• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
katko, neprovokuj s kikcinym spanim :wink: klarka to dnes - stejne jako poslednich par dnu - zapichla az ve 23 :frowning2: ale preju ti to a myslim to v dobrem, doufam, ze k nam to spani jednou taky takhle dorazi...snad :slight_smile:

sajo, dik za vysvetleni, ale stejne to moc nechapu :slight_smile: jak je mozne, ze jako reakci na ocko chytnes zardenky, ale nejsou infekcni... ja myslela, ze zardenky jsou proste zardenky at je chytnes jak chces :slight_smile:
8. črc 2009 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:neměly by být infekční..............resp.neměla by to být přímo prodělaná nemoc ale jen nějaký slabý průběh.......osobně tomu moc nevěřím.neštovicové dýchánky též znám :slight_smile:

jé vendulacky už má holku jo?tak máme původní březen kompletní :slight_smile:
8. črc 2009 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: to je právě to, že se bojím, že při tomhle průběhu to infekční je a že dr. ví kulový :rolling_eyes: - ona je vůbec divná :rolling_eyes: , ale pokud to Emilka nebo Domi chytnou, tak jí osobně půjdu nakopat!!!!

Jinak my dneska skoro nespaly - Maji probrečela skoro celou noc :cry: :cry: :cry: .....jsme ji vykoupali, to byl hysterák a brekot, že jsme mysleli, že pojedeme na pohotovost, asi jí to ve vodě víc bolí a pak už brečet a volat nepřestala..... :cry: :cry: :cry:

Maji fakt neměla ani kašel, ani rýmu (ťukťuk ťuk), měla jen jednou šílený horečky a teď tohle - prostě nic s "normálním" průběhem........... :confounded: Naíc jí musím kouknout do pusy, protože se mi zdá, že tam snad musí lézt víc zubů najednou - občas brečí i u jídla, jako že jí maso o "něco" zavadí a odstrkává pak to sousto jazykem....no, tohle je fakt super antikoncepce :frowning2:
8. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: bobek Maji...Tak se trapit.

Bett vcera a dnes je uknurana. se ji konecne prorezal 8zoubek :sunglasses: Ale nevim jak dlouho mini zlobit... :frowning2:

V noci bourka byla pekna teda...Ale aspon se da dneska lip dychat.
8. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: jééééé Verča krásně papká a vodní fotečky super! :dizzy_face: to je to UV oblečení??

saji: noc nezávidím, já teď měla dvě takové za sebou a z toho jednu na horách s holkama.. :frowning2: ale dnes už to bylo lepší, takže věř, že zítra už to bude lepší i u vás! :dizzy_face: My teda nemáme tak veliké pupínky ale za to zase máme v pusince afty a to je taky mazec teda!!!!!! :pensive: Má plnou pusu aftů, nechce jíst ani pít, ale už máme doma jednu takovou mastičku, tím jí to namažu (sama otevírá pusinku, bobek už ví, že jí to pomáhá) a ono to znecitliví a přitom se to léčí, takže to namažeme a hned jí musím dát najíst a hlavně napít, nebo by pak už nic nepozřela! Ale jak říkám, teploty už jsou na ústupu, vyrážka pomalinku mizí a afty uvidíme......
Jinak s těma zubamama do toho všeho nám leze trojka dole jak v pravo tak v levo.. .mazec, ale Saji radši ji mrkni do pusy, jestli to taky nejsou afty!!!!!! :wink:
8. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: gratulujeme k zoubečku! :dizzy_face: třeba leze další :sweat_smile:
Tu bouřku v noci jsme nějak zaspali a to já měla na balkóně prádlo, super no.. :sweat_smile: :grinning:
Malá mi dneska spinkala do 6-ti to jsem jí namazala pusinku tou mastičkou, spapkala 250 mlíčka a spala až do 9:45! :dizzy_face: dospává ty poslední dva dny, co se furt budila s pláčem.... :unamused: :pensive:
8. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: a neboj, přenosné to opravdu není, to by to museli chytit všechny dítka na chatě a to teprve bylo něco... :sweat_smile: :confused: je to opravdu jen reakce na očko! Hodím ti odkaz: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=59831&vGroupOffset=0
8. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji chudak Maji :cry: to koupani ji musi bolet - se na to radsi vybodnete, nez ji to ustoupi, vsak neni zas zas tak moc spinava ne? :sweat_smile:
me taky dr. rikala, ze ta reakce neni infekcni, tak snad to ty vase mimca nechytnou, to by byl hukot.

kozinko s tema aftama - tomu se rika slintavka, ja to mela jako mala a pamatuju si to dneska - jsem taky nepozrela vubec nic i piti caje bolelo jako prase :frowning2:
8. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: snad to opravdu není inefekční, teď nad tím docela přemýšlím, by mě všichni z dovči zastřelili, ty vole..... :confused: ale zatím teda nic nepíšou, tak asi je vše ok, jen psali, že proběhla melounová válka, pak kozimura je bez oka :grinning:, Tomi má modré pleca :grinning: pan Dibla má horečku a úžeh, pan Peťulka je popíchaný od vos a nohu má jak papuč a že jinak nic zvláštního se neděje.. :grinning: :grinning: :grinning: a dítka zatím bez úhon.. :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: dítka jsou bez újmy, jen rodiče se zmrzačili :grinning:
8. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko tam musi byt veselo - uz se tesim na fotky :grinning: hlavne, ze deti zijou a ze rodice mrzačej jen sebe :grinning:
8. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi, kač: jo jo.. :grinning: je tam veselo, dneska jim odjíždí další várka, domů jedou kozimurkovi a tomíčkovi.. :grinning: jsem zvědavá jak budou vypadat na konci týdne.. :grinning: :grinning: :grinning: jinak pár foteček, takovou ochutnávku jdu hodit na rajče. :slight_smile: :wink:
8. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,
zdravim ze šneka v krkonoších. máme se fajn, penzion je výborně přizpůsobený pro děti-obr herna, trampolína uvnitř i venku, písek, hřiště a ení velký, tak je všude docela volno. díky tomu si docela odpočineme a děti se umlátí :grinning: :grinning: počasí střídavé, ale uleze. děti hodné, kulich se lehce nastydnul, má nudlu a kašle-snad to nic nebude. už jsme 2xjezdili na koních, kulich jen seděl, ale chtěl pořád-jsem ráda, že se nebál a pořád chtěl ještě. za chvíli jedu vyzvednou MM, bude s náma do pátku, pak frčíme domu. v sobotu předám kulicha našich a frčíme jen sami s MM-tak snad to všechno klapne dobře :wink: jo, kulda slušně oplpává kamarádčinu 4letou holku, leze jí pod tričko, pusinkuje, hladí vlasy-asi celej táta, už abysme šetřily na alimenty :grinning: :grinning:

těším se na fotky a výtah z moravského srazu :wink: fajn, že to užíváte.

saji, ta reakce maji je děsivá-držím palec, ať to přejde. doktorka mě nepřijde úplně ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kozin, taky držím, ať je dobrá-si ty reakce vyžíráte :wink:
8. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: to je tak krásné, to malé miminko :slight_smile:
Holky, poraďte prosím, nevíme si rady se jménem pro kluka. Co říkáte na Dominika, Vítka, Daniela?
8. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: teda Maji si vystojí :frowning2: chuďátko malé, když tak jeďte na pohotovost a ne k doktorce, my máme stejnou jako vy a už přes ní nic řešit nebudu. I ty už musíš být zničená. Doufám, že už to přejde!!!
8. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet ja hlasuju pro Daniela :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: Daniel!!!!! :dizzy_face: To jsem chtěla já, kdyby byl chlapeček, moje jména byla David, Daniel, ale kdyby Týnka byla kluk, tak by byla Damián (Jarek udělal kompromis :grinning: )
8. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, fakt? Mně dneska napadl Daniel, byla jsem za svobodná Danelová a stršně mi to chybí, tak jsem řekal, že chci doma a znělo mi to pěkně Dany, Dane... ale manžel moc pro není, ale mi se to strašně líbí, i Vítek, si umí představit mít kluka, co bude Vítek. Ten Dominik mi moc nesedí i když se mi to strašně líbí...ach jo Ale to jste mě překvapily :slight_smile:
8. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
koziiii: ty fotky jsou super!!!!! muselo to tam být super, fakt vypadáte všichni spokojeně a souhlas s tebou, Tomi je fakt pěkná baba i s rozcuchanýni vlasy :slight_smile: oparvdu super fotečky!
8. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ta podoba slečna Diblová a pan Dibla!!!!! Ta fotka v okně, masakr, neuvěřitelné. Jako u nás :frowning2: :slight_smile:
8. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty vlasy od Terky Kozimurové :astonished: super vlasatice :slight_smile:
8. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt bych musela mít něco ke každé fotce, je to super!
8. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: super fotecky! PRoste pohoda...

Annet: nesmutni, ja mam doma to same. Se divam na 2 stejne ksichty...1 je vetsi a 2.mensi :grinning: :grinning: :grinning:

Zitra jedem do Brna na promoci. Jsme zvedeva jak to s Bett zvladnem :sunglasses: JEstli vydrzi tu cestu...

Ja mam brachu Daniela. A bratrance Davida. A MM v rodine ma taky Davida. Takze to nejkrasnejsi jmeno je uz vybrano :angry:
8. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: :dizzy_face: díky, jsem ráda, že se fotečky líbí a to je jen takový malý výběr.. :grinning: :dizzy_face:
Bylo opravdu suprově, akorád teď mi volala kozimurka, že má malá teplotu a vyrážku, tak doufám, že to opravdu nemůže být od Týnky!!!!! :confused: :confused: :confused:

hvězdi: :grinning: u nás je to taky jako vejce vejci, stačilo by kdyby Týnce narostly fousy.. :grinning:
Neboj, cestu vydrží určitě, není to zase taková štreka, cca 2 hoďky :wink:
a jména bráchy a bratrance super :dizzy_face:
8. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď kozimurka volala, že má Terezka 6. nemoc... :unamused:
8. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, hlasuju pro vitka, to je moc hezke, to by me vubec nenapadlo :slight_smile:
8. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: foto super :dizzy_face: koukám že si to začínají vybírat i dětičky co??!

Annet: Vítek a co třeba Davídek? to je krásný jméno

holky to je tragédie :frowning2: http://www.novinky.cz/krimi/173225-chlapec-ktereho-omylem-prejela-vlastni-matka-zemrel.html
8. črc 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: no vybírát, žádné není nemocné... Týnka to má reakci na očkování a Terka 6. nemoc, to prostě přijde a nevíš kdy, jinak nevím o nikom nemocném, tak snad to tak i zůstane :wink:
ewi a tu tragédii to teď říkali i v telce, včera jsem se už na to dívala a doufala, že to ten malý přežije... alle.... :pensive:
8. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek