• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
saji:ty jo tak vy odjíždíte jo? A kam?? jsem to nějak nepochopila.. to už jedete za náma. :grinning: 240km, no to by už jste měli pak kousek ne??????? :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska nebo zítra taky odjíždíme k příbuzným do Kolína. Už se moc těším :dizzy_face:
3. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: v Kolíně se mi líbí, mají pěkné námko a tu restauračku s tím stromem uvnitř, tam výborně vaří :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo chcete můžete juknout na fota ze včerejšího dovádění venku před našim barákem. :grinning: Aneb jak se bavíme v Ghetu.. :sweat_smile: :grinning: http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/100OLYMP/#album
3. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko fotky pěkný, jen kamarádkla Petka má pěkne shnilý zoubky:slight_smile:)))
3. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : fotky super. Týnka je proste uzasna, jako vzdy...fakt ji zeru, vim ze se opakuju. je uzasne fotogenicka a na fotkach vypada jako dvouleta. Takova velka slecna uz to je.
A koukam, ze fotak foti fakt pekne !!! :dizzy_face:
3. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko fotky mas fakt pekny....ze by nam rostla konkurence zuzika? :wink: :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dělám polívku z červený čočky, jsem na to zvědavá :confused: rajskou nejí kačí ani omáčku..zítra budu dělat mozeček s bramborem, to m á ráda :dizzy_face:
3. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOzi hezký fotečky :dizzy_face: nechceš hodit nějakej zdravej recept? přemýšlím že bych koupila bio kuchařku, nemáte tip náhodou?
3. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOZI: týnka je super, fakt krásná a ty jeji ksichtíky - z toho jsem paf :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díkes, jsem fakt ráda, že foťáček fotí tak jsem si vždycky přála :dizzy_face: ale je to věda.. :grinning: ale když se fotí děti, je to prostě vždycky super :dizzy_face: už se těším na víkend, budu fotit jak divá.. :grinning: :dizzy_face:

shehe: zoubky má zkažené no.... :unamused: ale už má i pár druhých tak snad brzy budou všechny druhé a krásné :dizzy_face: ona je strašně pěkná a hnodná holčička, ale nechce se moc usmívat, ví, že má škaredé zoubky :pensive: ale já ji vždycky říkám, že je jedno jaké má ty první, že o ty druhé už se musí více starat a že bude koooča :slight_smile: :dizzy_face:

petru: my si fakt někdy ty naše dítka vyměníme :grinning: :dizzy_face: a chtěla bych moc mít malou vyfocenou s Tondou! :dizzy_face: krasavcem našim! :dizzy_face:

majmu: zuzíkovi konkurovat ani nejde.. :dizzy_face: to je náš přední fotograf březňátek, od ní jsou fotky jak od profesionála (ZUZíku, že ty nám to tajíš??? že ty jsi profík?? :grinning: :dizzy_face: )

jani: já bych taky chtěla zkoušet takové ty čočkové polívečky atd.. ale jarek to nejí, má alergii na čočku a hrách, takže u nás tohle fakt nedělám, i když to mám ráda... :unamused: Vím, že bych to mohla zkusit udělat jen pro mě a pro malou, ale to mi zase přijde blbý vůči jarkovi, a bůh ví, jestli Týnka nebude mít alergii po něm... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
3. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu: no a jak se máš ty babo jedna?? tady už se ukazuješ minimálně??!! a co chlap, jak se mu vede? už je vše oK??? :wink:
3. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se ještě zeptat, chtěla bych udělat malý přesnídávky z jablíček, koupila jsem víčka na sklenky od nich,jenže se protáčej úplně se nedovřou, myslíte že se mi to zkazí když bych je dala zasterilovat na 10 minut a pak dolů víčkem tak by měly chytnout ne, nebo se na to mám radši vyprdnout, zase škoda jablek atd...a práce kdyby se to zkazilo, ale mám už nakoupený propriety :astonished:

kozi jindra je zase zmlsanej, že moje polívky moc nejí, je to moc hustý atd..tak jsem zvědavá na tohle, čočku jsem koupila poprvé v bio výživě červenou..
3. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: pár zdravých receptů mám na mimibazaru, hodím ti odkázek: http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=116817
3. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: zkazí, určitě.. to mám vyzkoušené.. :sweat_smile: fakt radši sežeň od někoho starší skleničky už ozkoušené, než pak vyhazovat celou várku zavařenin, to by byla šílená škoda!!!!!
čočku miluju, červenou taky! :dizzy_face: ale jak jsem psala, doma to nedělám, přijde mi to blbé si dělat jen pro sebe a malou, a nemám ráda polívku, co musím jíst jen já a mám ji na tři dny..:sweat_smile: (neumím vařit v malém množství) :grinning:
(ale rajsou bych jedla klidně i týden v kuse.. to mi nevadí.. :grinning:)
jinak na tom odkázku máš pár receptů (už budu přidávat nové, nějak na to poslední dobou prdím, není čas a hlavně to nemám třeba nafocené, atd.. a to pak lidi neudělají, protože nevidí foto, tak to nafotím a budu časem v kládat nové) jinak ohledně kuchařky já nevím, pro mě to jsou zbytečně vyhozené peníze, když máš internet, tak to je zbytečné, na netu najdeš veškeré recepty, hodíš si je do své složky, a máš tam opravdu jen ty co vám chutnají a co se dobře dělají atd... ale v knize máš třeba ze 100 receptů 10-15 které opravdu uděláš, zbytek jsou jen písmenka, kterýma se prolistuješ.. :wink: teda tak to je aspoň u mě :slight_smile: na mimibazárku je přímo skupina diety a tam je fakt všechno :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: zítra dělám na oběd ty tvoje ptáčky, doufám, že se povede, já s tím vařením nejsem kamarádka :frowning2:
3. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet: neboj, není co zkazit :wink: kor u těch utevřených, uvidíš že se ti povedou a že malá bude baštit jako divá! :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky kozi!! to mě teda štve, víš co tak já zkusím udělat třeba jen 3skleničky a uvidím jak to bude vypadat, to mi ani neříkej, co ted s tím ovocem, já se na to těšila, a nikdo skleničky nemá :astonished:
3. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: jediné skleničky, které mi jdou zavařit jsou od přesnídávky Mája (s včelkou májou na obalu) to mi jde, ty víčka jsou jako ty staré kdysi, ale jinak fakt nic nechytá.. :frowning2: je to na prd... hele tak skoč do obchodu odpoledne a nakoup si skleničky, v domácích potřebách je mají :wink:
3. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: nakup jogurty od madety ve skleničce. Jsou hrozně dobrý, já je dávám i Nikoušovi a nechají se zavařit :wink: a pak jsou ještě jedny kupovaný přesnídavky který mají dobrý skleničky ale název nevím :unamused:
3. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je přesně ono :grinning: Dík Kozi :wink:
3. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi s chlapem je to furt na levacku...odpoledne ho zas budou v motole opravovat a neni nic horsiho nez se divat na nasranyho a uknouranyho chlapa...fakt uz toho mam dost misto toho aby byl rad ze dopadnul relativne dobre
3. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by měli asi taky v tý kuchynce, jak jsem koupila ty víčka že? tam půjdu jako vůl že mi to nepasuje, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dneska stejně nemůžu, možná zítra dopo bych to zvládla, kačí má tu teplotku střídavě, radši jí tahat ven nebudu a táta nám dojede až dneska večer z tý chalupy. vím jaký myslíš včelka mája, ale ty tady moc neprodávají :unamused: a ty jogurty od madety vím, tak to zkusím koupit :wink: díky
3. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani : jj od přesnídávek Mája jsou super víčka, schovávám si je a dávám do toho malé jídlo do mražáku.
kuchařku bych si možná koupila, je lepší v tom listovat a když to děláš tak to máš aspon před sebou,ale pokud máš doma tiskárnu,tak je zase zbytečné jí kupovat, prostě si jen recept vytiskneš. ale já bych si Bio nekupovala, já s tím nejsem moc kamarádka. Jako do zdravé výživy zajdu na různé křupky,tyčinky pro malou ale jinak nic.
3. črc 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teď pořád jede pohádka Elixír a Halíbela..trvá něco kolem hodiny a Nik se od ní skoro nehne :grinning: Max změní polohu na gauči :grinning: :grinning: fakt super :wink:
3. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuska: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si chci koupit tuto kuchařku je super,kamarádka v UK ji měla a byly tam všechny klasické recepty. doma mám takovou jednoduchou a tam je to fakt hezky vše popsané

http://knihy.abz.cz/prodej/velka-domaci-kucharka-1
3. črc 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: to si ho měla vidět o víkendu. Malovali jsme chodbu a on by nám nejradši pomáhal, tak jsem mu jí pustila a on si akorát chodil zavírat dveře aby sme ho nerušili tím jak mluvíme..vždycky přišel s nasraným výrazem, zavřel dveře a zase odešel :grinning:
3. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: malý musí být super :grinning: to ho nekdy natoč
3. črc 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, tak já peču podle netu a normálně čumím na obrazovku a v poho:slight_smile:) jen to chce mít spořič na delší dobu, máme ho na tři minuty a to je fakt málo.-)))
3. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek