• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
autor
Annet: a jaké jméno máte pro holčičku? (teda jestloi to není tajný), mě se hrozně teď začala líbit Simona nebo Karla, ale o tom MM nechce ani slyšet :unamused:
2. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozin: :grinning: , tak jsi to chtěla, ne?
2. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kdepak je vůbec Sája, největší držák :confused: ? Nebyla tu včera ani dneska :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: to je mi líto :frowning2: :grinning:
2. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja je zde :grinning:, ale jen na skok, nějak furt někde lítáme, něco děláme a dneska nás balím na prodloužený víkend u MM prarodičů a je to teda mazec, vůbec nevím, co vzít a co ne, jak se nám vše vejde do auta - no fakt mazec...nesnáším balení :rolling_eyes: ..hlavní je, nezapomenout obě děti a psa, že :grinning:

Jinak my s nahotou taky neděláme žádné okolky a nikdy nebudeme, ale Maji zajímá MM i můj spodek :grinning: a občas se nám strašně směje, tak nevím proč :pensive: :sweat_smile:

Peťul: super, že to takhle dopadlo a že vás pustí domů....tak se dál opatrujte....

U nás zase prší :rolling_eyes: , ale prádlo jsem sebrat stihla....včera jsem do 11 večer žehlila a dnes mě čeká to samé :rolling_eyes: a do toho stihnout udělat ještě tu marmeládu.....jestli to dneska všechno stuhnu, co mám v plánu, tak bych měla od MM dostat metál :grinning:

Maji je dost plačtivá a prudivá, tak snad tím nezačíná reakce na očko, zatím žádná teplota ani vyrážka....ale klepne mě, zda to zjistíme zítra ráno - jako vyrážku a horečky, až budeme mít sbalené auto nebo když se jí to spustí tam....snad ne...

kozin: gratulace k netěhu :wink: ( :rolling_eyes: ) a fotky Týnky boží....
2. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: tajné to není, chci Barboru :slight_smile:
Kozi: já jsme myslela, že chceš být, nebo ne? Já sem z toho pitomá :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc :dizzy_face:
a za Týnku taky děkuji :grinning: ksichtík jeden.. :grinning:

annet :grinning: Jarek chce, já nejdříve březňátko 2011 :grinning:
2. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: ty jo Kiki je čím dál dospělejší, jako jsou tady všechny dítka už dospělé, ale některé ještě mají ty miminkosvké výrazy, ale Kiki je tady dospělanda krásná! :dizzy_face: jo a máte stejný šátek jako my.. :grinning: ten riflový s motýlkama.. :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: čučím na nové fotečky tvých miláčků a jen žasnu jak rychle roste malý!!!! :dizzy_face: teda malý, no už je nějaký velký.. :grinning: :dizzy_face: úžasné fotky :dizzy_face: líbí se mi jak z Máji čiší, že má malého šíleně ráda! :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky je u vás tak teplo?????? já tu chcípám, celédopoledne jsme byly s malou venku jen před barákem, ale fakt jsem si s ní na procházku netroufla jít.. :frowning2: byl takový hic, no fuj bléééé, hrála si ještě s holčinou od sousedky (o dva měsíce starší) s kočárkama a s panenkama, je vozily, jsem se smála.. :grinning: :grinning: :grinning: fakt se o ně krásně staraly, měnily si kočárky, i panenky, dávaly jim jíst, pít, chovaly je.. :grinning: :dizzy_face:
a teď jsem uvažovala že ji vytáhnu ven bazének nafukovací a dám jí tam vodičku (máme tady ve stínu 31 bléééé a na sluníčku ukazuje meteo stanice 39!!!!!!!) ale začíná bouřka... normálně hřmí jako blázen!!! :confounded:
2. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: prosimtě mohla by jsi mi napsat recept na tu tvojí čínu? mě se totiž vůbec nenačítá mimibazar
2. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: díky :slight_smile:..koukám, že taky furt řádíš s novým foťákem, jsi jako já :grinning: já taky furt zkouším :grinning: Chudáci děti :grinning: Když maji fotím, zdrhá nebo mi nadává nebo bouchá rukou směrem k foťáku....a když jí nefotím a fotím Domíska, tak mi před ten objektiv leze :grinning:

Jinak tady bouřka už byla a už je zase na chcípnutí.....já mám už skoro sbaleno, blééé, Maji mi asistovala, tak jsem myslela, že z toho zešílím :grinning: kdo ví, co si tam přihodila :grinning: a v horším případě, co mi z tašky vytáhla :grinning:...a zítra hodně brzy (chtěla bych nejdéle v šest vyjet) snad razíme.....ta cesta (cca 270 km) bude se dvouma dětma, psem a narvaným autem k prasknutí v tom teple fakt "veselá" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Domi je už fakt velkej - teda hodně dlouhej, vůbec nevím, jakou mu kupovat velikost oblečení, mám v kabelce metr a musím vše přeměřovat :sweat_smile: ..a váhu už má taky slušnou - včera po koupání a před jídlem měl 6,34 kg :sweat_smile: :grinning: asi tlustne i tím, že dýchá vzduch :grinning:
2. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: Tý jo, Terinka je vlasatá!!!! Závidím (já kvůi Maji) :dizzy_face: i MM závidí (ale on kvůli sobě :grinning:)
2. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, IP :wink:

Saji, ju, je to naše vlasatice. Teď jak jí kámoška šmikla správně tu afinu, nemusím jí dělat pořád culíky. Takže culíčky má jen, když je horko. Rostou jí strašně rychle - vlasatá je po MM a po mě je kudrnáč :grinning:
2. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: no, ona je skoro celý TM, jak jinak :grinning: :grinning: :grinning:

Domi vymrzuje, tak ho chovám a dneska se modlím, aby brzy děti po koupání usnuli - čeká nás balení auta a mě ta marmoška a ráda bych šla taky spát :grinning:
2. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:ty seš borec prostě,marmelády by mně mohly...no víš co. mám pro tebe další skleničky,měla bych se stavit :slight_smile:

tady bylo hezky,žádnej hroznej hic,foukal vítr
2. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: v naší malé se tento týden probudil mateřský cit :slight_smile: koečně, panenku nedá z ruky :slight_smile: položí j na lůžko, dá brindák a strčí flašku do pusy a říká u toho mama mama a tlemí se, je na sebe tak hrdá a pak mu dá pusinku a nosí a když jí pustím aby hrála, tak je hotová a hají hají :grinning: děsně se těším, až přineseme mimino domů, to bude síla :slight_smile: ale řeknu tí, i kdybych to zvládala sebelíp, určitě nebudu jako ty ještě zavařovat :grinning:
2. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás hic, a prudicí Verča:slight_smile:) Zlobí se spaním, s jídlem i s pitím. Mimochodem, zkoušíte už děti nechávat jíst sami? Sme to dneska prubli a mělo to celkem úspěch, ale kaší sem pak musela dojíst. krmila mě:slight_smile:))
Kozimur, ty jo, Terka má teda vlasů, se musí děsně potit, Vërča má tři chlupy a spocená je pořád.
2. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, ani mi nemluv. Bobiš, dneska usla odpoledne a jak tu bylo šílené dusno, tak měla propocenou podložku v kočárku a měla vlásky úplně mokré. Ona se hodně potí od miminka a určitě je to hodně kvůli těm vláskům.
2. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vlásky nemáme ani zdaleka jako Terezka a navíc je teď ostříhanej a stejně se potí šíleným způsobem, ale to má po tatínkovi :unamused:
2. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jste některá měla dlouhý letní večer tak tady jsou 2 dlouhý a úžasný příspěvky od Alcatka :wink: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=93846&vGroupOffset=40&vOffset=180
2. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, uchcávám smíchy. Alčátko je fakt "ekšn" děvče! :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: to jo :grinning: docela mě pobavila ta představa s pupendem na kole alias chopper :grinning:
2. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuš, přesně, to už jsem fakt nedávala a jak psala, jak si ulevovala ve křoví, tak to už jsem byla v křeči :grinning:
3. črc 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak kačí měla včera teplotku z Priorixu a dneska už ne, tak snad to bude dobrý!!pořád nám rostou zoubky, holky poradte potřebuju dělat polívku pro nás všechny, ale nevím jakou.. :confused:
3. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: co rajskou?
3. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!

ewi, kozi: u jejich příspěvků vždycky učůrávám, super styl psaní, výborné výrazy a kdo má dobrou představivost, tak to je ještě šílenější! :grinning:

kozi: gratulace k nočníkování, to u nás je do nočníků kakání vždycky a čůrání, když je doma bez plínny skoro vždycky, když ji slyšíme, když si to někdy zabrble pod nosem, tak ji neslyším a ona to prostě do minuty pustí, ale ohlísit to ohlásila, takže nadané nedostane, jen někdy.. :grinning: ona moc dobře ví, co se po ní chce. :slight_smile:
a vlasy nezávidím, i když je to fakt krásné, terka je úplně čertisko s tou hřívou, ale mě opravdu stačí těch našich pár lokýnek, i ty máme věčně spocené.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani: ahojky :slight_smile: Polívečku? Co takhle květáčkovou? Mnam tu miluju.. :grinning: a nebo prostě co dům dal, všehochuť zeleniny i mražené, a hustím to takovou tou drobenkou z poslka, ta je super a nebo normoš vlásečnice a nebo kapání :wink:
3. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek