• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahojky :slight_smile:
u nas krasny slunickovy den, tak snad nebde lejt jako vcera vecer :slight_smile:
ewusko: ty jo, se mas, ze ti takhle vydrzi koukat :wink: . Lucka od vseho po 5ti min. utika
katko: kucharku mam doma, doporucuju :wink: , ale je pravda, jak psala kozin, ze ja lovim recepty i na netu
kozinko: uz jsem se docetla k tomu, ze nejsi tehu :slight_smile:, tak gratuluju :wink:
majmu: to uz je jeho nekolikata operace, ne? :confused: co se mu stalo? nejak jsem to nepostrehla, jestli jsi to tedy vubec psala :slight_smile:
dneska nam odjizdi tatinek na 9 dnu na tabor jako tanecni lektor, tak mame s Luckou damskou jizdu :dizzy_face: , za tatkou se vyrazime podivat...
3. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca: malá taky moc nevydrží u tv, jen u reklam a nebo docela jí zajímá ráno Zorro - meč a růže :slight_smile:
já taky lovím recepty z netu, ale ta kuchařka by mi bodla. je tam suprově vše popsané.
3. črc 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám takovech kuchařek a nebaví mě v tom právě hledat ale tu bio nemám žádnou, tak jsem myslela pro inpiraci že bych jí koupila jinak taky hodně hledám na netu tiskárnu máme,ale já si to většinou opíšu :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco: mě taky nikdy u ničeho nevydržel, tuhle pohádku jsem kupovala sobě a jemu se hrozně zalíbila. Takovejch krtečků a já nevím čeho ještě jsem nakoupila a on čučí na mojí pohádku :cry: :cry: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí teda nekouká na nic, akroát tv bebe se jí líbí to je program na upc tak na to občas koukne, jinak jí nic nezajímá. spala ani ne hodinu a je čilá jako rybka tak si jdeme stavět kostičky.
3. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to my máme asi závisláčka malého. :grinning: :sweat_smile: ona miluje helou kity, včelku máju, a takové kravinky, ale nejvíce tu máju a kity, chodí po bytě a zpívá si ahoooooooj kity a pak už ji nerozumím. :grinning: :grinning: :grinning: a máju taky už umí zazpívat (tu melodii. :grinning:) a vydrží na to čučet celé cédéčko.. :sweat_smile: ale to ji nenechávám, max tak tři díly :grinning:

tak nic musím, teď se mi vzbudila, spí od 10:15 :sweat_smile: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek :slight_smile:

katko, tuhle kucharku mam a je fakt dobra :slight_smile: ale ted uz teda taky varim podle netu, nebo se zeptam tchyne :wink:

kozim, terka raperka dobra, za chvilku bude mit vic vlasu nez ty :wink:

kozin, super fotky, to musela byt paradni akce tolik deti :grinning: s temi 5litry caje a zofkou to myslis vazne ? to snad ani nejde, ne ? :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kozin, a profik na foceni teda fakt nejsem, leda tak na flakani a na zdradlo :wink:
3. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozin: my jsme zase závisláci na Elmovi, už mi z toho jde hlava kolem :pensive:
3. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: čusky :dizzy_face: :slight_smile:
akce to byla docela fajn, ale jak říkám, pokazila nám to bouřka, ale i tak bylo super :slight_smile: No to s tou Žofkou myslím vážně :grinning: ona jen za noc vypije 8 300ml lahví!!!! Bydlí hned vedle nás ve vchodě, takže ji potkávám docela často a je pravda, že má pořád v ruce čaj.. :grinning: ona jak jí rostou zoubky tak míň jí, a kompenzje to pitím.. :grinning: ale dr. říkala, že to nevadí, že to některé děti takhle prostě mají, jen to přebalování je mazec!!!! 4x za noc!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já musím jít žehlit a pak balit, zítra odjíždíme na dovolenou do Dvora Králové, už se moc těším :dizzy_face: , večer nakouknu a dočtu, teď to nestíhám :wink:
3. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,
jdu pozdravit, zítra s kulichem frčim do krkonoš, tak jsem v balícím, vařícím, nakupovacím blázinci :slight_smile: řídím s kulichem poprvé sama delší trasu, tak snad dorazíme ok. včera se něco po na autě, ale dnes bude opraveno-je před generálkou, ta se nějak nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kozin, dobrý getto fotky. týnka jako vždy úžasná :wink:
kozim, jsem terku chvíli neviděla a ještě pěkně ovlasatila-sluší jí to moc :wink:
mjanci, užij dámskou jízdu-občasné odloučení je prima :slight_smile:

kulich je závislák na včelích medvídkách-už je znám nazpamět, ale baví i mě. teď aktuelně začalo frčet prase pepa-kulich pořád chodí a ukazuje ještě a prase :grinning: :grinning:

nestíhám moc krafat, ale docela mě to chybí, tak snad po dovčách..každopádně mám absťák po pražandách, tak se budu těšit :wink:
3. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni, budete bydlet přímo v tom zoo ? prý se to tam dá :slight_smile:

kozin, tak to je teda síla, já vypiju denně tak litr a půl, slabota, ale 5 litrů, to bych asi proseděla celý den na záchodě. a tolik v noci ! chudák matka :wink:

zuzi, užij si krkonoše a neboj, řízení zvládneš :wink: hlavně ať vám vyjde počasí :slight_smile:

mjančo, ty si to taky užij, slaměnná vdovo :wink:
3. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vllni: přeji krásnou dovču, hlavně ať vyjde počasíčko, ale snad už by mohlo! :dizzy_face:

zuza: taky přeji krásnou dovču :grinning: tady se to všechno zítra stěhuje.. :grinning: Vidíš včelí medvídky jsem ještě nezkoušela.. a prase taky ne, tak příště. :grinning:

zuzi: no to je síla, ale ta malá je neodbytná, je to taky fajná držka prořízlá.. :grinning: dojde jí čaj, vyleze si z pelechu (má vyndané šprušle) normálně s tebou zatřepe když spíš a řekne: není čaj, když nereaguješ tak si vyskočí na postel a do ucha ti zašeptá mami hají? :grinning: to už samozřejmě nespíš že... :grinning: a když se na ni podíváš, takže pořád dokola opakuje není čaj, není čaj, deeej.. :grinning: jsem to viděla na vlastní oči, jsem se fakt smála... :grinning:
No a čaj dolívá tak 8x za noc, to je masakr, já teď spím fakt v kuse celou noc, ale stane se, že se malá vzbudí kolem dvanácté na čaj, no a to je mi už za těžko vstát, nejsem už na to zvyklá .... ale vždycky si vzpomenu na žofku a už vstanu co by dup.. :grinning:
3. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanči: tak to je fajn, že už je to na dobré cestě, snad všechno bude brzy ok a bude doma spokojený a tvůj.. :slight_smile: :dizzy_face: takhkle je to fakt na pytel a ti chlapi jsou hnusní, protivní, však všechny dobře víme, že kolem nich se točí celej svět.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď taky trošku nakrklá... jako jarek má končit až ve tři, ale končí si někdy dřív, někdy později, prostě jak to zvládá a stíhá, píchačky nemá, takže je si svým pánem... no a dneska jsem mu řekla, ať si to naplánuje tak, aby skončil co nejdříve, že potřebuju jít na koupit (na zítra) atd.... a pak bych ještě s mallou chvilku chtěla být před barákem a dát si kafe se sousedkou... ( a podle předešlých dní, vím, že kolem páté zásadně prší a je bouřka jako prase) no jsou skoro tři a on nikde, tak jsem si zapla takovu hru co hrajeme oba, a čučím a čučím a on tam má že byl v 13:15 připojený, což je blbost, že když doma nebyl, jediná možnost že byl u mamči, tak mu volám, kde je teď... no a on , že je u mamči, že zrovna tam dojel.... uaaaaa to bylo něco na moje nervy,ale říct mu to nemůžu, si bude myslet, že ho šmíruju, ne???!!! Ale já ho nešmírovala, jen jsem se podívala a tam bylo napsané poslední připojení no... :frowning2: a už mě tohle fakt docela štve.. co si má o tom člověk potom myslet, že... jako kdo Jarka zná, tak ví, že není mamánek ale je na mamče docela dosta závsilý a tráví tam spoustu času, mě to nevadí, já ji mám strašně ráda, to jo, ale prostě zrovna dneska, když já tu sedím a už skoro dvě hodiny na něj čekám... :pensive: :unamused:
3. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, tak to je paráda :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky,tak se hlasim.Nejak nemam cas na nic. Porad jezdim odpol. do nemocnice. Dopol. navarit,po obede hned ficim, zajistit male hlidani, pripadne ji odvezt...NEmam cas moc i na BEtt. Vzdy odpol. chodime na prochazky, a ted to padlo, protoze jezdime do nemocnice. Takze to lepim jak se da. Snad uz MM pusti. Pry v nedeli,ale je vikend a svatky a je tam 1Dr na tom jejich oddeleni a on nema cas ani vypsat papiry. Tak kvuli toho tam taky trci... :angry: :angry: :angry:

KOzim: no to ja bych udelala vitr :sunglasses: :sweat_smile: Jarek at je rad, ze Te ma :wink:
3. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzik: budeme bydlet v jednom penzionu, přímo v zoo by to bylo mnohem dražší :wink:
3. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se s váma loučím a míříme do kolína :wink: hezký víkend :wink:
3. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi co v kolíně? my jsme z ko, to jsme se mohly setkat..
3. črc 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni, tak si to uzijte :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že všechny výletujete :slight_smile: my taky valíme do zoo. Prý je dneska nesnesitelné vedro. A mi je skvěle. To je první den od té doby co jsem otěhotněla, co je mi dobře. Že by klid před bouří? No snad ne, dneska mi utekl první typ, že porodím. Další mám 5.,7.,8.,17.,18.,31.7. tak uvidím. Celé těhotenství jsme měla pocit, jako bych už měla porodit a dneska mám pocit že budu přenášet aspoň měsíc :slight_smile: Mějte se krásně, užívejte prodloužený víkend!!!
4. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím se z Jižní Moravy...včera před obědem jsme sem dojeli, cesta byla příšerná - přijeli jsme spocení jak prasátka,ještě že jsme vyjeli po půl sedmé, jinak bychom se asi v té své vlastní šťávě rozpustili....a včera odpo Maji začala reakce na očkování, nejdřív se jí osypalo místo kolem vpichu po očku a obličejík a večer už měla přes 38°C :frowning2:, ale odpo stejně řádila jako divá, MM prarodiče jsou z obou šíleně nadšení....dneska stále Maji teplotuje, uvidíme, jak jí to večer zase vyskočí....:frowning2: :frowning2: :frowning2:..teď oba broučkové spí, my s MM máme vypité kafe a vegetíme...
Nedočetla jsem, dočtu až doma - jen jsem chtěla z MM pracovního notebooku písnout, že se nám reakce na očko nevyhnula :frowning2:, no, snad to tu nějak zvládneme, jen ty naše plány musíme totál překopat....
Tak krásný prodloužený víkend přeju....
4. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji- tak at je Maji líp!! my měly teplůtky dva dny ani ne a už snad dobrý, tak mi spadl kámen ze srdce!! at je líp a užijete si pobyt!! :dizzy_face:
5. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to je mi líto, že to zrovna teď přišlo :frowning2: snad to bude hned lepší až si užijete víkend! drž se. to je dobře, že jsou z dětí nadšení.
5. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet a co vy výlet dobrý? a manža už v pohodě? taky s ti to blíží, co? jak ti je v těhle vedrech?
6. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: včera jsme se vrátili z Kolína, bylo to super až na to hrozný vedro.
Jani: myslela jsem na tebe ale tenhle víkend byl hrozně nabitej. V sobotu dopoledne jsme jeli ještě do Poděbrad na nákupy a odpoledne k mýmu bratrancovi. Do konce prázdnin tam určitě ještě pojedeme tak bysme se mohli domluvit a sejít se :wink:

Holky příjde vám normální dávat do alba po*ranou plínu? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2986833&vReferer=
6. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus:nepřijde,už tu na to byla diskuse a psala jsem to tam. je to trapný.
6. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
Tak se hlásí první výletnice, už pěkně z domova bylo super, škoda, že jsme nemohli zůstat déle ale fakt bylo moc moc fajn, všichni jsme si sedli perfektně, baby drbaly, chlapi drbali, děti drbali.. byla to šílená legrace pozorovat Mám fotečky, a spoustu novinek, ale nechci vše vyžvanit dřív, než se vrátí holky zpět, takže budu mlčet.. ale pár foteček vám určo hodím
Jinak malé rostou zoubky, začaly jí růst trojky přímo na chatě, takže to byla lahůůůůůůdka, teplota 39,1 nechtěla papkat ani pít, ani dudlík... no prostě nářez.... tak snad brzy vylezou, nebo se zblázním..... Ale jak říkám, i přes to, byla dovča úúúúúúúúúžasná a už myslím brzy budeme plánovat další
6. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek