• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
zuzi jj tlačí už cca 3 měsíce, asi mu lítaj hormony, jinak to není možný :grinning: :grinning: já jsem ráda, že si Natinku užiju, teprv teď si pořádně uživám mateřství...já jsem mu řekla, že okolo vánoc vyndám tělísko a budem se snažit,ale asi to bude dříve....on má pořád strach že se zas budem snažit 6 měsíců tak jak u Natinky,ale to jsem brala HA... Tak nevím... :pensive:
29. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, díkes :wink: jo bereme to tak, že relax se vším všudy pro nás dva:slight_smile: teda krom kulicha, ale on určo ocení relax u našich na zahradě se psem, houpačkou a tak :slight_smile: letíme hned po návratu ze šneka(benecko s kamarádkou) v neděli ráno, návrat ve čtvrtek. už dělám itinerář kam atd. teda jen musím lehce oprášit, protože byl hotov už před dvěma roky :wink: a doufám, že moře se oteplí, na poválení se taky těšíme :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, to je ono, ze clovek nikdy nevi, kdy to klapne, takze tezko rict, kdy zacit :wink: kamoska, co ma deti od sebe 3 roky, mi rikala, ze si to materstvi poradne zacala uzivat az s tim druhym a az tehdy byla uplne maximalne spokojena, tak treba to bude taky tak :wink:

zuza, jsem zvedava na fotky i z toho benecka, ten penzion vypadal dost dobre. a recko, to bude super, uz se tesim i na povidani :slight_smile: tam je to dost jizne, snad tam bude teple more a zadne pozary :wink:
29. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi: Klárka je super :dizzy_face: , ona má takovej kukuč, já jí žeru :grinning: , fotky moc hezký, akorát to počasí vás trochu pozlobilo, co?
29. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale holky jediný na co si dávejte bacha, tak je že i tenhle rok si může chlap jakoby napsat mateřskou na sebe a může si zvolit dýlku rodičáku :slight_smile: Hodně se v tom zmatkuje ale je to stále tak:wink:
29. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla : to co jsi psala s tou materskou by mel byt muj pripad. tak to je fajn, pokud to tak je. :wink:
29. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : ja si materstvi maximalne uzivam uz ted, tak to nevim, co me ceka u druhyho.... :grinning:
snad ne peklo
29. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : taky moc prosim o trecept na bublaninu ! Dnes MM donesl tresne od tchyne..
29. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že řešíte bublaninu:slight_smile:) Já mám super recept, ale momentálně se mi podělala robor, takže sem hledala něco jednoduchýho a našla sem. Je to super rychlý a je fakt dobrá. Dá se děkat i jako bábovka. Vymazávám máslem a kokosem a dělám z 1,5 dávky, jen oleje nechávám jak je psáno a je fakt dobrá, žádný sníh z vajec, žádný tření másla apodobně

Rychlá bublanina

Ingredience: 18 lžic polohrubé mouky, 9 lžic mletého cukru, 1 celé vejce, 1 a 1/2 prášku do pečiva, 3 dcl mléka, 1 a 1/2 dcl oleje

Postup přípravy: Všechno smícháme v míse do hladka, nalejeme na vymazaný a vysypaný plech a poklademe libovolným ovocem. Pečeme v mírné troubě. Není suchá jak klasická bublanina, příprava rychlá a jednoduchá.
30. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Vlni moc gratuluju k těhu, at mimčo roste jako z vody:slight_smile:
30. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla že mateřská 7500 je super,na víc stát prostě nemá, už teď jsme v takovým dluhu že mně to děsí páč to budou platit naše děti :confounded: Já patřím mezi ty co braly 20 tis,teď mám dvouletou mateřskou,skok velkej a bude větší pokud nepůjdu mezi dětma min na rok do práce.Prac smlouvu jsem měla na dobu určitou. Řeším to tak že jsem začala makat už teď,mimo obor takže se pořád něco za pochodu učim,ale dělám na sebe a budu moc pokračovat i na další md.....člověk si to musí rozmyslet předem a ne řešit malý prachy od státu když už je v tom :wink:
30. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: no tak to jsem si myslela..že když Barča mela mateřskou např.8.tisíc tak to bude mít i u druhého dítěte.
30. čer 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jo a ti co byly na UP jako já tak se jim to jeste sníží o polovinu po 21.měsíci dítěte, takže je to jeste více "super". Taky jsem koza,že jsem se dříve nerozmyslela přijet z UK , chybělo mi tenkrát 10 dnů do toho abych dostala zaplaceno od UP..tak jsem byla bez ničeho. ale to už je naštěstí za mnou.
30. čer 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda..

recept na bublaninu hodím, je hoodně podobnej tomu od shehe....

Já byla student, rodičák na Maji jsem brala do porodu, od porodu mám rodičák na Domíska a žádné penízky na Maji nepobírám, prostě jen na mladšího Domíska...a spadnu pak na tu půlku po 21 měs. Domči, je povinná 4-letá varianta....jak tvrdí ewuska, že to dje napsat na otce, tak nám na sociáce tvrdili, že to nejde, že je to od 1.1.2009 zrušené...tak nevím....
Já do mateřské s Maji neměla žádný příjem v těhu a ještě jsem si platila zdrávko, takže jsme byla mínusová :wink:, takže 7600 Kč jsou krásný peníze - i na dvě děti...nečekám, že mi děti bude stát živit :slight_smile: - postarat se musí teď hlavně MM a až dostanu příležitost, tak se ráda přidám :wink:, horší to bude pak s tou půlkou, ale nějak bude - třeba už přijde třetí dítko a budu zase na 7600 kč :grinning: Né, dělám si srandu.....

Holky, jak je to s rodičákem, když si ženská zřídí živnosťák a začne podnikat? Neztrácí na rodičák nárok?
30. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, vse nej k svatku :wink:
30. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač: jéééé, moc děkujuuuuuu, že sis vzpomněla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: pridavame se ke gratulacim k svatku :wink:
30. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: já nevím, no, mně to přijde šíleně komplikovaný....a nechápu trošku to, když MM nastoupí na PPM, tak si tudíž musím já platit zdrávko, ne?!? A pochybuju, že by mu to v práci tak udělali, že by byl na PPM 1 den.....
hvězdi: děkuju...jak to bez tatínka zvládáte? A jak mu je?
saji: no jako složitý to asi bude, ale lepší než 2roky brát 3800 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdo ví co bude příští rok :wink:
Zdrávko si určitě platit nebudeš :wink: Nevím co tvůj chlap dělá, ale myslím že zas takovej problém by to bejt neměl.
30. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tatinek prave lezi na operacnim sale,tak jsem nervozni...Je to divne byt porad sama na vsechno... :frowning2: Uz aby byl doma. Snad nebudou komplikace a v sobotu tady uz bude s nama...
30. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: jak to že ne? Přestanu být na PPM, bude za mě MM, tudíž za mě nikdo zdrávko platit nebude.....jako 3800 Kč je jako fakt málo :frowning2: a zejména když jsou dvě děti, ale lepší než drátem do oka :sweat_smile: a lepší než nic...nevím, jak s tím vystačíme, holt si budu muset něco najít jako přivýdělek....

hvězdi: neboj - vše bude ok :wink:, v sobotu už bude doma a budete moct o něj hezky pečovat :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: já jsem ráda za každou kačku a za to, že můžu být s dětmi....navíc se mi bude hodně těžko schánět práce, pochybuju, že v oboru něco seženu :frowning2:, takže začnu hledat dřív a mám rezervu 4 roky, jako že nebudu v nejhorším úplně bez peněz....
30. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a přihodila jsem nové fotečky, kdo chce, může mrknout.......teď mažu přebalit Maji, něco mi tu zavanulo přes nos :grinning: a následně nakrmit Domču....
30. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji- taky přejeme vše nej k svátku, hlavně hodně zdravíčka a lásky!! :dizzy_face:

Hvězdi manža bude určo v pořádku a v so bude už s vámi!! :dizzy_face:

já mám kačí u mamči, tak jsem myslela že něco udělám ale jsem lenora, jdu si udělat kafe a dát nohy nahoru a asi si číst, však si to taky zasloužím, ne?
30. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: on na tebe pak bude muset ten rodičák převést zpátky. Vojtisek2007 to pak detailně vysvětluje na poslední straně
30. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: to chápu, ale i ten 1 den, co si nebyla na PPM si budeš muset zdrávko asi zaplatit.....myslím, nevím...MM nemá rád papírování a tak, takže tohle se mu určo nebude chtít absolvovat :pensive:
janin: jasně, hezky nohy nahoru a vychutnávat si knížku/časopis a kafčo :grinning: Já plánuju kafčo až jestli se mi poštěstí, že obě děti budou spát ve stejnou dobu :grinning: No, dneska by mohly, ne? Já myslela, že mě na svátek nechají dýl vyspat a nestalo se, tak to kafe by mi dopřát mohly :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafe by mohly :grinning: já jsem nějaká grogy a to kačí spala celkem dobře, budí se zase, dala jsem si jí už v noci k sobě, ale stejně jsem nějaká k.o. nechce se mi nic dělat absolutně, jen bych se válela, mám ještě hodku a mažu pro ní a jdeme za babí do nemocnice a na hřiště :wink: snad nebude lejt jako včera :angry:
30. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky tak teď mi Petulka napsala děsivou zprávu :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Aninka začala úplně tahat pravou nožku. Dr, nás poslala do nemocnice k hospitalizaci, bude ležet na ortopedii nebo neurologii. Ortopedie je prý lepší verze. Teď zrovna jede na Fifejdy dětské oddělení...

Šmankote z čeho to může mít???? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek