Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
zuzik03
30. čer 2009
vlni, pocasi nakonec docela vyslo, aspon ty 3 dny, ted je tam pry jeste hur :-S

sajo, k svatku vsechno nej 🙂 dominik roste jak z vody a je hezky prouzkaty 🙂 a je teda poradne podobny segre, to budes mit brzo doma hned 3 manzele 😉 jo a o rodicak bys se zivnostakem prijit nemela, tam jde o to, ze se staras o dite, pokud ho nedas do jesli nebo skolky na vic jak 5 dnu v mesici, tak furt narok mas a kdyz ti hlida nekdo jiny, tak taky.

jinak 7,5 tisice 3 roky za "nic" mi prijde taky super, jinde jsou na tom mnohem mnohem hur 😉
ewuska
30. čer 2009
chudák Aninka 😞 doufám že to nebude nic vážnýho. Držíme palečky 😉
dibla
30. čer 2009
ewus to doufá, se fakt pos... my očka, aninka tohle, no jsem zvědavá s čím příjdou ostatní účastníci zájezdu...
dibla
30. čer 2009
Dlouho tu nebyla ani Tomi??? je v pořádku???
zuzik03
30. čer 2009
diblo, to je des :-S tak snad budou v poradku...

shehe, pls, na kolik to peces a jak dlouho ?
katka_j
30. čer 2009
dibla: taky mi před chvíli Peťka napsala tu hroznou zprávu. Snad bude malá vpořádku a nebude to vážné. mne to bylo divné jak psala že malá přestala chodit a jen se plazila, tak jeste že s ní zašla. bobek malý. 😞
mjanca
30. čer 2009
ahoj holky 🙂
Sajo: vsechno nejlepsi a uzij si den 🙂
diblo: Petul pozdravuj a at da urco vedet. Snad to bude vsechno v poradku 😉
kozinka
30. čer 2009
ahojky holky 🙂

Ty jo, co to čtu??? Co má Ani s nožkou????? snad to bude brzy v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držím palečky!!!!!!!! |-|
kozinka
30. čer 2009
Saji, jsem si všimla, že máš svátek!! x-) tak se taky přidávám ke gratulantům! Vše nej a hlavně zdraví tobě a celé rodince x-)
kozinka
30. čer 2009
Holky a ještě jedem dotaz, kdy byste si dělaly těhu test??? Po jak dlouhé pomlce :-N
kozinka
30. čer 2009
no a jak na schvál tu nikdo není :-p
dibla
30. čer 2009
kozinko co to čitám,že by další těhu??? 😃 😃 😃
Já si ho dělala po 14 dnech od vynechání.
zuzik03
30. čer 2009
jééé, kozin 😃 jestli to mas pravidelne, delala bych tak po 4 dnech, kdy bych to nedostala 😉 mozna bys jeste zvladla breznatko 😉
ewuska
30. čer 2009
kozinko: no jak píše Zuzík, pokuď to máš pravidelné tak 3-5dnech si myslím že by to mělo bejt dost jasný
kozinka
30. čer 2009
No.... holky.. :-N 😃 já už to tady psala jednou, že jsem měla tak před 10-ti dny nějaké příznaky, ale teď už v poho... jen ta MS nikde.. :-N možná to je psychického původu.. nevím, no, ale podle mojí ms bych si mohla řídit hodinky.. :-N Už je to 3. den co čekám a čekám... a furt nic.. ani náznak.. =-)
vlnka1autor
30. čer 2009
Kozin: mě vyšel pozitivní už první den očekávané mrchy, měla jsem to pravidelně po 28 dnech, přesně 😉
kozinka
30. čer 2009
dibli: čus ženo! Ještě toho trochu.. 😃 na chatě by fakt už bylo všechno.. :-N ale snad ne, to bych si s vámi nemohla dát ani do nosu.. :-x 😃
katka_j
30. čer 2009
kozinka: já bych to dělala taky tak. záleží jak máš menzes pravidelný
vlnka1autor
30. čer 2009
Sajo: taky vše nej... k svátku, hlavně pohodu doma x-)
kozinka
30. čer 2009
vlni: taky to mám přesně co 28 dní =-) :-N 😃

dibli: a co Naty??????? bobeček náš malej, jak se jí daří?? co očičko?????
mjanca
30. čer 2009
ale ale kozinko, co to tu ctu? ze by dalsi tehu? bez do lekarny pro test, jsem napnuta! 🙂
katka_j
30. čer 2009
kozi: tak šup šup do lékárny pro testík 🙂
vlnka1autor
30. čer 2009
Kozin: tak si ten test koukej udělat, chceme vědět, jak to dopadne 😃
anneta
30. čer 2009
kozi: tak držím pěsti!!! Vlni vy se taky snažíte, že ano? Kdy to máš dostat?
vlnka1autor
30. čer 2009
A Anince a Petulce přejeme, ať je všechno v pohodě 😉 , je to divný, když dítě tahá jednu nohu =-) , snad to nebude nic vážného |-|
vlnka1autor
30. čer 2009
Annet: já už těhu jsem x-)
kozinka
30. čer 2009
nooo.. ale podívejme se kolik tu je najednou březnovek.. 😃 jen člověk napíše něco o těhu a jak se to tady slízá.. 😃 to budu používat jako fintu. 😃 😉 ale teď to fatk finta není....

mjanči: teď jsem přišla z lékárny.. 😃 jsem byla malé pro mastičku, má nějakou sušší kůžičku na pažích, tak jí to budu mazat, jsme byli totiž dneska na ďobanci 😉 ( očkování ) a Týnka ani nepípla x-) x-) Dostala dva obrázky a hrdě odkráčela s hlasitým pozdravem ahooooooooooj čau čau.. 😃
vlnka1autor
30. čer 2009
Kozin: to je týnka teda statečná, to naše malá brečela dost a ještě u toho neustále opakovala bolí, bolí :-N
vlnka1autor
30. čer 2009
Kozin: a to sis ten test nekoupila? Vždyť musíš bejt sama zvědavá, ne? Já ho měla doma už tejdem před 😃
katka_j
30. čer 2009
zuzik: hezké fotky z chorvatska Malá je andílek...moc se mi líbí ta její červenobílá teplákovka
saji: vše nej k svátku 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli