• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
vlni, pocasi nakonec docela vyslo, aspon ty 3 dny, ted je tam pry jeste hur :confounded:

sajo, k svatku vsechno nej :slight_smile: dominik roste jak z vody a je hezky prouzkaty :slight_smile: a je teda poradne podobny segre, to budes mit brzo doma hned 3 manzele :wink: jo a o rodicak bys se zivnostakem prijit nemela, tam jde o to, ze se staras o dite, pokud ho nedas do jesli nebo skolky na vic jak 5 dnu v mesici, tak furt narok mas a kdyz ti hlida nekdo jiny, tak taky.

jinak 7,5 tisice 3 roky za "nic" mi prijde taky super, jinde jsou na tom mnohem mnohem hur :wink:
30. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák Aninka :frowning2: doufám že to nebude nic vážnýho. Držíme palečky :wink:
30. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus to doufá, se fakt pos... my očka, aninka tohle, no jsem zvědavá s čím příjdou ostatní účastníci zájezdu...
30. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho tu nebyla ani Tomi??? je v pořádku???
30. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo, to je des :confounded: tak snad budou v poradku...

shehe, pls, na kolik to peces a jak dlouho ?
30. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: taky mi před chvíli Peťka napsala tu hroznou zprávu. Snad bude malá vpořádku a nebude to vážné. mne to bylo divné jak psala že malá přestala chodit a jen se plazila, tak jeste že s ní zašla. bobek malý. :frowning2:
30. čer 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Sajo: vsechno nejlepsi a uzij si den :slight_smile:
diblo: Petul pozdravuj a at da urco vedet. Snad to bude vsechno v poradku :wink:
30. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

Ty jo, co to čtu??? Co má Ani s nožkou????? snad to bude brzy v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držím palečky!!!!!!!! :pensive:
30. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, jsem si všimla, že máš svátek!! :dizzy_face: tak se taky přidávám ke gratulantům! Vše nej a hlavně zdraví tobě a celé rodince :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ještě jedem dotaz, kdy byste si dělaly těhu test??? Po jak dlouhé pomlce :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak na schvál tu nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko co to čitám,že by další těhu??? :grinning: :grinning: :grinning:
Já si ho dělala po 14 dnech od vynechání.
30. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, kozin :grinning: jestli to mas pravidelne, delala bych tak po 4 dnech, kdy bych to nedostala :wink: mozna bys jeste zvladla breznatko :wink:
30. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: no jak píše Zuzík, pokuď to máš pravidelné tak 3-5dnech si myslím že by to mělo bejt dost jasný
30. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No.... holky.. :sweat_smile: :grinning: já už to tady psala jednou, že jsem měla tak před 10-ti dny nějaké příznaky, ale teď už v poho... jen ta MS nikde.. :sweat_smile: možná to je psychického původu.. nevím, no, ale podle mojí ms bych si mohla řídit hodinky.. :sweat_smile: Už je to 3. den co čekám a čekám... a furt nic.. ani náznak.. :confused:
30. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozin: mě vyšel pozitivní už první den očekávané mrchy, měla jsem to pravidelně po 28 dnech, přesně :wink:
30. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibli: čus ženo! Ještě toho trochu.. :grinning: na chatě by fakt už bylo všechno.. :sweat_smile: ale snad ne, to bych si s vámi nemohla dát ani do nosu.. :zipper_mouth: :grinning:
kozinka: já bych to dělala taky tak. záleží jak máš menzes pravidelný
30. čer 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sajo: taky vše nej... k svátku, hlavně pohodu doma :dizzy_face:
vlni: taky to mám přesně co 28 dní :confused: :sweat_smile: :grinning:

dibli: a co Naty??????? bobeček náš malej, jak se jí daří?? co očičko?????
30. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale kozinko, co to tu ctu? ze by dalsi tehu? bez do lekarny pro test, jsem napnuta! :slight_smile:
kozi: tak šup šup do lékárny pro testík :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozin: tak si ten test koukej udělat, chceme vědět, jak to dopadne :grinning:
kozi: tak držím pěsti!!! Vlni vy se taky snažíte, že ano? Kdy to máš dostat?
30. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Anince a Petulce přejeme, ať je všechno v pohodě :wink: , je to divný, když dítě tahá jednu nohu :confused: , snad to nebude nic vážného :pensive:
30. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Annet: já už těhu jsem :dizzy_face:
nooo.. ale podívejme se kolik tu je najednou březnovek.. :grinning: jen člověk napíše něco o těhu a jak se to tady slízá.. :grinning: to budu používat jako fintu. :grinning: :wink: ale teď to fatk finta není....

mjanči: teď jsem přišla z lékárny.. :grinning: jsem byla malé pro mastičku, má nějakou sušší kůžičku na pažích, tak jí to budu mazat, jsme byli totiž dneska na ďobanci :wink: ( očkování ) a Týnka ani nepípla :dizzy_face: :dizzy_face: Dostala dva obrázky a hrdě odkráčela s hlasitým pozdravem ahooooooooooj čau čau.. :grinning:
autor
Kozin: to je týnka teda statečná, to naše malá brečela dost a ještě u toho neustále opakovala bolí, bolí :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozin: a to sis ten test nekoupila? Vždyť musíš bejt sama zvědavá, ne? Já ho měla doma už tejdem před :grinning:
30. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: hezké fotky z chorvatska Malá je andílek...moc se mi líbí ta její červenobílá teplákovka
saji: vše nej k svátku :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek