• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
zuzik bublačku peču chvíli na 180 a tak za deset minut stáhnu na 150 a dělám jí tak 30 minut, ale chce to hlídat,jak tmavne, píchnu špejlí a jak se nelepí hned vypnu:slight_smile:
Očkování máme jen 3 Hexy, předpokládám, že v září dostnem čtvrtou a trivivac nebo priorix taky hodlám odsunout až na druhý rok
30. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky!
Tak já bublaninu dělám na 175 a na tom programu crips ji jám za 11 minut :grinning: a je do zlatova ze všech stran stejně a uvnitř super nadýchaná :slight_smile:

tak to my už máme 4 hexy a i ten další sajrajt, nevím jak se jmenuje.... :sweat_smile:

Jo a kdo chce mrknout na nové fotečky z new foťáku, tak tady: http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/1._fota_z_naseho_noveho_fotacku/#album je jich jen pár, dnes večer focených :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Lucka ma vsechny hexy a na priorix jdeme na konci cervence
Katko: diky za zpravu o Anince, nastesti to neni az tak hrozne, bala jsem se, ze to bude neco mnohem vaznejsiho
kozinko: tak co? :grinning:
u nas se zase bouri, odpo tu lilo jako z konve :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: poslední dvě fotky jsou super :dizzy_face: :grinning:
30. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: tak ještě nevím, sebe, taťuldu i vás asi ještě chvilku napnu, byla jsem s malou sice venku, ale nikam daleko jsme se nedostali, zůstali jsme před barákem, od sousedky dcera začala rodit, takže sousedka celá vyklepaná (to už vnoučata má, ale od jiné dcery) kouřila jednu za druhou venku a my jí asistovaly s Týnkou (ta se houpala na houpajdě :grinning:) takže jsem do lékárny ani nedošla a Jarek, ten jel do DM pro pitítka (se nám jedno proďuravělo zespodu a nevíme jakou záhadou.. :sweat_smile:) ale při té bouřce jim vypli elktřinu, takže nefugovalo nic, pokladny nejely, takže jel do jiného DM (jsem mu říkala, že ať se bez toho pitítka nevrací :grinning:) no pitítko sice dovez, do toho ještě jedno od NUKU, které vůůůůůůůbec nepoužíváme..... :sweat_smile: :confused: takže nevím co s ním, a k tomu mi řekl, že bylo v akci, a že se mu líbilo :sweat_smile: no a když se ho zeptám na ten test, tak úplně ztuhl a řekl, že zapomněl v tom zmatku... :angry: :grinning:
30. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: :grinning: díky :grinning: normálně usíná v klídku, žádný řev, prostě usne a najednou řev jako by ji někdo bral na nože.. :sweat_smile: tak tam letím a ono tohle.. :grinning: tak jsem byla asi krutá, ale nechala jí tam řvát a letěla pro foťák.. :sweat_smile: :grinning:
30. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: zase bouří?? to je mazec... :frowning2: dusno jak v pekle a přitom všechno mokré, vlhkost v bytě máme 65% , prádlo neschne.... no hnus :angry:
30. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: ja chci videt fotky, spustim rajce a nefunguje mi to :-/, ale to je chyba u nas, MM nainstaloval linux a od te doby to nejak nejde :/. Teeeeeeeeda, ty nas napinas :grinning: .
30. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco: já jedu taky na linuxech a funguje to v klidu :slight_smile: Asi vám chybí něco doinstalovanýho :wink:
kozin: udělala bych to samý :grinning: nechala dítě řvát a běžela pro foťák :grinning:
30. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Anince držíme pěsti, ať je brzy v pořádku :wink: , zánět kyčelního kloubu, to jsem ještě neslyšela :confused: , z čeho to může mít?
30. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, budu to muset rict MM az se vrati z treninku :wink:
vlni: nevim, taky jsem o tom neslysela :O
ja si ted prohlizim fotky Lucinky, jedu od porodu :dizzy_face:
jo, taky jsem Vam nerikala, oprava obyvaku pokracuje, uz je zastukovana elektrika a ted nas ceka podlaha. Nemate nekdo zkusenosti, jak odstranit asfalt, ktery je pod parketama? a toto je nase sedacka (budeme ji mit v cernem a jen ta 3mistna) http://www.foxter.cz/vyrobek/1201-sedaci-souprava-napoli
30. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: tak to je dobrý :grinning: hned mám čistčí svědomí.. :grinning:

mjanči: jéé tak to je mi líto, házím to ještě na galerii, tak pak pošlu odkázek :wink:
Napínáš??? Popravdě se toho fakt bojím.. jako vím, že je tady už dvojnásobná mamča, další mimnka jsou na cestách atd... já to všem moc moc přeju, protože to bylo jejich přání... ale já fakt teď nějak nevím... :pensive: ještě je brzy, máme před svatbou, před svatební cestou a vše si chci opravdu užít .... jsem možná sobecká, ale tak to teď zrovna cítím, takže doufám, že to bude opravdu jen nějaká ta hormo chyba :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: ja te chapu :slight_smile:. Ja myslim, ze jak si nervozni, tak se to zpozdilo :slight_smile:. Ja to mam dostat do tydne, obvykle mivam nejake priznaky, ted nic a kocham se tu fotkama Lucinky, kdyz byla uplne male miminko :slight_smile:.... tak doufam, ze nebudu v situaci jako ty :grinning:
30. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: mrkni sem, je to tady pěkně napsané v těch reakcích na článek http://family.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=9831074

mjanči: sedačka bombovní!!!! :dizzy_face: tam se bude hačat jak v peřinkách! :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: diky, je fakt pohodlna :slight_smile:. Ale nez jsme ji koupili, to trvalo. jezdila jsem tam s Luckou kazdy den a s MM jsme tam byly min. 3x :slight_smile:. Taky uz nas tam znaji :grinning: . Ted vybirame stenu, a jako fakt zatim nevim :-/. No a planujeme patrovou postel,budeme ji zadavat truhlari a nevim, jestli tu mistnost jakoby oddelit nebo stenu a postel sladit do jedne barvy, takze obyvak se proste pozdrzi :pensive:
30. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: děkuji :slight_smile: taky si myslím, že to je právě tím, nebo spíše doufám... :sweat_smile: dnes si dám teplou koupel a uvidíme :slight_smile: a tobě držím palce ať to dopadne jak si přeješ :slight_smile:
Jo a jinak s asfaltem teda zkušenost nemám. :grinning: takže neporadím
30. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: takže říkáš, že než stěnu vyberete, tak už vás tam taky budou znáš jo|?? :grinning: :wink: To s tou postelí zní zajímavě,ale nějak nechápu to řešení toho pokoje... to u vás neznám :wink:
30. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: jeste poradim, po koupeli vlitni na TM, at te trochu "prostouchne" :grinning: :grinning: :grinning:
no nic, prasarny sem nepatri, valim spat, tak dobrou noc :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, stenu budeme vybirat jinde :wink: . Klasicky pokoj, jedna pulka pokoje sedacka, naproti stena, druha pulka pokoje patrova postel a pod ni pracovna.. ale ono se to tezko popisuje, je to lepsi videt. My se s tim nejak popereme :sunglasses:
30. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky, tyjo tady to frci jako za starych casu :wink:

Kozinka: co to je zase za napinani? :angry: Naprosto Tve pocity chapu. Ja to vidim stejne. PRoste na 2.dite se ted necitim. Je to super takove malicke a tak,ale nejak no neviiim... :sweat_smile:

jo a pradlo muzu prat znova. Shne mi uz 3dny a ted navic i pekne zacina smrdet..Takze musim prat znova :angry: Vsude dusno a vlhko..Jako super...Co se letos deje,to teda nechapu...
30. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninko, ať je ti brzo dobře!!! To musí bolet, babička to měla a strašně trpěla :frowning2: chudáček malá.
U nás na diskuzi dneska porodila holka co má termín stejně jak já trojčata holčičky :slight_smile: Praskla jí plodovka a Amalka ma 41cm a 1860g
Anabelka 40cm a 1810g
Amy 38cm 1500g

to je super, zvláštní, jsou jednovaječná, ale břicho měla jak já ve 4. měsíci :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, ja jeste nepekla :grinning: jen jsem si chtela recept uschovat do IP, az nekdo zas dovali ovoce, abych nedelala jen marmelady :wink: hele, co mas za troubu, ze se ti upece bublanina za 15 minut :confused: to bych u nas mela jak teply jogurt :wink:

s tou aninkou je to drsne, ale tohle je lepsi, nez kdyby to bylo neco neurologickeho...

mjanco, sedacka moc hezka, ta by se libila nasim kockam, to by se brousili drapky :wink:

del, kacka musi byt sidlo, mela bys nekdy dorazit na nejaky prazsky sraz, abychom pak byly rady za ty nase flegmouse :grinning: jako muj bracha si mysli, ze je klarka uplne ticha, ona je z nej vzdycky tak vedle, ze se ani nepohne, kdyz tu je a minule se me dokonce zeptal, jestli nekdy treba beha :grinning:

kozi, ja jsem nocnik vzdala, nastal u nas takovy bojkot, ze jsem se smirila s tim, ze do dvou let bez plen nebude, proste si na nej prede mnou odmita sednout, s nekym jinym jo, ale se mnou ani nahodou :confounded:
30. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, ty brdo, trojcata :fearful: ale miry maji teda pekne :slight_smile:

kozin, tynka opet svymi ksichty nezklamala :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:Vanda to samý a to už na něj chodila.......nejdřív nechtěla na nočník se mnou a teď už s nikým tak to neřešim vůbec.

annet:která je trojčatová? znám jen smilers,tady někdo další čekal trojčata? to donosila dlouho :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: u nas si sedne na nocnik jen v obleceni. Kdyz ji dam tak nahatou tak nic...a zdrha. A vsude kam si chce sednout rika EEE :slight_smile: Takze me "mirne" nepochopila :grinning:

Annet: trojcata uf...jednovajecna? Tyjo... :sunglasses:
30. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda mi sdělí že dělá ee do plíny,oboje. nebo mi nese nočník a říká ee což ale nezmená že na něj chce ale jen mi sděluje že nočník je na ee a mám na něj jít já :sweat_smile:

a pořád teď říká "kulka" což neni to sprostý co vás napadlo ale znamená to že chce okurku
30. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkabu: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, vanda ma osobitou slovni zasobu :grinning: klaros mel uz taky na nocniku docela uspech, zejmena se s.anim, ale kde je tomu konec :wink: ale bylo to asi o nahode, nic mi nehlasi, obcas mam teda pocit, ze rika curat, ale ona furt neco mele, tak to beru spis tak, ze nahodne poskladala nejake slovo, ktere zni podobne :wink:

hvezdi, jednou na to prijdou :wink: teda snad :grinning:
30. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas verču naučila pupík, jako mi vyhrnuje trikos, ukazuje na pupík a má záchvat smíchu:slight_smile:) jako mám trochu dojem, že se smějel mojím špekům:slight_smile:))) Ovšem každý ráno se převlíká manžel:slight_smile:) ona na něj dycky čučí a jak je nahej, ukazuje mu mezi nohy a děsně se směje:_))))))) Převlíkaj se vaši mužský před holkama?
1. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: presne. Nejdriv vrhne sobe triko a ukaze triko. JAk ma bodycko,tak se vzteka :grinning: , pak kdyz sedim nebo lezim,tak vyhrnuje triko me :grinning: a rika PUPI... A jeji jedno jestli jsme same nebo ve spolecnosti.... :grinning:
1. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek