Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
katka_j
30. čer 2009
kozinka: fakt je malá statečná. mi naposledy plakala a čím je starší tím to bude asi horší, ale pak hned v kočárku usnula
kozinka
30. čer 2009
vlni: no nekoupila... :-N jsem na to fakt totálně zapomněla, dítě jsem měla v tříkolce, teď do lékárny schod jako kráva, tak jsem jí s tou tříkolkou nechtěla zvedat, to bych se u toho pos..... pak ještě jsem měla sukni, tak jsem jen stála ve dveřích lékárny, podala rychle recept té lékárnici, vysolila prachy a pádila dom, malá už byla protivná, je zvyklá spinkat dopoledne a tím, že jsme byli u té dr. tak se to vše protáhlo...... :-N takže mamademence 😃
kozinka
30. čer 2009
kači: já nevím, ta naše holka má asi na tohle hroší kůži, ona mi brečela jen u toho prvního očkování (1. hexa) od té doby ne :-N
del
30. čer 2009
Ahoj holky,
tak nejdrive gratulace Vlnce - at je vsechno ok a v breznu vykoukne Julince bratricek nebo sestricka a nebo treba oboji 😃

Saja, taky gratulace k dnesnimu svatku. Jinak fotky krasne, jak jinak.

Zuzik: fotky moc hezky - mely jste podobne pocasi jako my pred 3 roky na Mallorce - do more jsem vlezla za tyden 2x, ale projeli jsme cely ostrov - takze taky dobry🙂

Petul: Tak at je to s Aninkou lepsi - snad to bude jen nejaka prkotina.

Kozin: Ja ti radit nebudu - test jsem si delala az po 14 dnech zpozdeni druhe MS, takze k dr. jsem sla az ve 4. mesici 😉 Ale jsem zvedava, tak si ho udelej.

Zuza: uzijte si hezkou dovcu, my jedeme v sobotu do Rakouska, tak doufam, ze se to pocasi umoudri.

Tak a ted uz zase nevim, co jsem jeste chtela. Jo, mozna jen referovat, ze se Kacka dneska rozsekala na chodniku - ma bouli na hlave a ma to i odrene, ruku odrenou, modrinu na koleni a jeste starou modrinu na cele z minule. Takze to vypada, ze ji doma mlatim. Fakt jsem se lekla, jestli nema otres mozku, ale prislo mi, ze reaguje a asi po 3 min. revu prestala a pak uz veselo, tak snad dobry. Nevim, jestli jsem precitlivela, ale ty jeji drzkopady nejak spatne snasim a do toho to dusno, jeste aby me neranila mrtvice...

😉
sajahonzik
30. čer 2009
takže recept na bublaninu už dávat asi nemusím, co? Když už zuzík peče 😃

Peťul: držíme pěsti, ať je Aninka ok...musí to být strašný |-|

kozin: taky jsem to měla co 28 dní a Maji jsem zjistila hned 1. den očekáváné MS...a u Domči jsem to měla jen 2x, tak to ani nestihlo zpravidelnit 😃 tak odpo hezky procházkou pro test, jasný??? 😃

kozin: malá taky u očko ani nekvikla....dneska je to 8.den a zatím nic, ale obě neteře měly reakci až 13 den - teda 13tý den jim začaly horečky...a to máme jet na víkend pryč, bojím bojím a nevím, zda riskovat a jet....

tak obě děti spí x-) , ale kafe jsem ještě nedala, ač ho mám uvařený...byla jsem pověsit prádlo, je tam krásně - tedy bylo 8-( - sluníčko, azurová obloha, jen se to dopověsila, zatáhlo se a začalo bouřit 8-( , tak snad se to mému prádlu vyhne 😉 😃

Moc děkuju všem za přání k svátku... x-) x-) x-)
del
30. čer 2009
Tak u nas je hysterie jen co prekrocime prah ordinace a kdyz uvidi dr., tak jeste zesili rev a pokud na ni chce dr. sahnout - jako ze vzdycky chce 🙂 - tak to uz je nepricetna. Pak uz rve celou dobu. A jen prekrocime prah cekarny, tak klid a tu pul hodinku, co se musi cekat v cekarne po ockovani tam vypravi a smeje se. Tak ja nevim, asi si pamatuje, ze ji tam vzdycky ublizuji.
sajahonzik
30. čer 2009
del: nebo třeba obojí 😃 Dobrý přání 😃 Počkej, taky se takových přání dočkáš :-N - já ti to přeju už teď 😃, však víš 😉 😃
del
30. čer 2009
Ja uz mam taky upecenou bublaninu - recept mam tedy jiny nez shehe, ale myslim, ze je to v podstate to same. Jen je to rychlejsi - je to na hrnky a ne na lzice, tak to jde rychleji odmerovat 🙂
sajahonzik
30. čer 2009
tak my nikdy v čekárně po očku nečekáme =-)

del: asi jak jsem přející a hezky škodolibá 😃, tak se mi Domi právě vzbudil 😃 ach jo... 😃
del
30. čer 2009
sajo: diky moc - jsi fakt hodna, ale fakt si davame bacha - nevim, jak bych dalsi ditko rozdychala - natoz dve. Ale ted mi vsichni slibuji, ze dalsi bude hodne, ze to zlobive mam vybrano s Kackou. Mozna jim nekdy uverim, ale zatim fakt ne. 😃
kozinka
30. čer 2009
tak jo odpo zajdu do lékárny, ale právě nevím jestli ještě počkat...... nebo ne.... Jarek by strašně chtěl..... :-N

Jinak dneska jsem byla na tržnici a byla tam paní, prodávala domácí koláčky i svatební x-) tak jsem se zeptala kolik chce za kus (u ná se to pohybuje od těch 8,5-11,-) a ona že pokud jich bude více jak 100ks tak 7,- a pokud více jak 500ks tak 6,-!! Tak jsem čučela že tak super cena, vzala jsem od každého 2 kusy na košt sobě i chlapovi a teď to tady žeru.. 😃 :-N a jsou výýýýýýborné!!!!!!! x-)
del
30. čer 2009
sajo: vidis, vidis - sice nejsem verici, ale asi neco existuje....... 😉
sajahonzik
30. čer 2009
del: tak to máme asi stejný recept 😉

Tak Domi už zase spí, jen se vyprděl a zase usnul, brouček x-)

Bublanina (já dělala už s třešněma, rybízem a moc dobrý, jen se nesmí dát moc ovoce, jinak je moc "mokrá")

2 vejce
1 1/2 hrnku polohr. mouky
1 hrnek cukru
1 hrnek mléka
1/2 hrnku oleje
1 prdopeč
ovoce

pečeme ve středně vyhřáté troubě cca 15 min.
sajahonzik
30. čer 2009
del: hodné děti mám já - i za tebe 😃
del
30. čer 2009
saja: to bylo varovani .... 😉
Recept mame stejny - jen ja davam 2 hrnky mouky a 3 vajicka a pecu 30 min.
del
30. čer 2009
sajo: ja ti to preju - ty hodne deti. Ja uz jsem si nejak zvykla, ze kdyz vidim u kamaradek hodne deti, tak mi prijdou takove divne tiche a klidne 😃 😃 😃
sajahonzik
30. čer 2009
del: ještě, že nejsi věřící, bys to asi nerozdýchala, že už zase spí, co? 😃..a ještě se u toho brouček usmívá.....jinak moc díky za pochvalu fotek, jak maji usnula, tak jsem zase fotila - jsem fotící maniak, za chvíli nám nebude stačit na ty fotky harddisk :-N , ale v čem jsem hrozná, tak nezálohuju - by mě kleplo, kdyby se posr.. pc 8-(
del
30. čer 2009
saja: ja jsem ted vysmata, dite je na hristi s tchanovcema a navrat hlasili na ctvrtou 😃 Jen bych toho mela vyuzit a neco delat, ale nejak mi nejde odlepit zadek od pc 😉
sajahonzik
30. čer 2009
del: já si nedokážu představit tu tvoji Kačku.... :-N jako fakt ne |-| , třeba jsou moje děti jako Kačka a jen o tom nevím 😉...asi se pozvu k Vám na čumendu 😃..jako Maji se taky umí vztekat a taky umí řvát, ale není to teda denně (pouze konstatování)
vlnka1autor
30. čer 2009
Del: ti dám : nebo třeba obojí ]-( 😃
vlnka1autor
30. čer 2009
Saji: malá měla reakci na očkování 8. den po. Dostala horečky a měla to dva dny :-|
sajahonzik
30. čer 2009
vlni: a vy jste měly priorix?
del
30. čer 2009
saja: klidne prijed - jen nevim, jestli by te to neodradilo od tretiho ditete. Jako ja si nestezuju - jen proste nevim, proc mam psat jak je hodna, kdyz neni. A ja uz jsem na to fakt nejak zvykla, tak mi to neprijde, jen pak mam sraz s nejakou kamaradkou a kdyz vidim ty jejich deti, tak mam srovnani a vidim, ze moje dite proste takove neni. A neni to jenom muj nazor, napr. tchyne o ni po kazde navsteve konstatuje: Takovy temperament se jen tak nevidi - jen nevim, po kom to ma🙂 A moje mama ji hlidala minule asi 5 hodin a pak to zkonstatovala, ze si s ni asi jeste uzijeme, ze je fakt divoka. A minule jsem byla u kamaradky, co ma pulrocni holciciku (extremne hodnou) a myslim, ze byla rada, ze jsme jely domu - porad pred ni neco uklizela, asi dvakrat zacala prednasku o tom, jak nesnasi nevychovane deti a kdyz v parku spustila hysterak a ten ji vydrzel asi 20 min, tak mi rekla, jestli bych s ni nemela jit k dr. 😃 Tak to jen tak pro vysvetleni.... 😉
sajahonzik
30. čer 2009
Takže asi nemáme nikam jet, co? Mám jet k prarodičům MM, že by si MM vzal v pátek dovču a jeli bysme....a v pondělí odpo návrat..chtěli jsme využít ten prodlouženeje víkend...jsem to očko chtěla odsunout, ale sestra nám nedala šanci, si na to vzpomenu a výří se mi krev v žilách - ještě ta sestra je taková můra 8-( a já jsem pipina, že jsme se nezmohla na slovo, mi bylo blbý, když už to očko připravila ji říct, ať si to strčí někam....a MM melčel taky - jsme to etda pár... :-N

tak u nás začíná obr bouřka.... 8-(
del
30. čer 2009
vlni: neboj, to je mala pravdepodobnost, ale bylo by to hezky, vid? 🙂

saja: my mely priorix a asi 10. den trochu pupinky na brisku a jinak nic.
del
30. čer 2009
saja: ja bych jela, Kaca fakt nemela nic, tak Maji treba taky nebude nic mit. Kazdy tu reakci nema.
anneta
30. čer 2009
vlni =-) =-) gratuluju!!!! Já jsme to zazdila. A máš termín na naší Natálku 🙂 Moc gratuluju!!! A zase březnovka 🙂
sajahonzik
30. čer 2009
del. a není TM horkokrevnej Ital, Španěl???? :-N
anneta
30. čer 2009
Saji: všechno nejlepší k svátku!
kozinka
30. čer 2009
saji: mě říkala že tak 8. a 9. den je kritický, což jsem i docela ráda, protože teď o víkendu jedem na tu chatu, tak miříkala, že pokud bude mít reakce tak ať tak příští týden v út, středu... 😉

a moje bublanina (já teda na hrnky ani lžíce moc nejsem, já si totiž vždycky postavím váhu na ni postavím mísu, vynuluju a jedu: 250g hladké mouky, 250g cukru, 10dkg vody, 10dkg oleje, 1 prášek do pečiva, 1 vanilkový cukr a vezmu ruční mixér a je to 😃 a plech vymazávám máslem a vysypávám kokosem, je to pak ňamka 🙂 a samo že nahoru ovoce )

Začni psát odpověď...

Odešli