• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinka: super že jste si to užili :wink:
6. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi- beru tě za slovo :wink:

ta plínka je ee teda :grinning: :astonished:
6. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta plínka je teda síla, asi nemají hezčí fotky...

jani: výlet nebyl, u nás bylo porřád na zdechnutí,a samé průtrže :frowning2: manžel seká dobrotu, nedávno jsem mu mluvila do duše :slight_smile: neřekla jsem ani slovo, ale jednala, tak mu došlo, že tak to dál nejde. Takže je teď dobře, doufám, že na furt.
6. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
sajo: doufam, ze uz je Mariannka ok a ze jste si nakonec vylet uzili :slight_smile:
kozinka: tesim se na fotky a je dobre, ze jste si to uzili! :wink:
po.rana plina je teda sila :astonished:
vcera jsme byly navstivit tatku, tak to bylo fajn :slight_smile:.
7. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

tak u nás stále hrůza hrůz :cry: :cry: :cry: ....včera už Maji horečky neměla, ale je osypaná až hrůza..kdybyste viděli ten její obličejík, jeden pupen na druhém, obličej má celý rudý :cry: :cry: :cry: a vyrážku má i na patičkách....a svědí jí to, berušku....za jak dlouho mizí tahle zkurv...ná vyrážka????? Jako Maji to má rozjetý tak, že si myslím, že onemocnění by bývalo nebylo horší!!!!!!! A do toho jí dávají asi zabrat i zuby....
Bych si nejradši nafackovala za to, že jsme nezůstali pro jistotu doma..... :pensive: :rolling_eyes: Ta cesta jí asi nejspíš i přítížila v průběhu :pensive: Už vím, že se příště u dr. nedám a budu si stát za svým a taky, že už nic nepodcením a nebudu jen doufat, že to bude v pohodě, u Domíska bude sedět doma na prd.li.....
Maji je docela protivka, včera nám probrečela skoro celou cestu domů :pensive: :cry: , jsme dělali stále pauzy a dojeli domů až večer.....jako na naši psychiku to je fakt hrůza (jsme večer byli s MM úplně hotoví, jako takhle svoje dítě vidět, já skoro brečela s ní), ještě že aspoň Domísek skoro celou cestu prospal, já bych ani nezvládla řídit, jak jsem se klepala, když jsem jí viděla.....dnes ráno chtěla jen chovat a tulit se, jinak brečela, ale už je to snad dobrý a hraje si - dostala od babi kreslící tabulku, tak čmárá :slight_smile:.....jako snad už hůř nebude :pensive:
Upřímně uznávám, že mít takhle brečící dítě furt, tak by bylo asi jedináček..... :pensive:
7. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: bobíšek malinký doufám že bude brzo líp :cry: Zkoušeli jste jí to něčím mazat aby jí to chladilo?
7. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: to víš, že jí to mažeme - tekutým pudrem - je jako indián, celá bílá...
Kámošku napadlo, zda to není 6-tá nemoc, ale pochybuju, jako že by to vyšlo akorát tak, jak měla být reakce na očko!?!?? Já jen, že kámošky nějak nedokážou uvěřit, že může být taková reakce na očko, když jejich kluci nic neměli.... :pensive: Tak ěm napadlo, zda tu vakcínu nějak nepozměnili nebo co, když tady čtu o tom samé hrůzy... :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:to je teda hnusná reakce :stuck_out_tongue_closed_eyes: napiš kac,Viki se taky osypala i když ne tolik,za pár dní to zmizelo myslím. Nevyčítej si nic,první dítě je vždy testovací,u Domiho už budeš vědět že priorix dýl :wink: A uřvaný děti jsou super antikoncepce akorát nevydrží,dokud Vanda řvala tak jsem nechtěla o druhým ani slyšet,co je hodná tak už mně to občas napadne :grinning:
7. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji u nas taky 4 dny 38,1 rano rev a po dopolednim spanku byl lepsi...vyrazka na obliceji taky ale to bude stejne brzo fuc jako ta teplota..
7. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji ctu to a je to hruza - kamosky holka to ma zrovna taky a taky mela horecky a osypala se jak blazen a to mela priorix :angry: prijde mi, ze tu reakci ma nejak moc deti

viki mela teploty asi 5 dni (z toho nejvic 38,6 jednu noc, takze zadna hruza) a pupinku mela jen par po obliceji a par na hrudniku. dr. rikala nicim nemazat, jen srazet teplotu. a u dr jste byli?????
7. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dík :pensive:

majmu: Maji měla i skoro 39 (po odečtu) a vyrážku má úplně všude :pensive: a ten oličejík je fakt děsivej (hodím foto, ale ve skutečnosti je to děsivější :pensive: )....MM je nasranej na dr., že nám řekla jen "cca 7mý den může být jen malinko zvýšená teplota, jiné reakce nebývají", mám pocit, že ji na další návštěvě seřve do kuličky :sweat_smile: , jako že se s náma má bavit víc a diskutovat....jako tohle očko pro nás je sakra škola, od teď se nedám ani já....
A teď se ještě docela bojím, když to má takhle moc, aby to nebylo infekční - jako Domi by se s tím asi těžko popral....a nejhorší je, že jsme byly na skok za MM setřenkou, co mají skoro 4měsíční Emilku, takže teď budu těch 14 dní (inkubační doba) trnout, aby to ty miminka (Emilka i Domi) nechytili :rolling_eyes: - jako všude píšou, že to infkční není, ale stejně mám strach :pensive: :pensive: :pensive:

leni: jako antiko fakt dobrý, třetí dítko jen tak nebude :wink: :grinning:..i když náš výlet byl plný čápů - nejdřív jeden po cestě, pak jeden den nad námi lítalo 5 čápů a druhý den 2 čápi :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač. del mi sem házela odkaz, že šetrnější by měla být ta vakcína trivivac - né priorix, že s tím priorixem je to jen komerční tah, jak taky udat svoje "zboží" :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, taky máme vyrážku, takový červený tečičky úplně všude, jen teda na obličejíčku jen malinkato! Ale nohy i šlapky, ruce, zádíčka...... :pensive: Noc byla psycho, nikomu nepřeju zažit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád buzení, teplota, tak jsem to ve 4 ráno nevydržela a dostala čípek, tak spala do půl osmé, takže vyspané moc nejsme, no za chvíli si půjde lehnout znovu tak uvidíme... do toho nás trápí ty zoubky, takže domítá papat, vše jí bolí a pít taky moc nechce, mám z toho strašný strach, ale nevím jak to do ní nalít.. :confounded: :angry: :pensive: :cry: Poraďte!!!!!Včera mi za celý den
7. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemam docteno a asi nermam sanci to docist. Vcera jsme se vratili z Krkonos, kde jsme byli od patku. Bylo tam moc fajn, jen tam Tonda asi nastydla adost kasle a ma teploty. Hrozne se tam menilo pocasi...Kdyz bylo slunicko, tak hrozny vedro, kdyz zalezlo, tak zima studenej vitr.
V jednu chvili byl Tonda spocenej a za chvili studenej od vetru. Snazila jsem se ho porad prevlikat, podle situace, ale i tak proste nastydl.

Za chvili jdu k dr.

Jinak to bylo ale fakt fajn. Byli jsme v hezkem penzionu (to vybrali kamaradi) a dokonce jsme si vylezli s Tondou na zadech na Snezku. Oba jsme tam byli poprve (ja krpaly moc nemusim :sunglasses: )

zahlidla jsem, ze se Vlnka chysta do Dvora. My tam byli vcera pro ceste vzpatky. Jak jinak nez v ZOO. Bylo to moc fajn. Ale jako Safari si predstavuju jinak.

taky jsem zahlidla, ze ma Marianka reakci na ockovani. Tak at je brzo v poradku. Chapu, ze jsi z toho, Sajo, spatna.
Tonik nastesti reakci nemel, ale co nebylo muze byt jindy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jsem zahlidla, ze uz probehla nebo spis probiha spolecna dovolena kralicku, tak jsem zvedava na fotky a zazitky.

Vic nevim....prolitnu to pozdeji, ted letim k te doktorce.
Snad se Tonik uzdravi do patku, chceme jet za kamarady na tabor do Raspenavy u Liberce. Asi tak na 4 dny.
7. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypila cca 3dcl vody.. :frowning2: jinak vypije i 2l v pohodě.. ale teď prostě nechce.. jsem z toho fakt hotová už! Podle toho co píše Sája, tak je to taky ta reakce na očkování, ale není to nějak brzy??? dr. mi říkala, že reakce je až tak 8-9. den od očkování a to by bylo teprve pozítří!!!!!!!!!!!!!! Ale nás ta vyrážka trápí už od předevčírka.. :fearful: i teploty
7. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: ani nevíš, jak tě chápu :pensive: ..maji začala vyrážka okolo vpichu a pak se to rozjelo úplně všude....nikd ybych nevěřila, že můžou být osypané i paty :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: drž se a Maji posíláme pusu! :dizzy_face:
7. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: reakce na očko bývají u každého dítka v různý čas, podle toho, jak má silnou či slabou imunitu....dr. říkají průměr....Maji to začalo až 11tý dem, u neteří až 13tý....
7. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzalach : Tonda taky porad ukazuje, ze chce jeste Peppu :grinning:
a kde jste byli v Krkonosich ? viz. IP.

Uz se taky moc tesim na nejaky prazsky setkani...ted se asi budeme dost mijet....
saji: já si toho všimla když hačala v autě a sundala si furt botičky a mačkala si nožičky a když si ji moc zmačkla tak začala plakat, tak jsem na to mrkla a všude takové červené tečky... tak jsem se lekla, jsem myslela, že má alergii na nové botičky... :sweat_smile: protože zrovna je měla prvně na sobě... ale pak sjem si všimla, že to má i na ručičkách, a dál a dál........ takže to je určitě z toho, já se bála, jestli to není třeba z KIWI nebo z JAHOD, jsem furt nevěděla, protože na reakci jsem čekala až později :unamused:
holky vůbec vám nezávidím. My jsme měli naštěstí "jen" 39 stupňů horečky.
Jak jsme byli o víkendu v kolíně tak sestřenky syn má neštovice, tak uvidíme jestli jsme si je přivezli :grinning: Sice jsme je drželi od sebe, ale stejně s polu byli jednou v kontaktu. Já bych je ráda mněla odbytý než bude druhý mimi a než půjde do školky, ale zase by nám to vycházelo na svatbu.... což je blbý :unamused:
7. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky,
Kozim: tak to je super,že jste měli skvělou dovču. my jsme sice na dovči ted nebyli,ale taťka byl s náma celé čtyři dny tak jsme si to parádně užili. včera jsme byli tu u nás na koupališti a malá byla užasná, jen vesta na plavání jí vadila,tak měla jen kruh. ale měla jsem strach že bude plakat,ale i tu studenou vodu v zala statečně.

saji,kozi: téda to je hrozné ta reakce n a očko, docela se toho fakt bojím. snad budou holky vpořádku co nejdříve

kozi: tak jí zkus dát napít z hrníčk u,ale to jsi nejspíš taky asi vyzko ušela co?

mi ted malá jako usla na sedačce..před půl hodinou si hrála s kolíčkama a jeden si tak škaredě přicvakla na palec,že se jí urvalo kousek kůže,tak řvala jak tur
7. črc 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak ať se Toníček co nejdříve uzdraví!! bobek malý, kašel musí být hnus :unamused: :frowning2:

V Krkonoších je krásně :dizzy_face: Byla jsem, ale už je to docela dáááááávno.. :grinning: Přece jen jsou tady blíž Beskydy :dizzy_face:
7. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin:tak vodový jídlo.....meloun,okurka apod

to je pěkná sračka ten priorix(trivivac,to je jedno),nechápu proč to nedají dýl.
7. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: taky přeju, ať je Toníkovi brzy líp - ono to horský počasí je v tomhle šílený a zrádný.....

ewus: to by byla smůla, kdyby Nik chytil neštovice a vyšlo to na vaši svatbu - to bys měla kropenatýho mládence (my u nás doma říkáme "družičáka") :sweat_smile: ...jako o načasování bych mohla vyprávět - jako kdyby se to u Maji rozjelo už ve čtvrtek, taks edíme doma, ale "ono" si to počkalo, až jsme měli půl cesty na Moravu za sebou :rolling_eyes:
Jako já tím, že Maji byla nemocná jen jednou, tak to asi moc řeším....a dostávají mě i ty horečky...jsem máma strašpytel, vyklepaná ze veho až hrůza :pensive:
7. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji tak to stejny mel tedak na jedny tvari ale tak o 80% mensiho rozsahu to ji musi silene trapit...na hrudniku mel jen maly pupinky spis jako potnicky

holky a co si nechat napsat neco proti svedeni aby to lip snasely? ja nevim jestli je to vhodny pro deti ale vim ze jsem dostavala neco takovyho na vyrazku
7. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: zkusím melounek, nemám doma, musím koupit....

kači: Já nevěděla, že jste s Peťulkou rodina.. :grinning: :grinning: :grinning: přijela totiž za Peťulkou výprava.. :grinning: a čučím na malého klučíka a říkám si, že jsem ho už někde viděla, ale že mi připomíná strašně malou Kiki.. :grinning: tak jsem to řekla Dible a ta hned, že jsem trdlo, že je to bratránek. :grinning: :grinning: :grinning: A já z toho byla v šoku.. :grinning:

No zkouším všechno, nechce svůj hrníček, nechce už ani slámku a to je co říct, zkusila jsem jí dát normoš z flašky, nechce, hrnek taky nechce, ale podle mě jí něco ještě bolí v pusince (ne jen zuby) viděla jsem totiž takový malý pupínek (asi aft) docela vzadu v pusince (pak jsem se tam koukala znovu, ale prostě se nenechá, tak nevím jestli jsem viděla dobře.. :frowning2: ) možná z teploty, mě se taky nědky vyhodí když mám teplotu.. b :unamused:
7. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: jako kdyby nebyla ta svatba tak bych byla ráda kdyby si je přivezl :wink: Udělám ti radost, dneska jsem si objednala první věc na druhý miminko :grinning:
7. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo Maji to má teda hnusný já bych k dr zašla..............na svědění nám naše psala fenistil kapky
7. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek