tomu říkáme, když je na něm nějaký přebytek těsta) nebo prostě něco zkrouceného jako jsou občas kapie :grinning: takže tak :grinning:
27. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už máme doma foťáček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi máme doma něco podobného jako Petruna, můj MM se také nedokáže vzdát svého účtu, takže z mého účtu jde vše na platby od inkasa, pojištění splátek až po mobily a z jeho jen nájem a výdaje na jídlo, plínky, mléka a tdf...co je pak za púotřebí...
27. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem buchtu sice udlěala, ale asi málo vykynula a je taková nízká, tak příště musím dýl kynout :grinning: ale byla jsem pochválena za snahu a jí to tak dobrý, ale takovou dobu se s tím mořím a pak tohle..
27. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani : ti rikam, ja bych si na kynutou buchtu netroufla..... :wink: :grinning:
27. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinkas : jste si kupovali novej fotak ? jakej mate ?
my ted taky kupovali novej, protoze ten predchozi Frantisek rozbil :sweat_smile: , odrel naky sklicko na cocce nebo co....
ale u toho noveho jsme koupili jen telo a objektiv tam dali z toho stareho.
Ten co mame ted, je trochu lepsi, tak uz me to tolik nemrzi, ze se nam tamten rozbil, ale zase to byli zbytecny penize navic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: koupili jsme toho Olympuse e-420 v celém setu i s dvěma objektivy :wink: jen to teď všechno dobře nastavit.. :sweat_smile: to bude maturita :grinning:
a jakej máte vy??? Jako naštve to, ale jak říkáš, lepší foťák, hezčí fotečky :wink: :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: jo a psala jsem ti IP! :wink:
28. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek