• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinka: fakt je malá statečná. mi naposledy plakala a čím je starší tím to bude asi horší, ale pak hned v kočárku usnula
30. čer 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: no nekoupila... :sweat_smile: jsem na to fakt totálně zapomněla, dítě jsem měla v tříkolce, teď do lékárny schod jako kráva, tak jsem jí s tou tříkolkou nechtěla zvedat, to bych se u toho pos..... pak ještě jsem měla sukni, tak jsem jen stála ve dveřích lékárny, podala rychle recept té lékárnici, vysolila prachy a pádila dom, malá už byla protivná, je zvyklá spinkat dopoledne a tím, že jsme byli u té dr. tak se to vše protáhlo...... :sweat_smile: takže mamademence :grinning:
30. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kači: já nevím, ta naše holka má asi na tohle hroší kůži, ona mi brečela jen u toho prvního očkování (1. hexa) od té doby ne :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nejdrive gratulace Vlnce - at je vsechno ok a v breznu vykoukne Julince bratricek nebo sestricka a nebo treba oboji :grinning:

Saja, taky gratulace k dnesnimu svatku. Jinak fotky krasne, jak jinak.

Zuzik: fotky moc hezky - mely jste podobne pocasi jako my pred 3 roky na Mallorce - do more jsem vlezla za tyden 2x, ale projeli jsme cely ostrov - takze taky dobry:slight_smile:

Petul: Tak at je to s Aninkou lepsi - snad to bude jen nejaka prkotina.

Kozin: Ja ti radit nebudu - test jsem si delala az po 14 dnech zpozdeni druhe MS, takze k dr. jsem sla az ve 4. mesici :wink: Ale jsem zvedava, tak si ho udelej.

Zuza: uzijte si hezkou dovcu, my jedeme v sobotu do Rakouska, tak doufam, ze se to pocasi umoudri.

Tak a ted uz zase nevim, co jsem jeste chtela. Jo, mozna jen referovat, ze se Kacka dneska rozsekala na chodniku - ma bouli na hlave a ma to i odrene, ruku odrenou, modrinu na koleni a jeste starou modrinu na cele z minule. Takze to vypada, ze ji doma mlatim. Fakt jsem se lekla, jestli nema otres mozku, ale prislo mi, ze reaguje a asi po 3 min. revu prestala a pak uz veselo, tak snad dobry. Nevim, jestli jsem precitlivela, ale ty jeji drzkopady nejak spatne snasim a do toho to dusno, jeste aby me neranila mrtvice...

:wink:
30. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
takže recept na bublaninu už dávat asi nemusím, co? Když už zuzík peče :grinning:

Peťul: držíme pěsti, ať je Aninka ok...musí to být strašný :pensive:

kozin: taky jsem to měla co 28 dní a Maji jsem zjistila hned 1. den očekáváné MS...a u Domči jsem to měla jen 2x, tak to ani nestihlo zpravidelnit :grinning: tak odpo hezky procházkou pro test, jasný??? :grinning:

kozin: malá taky u očko ani nekvikla....dneska je to 8.den a zatím nic, ale obě neteře měly reakci až 13 den - teda 13tý den jim začaly horečky...a to máme jet na víkend pryč, bojím bojím a nevím, zda riskovat a jet....

tak obě děti spí :dizzy_face: , ale kafe jsem ještě nedala, ač ho mám uvařený...byla jsem pověsit prádlo, je tam krásně - tedy bylo :rolling_eyes: - sluníčko, azurová obloha, jen se to dopověsila, zatáhlo se a začalo bouřit :rolling_eyes: , tak snad se to mému prádlu vyhne :wink: :grinning:

Moc děkuju všem za přání k svátku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nas je hysterie jen co prekrocime prah ordinace a kdyz uvidi dr., tak jeste zesili rev a pokud na ni chce dr. sahnout - jako ze vzdycky chce :slight_smile: - tak to uz je nepricetna. Pak uz rve celou dobu. A jen prekrocime prah cekarny, tak klid a tu pul hodinku, co se musi cekat v cekarne po ockovani tam vypravi a smeje se. Tak ja nevim, asi si pamatuje, ze ji tam vzdycky ublizuji.
30. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
del: nebo třeba obojí :grinning: Dobrý přání :grinning: Počkej, taky se takových přání dočkáš :sweat_smile: - já ti to přeju už teď :grinning:, však víš :wink: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja uz mam taky upecenou bublaninu - recept mam tedy jiny nez shehe, ale myslim, ze je to v podstate to same. Jen je to rychlejsi - je to na hrnky a ne na lzice, tak to jde rychleji odmerovat :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my nikdy v čekárně po očku nečekáme :confused:

del: asi jak jsem přející a hezky škodolibá :grinning:, tak se mi Domi právě vzbudil :grinning: ach jo... :grinning:
30. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo: diky moc - jsi fakt hodna, ale fakt si davame bacha - nevim, jak bych dalsi ditko rozdychala - natoz dve. Ale ted mi vsichni slibuji, ze dalsi bude hodne, ze to zlobive mam vybrano s Kackou. Mozna jim nekdy uverim, ale zatim fakt ne. :grinning:
30. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo odpo zajdu do lékárny, ale právě nevím jestli ještě počkat...... nebo ne.... Jarek by strašně chtěl..... :sweat_smile:

Jinak dneska jsem byla na tržnici a byla tam paní, prodávala domácí koláčky i svatební :dizzy_face: tak jsem se zeptala kolik chce za kus (u ná se to pohybuje od těch 8,5-11,-) a ona že pokud jich bude více jak 100ks tak 7,- a pokud více jak 500ks tak 6,-!! Tak jsem čučela že tak super cena, vzala jsem od každého 2 kusy na košt sobě i chlapovi a teď to tady žeru.. :grinning: :sweat_smile: a jsou výýýýýýborné!!!!!!! :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo: vidis, vidis - sice nejsem verici, ale asi neco existuje....... :wink:
30. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
del: tak to máme asi stejný recept :wink:

Tak Domi už zase spí, jen se vyprděl a zase usnul, brouček :dizzy_face:

Bublanina (já dělala už s třešněma, rybízem a moc dobrý, jen se nesmí dát moc ovoce, jinak je moc "mokrá")

2 vejce
1 1/2 hrnku polohr. mouky
1 hrnek cukru
1 hrnek mléka
1/2 hrnku oleje
1 prdopeč
ovoce

pečeme ve středně vyhřáté troubě cca 15 min.
30. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
del: hodné děti mám já - i za tebe :grinning:
30. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: to bylo varovani .... :wink:
Recept mame stejny - jen ja davam 2 hrnky mouky a 3 vajicka a pecu 30 min.
30. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
sajo: ja ti to preju - ty hodne deti. Ja uz jsem si nejak zvykla, ze kdyz vidim u kamaradek hodne deti, tak mi prijdou takove divne tiche a klidne :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
del: ještě, že nejsi věřící, bys to asi nerozdýchala, že už zase spí, co? :grinning:..a ještě se u toho brouček usmívá.....jinak moc díky za pochvalu fotek, jak maji usnula, tak jsem zase fotila - jsem fotící maniak, za chvíli nám nebude stačit na ty fotky harddisk :sweat_smile: , ale v čem jsem hrozná, tak nezálohuju - by mě kleplo, kdyby se posr.. pc :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: ja jsem ted vysmata, dite je na hristi s tchanovcema a navrat hlasili na ctvrtou :grinning: Jen bych toho mela vyuzit a neco delat, ale nejak mi nejde odlepit zadek od pc :wink:
30. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
del: já si nedokážu představit tu tvoji Kačku.... :sweat_smile: jako fakt ne :pensive: , třeba jsou moje děti jako Kačka a jen o tom nevím :wink:...asi se pozvu k Vám na čumendu :grinning:..jako Maji se taky umí vztekat a taky umí řvát, ale není to teda denně (pouze konstatování)
30. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Del: ti dám : nebo třeba obojí :angry: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Saji: malá měla reakci na očkování 8. den po. Dostala horečky a měla to dva dny :unamused:
30. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: a vy jste měly priorix?
30. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: klidne prijed - jen nevim, jestli by te to neodradilo od tretiho ditete. Jako ja si nestezuju - jen proste nevim, proc mam psat jak je hodna, kdyz neni. A ja uz jsem na to fakt nejak zvykla, tak mi to neprijde, jen pak mam sraz s nejakou kamaradkou a kdyz vidim ty jejich deti, tak mam srovnani a vidim, ze moje dite proste takove neni. A neni to jenom muj nazor, napr. tchyne o ni po kazde navsteve konstatuje: Takovy temperament se jen tak nevidi - jen nevim, po kom to ma:slight_smile: A moje mama ji hlidala minule asi 5 hodin a pak to zkonstatovala, ze si s ni asi jeste uzijeme, ze je fakt divoka. A minule jsem byla u kamaradky, co ma pulrocni holciciku (extremne hodnou) a myslim, ze byla rada, ze jsme jely domu - porad pred ni neco uklizela, asi dvakrat zacala prednasku o tom, jak nesnasi nevychovane deti a kdyz v parku spustila hysterak a ten ji vydrzel asi 20 min, tak mi rekla, jestli bych s ni nemela jit k dr. :grinning: Tak to jen tak pro vysvetleni.... :wink:
30. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže asi nemáme nikam jet, co? Mám jet k prarodičům MM, že by si MM vzal v pátek dovču a jeli bysme....a v pondělí odpo návrat..chtěli jsme využít ten prodlouženeje víkend...jsem to očko chtěla odsunout, ale sestra nám nedala šanci, si na to vzpomenu a výří se mi krev v žilách - ještě ta sestra je taková můra :rolling_eyes: a já jsem pipina, že jsme se nezmohla na slovo, mi bylo blbý, když už to očko připravila ji říct, ať si to strčí někam....a MM melčel taky - jsme to etda pár... :sweat_smile:

tak u nás začíná obr bouřka.... :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni: neboj, to je mala pravdepodobnost, ale bylo by to hezky, vid? :slight_smile:

saja: my mely priorix a asi 10. den trochu pupinky na brisku a jinak nic.
30. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: ja bych jela, Kaca fakt nemela nic, tak Maji treba taky nebude nic mit. Kazdy tu reakci nema.
30. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
vlni :confused: :confused: gratuluju!!!! Já jsme to zazdila. A máš termín na naší Natálku :slight_smile: Moc gratuluju!!! A zase březnovka :slight_smile:
del. a není TM horkokrevnej Ital, Španěl???? :sweat_smile:
Saji: všechno nejlepší k svátku!
30. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: mě říkala že tak 8. a 9. den je kritický, což jsem i docela ráda, protože teď o víkendu jedem na tu chatu, tak miříkala, že pokud bude mít reakce tak ať tak příští týden v út, středu... :wink:

a moje bublanina (já teda na hrnky ani lžíce moc nejsem, já si totiž vždycky postavím váhu na ni postavím mísu, vynuluju a jedu: 250g hladké mouky, 250g cukru, 10dkg vody, 10dkg oleje, 1 prášek do pečiva, 1 vanilkový cukr a vezmu ruční mixér a je to :grinning: a plech vymazávám máslem a vysypávám kokosem, je to pak ňamka :slight_smile: a samo že nahoru ovoce )
30. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek