• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
saja: hmmmmmmmm, tak to by se mi libilo, ale neni :grinning:
30. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Saji: jj, priorix
30. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
del: když Maji dostala ten trivivac nebo jak se to jmenuje, což je větší sračka než priorix, naše dr. má asi zásobu - priorix vůbec neměla a ani nám nenabídla, že je něco za příplatek :rolling_eyes: .....a navíc si myslím, že je dost oslabená zubama - děsně jí trápí a furt né a né vylézt, tak se bojím, že reakce bude.....a cestovat s ní pak domů s horečkou, no já nevím....kdyby pak beruška prořvala celou cestu v autě, tak abychom ještě neskončili někde na pankejtě.... :pensive:
30. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
saji: my taky nečekáme v ordinaci po očkování :wink:
a já bych jela, vzala bych čípky s sebou a uvidíš :wink:
30. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: ja jsem nekde cetla srovnani toho trivivacu a priorixu a pry je to uplne nastejno, je to jen komerce.
30. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin: já jsem za hrnky právě ráda, váhu vůbec netahám :grinning: když to není na hrnky, tak používám takovou tu odměrku :sweat_smile: , ale zatím se vždy vše podařilo :grinning:

del: tayk mám ráda snědý tipy :dizzy_face: , ale doma mám naprostý opak :grinning:

zuzi: jo a k tomu, že budu mít doma 3x MM :grinning: - no, nevím, zda to rozdýchám :sweat_smile: :grinning: , ale třeba se Domi ještě vyloupne do jiný podoby :grinning: - doufám :sweat_smile: ..a Maji mi občas hodně přijde podobná mojí mamce nebo neteři - teda spíš výrazama a tak :pensive: , takže celej MM to není :wink:...a Maji fakt žeru, jsem úchyl, ale moje děti se mi fááákt strašně moooc líbí :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
saja: http://www.vakciny.net/PORADNA/Temata/P_MMR.htm
je to hned ten prvni dotaz
30. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!

Saji, holka, jak vidím tebe a ty tvé krásné dětičky, mám chuť jít do druhého hned :wink: Normálně furt hledím do tvého alba a tiše závidím...
Já dělám bublaninu jako olejovku - na velký plech: 6 vajec, 1vanilkový cukr, 1 kypřící prášek, 30dkg cukru moučka (nebo krupice), 30dkg polohrubé mouky, 15dl vody, 15 dl oleje.
Vy máte ještě třešně? Nám už končí. Máme na stromě nechaných jen pár na mlsandu a v pátek snad stihnu upéct bublaninu na chatu...

Jinak, musím se pochlubit. Plíny už máme jen na cestování a na spaní. Přes den už je Terka jen na nočníku - vždycky řekne čííí, nebo se chytne za pipinku a od včerejška si chodí na nočník sama. Už mi ani nic neřekne, jen jde, sedne, vyčůrá se a nahlásí, že se vyčůrala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jen to kakání je takové zoufalé... Pokuď neodchytnu, chytáme ho ve štramplích a včera tady bylo děsné fekal story - hodila hovňouse do štramplí, tak jsem to vyklopila (punčocháče čisté), utřela jí prdelku, dala jsem jí na nočník ještě vyčůrat a šla jsem do kuchyně. Za chvilku přišla s natáhlýma štramplíkama a zase odešla a byla děěěěěěsně hodná. Tak se jdu na ni kouknout a ona hodila ještě krom čůrání do nočníku i bobana a míchala to malým kamionkem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Totál všude byly ho.na - na koberci, na stole (jak měla od nich ruce a ťaplala po něm), na plovoučce, no samozřejmě na kamionku... Měla je na triku, na štramplích, na rukách... No fuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to my cekame po ockovani vzdycky pul hodiny v cekarne. Pry kdyby byla nejaka rychla reakce.
30. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
del: aha...tak nám držte prosím pěsti, aby reakce nebyla :dizzy_face: ....jako je to divný, ale k tomu, abychom jeli navštívit rodinu MM nutím MM já, on tam prostě nechce :pensive: ...a další víkend už bych ho asi nepřesvědčila, on má samý katastrofický scénáře, kdo s čím bude prudit, jak nebude mít svůj klid,...atd. - no hroznej chlap :sweat_smile: ...a nakonec to vždy dopadne tak, že něčím nas.rou mě a né jeho :grinning:

Tak Maji je vzhůru..... a ven nemůžeme, protože stále prší :rolling_eyes: a bouří....ta příroda nám to dává pěkně sežrat :cry:
30. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
My musíme taky vždycky v čekárně čekat a pak se podívá na to očkování a pak teprve můžeme jít.

Holky, vy už máte všichni naočkovány ty příušnice atd? Mi MUDr. minule nic neříkala - očkovala nám tu 4.hexu. Jen se ptala, jestli má Terka už rok a půl. Tak nevím, že by se to dávalo až pak?
30. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi: pekna historka :grinning: :grinning: :grinning:

saja: tady je slunecno a hic a ja jdu konecne neco delat, za chvilku tady mam zase velitelku, tak at to volno nejak vyuziju a neprokecam ho :wink:
30. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi: my zase nemam 4. hexu - na tu jdeme v 18. mesicich.
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
del, ona je pěkná, když to nemusíš uklízet :sweat_smile: Smrdělo to tu ještě hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Už mám v tom očkování zmatek. Kdybych si tady s váma nepsala, nevím vůbec nic. Moje doktorka je skvělá, ale jakmile se s ní chci o něčem poradit, jsou to takové odpovědi o ničem. Vlastně se nakonec nic nedozvím, tak už se raději neptám.
30. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tady se zase chystá asi bouřka, ale dusno tu je celou dobu, i když pršelo. O to to je horší. Pořád tady pak krouží bouřky... :angry:
30. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: na hexu máme přijít na přelomu července a srpna, má být naočkovaná do 18 měs., příušnice a spol. horní hranici asi nemají, jen to jsou dvě dávky půl roku po sobě...a díky za pochvalu, ale asi tě inspirujem málo, když ještě nescháníš těhu test :grinning: ...jako ono je to vážně moc fajn (teda na pár perných chvilek)..

Jako dneksa ráno ležel Domi v naší posteli, Maji se vzbudila, tak sjem jí vyndala z postýlky a ona si šla lehnout vedle bráchy a on jak jí viděl, tak se začal culit a Maji se hned na to začala taky smát a křičet to svoje "Bá" (brácha) a "mimi", říkat "Domi" prostě neumí.....a furt ho chytala za ruku, já v těhle chvílích fakt skoro "učůrávám" dojetím...(to slovo "učůrávat" mám tuším od petruny, že jo? :grinning:)
30. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď se tu ke mně beruška tulí....a vypadá to, že místo svačiny u mě zase usne :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji, víš jak, šla bych do toho, ale momentálně tady máme jednu kalamitu za druhou. Teď zrovna už 14 dní sušíme strop v ložnici - všude plíseň, zatuchlina... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Střecha nás čeká v srpnu a do příštího roku musíme našetřit přes 30tis. Chci mít druhé těhu už v klidu a nenervovat se, že jsme v bance v mínusu a jestli bude na jídlo - to je totiž naše momentální situace. Kdyby bylo lépe, jdu do toho hned.
30. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
čus ženy

sajo vše nej :slight_smile:

snad bude Aninka v pořádku,to nevypadá dobře jestli přestala chodit a plazí se jen.........nevíte jestli je po očkování?

Vanda dostala 4. hexu hned na roce a Priorix jsem odložila na 2 roky. Není tam horní hranice,běžně se dává okolo 15. měs.

sajo trivivac a priorix to je jedno,je to fakt jen komerce.hele tady dneska ještě nepršelo,mi neříkej že to jde sem :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji, ty prostě nedáš pokoj, co?! Ty to tady budeš psát tak dlouho, až do toho fakt půjdu :grinning: Ne, moc ti to přeju! Je to paráda! Terka tady zase včera naháněla malou od známe a malá pořád křičela. Terka začla na ni volat jménem - Bara, BAra! Nechápu, kde to vzala´ :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, nevím o tom. Prý ji teď dlouho trápily zuby.
30. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: zatím ten déšť a bouřka krouží furt nad námi a né a né jít na HK :grinning:..a spíš je temno od nás na sever, takže HK bude asi v pohodě...
30. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem zvědavá, kdy dorazí domů MM - je čím dál víc v práci, za chvíli ho ani nebudeme znát.... :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, co je s aninkou??
30. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Annet, koukni na severomor.březnové králíčky
30. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě jsem zapomněla.........kozin,ty testuj :wink:
30. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tam mrkla. To jsou starosti. Je to hrozné, snad bude malá co nejdříve v pořádku!!!
30. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Annet, snad jo. TO má jet s náma o víkendu na tu chatu. Kdo ví, co bude, ale zdraví je přednější...

No nic, loučím se. Terka mi tady bebeší v papírech.
30. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: holky Aninka má zánět kyčelního kloubu ,volala mi to švagrová . do pondělí bude v nemocnici a pak jí možná propustí domů. chudáček malý
30. čer 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Saji to musí být krásný když se děti k sobě tulí :dizzy_face:

s tím očkování já jsem byla poprděná, byly jsme v út a musím zatukat zatím nic, ale poslala jsem MM samotnýho za babičkou na chalupu já se bojím aby jí tam nebylo zle, co tam budeme dělat pak, ale dr říkala že už reakce oc nebývají :wink:
30. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek