• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
cau holky, tak jsem zpet z Chorvatska :slight_smile:

zachytila jsem, ze vlnka je tehule, moc gratuluju, snad ti tentokrat to breznatko vyjde :wink:

my se mely docela fajn, zpocatku pocasi nic moc, prselo, zima, more studene, ale pak se to trochu zlepsilo, takze jsem za ten tyden v mori tak 3x i plavala :wink: klarose voda moc nebrala, jak byla studena, libilo se ji ve vnitrnim bazenu a ve virivce, u more ji braly kaminky, z tech byla zcela hotova, ale voda se ji nelibila, ze byla studena a taky se byla slana, to se hrozne ksichtila :slight_smile: co se tyce UV obleceni, tak jsem rada, ze jsem ho koupila, i kdyz by stacilo jen tricko, ty kratasy jsou asi navic, ale nedovedu si predstavit, ze bych ji nechala jen tak nahatou, to by byla za chvili na skvarek. bavlna by asi taky stacila, ale ta zas moc neschne, tak bych se bala, ze kdyz vyleze z vody, ze se nachladi. ale vetsina decek tam byla nahatych nebo jen v plince, tak jsem mozna jen prilis utlocitna nebo holt mame v rodine blbou plet :wink:

janin, teda preju, at se TM nekde triskne hlavou o futra a rosviti se mu, ze se chova jako kokot, omlouvam se za to slovo, ale chova se hrozne, mel by si uvedomit, co v tobe ma a ze te to jeho chovani muze taky brzo prestat bavit...
28. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzko, vítám tě i tady :grinning:

kozinko : my máme zase zrcadlovku Canon tentokrát 400 (před tím 350).
Zase přes Aukro, takže to cenově docela šlo.
28. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
davala jsem to na opice, tak jeste sem....

neco na pocest Michaela Jacksona :
http://www.youtube.com/watch?v=gdQT0z2kxos
28. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUzi vítejte zpátky, taky bych si nechala líbit CHorvatsko :dizzy_face: měli jsme jet k moři, ale možná budeme kupovat barák, takže až tak za 30 let :grinning: jsem se těšila no :astonished:

ted odpo taky měl proslov, včera byl u nás brácha se podívat na malou a dneska taky, tak byl hotovej, že k nám pořád někdo leze, že si tady připadá jako na návštěvě, je fakt někdy na pěst, a radši odjel na třešně k babí, že budeme zse dělat džem a máme už 4 skleničky a zase stejný..
28. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: hoď odkázek :slight_smile: to už musí fotit jak bůh :grinning: :dizzy_face: Jak dlouho ho máte???
No my máme tenhle http://www.olympus.cz/consumer/dslr_digital_slr_e-420_18938.htm taky zrcadlovka, ale fotit budem až zítra, čekáme na objednanou paměťovku :wink: ¨
koukala jsem na malého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a musela jsem smát!!!!!!!!!! Včera odpoledne jsme taky tancovali na Majkla :grinning: Malá paří skoro stejně jako Toníček :grinning: :dizzy_face: ale nemohli jsme to točit, pařili jsme s ní :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: čůůůůůůůs ženo!!!!!! :dizzy_face: vítejte doma! Super, že se dovča vyvedla! I když je pravda, že to počasí mohlo být lepší, ale zase lepší pro malou, že bylo tak jak bylo a nebylo jí moc velké vedro :wink: Ty jo, těším se na fotečky tak šup šup :grinning:
28. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : fotím pořád dost blbě :frowning2: ...no blbě, prostě to není ostrý tak jak bych si představovala, ale MM tvrdí, že to pravý umění je právě v rozmazanosti :grinning: (viď zuzko?)

http://www.fotografovani.cz/art/forec_amater/Canon-EOS-400D-dslr-rec.html?tisk=on
28. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : ten váš vypadá super !!!Těším se na nové fotky Týnky !
28. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááár....

petru: Toník je úúúúplně suprovej!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Maji se šíleně líbil, musela jsem jí ho pouštět dokola a ona se smála a smála a u toho tancovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ty si mu ukazovala, jak tancuješ a on napodoboval nebo to zvládal takhle úplně sám? Fakt nádhera....

janin: já budu v týdnu dělat marmeládu z josty, nějak se jí mooooc urodilo a je mi jí líto, jako aby opadala....ona je fakt výborná, někdy chutná po borůvkách nebo černým rybízu - každá kulička je jiná, tak jsem zvědavá, jaká bude marmoška :slight_smile: , dneska jsme z ní měli bramborovo-tvarohový knedlíky - výborný, mňam..... :grinning: akorát MM "nadává", že nemůžou být moc často, nebo že neprojde brzy dveřmi :sweat_smile: .....ale to obírání a příprava je opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
28. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi - vítej doma....přidávám se k tvému přání janin, to je výstižný.....
28. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpět z chalupy a musím se ještě vrátit ke kynutýmu těstu:slight_smile:) Sem břídil, žádná kuchařka, ale kynutý buchty se mi dycky povedli. Akorát se to dělá celej den, i když jako kyne to samo.-))Vánočka nebo mazanec, to mi teda často nejde. Občas se povede ale většinou klesne nebo tak něco:slight_smile:) Ale buch¨ty sou záruka úspěchu:slight_smile:)Jen od tý dby co máme verču sem je nedělala:slight_smile:)))

Cesta na chaluopu v pátek hotový peklo. Jako málem sme na dálnici hromadně bourali. Nejdřív tam bylo děsně aut, pak kolona, skoro to nejelo. A když se to rozjelo, po pár kilometerch bylpořád hustej provoz. Každej kretén Mirka předjel, protože Mirek jako jeden z mála udržuje bezpečnou vzdálenost. no a najednou auto před náma prudce zabrzdilo. Naštěstí rychlost na dálnici byla tak 50-60 km, taky to mohlo bejt 120 a to by as bylo po nás. Mirek to tak tak stihnul, zastavil pár milimentů za tím před náma. nevím proč brzdil, ale hned za náma auto to nestíhalo, tak nás předjelo do vedlejšího pruhu. No a kousek za náma bylo slušně zrušený auto. Fakt hnus. Pak nás cestou ještě pár kokotů vyloženě "bezpečně" předjíždělo. Fakt humus.
28. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, tonda super, jak tam paří, ty pohyby rukama super.-))))
28. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : sám . On takhle tancuje na vše.... :grinning:
sem řikala františkovi, že většina dětí tancuje ze strany na stranu a Tonda podobně jako tatínek :grinning:

Tohle bylo jen na hudbu, jako že nekoukal na klip a nekopíroval Majkla :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem ráda, že si maji taky zapařila :wink: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmun: nekteří lidi prostě neumí pochopit, že na tyhle stránky chodit nemusí, je to pro ty, co chcou :unamused: hmm, to nemá cenu
28. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja : co to je josta ? :astonished: nebo josty..

sheh : fuj, hnus zazitky ze silnice...nesnasim hovada, co nedodrzujou rychlost a jeste vic ty , co zasednou pod vlivem....
dnes zase jeden nevinej mrtvej kvuli ozralymu za volantem a jeste k tomu 11 leta holcicka...to me vzdy tak nas.....proc nemuzou umrit ty, co to zavinej?
28. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu : :grinning: :grinning: tak at pridou mezi vopice :wink:

si nedovedu predstavit, ze bych zakladala skupinu proti strankam, ktery mi nesedi....jako proc ?

to bych pak musela zalozit tisíce skupin....
tak ať si to užijou :slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: josta je kříženec černýho rybízu a angreštu....má tmavou barvu jako rybíz a velikostně plody jsou jako angrešt a moc mi chutná, my než koupili tenhle barák, tak jsem taky nevěděla, co to je :grinning:

shehe: ještě, že se vám nic nestalo :wink:

...právě nakupuju po netu - tentokrát i pro sebe :wink: :grinning: a i pro Maji, jen pro Domíska jsem na nic zatím nenarazila :frowning2:, jako na kluky to oblečení je fakt bída :frowning2:....ale MM si mě furt žádá a prudí, tak asi budu musez za ním....
28. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy

vlnko:gratuluju máš termín jak já :slight_smile:

janin:co dodat.........proč jsi pekla další? hele dej si bacha jak lidi stárnou tak se jejich špatné vlastnosti zhoršují :wink: tm je kus blba,sorry za výraz.
28. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, fotky budou, jak se trochu vzpamatuju, snad do tydne :wink: a s tim pocasim mas naprostou pravdu :slight_smile:

sajo, jostu znam jen diky tobe z lonskeho leta, nam tu hezky rozsirujes obzory :wink:

majmu, super odkaz :grinning:

shehe, fajn, ze to dobre dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : tak to teda nevim, jestli by mi to cchutnalo, páč cernej rybiz i angrest nesnasim :grinning: :grinning: :grinning:
ale treba jo, kdyz se to zkrizi....
29. čer 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, josta je vynikající. Chuťově je odlišná od obou druhů ze kterých je křížená. Uvnitř je dužina měká jako v rybízu a je slaďoučká :wink:
29. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majmu, takové lidi nechápu. Když se jím to nelíbí, proč sem lezou a kritizují?! Opravdu téma pro pobavení :sweat_smile:
29. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: mně spíš chutná jakoby po borůvkách a borůvek je u nás doma nedostatek, tak proto ji mám asi tolik ráda :grinning: Ti pak jednou můžu dát na ochutnání marmošku, ale profíkům jako noa konkurovat s marmoškou jistě nemůžu :sweat_smile: , navíc nevím, jaká bude....dozvím se až někdy v týdnu....

Já na dnešek spala asi max. 5 hodin a to ještě přerušovaně :rolling_eyes: .....Domi včera hodně chrněl přes den, tak se v půl pátý rozhodl, že už je vyspalej...a když už jsem ho konečně uspala, vzbudila se Maji - takže obvyklej scénář :sweat_smile: :grinning:

Zutra má brácha "promoci" (nevím, jak se tomu říká u předávání diplomu na těhle školách), dodělal toho záchranáře...tak mám radost :dizzy_face: , jen nevím, zda nám to vyjde tam jet, MM by si musel vzít dovču a navíc pak být venku s dětma... :pensive:
29. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo že gratuluju kolegovi :slight_smile: říká se tomu absolutorium :wink: půjde jezdit na rychlou?
29. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji co je to josta? to teda neznám :astonished:

kačí dneska spala docela hezky, spí zase blbě asi pořád zoubky, a včera se vzbudila až v půl4 a pak na7 vstávala, jinak se budí třeba už před půlnocí dám jí mlíčko a pak si jí už musím vzít k sobě, jsem zase ready, ale dneska ok :dizzy_face:
29. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: on snad chce pokračovat nějak dál :sweat_smile: - asi máme v rodině to věčné studentství :grinning: ...ale prý něco za rok i tak musí odsloužit, aby z toho nevypadl, takže nějaké služby mít bude, on chtěl k horský službě, tak nevím....jen ho moc neláká asi ta výplata ve zdravotnictví (mají hypošku, dvě děti, spoustu koníčků, atd.) :rolling_eyes:
29. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky, hlasim se po narocnem vikendu. Zhubla jsem za 2dny 2kg. Mam MM v nemocnici a zitra jde na operaci.Tak mam nervy.Porad litam spital-domov. Navic Bett se porad pta TATA TATA a jak ji nalozim do auta tak rika: PAPA TATA a to mam hned slzy... :frowning2:
29. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: co se stalo TM? jestli to neni tajný
29. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek