• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ewi: taky jsem říkala, že bych byla už ráda, kdyby to malá měla za sebou, a teď je opravdu takové to přenosné období! :grinning: už jsem slyšela hodně maminek, že mají doma drobečky, co mají neštovice. :slight_smile: Já bych je brala na podzim.. :sweat_smile: :grinning: takže když někdo budete mít nemocné dítka v tom říjnu, tak to beru. :grinning:
7. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: no jo no, od švagrové tchýně vzala malo na výlet tam za váma,tak byla Barča ráda,že si odpočině. asi si nepamatuješ,ale přišla tenkrát za náma s malým do herny Hvězdička. ale já s Petulkou r odina nejsem :wink:

chudáčci drobečci, to je hrozné a Sájo téda malá to má teda dost, já bych asi letěla k dr. mám z takov ých věcí strach. ale asi je to fakt reakce,ale proč tak hnusná. ted se t oho bojím.
7. črc 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: no malá to má hrozné :confused: :pensive: taky bych šla k dr....

kači: ne?? Tak Dibla kecala.. :grinning: A pamatuju si ji, taková blondýnka na mikádo :wink:
7. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co ty afty??? Co by jste na ně použili??? šli by jste k dr??? Četla jsem diskuze a všude píšou tantum verde nebo mudisal gel, nebo takovou tu fialovou vodičku... nevím jeslti s tím jít k dr nebo ne, aby tam ještě něco nechytla (jinak jí nic není, žádná rýma ani kašel....) ale zase mám strach.. aby to málo jezení a pití nebylo z toho, přece jen vím sama, že když mám aftu já, tak taky nic pořádného nesním ani nevypiju a bolí to jak čert.. :confused:
7. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale dr. nám s ničím nepomůže :pensive: - zarděnky se nijak neléčí.....jen asi na to svědění, ale to je už v poho, žádné drbání a nic...

Právě tu byl můj táta a pronesl, že my jako děti (já s bráchou) jsme ty zarděnky neměli tak strašný jako Maji :angry: :angry: :angry: , že jsme měli sem tam pupínek...tak asi půjdeme dr. ukázat, aby přehodnotila to, co říká rodičům, jaká reakce na očko může být.... :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: je to jako u všeho... každé dítě může mít jinou reakci... týká se to zarděnek, neštovic, rýmy... prostě každý tělíčko se s tím vypořádá jinak.. A to srovnávání jak říká tvůj taťka je jako když srovnáš že Kristýnka od Kozinky už spojuje slova do věty a můj Nikoušek říká jen 5 slov :wink:
7. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: já vím :pensive:..srovnávání mi normálně vadí, ale v tomhle případě mě to ještě víc nasírá :rolling_eyes: ..jen jsem nasr.ná, tenhle víkend měl být tak nějak jedinej, kdy někam pojedeme a budeme extra spolu... a zrovna to na něj vyšlo.... :angry: a taky prarodiče MM nemají jinak možnost vidět Maji a Domíska a zrovna si to s nima vyžrali, jako že Maji neviděli, jaká ve skutečnosti je, ale i tak se jí nemohli nabažit a furt říkali, jak je úžasná :dizzy_face: ....ale dr. by měla říkat, co může přijít, protože třeba já mám z netu načteno a vím, ale třeba kámošky, když jsem jim to psala, tak se divily, že to takhle může propuknout, že to není možný a to už to jejich kluci tohle očko měli......a mají jiné dr. a řekliy jim prd....
7. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně dr dokonce řekla žeje mým právem to očkování odmítnout,sem čučela :confused: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak se hlasim po delsim vikendu..Tatku mame uz doma,ale kapanek zlobi,protoze nechce moc lezet doma. A porad neco vymysli. Ale je to super :wink: Dnes jsem v praci. Kolegyne mí volala, ze ji normalne ustknul had. TAk bacha....
Saji: tomu se rika Zakon schvalnosti :angry: :angry: :angry:
7. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: raději se zeptej v lékárně co dát malé na aftu. mne asi tři dny bolí jazyk tak též doufám že tam nic nemám
jo a dibla ti lhala, fakt rodina nejsme - myslím s Petulou :grinning:
7. črc 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zeny, teda tady je pekny lazaret :confused: tak at je vsem brzo lip. jak to tak vidim, tak se do priorixu nepozenem :unamused:

sajo, k dr. bez, aspon tu reakci uvidi :angry: a co se tyce tatky, nenech se rozhazet, na to spatne lidi rychle zapominaji, takze je mozne, ze jste na tom byli jeste hur, jen uz si to nepamatuje :wink: navic je to chlap, ti nemoci u jinych bagatelizuji :grinning:
7. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pos.ana plinka je uchylna, tak to dopada, kdyz si matky mysli, ze jejich dite je zrejme jine nez vsechny ostatni :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebuji radu, jak jinak, že :grinning: . S čím si vaše děti hrají??? Já nevím co našemu Martínkovi koupit za hračky, aby se zabavil, tak prosím o radu. Co u vašich dětí vede, co mají nejoblíbenější :wink: díky moc
A afty, to se svinsvto :angry: to si člověk musí přetrpět, na to jaksi nezabírá nic, teda většinou ...
Kámoška ta má tak kolem 10-ti aftů stále a už sjezdila celou ČR a nikde jí nepomohli :fearful:
Jo a ty hračky, napište do IP
Díky moc, užívejte tepla :wink:
Romča
7. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: táta mě neštve, mě štve to očko :wink:

Děti spí, to je lahoda... :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak MM volal dr. a popsal jí ty hrůzy, tak k ní prý chodit nemáme :confounded:, prý Maji nemá dva dny chodit na sluníčko a že by ta vyrážka měla zmizet....asi začnu hledat jinu dr. :rolling_eyes:
7. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji co je to za kravu probuh?????????, :angry:
7. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: bohužel patří k nejlepším dětským tady - máme tu úroveň dr., co? :rolling_eyes: ..já jako malá k ní taky chodila, pak se s ní ohledně péče můj táta porafal a od té doby jsem chodila k jiné.....my s MM mysleli, že na stará kolena zmoudřela, má tři malá vnoučata, tak jsme mysleli, že k malým dětem bude pozornější......já doteď byla spokojená, do ničeho mi nekrafala - jako jak dlouho kojit, co dávat za příkrmy atd.....jenže on se dr. ukáže, zda je dobrej dr., až když nastane problém, že :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .....

Maji byla nemocná od narození jen jednou a to měla jen horečky asi 4 dny, neměla ani rýmu či kašel (ťuk ťuk), jsem si myslela/doufala, že má tudíž dobrou imunitu a že reakce nebude...omyl, no :confounded: :rolling_eyes: ...si říkám, dobrý, že se projevili jen ty zarděnky a né ještě spalničky a příušnice - že by to vyžrala komplet.....no, beruška se nemusí bát v těhu, že by zarděnky chytla - imunitu bude mít asi hodně dobrou :rolling_eyes: ...ale už se děsím přeočkování za půl roku :frowning2:
7. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když ono je to fakt asi zbytečný, tam chodit, protože by nám s ničím nepomohla.....ty fenistil kapky jsou určitě volně prodejný....
7. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji asi nepomohla, ale ocekavala bych reakce typu: kdyz jste vystraseni, tak se teda prijdte ukazat..... :wink:
7. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ty fenistil kapky jsou jen na předpis. Zkuste kdyžtak zodac kapky. Já to mám doma když se mi domča osype po jahodách :wink:
7. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ta plína to je děs, jak to může někoho napadnout dát do alba..fuj

dnes tu máme opět horko,ale v noci mají přijít nějaké lijáky,tak jsem zvědavá,lépe by se aspon dýchalo.

Malá mi dnes usla tak blbě že od 11 byla vzhůru a samozřejmě mi nechtěla pak po obědě spát,tak jsme šli ven,no ale kolem 16hod začala být protivná,ale děsně,řvala jak tur,lehala si na zem,ani na rukách nechtěla být,no hrůza nevím co jí bylo, ale pak mi došlo,že se jí chce spát jenže bez svého polštářku neusne,ona žužlá ty rohy a já ho sebou neměla, takže jsem valila domů a malou hned uložila do dvou minut byla tuhá,ale ta mi venku dala zabrat teda.
7. črc 2009 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, sila, asi nechce, abys ji tam zatahla infekci :frowning2: ale mohla ti na to namichat aspon nejakou mast.

leni, k cemu pak to ockovani je, kdyz ti to tu nemoc rozjede ? chapu, ze ti vpichnou zredeny virus, ale myslela jsem, ze tu nemoc vylozene chytit nemuzes, max slabe priznaky...

znami nam rikali, ze pry se ted konaji mezi rodici nestovicove dychanky, ze kdyz je nekdo ma, ostatní k nemu posilaji decka, aby to taky prodelaly a mely to z krku, to me docela prekvapilo :slight_smile:
7. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nestovicove dychanky jsou stara znama vec :wink:
7. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, jsem sto let za opicema :grinning:
7. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: no, ona dr. tvrdí, že se o Domíska bát nemusíme, že to není infekční, když je to reakce na očko :rolling_eyes: ...ale Maji už je fakt lepší, už jí to snad ani nesvědí - řádí jako čert :grinning:, pokud ta vyrážka nezačne mizet, tak máme přijít ve čtvrtek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty viry nejsou zředěné, ale množené za pro ně nevýhodných podmínek, takže jsou jen oslabené - prostě dostali na frak.....ale asi se umí v těle zmátořit :wink: a pak řádí......a dobrá věc je, že maji nemá příznaky příušnic :grinning:
No, jak jí je líp, tak mně je taky líp a už se i začínám smát/dělat si z toho srandu......
7. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: tak to je dobře, že je Maji už lépe a směje se..

Kikča šla spát kolem 17hod a musela jsem jí před 15min vzbudit na krupičku a zase spí. jako není to tak špatné mít od 17hod už volno sama pro sebe :slight_smile:..uvidíme jaká bude noc a v kolik bude madam ráno pak vstávat
7. črc 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sledujete někdo pohřeb Jacksona?
7. črc 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vendulacka už má holčičku :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, hlásím se zpět ze Dvora Králové :dizzy_face: , počásko paráda, děti byly hodný, pěkný ubytování ... no prostě dovča jak má bejt :sunglasses: Dočítat teď nestíhám, jsem totál grogy a to musím ještě vybalit věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek