• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
já jsem jen poloviční komediantka....teď je zas oba uvidím a už se těším na ty jejich mrňousky...
jdu na kutě, dobrou noc...
24. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou
24. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pobrečela u Ducha, viděla jsem to už nejmíň 10x a vždycky bulím jak želva.... :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 22:30  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes první??? :grinning: Ráda bych tu byla později, ale malá vstává čím dál dřív :frowning2: :angry: , MM si naivně myslel, že když na ní udělá z postele ššš, že ještě usne - omyl----Tak snad už konečně objedná žaluzky do oken.....

Dneska tu moc nebudu - musíme na nákup, na hřbitov s kytičkou (to zas bude mazec :cry: ), jet se kouknout na ten kočárek,....tak držet prosím pěsti, ať to všecho dáme - bez porodu :dizzy_face: ...jako celou noc sem měla břicho jako beton - aspoň můžu říct, že jsem "někdy" měla břicho krásně tvarovaný a pevný jako skála :grinning: (te že v těhu říkat nebudu :grinning:), ale mrňousek mě teď krásně uklidnil a pokopal... :slight_smile:

tak přeju krásný den všem....
25. dub 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

sajo:dnes je krásnej den,dneska by to šlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kac:ke kojení v hudební školce........chvíli se ta matka brání a pak mu dá bo je nepříčetnej.........teda ona tam vždy sedí s mega výstřihem tak bodejt by nechtěl.
25. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší muzikál co jsem viděla bylo Tajemství,běhal mi mráz po zádech :wink:
25. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji dneska rodis :wink: :grinning:
25. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu vás jen pozdravit a pádím vařit, malá je chvíli venku se strejdou, tak mám chvíli čas :wink:

Saji- tak at to dneska všechno oběháte bez porodu, ale už se ti to sakra krátí, co?

Leni- myslíš že vám pomůžou žaluzky aby malá spala my teda máme jen závěsy, ale u nás by to asi neprošlo..
koukám ted na písničky na svatební pochod, najděte si na youtubu tohle-
Pachebel - Canon In, to je hezký ne, když přichází nevěsta :dizzy_face:
25. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau,
juuu Diblo, takovy znamy ksichty za pribuzny? Super....
ja mam taky jednoho znamyho - je to bratranec sestrenice myho taty :grinning: :grinning: p.Janeček - jednu dobu delal retitele cesky televize - ten uz tam asi sedi nekdo jinej - nevim :zipper_mouth:

saji, teda dneska mate perny den, tak at vsechno klapne a mrnous at se drzi. Ja vim, ze dneska nechces, ale zase by to bylo hezky - treba by to zmirnilo malinko tu bolistku na srdicku.... :wink:

leni, ja blila, kdyz jedna zena zacla kojit sve dite v bazenu na plavani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si jako fakt mohla odpustit nebo aspon mohla jit ven z vody

ja opice nevidela - po 100 letech bylo ejchuchu :sweat_smile:
25. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: saja říkala že dnes ne. Pač její maminka by měla narozeniny :pensive:
25. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opět zde....jen na skok, kontrolovala sem jen meil od paní, co se jedeme podívat na ten kočárek - takže ve tři držet povinně pěsti, aby byl jako novej a třeba aby dala ještě slevu :grinning: (no, chci asi fakt moc :grinning:)....jako dneska chodím jako kačena, všechno mě bolí, fakt jak stará bába :grinning: I do města a na hřbitov dopoledne jsme jeli autem :pensive: , sem teď chtěla vařit, ale MM mě vyhnal, prý vypadám na rozpadnutí :grinning: (což fakt sedí), že uvaří sám :pensive: :sweat_smile: , tak dělá aspoň špagety.....že by mu konečně došlo, že se to blíží??? :dizzy_face:
Ještě sem mrkla na únorpvky, občas zašmíruju mi83, jak to zvládají a moc povzbudivý ty její příspěvky nejsou :cry: , tak už tam raději nepolezu....

kač: ejchuchu, jo? A země se otřásla? :grinning:

janin: to s těma žaluzkama sem byla já...my v okně nemáme nic a ranní sluníčko nám to pere přímo do postele a do postýlky Maji...tak doufám, že zastínění pomůže - jako vstávat v šest nehodlám, to možná nejtvrději spím :wink:
25. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, si pis, ze se otrasla? tys to necejtila? :grinning: prej chodim jak kacena... :angry: co mas proti moji chuzi? :grinning:
zaluzky doporucuju, jako ja je zatahuju i pres den, kdyz jde Viki spat a podle me to ma vliv - ja bych taky neusla za pražení slunce do postele...
co mi83? nestiha, nezvlada?
drzim palce, at doublekára klapne :wink:
25. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Saji, drž se, ať to dneska všechno v klidu zmákneš a těším se na info a kočáru :wink:

Kač, po 100 letech :sweat_smile: To ani jaro na TM nezabírá? :grinning: Nebo snad to je předzvěst, že konečně zabralo, né :wink:

A žaluzky jsou super. A síta do oken taky. Bez těchto vymožeností si už ani nedovedu představit život. Jsem jejich milovník a tvrdím, že s jejich příchodem do naší rodiny se nám život změnil o 100% k lepšímu a jestli něco nesnáším, tak to je sundávání zaprášených závěsů a pak je znova věšet, takže žijem jen se záclonkama a žaluzkama :dizzy_face: Dětem zatahuju žaluzky každý večer, aby nám dýl spinkaly :dizzy_face: :wink: U nás je naopak před spaním vytahuju, aby MM ráno probralo sluníčko, jinak by spal až do odpoledne, než by musel na WC :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanda vstává v 6 i roletama ale jsou lepší než závěsy z důvodů jaký psala petulka.

kac:sex mimo víkend jo?ty ďáble :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak doufam, ze Saja pri vyberu kocarku nezacala rodit a hlavne, ze byl kocarek pekny a vzali ho :wink:

Jinak my mame zaluzie, ale stejne probousteji dost svetla, takze jsme Kacce jeste zatemnily kartonem :grinning:

kac: u nas bylo taky zemetreseni :grinning:

leni: nerikej, ze vy jenom o vikendu - to ti nezeru :grinning:
25. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, jak mimo vikend, vzdyt patek je mala sobota :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves....

jsem totál ko - ta cesta autem mě totál odrovnala, ale kočárek máme, sem zamhouřila oko a tudíž potřebuju čas na jeho vypiglování do stavu, abych i já byla spokojená :grinning:

kač: země se otřála, ale já netušila, že jste to zrovna vy :grinning: ...a taky del, sem si říkala, že je to nějaký silný :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: u nás je MM v pátek nejvíc odrovnanej :sweat_smile: , to snad usíná už při koupání Maji :wink:
25. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme vtipnou story z výletu.....mrkněte na nový fotos

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2683256&vReferer=
25. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, hezký :grinning:
25. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
dneska jsme byly na grilovacce a bomba :slight_smile:, Lucka uz spi a MM tam zustal a pujdou jeste parit, ja budu parit u PC a u casaku :slight_smile:
leni: koukla jsem na fotky a super napad s puncochacema :grinning:
sajo: gratuluju ke koupi kocarku, stihli jste to na posledni chvili :slight_smile:.
del: a pomohlo to? ze bych taky dala do oken karton, jen aby alespon nejakou dobu Luca vstavala dyl nez v 6 :slight_smile:, dnes teda vstala v 6:45 - to uz je lepsi :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, tak az se das do kupy, tak hod foto... a za kolik teda nakonec?
25. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni super, hlavne ze jste si poradili :grinning:
25. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší bylo projít hromadou lidí u rybníka a hospody s dítětem co má na hlavě punčocháče :sweat_smile: :rolling_eyes:
25. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bez pokryvky se nedalo?
25. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: super
25. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Annet, jak ti je? a co mala? jak jste to zvladaly?
25. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dost foukalo tak sem jí to nechtěla sundat no :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni: bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , holt šikovná mamina si vždycky poradí :grinning:
25. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni : Vanda s punčocháčema je super...seš dobrá, žes jí to před lidma nesundala....já nemám ráda, když po mě lidi čuměj, takže bych to nedala :grinning:

dnes mě celou noc boleli osmičky a bolej ještě teď , fakt hnus...a doma žádnej prášek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek