• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozin: krásný fotky....:slight_smile:

annet: Daniel by k vašemu příjmení šel krásně.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: O Vítkovi jsme ti už psala, že se mi taky líbí, jen pro nás měl blbě svátek....no a o Dominikovi psát asi ani nemusím :grinning:
8. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM mě pěkně štve - jezdí domů z práce čím dál později....potřebovala jsem dneska na poštu, mají do šesti a už to prostě nestíhám...protože MM není ještě doma, aby pohlídal děti.... :rolling_eyes: a to jsem mu to snad milionkrát opakovala.....

A být s dětmi takhle zavřená doma je teda šílený :frowning2: - já už chci s nima ven, ale Maji má furt tu vyrážku, snad už trošku bledne, ale stejně je to ještě hrozný :frowning2:, takže počítám, že min. do pátku tu budeme uvěznění :frowning2:.....a Maji má novou zábavu, furt Domíska budí :frowning2: a bere mu dudana a pak mu ho zase dává..a jak je furt doma, tak vymýšlí čím dál větší lotroviny......asi z ní brzy vyrostu :grinning:
8. črc 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: no jo, to znám... chlap taky vždycky řekne a nějak to nestihne a ještě když se do něj chci pustit jako kde je, že na něj čekám atd atd...... tak mi ještě řekne, že ať nevyšiluju, že on za to nemůže.... tak kdo kurňa.. :sweat_smile:
8. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my přeci jsme doma a oni musejí makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..MM mi už několkrát řekl, že můžu jít do práce a že bude s dětmi doma....a když je hlídá půl hodiny o víkendu, když se chci naložit do vany, omýt si vlasy, oholit se a vše v klidu, tak už po pár minutách lítá, kdy už budu hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak už dorazil, nevím, zda si myslí, že stihnu na necelé 4 minuty dorazit na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ty to přece musíš stihnout, jsi super žena a super matka, tak lítej.. :grinning: :grinning: Si dělám prdel, jasně, že je to nemožné! Jako já tě úplně chápu, jako na jednu stranu chápu i je... ono to není jednoduché chodit do práce, přijít z práce a hned se zase starat atd...ale takový je prostě život.... nás se nikdo neptá, jestli se budeme starat nebo dneska nemáme náladu, prostě musíme........... a v práci existuje aspoň dovolená, ale na mateřské nic takového nevymysleli.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka, není to Uv oleček, je to jen obleček, jakoby plavky, prostě aby se neslunila.-)
Sajo, tak Mirek si nedovolí říct, že by zůstal na mateřský, on totiž ani za boha ne:slight_smile:) Moc dobře ví, že by se z toho po...:slight_smile:)
8. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: fakt má 6.nemoc? No podle fotek tam muselo být fakt super!!! moc se mi to líbilo :slight_smile:
ewi:Davídek se mi moc líbí ale manžel nechce. My jsme prostě měli pořád Dominika a teď mě to začlo hlodat a vymýšlíma a vymýšlím. A nechce ani Daniela, vždy si řekne nějaký tvar co se mu nelíbí... pořád chce Dominika, ale já jsme teď dost zamilovaná do Vítka :slight_smile: Mně to napadlo tak, že mám kamaráda Vítka a je fakt super a zrovna jsem si prohlížela fotky ze svatby, byl můj řidič a říkám si Vítek, to zní dobře a pak jsem mamce nechala projet knížku Jak se bude jmenovat vaše dítě. Měla řeči, jaktože nemám jména vždyť jich je tolik, projela to a řekla, že to je fakt ubohé a žádné nejsou, jen že je super Vítek. Z ničeho nic, už 3 roky do mě hustí až dám Lukáška a Nikolku,tak nad tím pořád uvažuju. A taky to jméno prostě nikdo nemá. To je nejhorší, že brácha nese pro nás to nejkrájnější jméno na světě: Martin. :pensive: ach jo a nemůžu dopustit aby dva chlapi kteří jsou mi nejbližší v životě nesli stejné jméno... je to fakt boj vybrat to pravé jméno, fakt že jo a sama jsem zvědavá, co se tam v těch bolestch na sále bude dít a jaké jméno nakonec mimino ponese :frowning2: :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tak já to mám teda jinak - já kdyby se mi jméno líbilo a ještě k tomu by se tak jmenovala milovaná osoba, já bych ho právě na počest té osoby dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moje mamča se jmenovala Alena a chvíli jsem přemýšlela nad jménem pro holčičku, že bychom Alenku dali...a pak jsem si vzpomněla, jak mi mamka nadávala (jí se to jméno nelíbilo), že jestli ho dám (u Maji), tak mě roztrhne apod. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , tak jsem jí nakonec splnila přání..... :pensive: a Alenkou zůstane jen ona :pensive:

shehe: to je TM uznalej, můj to neuzná.... :wink: Jako beru, že my si ty děti prostě víc užíváme, ale se vším všudy - pozitiva i negativa a MM vidí asi jen ta pozitiva :wink:
8. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to věřím, že jsi v tomhle případě zvažovala. Ale je i krásné, že když navždy bude Alenka právě jen ona.
Holky: MOC PROSÍM, UMÍ VAŠE DĚTI SMRKAT? Jak jste je to naučily????
8. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: občas když jí dám smrknout do kapesníčku tak smrkne, když jí mačkám nosík, ale jen občas...... a vím, že moji ségru naučila smrkat sestřenka tak, že jí postavila malý míček na stůl a učila jí, foukat do toho míčku nosem a netrvalo dlouho a pochopila to a pak když jí řekla, foukni do kapsníčku, tak foukala krásně nosem, tím pádem i smrkala :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: a Davídek a Daniel je fakt super! :dizzy_face: Vítek je taky fajn, ale už je to moc měkké na mě.. :wink:
8. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: díky, zkusím, vše. Malá když nemá rýmu, tak chatne kapesní a fukne, ale jen bez rýmy. A dneska to chytla a teď jak leží, tak je to nejhorčí zase tady :frowning2:
8. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: a jak to je s Terkou, jaké má projevy, je vyrážku, nebo i horečky?
8. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: malá smrkat neumí, ale ona rýmu ještě neměla (ťuk ťuk ťuk)...kdy vy půjdete s natálkou na očko priorixem?
8. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme byli byli 2 týdny zpátky a jen jednu noc byla protivná jinak nic, klepu, ona ty očkování bere skvěle, dostala náplast s autíčkem a musela jsme jí tam nechat ještě dva dny :slight_smile: My na rýmu trpímě dšsně od té nemocnice, protože jak ona to potahuje, tak se to uloží a v noci... a to se pak strašně těžko zbavuje a trvá to :pensive:
8. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tak to máte štěstí.....tuhle komplikaci k tvému těhu bych ti nepřála.....

Já se děsím toho, že na konci července máme jít na hexu, dote´d reakce neměla, ale po tomhle očkování už mám hrůzu.....asi půjdeme až v půli srpna.....ona musí být daná do roka a půl, co?
8. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako vzdy nemám docteno, ale musim reagovat na fotky od Kozinky.
Super! Je videt jak jste si to skvele uzili. A teda musim pochvalit vas novy fotak a to, jak Kozinko fotis. Fakt moc pekny fotky. Deti jsou super.
Hrozne se mi libi treba ta fotka Natynky Diblovy s tatinkem v okne.
A taky fotka Tomickove po parbe :grinning: a teda Klarka je kopie maminky, maji stejne oci...fakt zmensenina Tomickove.
Uz se tesim na vase story, musela to byt slusna parba a koukam, ze jste meli vedro. Fakt super letni fotky.
8. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tady jen na skok. Dovča super, o našem super závěru už psala Kozinka :frowning2:

Annet, Terka měla od rána teplotky (když šla včera spát, nic jí nebylo), měla hned 38,1 ale samo to kleslo na 37,5. Trápí ji už delší doby zoubky, tak jsem to přičítala tomu, navíc jí vylezla o kus "čtyřka". Jedla normálně, ale pak šla spinkat a v 11 se už vzbudila s teplotkou 38,5, tak dostala čípek. Pojedla zase v pohodě a jelo se domů. Ve 14 hodin už zase teplota, ale tentokrát 38,8 a šlo to nahoru a už byla vyrážka - jakoby kopřivka, ale nesvědilo jí to. Tak jsme pro jistotu jeli na pohotovost - na Fifejdy a tam se na ni doktorka jen podívala a řekla: "Slyšela jste už o šesté nemoci?" No, snad to nepřecenila... :unamused: Říkala, že v ojedinělých případech se může vyskytnout vyrážka zároveň s horečkou. Když jsme dojeli domů, už bylo mnohem hůř. Dostala na noc čípek, ale po hodině teplota dále stoupla na 39,9. To už jsme jí chladili nožičky. Tak to začlo klesat. Je děsně unavená. Má chuť k jídlu, ale kaši vyzvracela. Naštěstí pije.
8. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako já s ev těch očkováních nevyznám, mně vždy pozve a jdu. Já ti fakt neporadí, doufám, že správě říkám, že jsme byli na priorixu. Myslím, že jo a ta hexa... já nevím, každá doktorka to dává jinak.
8. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : hlasuju pro Daniela. A Tonda smrkat neumi a ani ho to jeste neucim. :wink:
8. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : ale Vítek je taky moc hezke jmeno a originalni.
8. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : tak at je terka brzo v poradku.

Tonik je taky nemocnej, ale zadna vyrazka, jen nastydnul v krkonosich a hrozne kasle a ma teploty.
Doufam, ze bude do soboty v poradku, mame jet na 4 dny na tabor za kamarady.
8. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: no u nás to měli děti v rodině a vždy právě s tou horečkou a doktorky jim vždy říkali, žekdyž už přijde ta horečka a vyrážka dohromady, tak to znamená, že je to na vrcholu a bude to ustupovat... tak doufám, že i u vás! Tak snad ti doktoři aspoň něco poznají. To měla vysokou horečku, dobře, že se ti to podařilo srazit! Tak se držte holky!

Petrun: jo my musíme, je to trápení :frowning2:
8. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to čtu, tak zase marodí všechny březňátka najednou...
8. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, moc děkuji :slight_smile:

Annet, kéž by to byla pravda a bylo to tak, jak píšeš a ten dnešek byl jakoby ten nejhorší den nemoci a zítra už by to bylo lepší. :frowning2: Bobišek, je jak hadrová panenka.

Jinak na dovči udělala šílené pokroky. Jakoby se ty naše březňátka předháněla. Je to moje sluníčko... :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : proc nechodite ven ? Ta vyrazka neni nakazliva, jak jsem se tu od holek docetla.
Je to drsny, ze to maji boli pri koupani.
Tak at uz je brzo zase dobre.
Taky by mi vadilo, kdyby Frantisek chodil domu casto pozde.Asi bych tezko snasela mit chlapa, co treba chodi domu kolem 7,8.....
nekdy to jinak nejde, ale ja jsem dost narocna a proste radeji mensi penize a chlapa doma nez mit hodne penez a tatu skoro nevidet.
8. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Kozinka přišla o včerejší super večer - byla melounová bitva - nejdřív lítaly pecky, pak i kousky melounu :grinning: :grinning: :grinning:

Pařba super, parádně jsme si to užili. O to horší byl náš návrat do reality... Podrobnosti na Králíčcích...
8. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: věřím, že je jak hadráček, taková horečka :frowning2: bude líp, dej zítra vědět, ty noci jsou těžké, ale přes den se to určitě spraví!

petru: já bych taky nemohla mít mamžela co by chodil tak pozdě, to bych trpěla, naštěstí manžel musí chodit na 6, takže je brzo doma.
8. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek