• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
mel asi 6-hod. zlucnikovy zachvat. MA tam zanet a je to v poslenim stadiu jako k operaci. Kdyby prisel pozdeji,tak by to bylo horsi. Hrozili mu i ze se tam mohl vytvorit nador. Tak zitra jde na operaci.
29. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jejda :frowning2: , tak ať to dobře všechno dopadne a ať máte tatínka brzy doma :slight_smile:

janin: můj příspěvek včera 21:14 :wink:
29. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: jestli pujde vse po masle, tak v patek by mel jit dom...Strasne se mu styskla po Bett a Bet porad hleda Tatu. Je to "super" na psychiku...Jsem ji rikala, ze tata neni,ze ma auau a ted chodi po byte a rika TATA AUAU
29. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi: to bude dobrý :wink:
29. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi to je mi moc líto s TM a snad bude vše dobrý. držím palečky at je co nejdříve doma a jste spolu.
29. čer 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi- chudák tatka tak ho pozdravuj, přejeme at je brzy doma :sweat_smile:

ewi- co ta holčina s těma čepičkama nevíš, dělá mrtvýho brouka..

jiank ta buchta jak jsem dělala sice moc nevylezla, ale snědli jsme jí chutnala MM a druhej den nebyla, tak dobrý! příště jí nechám dýl kynout a bude to OK :grinning:

ted chci dělat kačí přesnídávky, mám skleničky, lae nemám víčka, netěsní moc, to by se asi zkazilo, ne? prý se prodávají i nový, tak jdu odpo do kuchynky a zkusím jí to udělat, pže to je peněz za ty přesnídávky a kačí je miluje!! :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi:neboj, vyndají to a hned se mu uleví :wink:
29. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: přejeme ať vám taťulda brzy vrátí zdravý a hlavně ať vše dobře dopadne!!!
29. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky moc :wink: Ja pocitam,ze do patku je s nama doma...Za chvili za nim jedu...
29. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : zlucnikovej zachvat je hnus. Moje mama rika, ze je to horsi jak porod.
Tak at je TM brzo v poradku...

Me taky trha srdce, kdyz Tonda kouka na dvere a rika porad dokola tata tata a ma takovej smutnej vyraz...a to jde Frantisek treba jen na vyjezd...

jemu nevadi, kdyz jde do prace, ale kdyz je s nama doma a pak najednou jede pryc, tak je fakt smutnej...

jdu ke kamosce a vubec se mi nechce do toho dusna...ble
29. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zase zdavím po pár dnech :wink: dnes fajn den-potopa v bytě. jsou tu už špatný stoupačky(starý dům-budou se měnit na podzim) a občas se nějaký odpad ucpe. dnes holt ten náš v kuchyni. chtěla jsem cvičit na záda, tak jsem zamakala s hadrem :grinning:

jinak u nás vše ok. v sobotu se chystám s kamarádkou na benecko do baby friendly penzionu-3děti, bude hukot :grinning: a páč MM opět nemá skrz práci o prázdninách ani týden volna a chtěli jsme moc s kulichem do chorvatska, tak razíme jen spolu od neděle do čt do řecka. takový prodložený víkend-památky+koupačka. kulicha nebereme, ač je nám to líto, ale přijde nám to lámání přes koleno, že by jen byla aklimatizace. tento výlet jsme měli v plánu před 2lety, když jsme počali kuldu, pak letenky padly-tentokrát to snad vyjde ok :wink: tento týden dávám lehký klídek, zase se nějak necítím, tak ať dovči vyjdou :wink:

co jsem chytla z pár stran:

vlni, velká gratulace a ať vše jde jak má :wink: je to pěkný, že to vychází zase na březen :wink:

zuzi, vítej, jsi kabrňák, že jsi odřídila a zmákla obě matky :slight_smile: a fajn, že jste to užily.

petru, tonda jackson super-je to bourák :grinning: a omrkla jsem i fotos na opicích-moc hezký :wink:

saji, taky jsem opět omrkla alba-obě děti bezva a domča slušně roste :wink: mimochodem-neposlala by jsi mě prosím recept na tu vychválenou bublaninu? :grinning: díkes.

jo a dnes omylem nález v kuldově tlamce-jedna nová 2dole a kus stoličky nahoře. takže zubní bilance-6 a 2půlky :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak je těsně před dovolenou a Natinka má zánět v očích, vyfásly jsem antibiotikovou mast a kapky, tak už jen to počasí aby bylo supr... :pensive: :pensive:

Zuzi vítej doma

Zuzalach dobrýý nemusíš chodit ani na posilko...
29. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza: po slově potopa jsem si říkala co ti hrabe že v praze záplavy nejsou :grinning:
29. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, tak ať se dovča podaří a naty zánět brzo přejde :wink:

lena, co o to hrabe mě slušně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potopa sice byla, ale oproti těm opravdovým byla naše kuchyňová prd :wink:
29. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
DIblo- hezkou dovču at je malý líp!!

my už jsme sami doma tatka na 6 odjel, rozdělala jsem si brambůrky, vínko, a vegetím si v natáčkách a v pyžámku :dizzy_face: :grinning: a asi si půjdu číst.
29. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: prosím tě, chtěla jsem se tě zeptat, jak to teď máš s mateřskou popř. rodičákem?
švagrová byla dnes na sociálce a přijela teda zklamaná. Ona čeká v prosinci druhé dítě a tak se šla zeptat na to jak to bude s mateřskou. říkali jí,že vlastně dostane 7600kč že se to dává jen na nejmladší dítě. To jako nedostane ani žádný přídavek na to první? to je dost málo ne uživit s takových peněz dve decka . To jsem si myslela,že to nejak počítají a částka na dvě děti je jiná.
Prý měsíc před porodem musí ukončit mateřskou s prvním a pak nastupuje na druhou.
díky za info, popř zda o tom něco h olky více písnete mi pls.
29. čer 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katu to je teda pěkně v pytli kdyby to takhle bylo..ale asi jo já něco takovýho taky šlyšela, ale na jedno dítě je to málo peněz co teprve na dvě, to ja na palici teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou jedny peníze na všechny děti je tu na to i diskuse. Je to výplata pro matku ne děti takže se počtem dětí nenásobí.
29. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to tak jak pise Lenka. I kdyz mas patercata,tak porad je jedna materska....Vzdy beres na to nejmladsi. Pekne blbe... :angry:

Diblo: at se mala rychle uzdravi...
29. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho tak to je fakt mazec. mne je to třeba jedno protože mám od začátku jen rodičák a ted v l istopadu se mi to sníží na polovinu,ale co ti druzí. je to pěkný bordel.
a jaká je mateřská u druhého dítěte když třeba mezitím nepracujete, taky 7600 nebo stejná jako u prvního?
29. čer 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : dřív bylo na dve deti i 3500.... :sunglasses:
takze 7600 je vlastne krasny....
jeste ze jsem mela dost maly plat, tak to pro me neni takovy sok, ale lituju holky, co brali treba 20000 a ted maji tohle....musi to bejt sakra znat...
29. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni : a jak to je s prispevkem (materskou) od zamestnavatele)?
Ten dava taky jen u prvniho ditete ?
Vis co myslim ne ?

teda u nas je brutus cerna obloha...ble....jeste ze nebydlim nekde u vody...chudaci lidi...ty povodne jsou desny... :frowning2:
29. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: to je taky dobrá otázka :wink:
29. čer 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nevím jak to mají ostatní,ale jestliže jste na dobu neurčitou v práci a čekáte dítě, které porodíte do 4 let věku, popř nastoupíte z rodičováku na mateřskou 6 týdnu před TP tak Vám sice ukončí mateřskou od státu 7600 nebo 3800 a začné Vám opět platit práce Mateřskou dovolenou po dobu 28 týdnu popř. 37 týdnu, kdyby to byly vícerčata... a jak mile ukončím 28 týdnu mateřské tak mi opět do 3 let věku mého druhého dítěte platí rodičovák stát a takto to mohu opakovat jak chci dlouho rodit..

Ale jak je to u nezaměstnaných nebo studujících tak to opravdu nevím... :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
má tam být porodíte do 4 let věku prvního dítěte... :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, u těch na dobu neurčitou je to tak jak píšeš. U lidí, kterým smlouva končí - tj. na dobu určitou a studentů je to tak, že mají automaticky 4 letou rodičovskou s tím, že MD pobírají ve stejné výši jako RP, tedy 7600,-
29. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmankote tak to si nedovedu představit, jsem ráda, že jsem na dobu neurčitou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

kdybyste chtely mrknout na fotky z chorvatska, tak jsou zde. jmeno zuzik, heslo zlin http://zuzik03.rajce.idnes.cz/Chorvatsko/

diblo, at se to natince co nejdriv zahoji, to je zakon schvalnosti :unamused:

zuza, uzijte si dovcu, fajn, ze jedete, aspon si uzijete kratky intenzivni relax :slight_smile: kdy letite ? a kam ?

hvezdi, at operace klapne a TM je zas OK :wink:

s tou materskou je to ted taky nove tak, ze uz neni strop 14 a pul tisice, jak to bylo, ale muze byt o dost vyssi, ale plati to samozrejme pro ty, co mely predtim vyssi plat.
29. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jj to je taky záchrana, zase půl roku pořádné penízky... jen se nějak nedokážu zatím rozhodnout kdy do toho znovu praštit... :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, ale TM furt tlaci na dalsi, nepletu se ? :wink: ono je to rozhodovani tezke...
29. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek