• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
pupík je u nás taky akční, hlavně v obchoďácích, tam se ukazuje nejradši.. :sweat_smile: Jinak se normoš před ní převlíkáme, přijde mi to přirozené.. :slight_smile: Když kouká na spodek jarkovi tak se jen zatváří vyjeveně a řekne co to je :grinning: ale smích u nás na tohle teda není.. :grinning: tak nevím :grinning: ale s tím pupíke, je to šílené, furt chodí a pupík, pupík, když ještě neuměla říct pupík, tak mu říkala pupu :grinning:
1. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že jsou všechny děti posedlé pupíkem :grinning: , máme doma úplně to samé. Další úchylka naší Juli je, že když mám na sobě jenom kalhotky, tak mě plácá přes zadek :sweat_smile: , to jí naučil MM, protože mi to často dělá, tak se po něm začala opičit :grinning: , my se před ní taky převlékáme, ale nesměje se nám. Hrozně se jí ještě líbí bradavky, ty vždycky MM zkoumá, když nemá triko :sweat_smile:
1. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: trojčatová je lucitta http://www.modrykonik.cz/photos/lucitta
1. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jú, tady je dneska ale mrtvo :pensive:
1. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: po dlouhé době je venku zase hezky :wink:
1. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás vede taky pupík a normálně chodíme doma nazí.Malá též manželovi kouká mezi nohy a občas si chce šáhnout,tak se MM musí schovávat :grinning:
1. črc 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo trojčátka a všechny holky ,,, chudák tatínek :grinning: a vůbec si nedokážu představit chodit s třema dětma ven a existuje vůbec kočárek pro tři děti?
1. črc 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá šla spát dnes teprve před hodinou, byly jsme se podívat v mé bývalé práci,než jsem odjela do UK,tak byly z malé zase unešené. pracuje tam i moje ségra,tak jsme pokecaly.
1. črc 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my taky pupíkujeme, min. víkend jsme byli za jindrou na tenise, a byla tam paní a kačí jí vyhrnula triko a hledala pupík :grinning: ale nazí teda nechodíme, jako často tak chodíte? jindra když je teda, tak kačí taky kouká, co to má, a chce si zatahat, tak se radši oblíkne :grinning:
1. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nu u nás je taky nádherně, ale malá spí, tak já tu zevluju u PC :sweat_smile: , odpo se chystáme za kamarádkou, tak už se těším :wink:
1. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janin: my třeba vyloženě nazí po bytě nechodíme, ale MM třeba v létě nahý spí a to pak po ránu Juli taky zkoumá, co to tam má navíc :grinning:
1. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně když se převlíkám jinak nahá nechodím
1. črc 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to na mě taky kačí kouká, když se třeba sprchuju a ona stojí před vanou, hlavně mě chce mrška jedna štípat :astonished:

kačí je ted venku s babí a taky jdeme za kamarádkou je na padnutí naštěstí bydlí tak 10 min. ostrý chůze :wink:
1. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: co je noveho?
1. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vlni, ty jsi tehuleeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
1. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ta naše druhá "těhule"??? už sis byla pro test? :confused:
1. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: malá je hezoučká holčička :slight_smile:

malá mi dnes spala 3 hodiny po obědě a pak jsme šli do parku-tam je ted v tom vedru nejlépe,no a šla spát po osmé večer unavená.

ewus: taky jsem napjatá :grinning:
1. črc 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: tak jak si dopadla???
1. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi není těhule :angry: :angry:
1. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, o tom svlíkání ani nemluv. Terka teď přišla na to, že něčím čůrá - ukazuje na panenkách, na sobě, na nás, že tam máme čiiii :sweat_smile: No a dneska mě dojala - napodobuje prdnutí pusinkou tak, že jen foukne - tak ukazovala na nahý zadeček, napodobovala prdnutí a říkala EE :grinning: Jinak stydlivost u nás nebude. Taťka se přede mnou nikdy nesvlíkal, pak jsem byla z každého nahého malého kluka jako děcko paf a hodně mi to určitě dělalo problémy ve vztazích s chlapama.
1. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Dlouho jsem se sem nedostal napsat, jen vždycky kousek dočtu a zas letím...

Vlni, moc gratuluji, to je super, že zase březňátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem zvědavá na vybryná jména, ale to si určitě ještě počkáme :slight_smile: :unamused:

S nahotou u nás taky neděláme cavyky, MM Aninka nahého moc nemá kdy vidět a mě svlíká během dne běžně, rve se mi do podprdy a zkoumá pupík. Sama svého si snad ale teprve všimla :sweat_smile: :grinning: No a na pindíka je zvyklá, jak se koupe s Vojtíkem, od malička, takže jí to nějak zvláštní nepřijde. Úchylku má, že leze za mnou vždycky až na záchod (nezamykáme) a chce mi stát mezi kolenama, to vždycky šílím :grinning: :angry: :angry: :angry:

Kozim: ten držkopád Terky teda musel být dooost hrozný :fearful: :fearful: :fearful:

Katuš, to jste si určitě suprově užili, taky se tam někdy chci s Aninkou dostat, jezdila jsem tam i s Vojtíkem.
2. črc 2009 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to se snažila dočíst poslední stránky...a všem vám děkujem za morální podporu, je to fajn číst. Naštěstí, jak už jsem psala na králíčky, měla dnes Aninka všechny odběry ok :slight_smile: Celý den jsme dělali všechno pro to, aby se ani nepostavila.Takže na střídačku křesílko, ruce a kočárek. Psychicky je v poho, fraje si, směje a zčala hodně jíst, oprpti tomu jak jedla domna ten poslední týden, tak je to skok jako hrom, zítra jí přinesu i jídlo z domu, přijde mi, že tam toho mají málo...Zítřek ještě nějak přečkáme a v pátek má kontrolu na ortopedii, snad to bude lepší a pustí nás, jak slíbili. A na chatu bychom jeli a budem ji tam furt kočárkovat, nosit, křesílkovat a pokud by nám dovolili i do bazénu, tak by to bylo úplně supr. Voda odlehčuje kloubům, tak by jsme mohli blbnout, má být pěkné počásko.Akorát ty gumáčky nevyužijem :frowning2:

Hrozně jsme se s MM těšili, že bude Aninka běhat s březňátkama, při posledním setkání ještě chodila jen s oporou, ale prd, no tak aspoň že se uvidíme a pobudem spolu na čerstvém vzduchu :dizzy_face:

Ksichty Týnky opět boží, už se na ni moc těším a na ostatní taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Terka krásně nočníkuje, to je teda šikulka šikovná :slight_smile: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 01:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za překlepy, mám tu tmu jak v pr*eli a nevidím na klávesnici. Holt psaní na stroji mi nikdy extra nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla, co má Natinka s očičkama???
2. črc 2009 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda nás vidí nahé oba a často, na MM zvědavě kouká ale jinak to neřeší. U nás doma nebyla nahota nikdy tabu a začínat s tím nehodlám.

petul:dobře že je v pohodě :wink:
2. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem pár fotek z dovči,ale kámoška jich moc neměla.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2972077&vReferer=
2. črc 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul: to je fajn, že je Aninka v pohodě :dizzy_face: , jinak na jménech se asi nikdy s MM nedomluvíme :unamused: , takže naše druhý dítě bude bezejmenný :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: :grinning: my pořád nemám jméno pro kluka, holku máme jen proto, že nic jiného nedovolím, jinak ani tam jsme se neshodli :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky mamči :slight_smile:

petul: to je super, už bude jen líp a líp a moc se na vás těšíme! :dizzy_face:

Jinač jak už Diblík včera psala, tak těhu nejsem.. :grinning:
2. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek